cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Kāzu ceļojumi

Kāzu ceļojumi 

Kāds ir ideālais kāzu ceļojums? Kuri ir aktuālākie kāzu ceļojuma galamērķi un aktivitātes, stāsta Ceļojumubode.lvceļojumu konsultantes. 

Kā izvēlēties kāzu ceļojuma galamērķi

Pirmais un galvenais kritērijs kāzu ceļojuma izvēlē ir pozitīvas asociācijas un komfortabla sajūta, plānojot kāzu ceļojumu. Attālumam, galamērķa prestižam un tamlīdzīgiem kritērijiem ir otršķirīga nozīme. Ideālā gadījumā tam ir jāatbilst pāra kopīgajai — jaunās ģimenes — identitātei. 

Kāzu ceļojuma oriģinalitāte

Kāzu ceļojumam noteikti ir jābūt oriģinālam, īpašākam un atšķirīgam no gadskārtējā atvaļinājuma ceļojuma. Tieši tāpēc ir vērts lūgt palīdzību ceļojumu konsultantam, kas palīdzēs atrast īpašu viesnīcu, privātu villu vai aktivitātes ceļojuma galamērķī.

Protams, šajā gadījumā mēs iesakām privātas aktivitātes: fotosesijas, lidojumu ar gaisa balonu, saulrietu un vakariņas uz privātas jahtas u.c. 
Oriģinalitāti ir iespējams noorganizēt gan tuvos, gan tālos kāzu ceļojumos. 

Aktuālākie kāzu ceļojuma galamērķi 

Vidusjūras piekraste — īsta romantika

Turcija, Krēta, Roda, Korfu, Barselona, Maljorka, Kipra, Rimini, Saloniki, Sicīlija, Malta un citi ir pieejamākie kāzu ceļojumu galamērķi tiešo lidojumu no Rīgas, īsā lidojuma laika (vidēji 3–5 h) un plašā piedāvājuma dēļ, kas garantē arī pievilcīgas cenas. 

Izvēloties kāzu ceļojumā doties uz Vidusjūras piekrasti, noteikti jautājiet mūsu padomu, lai tam piešķirtu papildu oriģinalitāti un romantiku. 

Vislabāk doties no maija līdz oktobrim. 

Kanāriju salas un Ēģipte — pieczvaigžņu atpūta un burvīgi saulrieti

Kanāriju salas (Tenerife un Lanzarote) un Ēģipte ir lieliski kāzu ceļojuma galamērķi, jo tie atrodas samērā netālu, bet saulains un silts laiks ir garantēts praktiski visa gada garumā. Tāpat šie ceļojumu galamērķi ir pieejami par ļoti demokrātiskām cenām. 

Arī šajos galamērķos ir iespējams baudīt oriģinālas un romantiskas aktivitātes: saulrietu tuksnesī vai uz jahtas okeānā. 

Ceļojumu vislabāk plānot ziemas periodā (no oktobra līdz aprīlim), kad ir plašs tiešo lidojumu piedāvājums un ir vēlme baudīt medusmēnesi peldkostīmā.

Eksotiskie kāzu ceļojumi — jaunatklājumu garša

Tālāku un eksotiskāku kāzu ceļojumu tīkotāju iespējas ir ļoti plašas, sākot no Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Taizemes un Maldīvu Salām līdz pat Karību jūras salām. Šo ceļojumu lielākā priekšrocība ir iespēja tajos doties ziemā, kad lielākajā daļā eksotisko ceļojumu galamērķu ir sausā sezona un nav tik liels karstums kā vasarā.

Eksotiskie kāzu ceļojumi ir arīdzan iespēja pārim atklāt daudz jauna kā par izvēlēto ceļojuma vietu un kultūru, tā vienam par otru. 

Aktivitātes kāzu ceļojumos

Populārākā un biežāk izvēlētā, protams, ir fotosesija. Gandrīz katrs pāris savā kāzu ceļojumā izvēlas veikt profesionālu fotosesiju saulrietā vai kādā pārim nozīmīgā vai īpaši izvēlētā vietā. 

Populāras ir arī citas romantiskas aktivitātes: lidojums ar gaisa balonu, kas ir īpaši iespaidīgs tuksnesī, zvaigžņu vērošana un nakšņošana tuksnesī, izbraukums ar jahtu, vakariņas jūras vai okeāna krastā u. c. 

Jautājiet vairāk par aktivitāšu iespējām ceļojuma galamērķī mūsu ceļojumu konsultantēm. Viņas atradīs tieši jūsu interesēm un vēlmēm atbilstošākos piedzīvojumus. 

Cst! Jūs varat sagatavot kādu aktivitāti kā pārsteigumu savam mīļotajam/mīļotajai. 

Ļaujiet mums izplānot jūsu kāzu ceļojumu

Izplānosim jūsu vēlmēm, interesēm, budžetam un gaidām atbilstošāko kāzu ceļojumu.