cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Aviobiļetes

Čārterreisi uz populāriem galamērķiem

Vēlaties doties uz populārākajiem galamērķiem un savu brīvdienu maršrutu saplānot paši? Tie ir reisi, kas nav atrodami aviokompāniju mājaslapās, jo tos veic pēc tūrisma kompāniiju pasūtjuma. Aviobiļetes uz šiem čarterreisiem ir iespējams iegādāties tikai tūrisma aģentūrās. Piedāvājam iegādāties aviobiļetes uz čarterreisiem, ko piedāvā tādas aviokompānijas kā Air Baltic, Smartlynx Airlines, Turkish airlines, Feeebird, SkyUp u.c. Aviobiļetes cenā iekļauts pārlidojums, rokas bagāža un 20 kg reģistrējamā bagāža. Papildus iesakām iegādāties siltu maltīti jau pirms lidojuma, lai lidojumu padarītu vēl patīkamāku.

Aviobiļetes Turcija

No aprīļa līdz oktobrim tiek piedāvāti reisi no Rīgas uz Antalju un atpakaļ, iekļaujot rokas bagāžu un 20 kg reģistrējamo bagāžu.

Aviobiļetes Bulgārija

Ceļojuma aģentūras piedāvā no maija līdz septembrim reisus uz brīnišķīgu Bulgārijas kūrortpilsētu Burgasu

Aviobiļetes Grieķija 

Šī saulainā valsts ir viena no vispopulārākajiem galamērķiem tieši sezonā no maija līdz oktobrim. Piedāvājumā ir reisi uz tādām vietām kā Iraklija, Korfu, Arkasa un Roda.

Aviobiļetes Spānija 

Spānijā sezonā no rudens līdz pavasarim čārterreisi tiek organizēti uz lieliskām atpūtas un relaksācijas vietām visai ģimenei: Tenerife un Grankanārija.

Aviobiļetes Melnkalne 

Rīga-Tivata; Tivata-Rīga (no maija līdz septembrim)

Aviobiļetes Itālija 

Rīga-Katānija; Katānija-Rīga (no maija līdz jūnijam un no septembra līdz oktobrim)

Aviobiļetes Tunisija

Ziemeļāfrikā esošā valsts Tunisija ceļotājus spēj ieraut krāsu un neaizmirstamu garšu, smaržu pasaulē. Čārterreisi uz Džerbu un Enfidhu pieejami vien rudens sezonā.

Aviobiļetes Madeira, Portugāle 

Rīga-Funšala; Funšala-Rīga (no oktobra līdz novembrim)

Aviobiļetes Ēģipte 

Ekstravagantā Ēģipte piesaista ceļotājus tieši aukstajā rudens un ziemas sezonā, piedāvājot atpūtas iespējas un apskates objektus Hurgadā un Šarm el Šeihā.

Papildus tam varam piedāvāt arī lidojumus ar pārsēšanos uz Taizemi, Bali, Šeišelu salām, Vjetnamu un Meksiku.

Par konkrētām cenām un lidojumu datumiem lūdzam interesēties, sazinoties ar mums e-pastā vai pa telefonu.

Visi kūrorti 
Lapas