cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
APMEKLĒTĀS PILSĒTAS CEĻOJUMA LAIKĀ: GRĀCA – VENĒCIJA – FLORENCE - DEGUSTĀCIJA TOSKĀNAS ZEMNIEKU SAIMNIECĪBĀ – ROMA – VATIKĀNS - SAN MARĪNO - TIRDZNIECĪBAS CENTRS MADE IN ITALY
Burvīgās pilsētiņas, pilis, Adrijas jūra un jaukās degustācijas… Nakšņošana 4 naktis Casa Oliva, pie latvietes Baibas un viņas vīra Alessandro itāliešu ciematiņā Bargni. Programma ar laisko papildus dienu.
895 €
Sicīlija - saules un brīvdienu sala GARANTĒTS
Pēdējā iespēja! Palikusi 1 vieta!
Lidojums Rīga – Katānija – Rīga.
Atpūta pie Jonijas jūras Giardini Naxos vai ekskursiju programma. Giardini Naxos – pirmā grieķu kolonija Sicīlijā (734. g. p.m.ē.) savu popularitāti tūristu vidū izpelnījusies, nebūt ne pateicoties nozīmīgām vēstures liecībām, bet gan vienām no labākajām smilšu pludmalēm, rosīgai kūrorta infrastruktūrai – koši saulessargi, saldējumu kafejnīcas, tavernas, veikaliņi, viesnīcas. Viss, lai atpūta būtu izdevusies! Etna – augstākais aktīvais vulkāns Eiropā (3340 m v.j.l.). Iespēja doties ar pacēlāju līdz nākamajai stacijai, no kuras īpaši Etnas busiņi nogādās līdz vulkāna virsotnei, lai varētu ļauties unikālai pastaigai pa uguns dieva Vulkāna smēdi. Taormina – visgleznainākā un tūristu visapmeklētākā Sicīlijas pilsēta, kura atrodas uz 204 m augstas klints ar pasakainu skatu uz Jonijas jūras piekrasti. Katānijas vecpilsētas apskate – Katānijas lielais tirgus ar tam raksturīgo burzmu un kolorītajiem pārdevējiem, Bellīni dārzs, Piazza Stesicoro un romiešu amfiteātris Amfiteatro Romano di Catania, Doma laukums – Katānijas vēsturiskais centrs. Sirakūzas – viena no nozīmīgākajām antīkās grieķu pasaules pilsētām. Labi saglabājušās grieķu laika celtnes: daļa no Apollona tempļa, grieķu teātris, Arhimēda kaps u. c. Jauka ir arī Ortidžas pussaliņa ar grieķu tempļa vietā celto katedrāli, šaurajām ieliņām, piejūras promenādi. Kaltadžirone – lieliska vieta, kur, pastaigājoties pa mazajām, senajām ieliņām, izbaudīt keramikas mākslas skaistumu it visur, sākot no slavenajām kāpnēm (Scala di Santa Maria del Monte) līdz pat ielu nosaukumu apzīmējumiem, kafejnīcām, keramikas darbnīcām–veikaliņiem, baznīcām. Pusdienas lauku saimniecībā Il Drago ne tikai priecēs jūsu garšas kārpiņas, bet arī radīs priekšstatu par vienu no labākajām lauku saimniecībām Sicīlijā. La Villa Romana del Casale (UNESCO) – viens no pēdējo gadu nozīmīgākajiem arheoloģiskajiem atradumiem, kas pārsteidz ar lielisku un bagātīgu seno romiešu mozaīku kolekciju. Agridžento Tempļu ieleja (Valle dei Termpli) (UNESCO) – tiek uzskatīts, ka Agridžento ir dibinājuši grieķu kolonisti, kuri to nosauca par Akraga. Tie ir vieni no lielākajiem seno grieķu celtniecības paraugiem ārpus Grieķijas, kas ir vislabāk saglabājušies. Mītiem un leģendām apvītā Katānijas piekrastes mazpilsētiņa Aci Treca, kura attēlota arī Homēra episkajā poēmā Odiseja. Tieši šeit atrodas vieni no Itālijas slavenākajiem faraglioniem, sauktiem par ciklopu salām.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *

Ceļojumi uz Itāliju

Silts laiks, gards ēdiens, viesmīlība, iespaidīgie pieminekļi un elpu aizraujoši dabas skati ir tas, kas, šķiet, vislabāk raksturo saules pielieto Itāliju – tūristu iecienīto galamērķi jebkurā gadalaikā. Raksta turpinājumā uzzini vairāk par dažām no populārākajām pilsētām un vietām Itālijā, kurās būs iespējams paviesoties, izvēloties kādu no CeļojumuBode.lv piedāvājumiem.

Itālija – galamērķi tur ir tik daudz un dažādi, ka ikviens varēs atrast savai gaumei un vēlmēm vistīkamāko. Taču jebkurā gadījumā ceļojumi uz Itāliju sniegs neaizmirstamas emocijas kā pieaugušajiem, tā arī mazākajiem ceļotājiem. Ceļošana uz Itāliju šobrīd neparedz nekādus ierobežojumus. Lidojumi uz Itāliju ilgst vien nepilnas 3 stundas. Savukārt, izvēloties doties ceļā ar autobusu, būs iespēja paviesoties arī vēl citās valstīs, kas atrodas pa ceļam.

Milāna – modes galvaspilsēta

Milāna tiek dēvēta par augstās modes dzimteni un ne velti, jo tur atrodas Eiropas ekonomiskais centrs, kur ik gadu norisinās ar modi saistīti pasākumi. Pilsēta patīkami pārsteigs iespaidīgajām celtnēm un vēsturiskajiem pieminekļiem. Ekskursijas laikā būs iespēja paviesoties Sforcesko pilī, kur savulaik ir strādājis pats Leonardo Da Vinči, kā arī aplūkot iespaidīgo Milānas katedrāli. Nokļūstot tās pašā augšā, pavērsies paskains skats uz pilsētas panorāmu, bet no tveices kaut uz mirkli patverties varēs skaisti iekoptajos parkos. Lidojums uz Itāliju – Milānu – ir iekļauts ceļojuma piedāvājumā un par to nav papildus jāmaksā.

Unikālā un neaizmirstamā Venēcija

Ceļojumi uz Itāliju nav iedomājami bez pabūšanas Venēcijā jeb kanālu pilsētā, kas patiesībā ir viena no unikālajām vietām visā pasaulē. Esot tur, pavisam noteikti sajutīsi vēstures elpu. Savām acīm varēsi aplūkot aizvadīto gadsimtu arhitektūras šedevrus, piemēram, “Zelta tiltu”, Veco un Jauno Prokurācijas namu, ikonisko Pulksteņa torni, Fraija baziliku. Savukārt īstenu pilsētas auru būs iespējams notvert, dodoties braucienā pa šaurajiem kanāliem ar gondolām, kas ir galvenais transportlīdzeklis Venēcijā.

Roma – Itālijas sirds un dvēsele

Ceļojumi uz Itāliju paredz arī viesošanos Romā – vienā no apmeklētākajām un tūristu iecienītākajām pilsētām Eiropā. Turklāt Roma ir viena no senākajiem un daudzveidīgākajiem kultūras un vēsturiskajiem pieminekļiem visā pasaulē. Esot Romā, būs iespēja apskatīt Kolizeju un Tita arku, ap kuriem veidojas pilsētas vēsturiskais centrs. Vēl apskates vērtas noteikti ir daudzās bazilikas, Spāņu kāpnes, Navonas laukums, Eņģeļu tilts un citas vietas. Savu kvēlāko vēlēšanos būs iespējams ievēlēties pie slavenās Trevi strūklakas. Ekskursijas ietvaros varēsim paviesoties arī Vatikānā, kas ir mazākā valsts pasaulē. Ja ir vēlme, var nokļūt uz Svētā Pētera bazlikas jumta, no kuras paveras pavisam citādāka panorāma uz pilsētu. Ņem vērā, ka, dodoties uz Vatikānu, ir jāievēro zināms ģērbšanās stils – neviena ķermeņa daļa nedrīkst būt atsegta.

Toskāna – dabas skaistums un daudzveidība

Itālija, ceļojums, senatnīgā aura un gleznainās ainavas it visur, kur vien skatiens sniedzas, pavisam noteikti ir par Toskānu, kas ir UNESCO mantojums un tiek dēvēta par labāko vīna darītavas vietu visā pasaulē. Vēsturiskās ieliņas un arhitektūra ļaus atgriezties 700 gadus senā pagātnē, bet iespaidīgie dabas skati vēl ilgi saglabāsies atmiņā. Sjēnā būs iespējams aplūkot katedrāli un slaveno Deli Kampo laukumu, kas tiek uzskatīts par viduslaiku arhitektūras paraugu. Savukārt Sandžiminjano pārsteigs ar mīlīgajām, bet kolorītajām ieliņām un Toskānas keramiku torņiem. Tieši šajā vietā iesakām palutināt arī savas garšas kārpiņas, nobaudot klasiku – dželato – Itālijas labākajā saldējuma ražotnē.

Ceļot uz Itāliju nozīmē ne vien pilnvērtīgi atpūsties, bet arī izbaudīt šīs valsts kultūru. Vietējo viesmīlība un allaž pacilātais noskaņojums neliks justies kā viesiem. Aicinām ļauties arī garšas baudījumam, nogaršojot pasaulē izslavētās picas, pastas, dželato, dažāda veida sierus, prošuto. Vīna cienītājiem būs iespēja nobaudīt dažāda veida vīnus, kas tiek gatavoti no sulīgajām un saules pielietajām vīnogām.

Ceļojumi uz Itāliju pavisam noteikti sniegs jaunu pieredzi un vēl nebijušas sajūtas. Ja tavos tuvākās vai tālākās nākotnēs plānos ietilpst Itālija, aicinām ielūkoties CeļojumuBode.lv plašajā piedāvājumu klāstā. Šeit pieejami gan braucieni, gan lidojumi uz Itāliju. Tev būs iespēja paviesoties jau pieminētajās un tūristu iecienītajās vietās vai izvēlēlies mazāk zināmu galamērķi!