Viesnīca superīga , bet numuriņus uzkopj kā 2-3 zvaigžņu , visur putekļi un var redzēt ka nav tīrīti . Ēdināšana tiešām laba , personāls labs , bet atrodās nekurienē , apkārt nav nekas . Viens veikals kas ir viesnīcā un tam pašam cenas kā kosmosā , piemēram piens 1 L - 4.50€
Jūnijs 2024,
Pāris

