cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Zakintas ievērojamas apskates vietas

Zakinta naktī

Vēlā pēcpusdienā izbraukšana uz salas galvaspilsētu – Zakintu. Brauciens gar ostu. Programmā paredzēta pastaiga pa vecpilsētu un brīvais laiks veikalu apmeklēšanai un pirkumiem. Vēlu vakarā atgriešanās viesnīca 

Apkārt salai

Aizraujošs izbrauciens, kura laikā varēs aplūkot visskaistākās salas vietas. Brauciens sāksies ar Aristeonas olīveļļas apmeklējumu Litakijā. Tālāk piestāsim Gramasas vīna ražotnē, kas ir ģimenes uzņēmums un kur būs iespēja piedalīties vīna pasaules prezentācijā un noslēgumā vīna degustācijā. Tālāk brauciens uz gleznainajiem kalnu ciematiem - Kiliomeno, Agios Leon un Maries. Maršruta ir arī Zakintas vecākā olīvkoka apskate, kā arī viesosimies Anafronitria, vietā kur grieķi ievāc medu un iegūst olīveļļu šeit būs arī iepirkšanās iespējas. Kā nākamā būs vieta no kurās paveras skaista līča panorāma, kas ietver populāro Navagio pludmali. Pēc tam sekos brauciens uz Nikolasos ostu Agiosā. Brauciens uz Zilajam alām un pusdienu pauze tradicionāla grieķu tavernā. Brauciens uz Bokali, kur no skatu laukuma ir brīnišķīgs skats uz salu. Ekskursija visai dienai. 

Grieķu vakars

Saulrieta baudīšana populārajā Kampi apvidū, prom no viesnīcām un kūrortiem. Vakarā vakariņas autentiskā grieķu tavernā zem atklātas debess , tālāk vakara gaita dejas, mūzika un izklaides. 

Olimpija

Ekskursijas laikā apmeklēsim lielāko Zeva templi Grieķijā, kur aplūkosim Zeva statuju un Hēras altāru, kur tika aizdegta olimpiskā lāpā. Arheoloģijas muzejā iepazīsimies ar Prāksitela un Frīdijas garadarbiem. Pusdienas un iepirkšanās pauze pilsētas centrā. Ekskursija visai dienai. 

 

Navagio

Brauciens ar autobusu uz Zakintas pilsētas ostu no kuras ar kuģi dosimies uz populāro Navagio pludmali, kura atrodas Zakintas salas ziemeļrietumos. Braucien laikā būs iespējams aplūkot Skinari zemesragu un tuvumā esošas zilās alas. Tālāk atpūta un uzturēšanās Higia pludmalē, kas tiek uzskatīta par salas dabīgo SPA, pateicoties tur esošajiem aukstajiem sērūdens avotiem. Brauciena laikā būs iespējams aplūkot Zakintas austrumu piekrasti ar tās slavenajiem kūrortiem – Cilivi, Alikem – Alikana un Peloponsa, kā arī Kafalonijas un Mikoro Nisi salas un salas ziemeļos populāro Gialos pludmali. Ekskursija visai dienai. 

Kefalonija

Brauciens uz vislielāko Jonijas jūras salu. Uz salas apmeklēsim Svētā Gerasima klosteri un Drogarati alu. Laivu tūre Melissani ezerā. Pusdienu pauze tradicionālajā grieķu tavernā nelielajā Agia Efimia ostā. Foto pauze Mirtos pludmalē, kura ir kļuvusi populāra pateicoties daudzajām filmām. Tipiskā Kefalonijas vīna “Robola” degustācija vīna ražotnē. Ekskursija visai dienai. 

Caretta caretta

Tas būs brauciens pa Laganasas līci Zakintas dienvidu krasā, modernā grieķu laivā ar stikls dibenu. Būs iespēja vērot populāros Caretta caretta bruņurupučus to dabiskajā vidē. Brauciena laikā būs pietura Keri alu tuvumā, grūtu pieejamā piekrastē, lai baudītu neaizmirstamu peldi. Tālāk sekos apstāšanās neapdzīvotajā Maratonisi salas piekrastē, kura tiek saukta arī par Bruņurupuču salu, jo tur ligzdo Caretta caretta bruņurupuči. Ekskursijas ilgums apmēram pusi dienas.