cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Atlantijas okeāna viļņu apskalotie Pireneju pussalas krasti vieno gan Eiropas virsotņu reģionu Kantabriju, zaļāko okeāna piekrastes apgabalu Astūriju un līcīšu izroboto Galisijas krastu.
Lidojums Rīga – Madride – Rīga (airBaltic lidojums).
Madride: Prado gleznu galerija. Pilsētas sirds un oficiālais centrs – laukums Puerta del Sol jeb Saules vārtu laukums ir t.s. “nulles km” – vieta, no kuras uzsāk skaitīt Spānijas ceļu kilometrus. Te atrodas arī slavenais pulksteņtornis, kurš piesaista visas karalistes uzmanību 31.decembra pusnakts stundā. Bardenas Reales – savdabīgo pustuksnesim raksturīgo ainavu gadu tūkstošiem veidojusi Saule, vējš un ūdens.Nelielā, romantiskā Atlantijas piekrastes viduslaiku pilsētiņa Santillana del Mar. Ar diženā arhitekta Antonio Gaudi vārdu saistītā Comillas pilsēta un tās universitāte. Brauciens ar funikulieri vienā no Eiropas virsotņu (Picos de Europa) nogāzēm un neliels pārgājiens. Senās Astūrijas karalistes galvaspilsēta Oviedo (UNESCO) un tās vecpilsēta. Nelielais Atlantijas okeāna ciematiņš Cudillero, kuru saskaņā ar nostāstiem dibināja vikingi un netālu esošā Katedrāles pludmale. Las Medulas – senā romiešu zelta ieguves vieta. Arābu dibinātā Samoras pilsēta. Salamankas vecpilsēta jau 1988.gadā tika iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā.
 
509 €
529 € Pasteidzies! -20€
Spānija - Bienvenido!
Pēdējā iespēja! Palikušas 4 vietas!
SPĀNIJA - BIENVENIDO!
SPILGTA SAULE, TIRKĪZZILA JŪRA, SMILTIS UN
SPĀŅU ĢITĀRAS SKAŅAS LIKS JŪSU SIRDIJ PUKSTĒT STRAUJĀK. VIETĒJO
ĒDIENU DAUDZVEIDĪBA, SANGRIAS GLĀZE UN STRAUJĀ FLAMENKO DEJA
APREIBINĀS JŪSU PRĀTU. IZBAUDIET BRĪNIŠĶĪGAS BRĪVDIENAS! HOLA,
ESPAÑA!
13.09.2024. – 22.09.2024.
10 dienas
Ceļojuma cena: € 509.00
AKCIJAS NOTEIKUMI
 
Lidojums Rīga – Bilbao - Rīga.
Bilbao – lielākā basku pilsēta, kuru ieskauj kalni. Baski, iespējams, ir vissenākā tauta Eiropā. Galvaspilsētas galvenais tūrisma magnēts, bez šaubām, ir 1997.gadā atklātais Gugenheima (Guggenheim) modernās mākslas muzejs. San Juan de Gaztelugatxe – unikālā Biskajas līča piekrastes vieta, viens no 7 Spānijas dabas brīnumiem. 231 solis (pakāpiens) un esam uz nelielās saliņas. Aristokrātiska pastaiga Biaricā – elegantajā 19.gs. karaļu kūrortā. Lurda – neliela pilsētiņa Pireneju priekškalnēs, kur 1858. gadā Masabjēlas grotā meitenei parādījās Sv. Dievmāte. Labrīt Gaskoņa! – viļņotā lauku zeme Pireneju pakājē! Ciemošanās lauku saimniecībā un vietējo produktu degustācija. Musketieru cienīgu dzērienu pasaule Domaine d’Arton. No vīnogas uz vīnu un vīna ceļš uz armanjaku. Dordoņas upes ieleja – dabas veidota, viena no krāšņākajām un auglīgākajām Francijā. Sarla – šarmantā viduslaiku pilsētiņa ar šaurām, līkumotām ieliņām un senajām akmens mājām ir kā savdabīgs brīvdabas muzejs. Lasko alas IV – aizvēsturisko laiku Siksta kapela ar zīmējumiem uz alas sienām, kuros attēloti fantastiski dzīvnieki. Marqueyssac ornamentāli apcirptie dārzi – vairāk kā 6 km garais 150 tk. bukšu krūmu labirints tiek uzskatīts par vienu no romantiskākajiem dārziem Francijā. Pastaiga Beržerakā – mākslas un vēstures pilsētā, slavena arī ar saviem aromātiskajiem vīniem. St. Emililjona – vīna dārzu ieskautā viduslaiku ciematiņa kultūrainava iekļauta UNESCO. Leģenda vēsta, ka 8.gs. šeit apmeties mūks Emīlions, kas darījis brīnumus. Bordo lepojas ar otru vecāko tirdzniecības ostu Francijā. Vēsturiski nozīmīgās namu fasādes celtniecības laikā tika pavērstas uz Garonnas upes pusi, lai aizsegtu viduslaiku graustus. Bordo vīni labi papildina reģionālos ēdienus. Austeru baudīšana pie Atlantijas okeāna. Akrašona popularitāti ieguva pateicoties noslēgtajai lagūnai, kur neviena netraucēti var vērot unikālas putnu un dzīvnieku sugas. Dune du Pilat – Eiropas lielākā smilšu kāpa. Tā ir gandrīz 3 km gara, 104 m augsta, 500 m plata un stiepjas līdz pat Arkašonas lagūnai, paverot fantastisku panorāmu. Sansebastjana izvietojusies skaista jūras līča malā, kas pēc formas līdzinās gliemežvākam. Jau no 19.gs tā ir populāra spāņu aristokrātijas atpūtas vieta.
 
KOSTABRAVA, BARSELONA UN ANDORA. 
 
Freiberga, Bona, Loreta de Mara, Barselona, Kadakesa, Monseratas klosteris, Ēgmorta, Nirnberga
 
9 dienas, visas naktis - viesnīcās
 
Izbraukšanas datumi: 21/09/2024
 
Eiropas skaistākos kanjonus var skatīt nelielajos viduslaiku ciematiņos Pireneju pakājē.
Brauciens ar minibusiņiem gar Ordesas kanjona skaistākajām vietām un Bardenas Reales tuksnesi iekļauts ceļojuma cenā!
Lidojums Rīga – Madride – Barselona – Rīga (airBaltic lidojums).
Četru civilizāciju pilsēta Saragosa, kuru liecības skatāmas arī mūsdienu Saragosā. Senā romiešu apmetne Cesaraugusta tika izveidota jau ķeltibēru ciemata Salduba vietā. Neskatoties uz neatkarības laika postījumiem, Saragosas senpilsētai ir ar ko lepoties, īpaši Basilica de Nuestra Senora del Pilar ar 11 košiem, flīžu klātiem kupoliem, rātsnamu un 11. gs. būvēto Alfajeria mauru pili. Viena no senākajām apdzīvotajām vietām Aragonas teritorijā Huesku, ko ibēru ciltis apdzīvoja jau pirms 2500 gadiem. Senā Loarre cietokšņpils un klosteris – viena no senākajām pilīm Spānijā, būvēta ap 11. gs. Uz Pireneju un Somontano robežas atrodas Mallos de Agüero – neliels ciemats ar 130 iedzīvotājiem, kas paslēpies erozijas saēsto drupu aizvējā. Viduslaiku šauro, bruģēto ieliņu pilsēta Ainsa – senās Sobrarbes karalistes galvaspilsēta, kuru 11. gs. iekļāva Aragonas karalistes sastāvā. Ordesa y Monte Perdido nacionālajā parkā var ieraudzīt visus iespaidīgākos Spānijas Pireneju ainaviskos tipus. Kaļķakmens kalnu masīvos izveidojušās varenas klintis un aizas. Brauciens ar minibusiņiem gar Ordesas kanjona skaistākajām vietām. Pārgājiens Pasarelas del Vero. Barselona: Rambla avēnija, Antonio Gaudi projektētās ēkas, Sagrada Familia katedrāle, vecpilsētas gotiskais kvartāls. Monserrata – svētceļojumu vieta un klosteris majestātisku kalnu ieskāvumā, kurā tiek godāta Katalonijas patronese Melnā Madonna La Moreneta. Villafranca del Penedes – izcilākais Katalonijas vīnu rajons. Iepazīšanās ar ražotni un degustācija.
Lidojums Rīga – Lisabona (airBaltic lidojums).
Kādreizējās jūras lielvalsts galvaspilsēta Lisabona ar viduslaiku un modernās pilsētas gaisotni. Pilsētas apskate ar autobusu un kājām – Belaiņas rajons: Belemas tornis, Sv. Hieronīma klosteris, Atklājēju piemineklis un pilsētas centrs: parlaments, Eštrelas bazilika, Eduarda VI dārzs un Liberdades avēnija. Eiropas kontinenta galējais rietumu punkts Rokas rags. Sintra (UNESCO) – daudzveidīgām pilīm un krāšņiem parkiem bagāta pasaule, ko Bairons nosaucis par savu paradīzi. Eklektiskā Pena palace ar krāsainiem torņiem un romantisku dārzu. Fado mūzika kādā no Lisabonas krodziņiem. Savdabīgā Trojas pussala ar pirmatnējās dabas ainavām. Brauciens uz Algarvi, tūristu un vietējo iecienīto atpūtas reģionu Portugāles dienvidos. Sanvinsenti zemesrags, Eiropas galējais dienvidrietumu punkts un 60 metru augsts stāvkrasts. Ikoniskā Praia da Rocha pludmale. Brauciens ar kuģīti okeānā gar Algarves piekrasti – klinšu alas, grotas, līcīši un pludmales.
Brauciens uz Spāniju. Sevilja – Andalūzijas pērle ar lielāko gotisko katedrāli Eiropā un pilsētas simbolu Hiraldas torni. Bijusī tabakas fabrikas ēka, kurā Prospērs Merimē licis norisināties daļai notikumu Karmenas stāstā. Heresas vīna ražošanas tradīcijas un degustācija. Gibraltāra klints atrodas pie Spānijas, taču kopš 1704. gada tā ir britu pārziņā. Ronda – dramatiskā pilsēta uz aizas malas ar vecāko buļļu cīņu arēnu Spānijā tiek uzskatīta arī par korridas dzimteni. Atpūta pie Vidusjūras Costa del Sol piekrastē. Papildus iespēja doties uz Granadu: Alhambras pils, karaliskā kapela, katedrāle, tirgus un vecpilsēta, Generalife dārzu burvība, var iziet krāšņām kalnu ainavām bagāto Caminito del Rey un apmeklēt zirgu un flamenko šovu.
Lidojums Malaga – Rīga (airBaltic lidojums).
Grankanārija – sala ir gandrīz apaļas formas. Neierasta iezīme tādai mazai teritorijai ir negaidīta dabas zonu maiņa – no augstiem kalniem un mežiem klātām ielejām līdz sniegotām virsotnēm un smilšu tuksnešu ainavām.
Lansarote jeb Uguns sala – vulkāniskas izcelsmes sala, kurā daudzviet vērojama Mēness virsmai līdzīga aina. Gleznotājs un arhitekts Sesars Manrike (Cesar Manrique) spējis savu dzimto salu padarīt par fascinējoši harmonisku mākslas un dabas elementu apvienojumu.
Fuerteventura – tuksneša un oāzes apvienojums, otra lielākā no Kanāriju salām. 1990. gadā UNESCO tai piešķīris biosfēras rezervāta statusu. Salai raksturīgas smilšu kāpas mājas augstumā un kilometriem garas, neskartas zeltainas pludmales.
Tenerife – lielākā no salām, slavena ar kontrastaino dabu. Salas dienvidu daļā atrodas lielākie un populārākie kūrorti, jo tur ir vissiltākais klimats. Salas rietumu daļā ir nedaudz vēsāks un zaļāks. Visapkārt salai plešas kalnu grēdas, bet salas centrālajā daļā ir pasaulē trešais lielākais vulkāna krāteris Caņadas del Teide, kura diametrs ir 18 km. Vienu no krātera malām veido slavenais vulkāns Teide, kura augstums sasniedz 3718 m.
Lidojums Rīga – Tenerife – Rīga.
Prāmis uz Grankanārijas salu. 200 m dziļais un 1 km platais Bandamas krāteris. Gleznainā Teror mazpilsētiņa ar simpātisko balkonu māju ielu. Grankanārijas vizītkarte Roque Nublo – neparastu klinšu lauks kalna galā, no kura paveras elpu aizraujoši skati. Grankanārijas galvaspilsēta, kur Kolumbs atstājis savus pēdu nospiedumus, – Laspalmasa. Grankanārijas pastkarte – Maspalomas smilšu kāpu rajons, kur Atlantijas okeāns tiekas ar mazo Sahāru. Barranco de Guayadeque aiza ar alās iebūvētiem restorāniem un kapelu. Mirador Degollada de la Yegua laukums ar lielisku panorāmu pār Grankanārijas ielejām. Barranco de las Vacas – slavenā ASV Antilopes kanjona mazākais brālītis Kanāriju salās. Puerto de Mogan – Grankanārijas ziedu pilsēta. Playa de Amadores – skaistākā Grankanārijas pludmale ar kristāldzidru ūdeni un baltām smiltīm, kas atceļojušas no Karību salām. Lidojums uz Fuerteventuras salu. Betancuria – palmu ieskauta oāze tuksnesīgu kalnu vidū, pilsēta kā brīvdabas muzejs. Iespaidīgās Coralehos smilšu kāpas. Grande Playa Coralejos ar Lobos vulkānu–salu fonā – viena no skaistākajām pludmalēm ne tikai Fuerteventurā, bet vispār Kanāriju salās. Prāmis uz Lansarotes salu.
Vulkāniskās darbības radītas, Mēness virsmai līdzīgās ainavas Timanfaya nacionālajā parkā, Uguns kalni, eksperiments ar geizeru. Īss un viegls pārgājiens uz Caldera Colorada jeb Sarkano vulkānu, kura pakājē zemē iestigusi milzīga vulkāniskā bumba–akmens, ko savulaik izspļāvis šis vulkāns. Savdabīgie Gerijas vīna lauki. Smaragdzaļā Golfo lagūna, kas kontrastē uz melnās pludmales fona. Okeāna spēks Los Hervideros izrobotajā klinšu krastā. Pazemes ejas un savdabīga koncertzāle Cuevo de los Verdes. Viens no Manrikes meistardarbiem Mirador del Rio, sens novērošanas tornis okeāna krastā. Formu daudzveidība Kaktusu dārzā. Manrikes šedevri – krāsu spēles pazemes kompleksā Jameos del Aqua un mākslinieka ekstravagantais mājoklis, privātkolekcija ar Pikaso un Miro darbu paraugiem. Lidojums uz Tenerifi. Senā Tenerifes galvaspilsēta La Laguna. Tenerifes lielais noslēpums – viegls pārgājiens pa Anagas kalnu masīvu – unikālie un ļoti apdraudētie laurisilva (lauru koku) meži, Pico del Ingles virsotne, zaļas ielejas, kalnu ainavas un gleznaini piekrastes skati. Playa de las Teresitas – pludmale, kas rotā daudzu Kanāriju salu brošūru vākus. Viegls pārgājiens Las Caņadas del Teide nacionālajā parkā – lavas lauki, vulkāna krāteris un neparastie klinšu veidojumi: Karalienes kurpītes, Garsijas klintis un Mēness ainavas. Arco de Tajao klinšu arka, kura fotogēniski pozē ar varenu Euphorbia canariensis kaktusu priekšplānā. Atpūta pie Atlantijas okeāna 4* viesnīcā. Iespēja doties tūrē uz Vēja alām, iespaidīgajām Los Gigantes klintīm, Maskas aizas elpu aizraujošo ceļu un dārzu un parku pilsētu La Orotava.
 
No Gibraltāra līdz Malagai, gar saulaino Vidusjūras piekrasti līdz pat Almeriai 300 km garumā ir izkārtojušies kūrorti, kas vilina izbaudīt saulaino noskaņu, piesolot vismaz 300 saulainas dienas gadā. Iespēja nobaudīt visdažādākos citrusaugus Juanito Orange ekosaimniecībā vai doties pāri Camino del Rey. Atpūta saulainajā Costa del Sol piekrastē, baudot izdaudzinātos spāņu vīnus, ugunīgo flamenko un veldzējošos Vidusjūras viļņus. Iespēja izvēlēties ekskursijas atbilstoši savām interesēm!
Lidojums Rīga – Malaga – Rīga (airBaltic lidojums).
Andalūzija – Al Andalus – viens no Spānijas autonomajiem apgabaliem, kur var baudīt gan Atlantijas okeāna skarbās piekrastes klintis, gan Vidusjūras pludmales. Tās temperamentīgais raksturs jūtams gan austrumnieciskajā mauru mantojumā, gan vēsturiskajās korridas arēnās un mūsdienu flamenko ritmos. Katrai dienai par papildu maksu piedāvājam bagātīgu ekskursiju programmu, kas ļauj iepazīt trīs pakalnu pilsētu Granadu, doties aizraujošā pārgājienā El Caminito del Rey. Paviesosimies citrusaugu saimniecībā Juanito Orange, iepazīsim šī reģiona olīvu apstrādes īpatnības un nobaudīsim slaveno Andalūzijas paella. Apmeklēsim Spānijas vecāko buļļu cīņas arēnu Rondā un izpētīsim klintīs apslēptās Nerhas alas.
Lidojums Rīga – Lisabona  – Rīga.
Kādreizējās jūras lielvalsts galvaspilsēta Lisabona ar viduslaiku un modernās pilsētas gaisotni. Pilsētas apskate ar autobusu un kājām - Belaiņas rajons: Belemas tornis, Sv.Hieronīma klosteris, Atklājēju piemineklis un pilsētas centrs: Eštrelas bazilika, Eduarda VI dārzs un Liberdades avēnija. Karaliskā Sintra. Mafras pilsēta ar tās ievērojamāko celti – Mafras pili. Nazares pilsētiņa okeāna krastā, pilsētas krodziņos joprojām var sastapt vietējos interesantos tautas tērpos.  Batalja – Portugāles ievērojamākā gotiskā celtne Santa Maria da Vitoria klosteris (UNESCO).   Portugāles svētvieta Fatima. Gleznainā mazpilsēta Tomāra, templiešu bruņinieku cietoksnis (UNESCO). Santarema – gotikas un Portugālei raksturīgo apgleznoto flīžu jeb aželežu galvaspilsēta.  Serra de São Mamede dabas parks. Ielūkosimies Spānijas dabas rezervātā  Garganta de los Infiernos, kas ir slavens ar saviem ūdenskritumiem un dabīgajiem baseiniem.  Monfragüe dabas parks – iesaukts par putnu vērotāju paradīzi. Kaseresa – viena no Spānijas pasaules mantojumā iekļautajām pilsētām.  Acueducto de los Milagros – romiešu akvedukts Spānijā, uzcelts mūsu ēras 1.gs. Evora – iesaukta par muzeju pilsētu. Espišela rags – vēja appūsts zemesrags, kur stāvas klintis krīt tieši okeānā. Sineša – izcilā portugāļu pētnieka Vasko da Gamas dzimtene. Fado mūzikas krodziņā.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *

Ceļojumi uz Spāniju

Spānija – valsts, uz kuru doties baudīt sauli, neaizmirstamus dabas skatus un gadsimtiem senas arhitektūras un mākslas pērles. Valsts, kurā saule spīd vairāk kā 280 dienas gadā, kur dzīve tiek baudīta nesteidzīgi un ar baudu – pēcpusdienas siestas, svētki un festivāli ik uz soļa, vietējo produktu garšu baudījums un karstasinīgie flamenko ritmi – tas viss raksturo šo skaisto zemi!

Ceļojumi uz Spāniju ir vieni no tūristu iecienītākajiem, un ne par velti! Šeit vērojams it viss – zeltainas pludmales, kalni, vulkāna varenība un neizmērojama augu daudzveidība. Palmas šeit zaļo visu gadu un Kanāriju salu burvība liek domāt, ka patiesi – paradīze ir šeit pat, uz zemes!

Spānijas kultūras bagātība ir tik pat daudzveidīga. Saplūstot unikālām Vidusjūras un Eiropas ietekmēm, veidojušās gadsimtiem senas tradīcijas, kuru ietekmē Spānija var lepoties ar neskaitāmiem arhitektūras un mākslas pieminekļiem.

Ceļojums uz Spāniju bagātinās arī ar piedzīvojumu tavām garšu kārpiņām! Šeit varēsi izbaudīt tradicionālās spāņu tapas, svaigo jūras velšu paelju, gardo gaspačo – spāņu auksto zupu, gardos un kraukšķīgos čurros cepumiņus, un protams, kur nu bez kādas atsvaidzinošas sangrias vai vietējā vīna glāzes!

Ceļojumi uz Spāniju – ērti, ātri un izdevīgi!

Ceļošana uz Spāniju ar celojumubode.lv ir pavisam ērta un vienkārša! Pieejami gan ceļojumi uz Spāniju ar lidmašīnu, ar tiešajiem reisiem Rīga – Spānija, vai ar izlidošanu no Tallinas.Tāpat aizceļot uz Spāniju piedāvājam arī ar autobusu.

Izbaudi atvaļinājuma brīvību bez plānošanas un uztraukumiem, jo mēs parūpēsimies par visu tavā vietā! Lidojums uz Spāniju un atpakaļ, naktsmītnes un vietējais transfērs, kā arī īpaši rūpīgi izvēlēta un sastādīta ceļojumu programma – viss, lai tu varētu vien atpūsties un baudīt.

Mūsu piedāvājumā ir daudzpusīgi ceļojumi uz Spāniju ikviena gaumei un vēlmēm!

Dodies baudīt Kanāriju salu burvību vai izbaudi Spānijas krāšņākās pilsētas – Barselonu, Valensiju, Madridi, Sevilju un citas, piejūras pludmales baudi Kosta del Maresme vai Costa del Sol piekrastēs, savukārt ar nepiedarināto Spāniju iepazīsties Basku valsts un Kantabrijas noslēpumainajās zemēs.

Pēdējā brīža ceļojumi uz Spāniju kopā ar CeļojumuBode.lv

Ceļot uz Spāniju nevarētu būt vēl ērtāk un vienkāršāk! Arī tad, ja vēlies doties spontānā un neplānotā atvaļinājumā, izvēloties CeļojumuBode.lv, būsi drošs, ka tavs ceļojums būs izdevies un vēl ilgi paliks atmiņā!

Tev atliek vien izvēlēties ceļojuma galamērķi un sakrāmēt koferi, jo nebūs jāuztraucas par problēmām ar aizņemtām naktsmītnēm, nesaplānotu ceļojuma maršrutu vai dārgu lidmašīnas biļešu iegādi, jo ceļojuma piedāvājumā iekļauti gana lēti lidojumi uz Spāniju.

Klasiskā Spānija

Vēlies izbaudīt klasiskos Spānijas galamērķus? Baudi kultūru, mākslu un arhitektūru apskatot tādas pilsētas kā Barselonu, Madridi, Toledo, Kordovu, Sevilju un citas.

Barselona ir Katalonijas galvaspilsēta un otrā lielākā pilsēta aiz Madrides. Atrodas Vidusjūras piekrastes Ziemeļaustrumu daļā, tajā apskatāmi tādi slaveni arhitekta Antonio Gaudi arhitektūras šedevri kā Barselonas katedrāle Sagrada Familia, Casa Mila un citi.

Barselonas vēstures un kultūras daudzveidība atklājas gan senās Romas arhitektūras pieminekļos, gan viduslaiku celtnēs un ieliņās, kā arī modernisma un avangarda stilā ieturētās arhitektūras un mākslas pērlēs.

Savukārt Madride, kas ir Spānijas galvaspilsēta, ir pielīdzināma tādai metropolei kā Ņujorka. Šeit vari baudīt metropoles cienīgu pilsētas pulsu – kultūra un māksla savijusies ar nakts dzīvi un dzīves baudīšanu. Tapu bāri, restorāni, muzeji, krāšņas ieliņas un cilvēki – baudi vien lielpilsētai raksturīgo atmosfēru, kas nevienu neatstās vienaldzīgu!

Kanāriju Salas

Ja vēlies baudīt dabas skaistumu, kontrastus un varenību, noteikti izvēlies apskatīt kādu no Kanāriju salām.

Tenerife

Tenerife ir lielākā no Kanāriju salām un jau izsenis ir tūristu iecienīts galamērķis. Salas dienvidu daļā atrodas slavenākie kūrorti, kur iespējams baudīt siltu un patīkamu klimatu, taču Tenerifes lielākais lepnums ir trešais lielākais pasaules vulkāns – Teide. Visapkārt salai slejas kalnu grēdas savā majestātiskajā grācijā, savukārt Tenerifes ūdeņos vērojama jūras radību daudzveidība.

Salas kontrastainais klimats ļāvis izveidoties pārsteidzoši plašai augu valsts bagātībai, te apskatāmi augi no teju visām pasaules klimata zonām. Te aug gan kaktusi un palmas, gan oleandri un agaves.

Tenerife tiek dēvēta par mūžīgā pavasara salu, šeit nav vērojams pārmērīgi liels karstums, tāpēc tā ir lieliski piemērots galamērķis atpūtai ar ģimeni un bērniem!

Grankanārija

Trešā lielākā Kanāriju salu arhipelāga sala – Grankanārija ir izcils atpūtas galamērķis jebkurā gadalaikā. Salai raksturīgais mainīgais reljefs kalpo par iemeslu tam, ka salas dienvidos un ziemeļos klimats ir krietni atšķirīgs. Šī iemesla dēļ Grankanāriju mēdz dēvēt arī par miniatūru kontinentu.

Šeit vērojamas gan vulkānisko smilšu pludmales, gan iespaidīgas smilšu kāpas, gan kalnu grēdas. Tūristu iecienītās pludmalēs Maspalomas un Playa del Ingles ir atzītas par vienām no Spānijas labākajām kūrortvietām, kur doties baudīt atpūtu gan pāriem, gan ģimenēm ar bērniem vai draugu kompānijā.

Grankanārijā saule spīd 320 dienas gadā. Neticami! Tāpēc šī sala ir iecienīts galamērķis visiem, kas vēlās baudīt sauli un salai raksturīgo patīkamo klimatu, jo tāds tas šeit ir arī rudens un ziemas mēnešos.

Neliela sala, taču tajā sev izklaides iespējas atradīs ikviens. Salas ziemeļos atrodami iespaidīgi dabas parki un Grankanārijas galvaspilsēta Las Palmas, kur iespējams baudīt gardas maltītes izsmalcinātos restorānos, palutināt sevi SPA centros vai mesties vētrainā nakts dzīvē.

Ceļojumi uz Spāniju kopā ar CeļojumuBode.lv!

Ieskaties mūsu aktuālajā ceļojumu programmu piedāvājumā un atrodi tieši savu sapņu atvaļinājumu!

Lidojumi uz Spāniju bez pārsēšanās un liekas kavēšanās, vai ilgāks piedzīvojums dodoties ceļā ar autobusu, – izvēlies savām vēlmēm un iespējām atbilstošāko variantu un par visu pārējo ļauj parūpēties mums!