cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Aviokompānijas, ar kurām doties aizraujošos ceļojumos

Ērtākais, ātrākais un mūsdienīgākais veids, kā doties ceļojumā, ir lidojumi. Ceļojumu Bode piedāvā iespējas doties visdažādākajos lidojumos, ko piedāvā labi zināmas aviokompānijas. Tās specializējas gan regulārajos, gan čartera reisos jeb tūrisma kompāniju pasūtītos reisos uz dažādiem galamērķiem gan Eiropā, gan ārpus tās.

Aviokompānijas – no Rīgas uz visu pasauli

Mums paveicies – Rīgas lidosta atrašanās vietas dēļ ir lielisks daudzu lidojumu maršrutu sākumpunkts. No šejienies savus lidojumus veic daudzas aviokompānijas, kuru piedāvājumā ir gan regulārie reisi uz populāriem galamērķiem, gan arī čarterreisi no Rīgas uz iecienītākajiem kūrortiem un arī eksotiskākiem galamērķiem.

Ceļojumu Bode plašajā avioceļojumu klāstā atradīsiet labākos piedāvājumus no dažādu valstu aviokompānijām:
 • Air Baltic – Lidojiet ar mūsu nacionālo aviokompāniju un sasniedziet populārus galamērķus dažādās Eiropas valstīs, kā arī ārpus tās, piemēram Apvienotajos Arābu Emirātos.
 • Ryanair – Viena no lielākajām zemo cenu aviokompānijām, kas piedāvā plašu galamērķu izvēli.
 • Turkish Airlines – Labi zināma kā aviokompānija ar ļoti plašu galamērķu klāstu, kas ļauj baudīt gan atpūtu, gan eksotiku.
 • Freebird – Turcijas čarterreisu aviokompānija, kas piedāvā nokļūt populāros Ēģiptes un Turcijas kūrortos. Veic tūroperatoru Novatours un Coral Travel čarterlidojumus.
 • Lufthansa – Lielākā Eiropas lidsabiedrība ar plašu galamērķu klāstu, kas ļauj nokļūt arī Āfrikā, Amerikā un Āzijā.
 • Finnair – Nodrošina plašu galamērķu pārklājumu ne vien Eiropā, tostarp populāros atpūtas galamērķos, piemēram, Korfu un Tenerifē, bet arī ārpus tās.
 • SkyUp – Ukrainas aviokompānija, kas nodrošina tūrisma operatoru čarterlidojumus.
 • Skyline Express – Ukrainas aviokompānija, kas no Rīgas veic tūrisma operatoru čarterlidojumus.
 • Mavi Gok – Turcijas aviokompānija, kas veic tūrisma operatoru čarterlidojumus uz kūrortiem.
 • Air France-KLM – Eiropa un visa pasaule kļūst tuvāka ar vērienīgo Air-France KLM tīklu.
Ceļojumu Bodes piedāvātais sadarbības partneru avioceļojumu galamērķu klāsts visā pasaulē ir iespaidīgs: ne vien visa Eiropa, bet arī AAE, Austrālija, Brazīlija, Ēģipte, Indija, Japāna, Jaunzēlande, Japāna, Singapūra, Šrilanka, Vjetnama un daudzas citas valstis. Lieliska iespēja atpūsties gan tiem, kam tīk kūrorti un saulainas pludmales, gan tiem, kas meklē ko eksotiskāku un vēl nepiedzīvotu tālākās zemēs.

Populāri avioceļojumu galamērķi – iesaka Ceļojumu Bode

Vairāki desmiti valstu – tik plašs ir avioceļojumu klāsts, ko piedāvā Ceļojumu Bode, taču ir arī nemainīgā zelta klasika. Tie ir galamērķi, kas aizvien ir populārāko topos – uz pilsētām, kur vari atgriezties atkal un atkal, ik reizi atklājot ko jaunu, vēl neredzētu, vai uz kūrortiem, kas dāsni dāvā saules siltumu un pludmales laisko atmosfēru. Iesakām trīs pārbaudītas un populāras vērtības.

Dodies brīvdienu ceļojumā uz Itāliju ar AirBaltic

Ceļojums uz saulaino Itāliju savaldzinās ikvienu. Tās vēsturiskās pilsētas piedāvā tādu arhitektūras un mākslas pieminekļu daudzumu, kāds sastopams reti kur pasaulē, savukārt to atmosfēra atgādina par Fellīni filmām un itāļu “saldo dzīvi”. No Vatikāna dārgumiem Romā līdz Pizas torņa iespaidīgajam siluetam, no Florences muzejiem līdz Sicīlijas saulei – šī valsts ļaus gūt bagātīgus iespaidus. Ļaujies kārtīgām Itālijas brīvdienām kopā ar Ceļojumu Bodi un AirBaltic!

Dodies uz Turciju kopā ar Turkish Airlines

Saules siltums, pludmales, labiekārtotas viesnīcu atpūtas zonas, kurās laiskākas un aktīvākas atpūtas iespējas ir gan bērniem, gan pieaugušajiem – Turcija ne velti ir viens no populārākajiem atvaļinājumu galamērķiem. It īpaši tad, kad mums pašiem saules un siltuma pietrūkst. Atpūtini prātu un ķermeni, sasmelies saules un ūdens enerģiju, baudi vēstures pieminekļus un gardo virtuvi – to visu bagātīgi piedāvā viesmīlīgā Turcija.

Dodies uz Spānijas dienvidu krastu ar Ryanair

Costa del Sol jeb Saules krasts Spānijas dienvidos, Andalūzijā, piedāvā brīnišķīgu klimatu, labi koptas pludmales ar zeltainām smiltīm un bagātīgu apskates objektu klāstu. Kordovas un Granadas izcilā vēsturiskā arhitektūra, mazas pilsētiņas un ciemati, kas satupuši iespaidīgās kalnu korēs – ceļo uz Spāniju un izbaudi spāņu temperamentu, garšas un krāsas!

Noderīgi ieteikumi pirms došanās ceļā

Daži noderīgi padomi, lai avioceļojums noritētu veiksmīgi:
 • Pārliecinies, vai tev ir līdzi visi nepieciešamie ceļošanas dokumenti: boarding pass, ID karte un pase (vēlams tās glabāt atsevišķi), kā arī vīzas vai pilnvaras bērniem, ja tādas nepieciešamas.
 • Seko līdzi atļautās bagāžas nosacījumiem – dažādas aviokompānijas Latvijā piedāvā atšķirīgus atļautās bagāžas nosacījumus. Čarterreisos biļetes cenā parasti ir iekļauta arī 20 kg reģistrējamā bagāža.
 • Paņem līdzi ne vien telefona lādētāju, bet arī power bank – tas lieti noderēs, ja kādu no elektroniskajām ierīcēm būs nepieciešams uzlādēt, bet tobrīd nebūs pieejama elektrības rozete.
 • Pielāgo savus plānus galamērķī gaidāmajai laika joslai.

Lēti lidojumi no Rīgas

Iespēja dažu stundu laikā nokļūt kārdinošos galamērķos Eiropā un mazliet ilgākā lidojumā – jau viņpus tās robežām tā vien vilina doties ceļā. Taču jāņem vērā, ka aviobiļetes veido būtisku daļu no ceļojuma izmaksām – tāpēc ikviens ceļotājs labi zina prieka sajūtu, kad izdevies atrast sevišķi izdevīgu piedāvājumu.

Lēti lidojumi ērti atrodami, regulāri sekojot līdzi aviokompāniju un tūrisma kompāniju informācijai. Regulāri pārlūko Ceļojumu Bode mājaslapu, kur apkopoti dažādi avioceļojumi un čarterreisi no Rīgas. Šeit atradīsi arī izdevīgus pēdējā brīža piedāvājumus lidojumiem uz populāriem kūrortiem, kā arī eksotiskākiem galamērķiem.

Galvenā priekšrocība: pie mums vienkopus atrodami lidojumi, ko piedāvā dažādas aviokompānijas un tūroperatori, ar kuriem sadarbojamies. Tas nodrošina iespēju ērti un izdevīgi iegādāties aviobiļetes un doties ceļā jau pavisam drīz. Īpašu uzmanību pievērs pēdējā brīža piedāvājumiem, kas nereti ļauj iegādāties ļoti izdevīgus ceļojumus – pēdējās brīvās vietas čarterreisos mēdz piedāvāt ar jūtamu atlaidi. Čarterreisu biļetes parasti netiek pārdotas atsevišķi, tās var iegādāties tūrisma aģentūrās komplektā ar viesnīcu un transfēru.

Dodies ceļā kopā ar Ceļojumu Bodi

No eksotiskiem galamērķiem līdz pat populāriem kūrortiem – lidojumi, ko piedāvā labi zināmas aviokompānijas, ļaus atpūsties ikvienam ceļot gribētājam! Pie mums atradīsi izdevīgus piedāvājumus avio ceļojumiem, autobusu ceļojumiem, brīvlaika braucieniem un atpūtas ceļojumiem visplašākajā cenu amplitūdā un uz desmitiem dažādu galamērķu. Ienāc, uzzini vairāk, izvēlies – un dodies ceļā!