cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Neuf-Brisach pilsētā - Bona - Sansebastjana - Svēta Fermina svētki - Ensjero (veršu skrejiens)- Korrida - Biarica - Overņi - vulkāns Le Pju de Doms (Puy de Dome, 1465m) - Bāden - Bādene
10 dienas /  visas naktis viesnīcās
VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ
Rotenburga - Peruža - Barselona - velopastaiga Berselonā - Klosteris Sant Miquel del Fai - Bruņinieku turnīrs - Spāņu flamenko - Žironas pilsēta un Troņu spēļes - Koljūra -Fraiburga
10 dienas / visas naktis viesnīcās
VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ
Valstis: Spānija, Francija
SPĀNIJAS DAILE
(EKSKURSIJAS UN ATPŪTA PIE JŪRAS)
SAKSIJAS ŠVEICE – PONT DU GARD – KOSTA BRAVA – „SPĀŅU VAKARS” - BARSELONA – MUZIKĀLĀS STRŪKLAKAS – MONTSERRATA – BESALU –
FIGERASA – ŽIRONA – PALSA - PERPIŅĀNA - ERFURTE
27.07. - 06.08.2024.
11 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 769.
Atlantijas okeāna viļņu apskalotie Pireneju pussalas krasti vieno gan Eiropas virsotņu reģionu Kantabriju, zaļāko okeāna piekrastes apgabalu Astūriju un līcīšu izroboto Galisijas krastu.
Lidojums Rīga – Madride – Rīga (airBaltic lidojums).
Madride: Prado gleznu galerija. Pilsētas sirds un oficiālais centrs – laukums Puerta del Sol jeb Saules vārtu laukums ir t.s. “nulles km” – vieta, no kuras uzsāk skaitīt Spānijas ceļu kilometrus. Te atrodas arī slavenais pulksteņtornis, kurš piesaista visas karalistes uzmanību 31.decembra pusnakts stundā. Bardenas Reales – savdabīgo pustuksnesim raksturīgo ainavu gadu tūkstošiem veidojusi Saule, vējš un ūdens.Nelielā, romantiskā Atlantijas piekrastes viduslaiku pilsētiņa Santillana del Mar. Ar diženā arhitekta Antonio Gaudi vārdu saistītā Comillas pilsēta un tās universitāte. Brauciens ar funikulieri vienā no Eiropas virsotņu (Picos de Europa) nogāzēm un neliels pārgājiens. Senās Astūrijas karalistes galvaspilsēta Oviedo (UNESCO) un tās vecpilsēta. Nelielais Atlantijas okeāna ciematiņš Cudillero, kuru saskaņā ar nostāstiem dibināja vikingi un netālu esošā Katedrāles pludmale. Las Medulas – senā romiešu zelta ieguves vieta. Arābu dibinātā Samoras pilsēta. Salamankas vecpilsēta jau 1988.gadā tika iekļauta UNESCO pasaules kultūras mantojuma sarakstā.
 
SPĀNIJA - BIENVENIDO!
SPILGTA SAULE, TIRKĪZZILA JŪRA, SMILTIS UN
SPĀŅU ĢITĀRAS SKAŅAS LIKS JŪSU SIRDIJ PUKSTĒT STRAUJĀK. VIETĒJO
ĒDIENU DAUDZVEIDĪBA, SANGRIAS GLĀZE UN STRAUJĀ FLAMENKO DEJA
APREIBINĀS JŪSU PRĀTU. IZBAUDIET BRĪNIŠĶĪGAS BRĪVDIENAS! HOLA,
ESPAÑA!
13.09.2024. – 22.09.2024.
10 dienas
Ceļojuma cena: € 469.00
Lidojums Rīga – Bilbao - Rīga.
Bilbao – lielākā basku pilsēta, kuru ieskauj kalni. Baski, iespējams, ir vissenākā tauta Eiropā. Galvaspilsētas galvenais tūrisma magnēts, bez šaubām, ir 1997.gadā atklātais Gugenheima (Guggenheim) modernās mākslas muzejs. San Juan de Gaztelugatxe – unikālā Biskajas līča piekrastes vieta, viens no 7 Spānijas dabas brīnumiem. 231 solis (pakāpiens) un esam uz nelielās saliņas. Aristokrātiska pastaiga Biaricā – elegantajā 19.gs. karaļu kūrortā. Lurda – neliela pilsētiņa Pireneju priekškalnēs, kur 1858. gadā Masabjēlas grotā meitenei parādījās Sv. Dievmāte. Labrīt Gaskoņa! – viļņotā lauku zeme Pireneju pakājē! Ciemošanās lauku saimniecībā un vietējo produktu degustācija. Musketieru cienīgu dzērienu pasaule Domaine d’Arton. No vīnogas uz vīnu un vīna ceļš uz armanjaku. Dordoņas upes ieleja – dabas veidota, viena no krāšņākajām un auglīgākajām Francijā. Sarla – šarmantā viduslaiku pilsētiņa ar šaurām, līkumotām ieliņām un senajām akmens mājām ir kā savdabīgs brīvdabas muzejs. Lasko alas IV – aizvēsturisko laiku Siksta kapela ar zīmējumiem uz alas sienām, kuros attēloti fantastiski dzīvnieki. Marqueyssac ornamentāli apcirptie dārzi – vairāk kā 6 km garais 150 tk. bukšu krūmu labirints tiek uzskatīts par vienu no romantiskākajiem dārziem Francijā. Pastaiga Beržerakā – mākslas un vēstures pilsētā, slavena arī ar saviem aromātiskajiem vīniem. St. Emililjona – vīna dārzu ieskautā viduslaiku ciematiņa kultūrainava iekļauta UNESCO. Leģenda vēsta, ka 8.gs. šeit apmeties mūks Emīlions, kas darījis brīnumus. Bordo lepojas ar otru vecāko tirdzniecības ostu Francijā. Vēsturiski nozīmīgās namu fasādes celtniecības laikā tika pavērstas uz Garonnas upes pusi, lai aizsegtu viduslaiku graustus. Bordo vīni labi papildina reģionālos ēdienus. Austeru baudīšana pie Atlantijas okeāna. Akrašona popularitāti ieguva pateicoties noslēgtajai lagūnai, kur neviena netraucēti var vērot unikālas putnu un dzīvnieku sugas. Dune du Pilat – Eiropas lielākā smilšu kāpa. Tā ir gandrīz 3 km gara, 104 m augsta, 500 m plata un stiepjas līdz pat Arkašonas lagūnai, paverot fantastisku panorāmu. Sansebastjana izvietojusies skaista jūras līča malā, kas pēc formas līdzinās gliemežvākam. Jau no 19.gs tā ir populāra spāņu aristokrātijas atpūtas vieta.
 

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *

Ceļojumi uz Spāniju

Spānija – valsts, uz kuru doties baudīt sauli, neaizmirstamus dabas skatus un gadsimtiem senas arhitektūras un mākslas pērles. Valsts, kurā saule spīd vairāk kā 280 dienas gadā, kur dzīve tiek baudīta nesteidzīgi un ar baudu – pēcpusdienas siestas, svētki un festivāli ik uz soļa, vietējo produktu garšu baudījums un karstasinīgie flamenko ritmi – tas viss raksturo šo skaisto zemi!

Ceļojumi uz Spāniju ir vieni no tūristu iecienītākajiem, un ne par velti! Šeit vērojams it viss – zeltainas pludmales, kalni, vulkāna varenība un neizmērojama augu daudzveidība. Palmas šeit zaļo visu gadu un Kanāriju salu burvība liek domāt, ka patiesi – paradīze ir šeit pat, uz zemes!

Spānijas kultūras bagātība ir tik pat daudzveidīga. Saplūstot unikālām Vidusjūras un Eiropas ietekmēm, veidojušās gadsimtiem senas tradīcijas, kuru ietekmē Spānija var lepoties ar neskaitāmiem arhitektūras un mākslas pieminekļiem.

Ceļojums uz Spāniju bagātinās arī ar piedzīvojumu tavām garšu kārpiņām! Šeit varēsi izbaudīt tradicionālās spāņu tapas, svaigo jūras velšu paelju, gardo gaspačo – spāņu auksto zupu, gardos un kraukšķīgos čurros cepumiņus, un protams, kur nu bez kādas atsvaidzinošas sangrias vai vietējā vīna glāzes!

Ceļojumi uz Spāniju – ērti, ātri un izdevīgi!

Ceļošana uz Spāniju ar celojumubode.lv ir pavisam ērta un vienkārša! Pieejami gan ceļojumi uz Spāniju ar lidmašīnu, ar tiešajiem reisiem Rīga – Spānija, vai ar izlidošanu no Tallinas.Tāpat aizceļot uz Spāniju piedāvājam arī ar autobusu.

Izbaudi atvaļinājuma brīvību bez plānošanas un uztraukumiem, jo mēs parūpēsimies par visu tavā vietā! Lidojums uz Spāniju un atpakaļ, naktsmītnes un vietējais transfērs, kā arī īpaši rūpīgi izvēlēta un sastādīta ceļojumu programma – viss, lai tu varētu vien atpūsties un baudīt.

Mūsu piedāvājumā ir daudzpusīgi ceļojumi uz Spāniju ikviena gaumei un vēlmēm!

Dodies baudīt Kanāriju salu burvību vai izbaudi Spānijas krāšņākās pilsētas – Barselonu, Valensiju, Madridi, Sevilju un citas, piejūras pludmales baudi Kosta del Maresme vai Costa del Sol piekrastēs, savukārt ar nepiedarināto Spāniju iepazīsties Basku valsts un Kantabrijas noslēpumainajās zemēs.

Pēdējā brīža ceļojumi uz Spāniju kopā ar CeļojumuBode.lv

Ceļot uz Spāniju nevarētu būt vēl ērtāk un vienkāršāk! Arī tad, ja vēlies doties spontānā un neplānotā atvaļinājumā, izvēloties CeļojumuBode.lv, būsi drošs, ka tavs ceļojums būs izdevies un vēl ilgi paliks atmiņā!

Tev atliek vien izvēlēties ceļojuma galamērķi un sakrāmēt koferi, jo nebūs jāuztraucas par problēmām ar aizņemtām naktsmītnēm, nesaplānotu ceļojuma maršrutu vai dārgu lidmašīnas biļešu iegādi, jo ceļojuma piedāvājumā iekļauti gana lēti lidojumi uz Spāniju.

Klasiskā Spānija

Vēlies izbaudīt klasiskos Spānijas galamērķus? Baudi kultūru, mākslu un arhitektūru apskatot tādas pilsētas kā Barselonu, Madridi, Toledo, Kordovu, Sevilju un citas.

Barselona ir Katalonijas galvaspilsēta un otrā lielākā pilsēta aiz Madrides. Atrodas Vidusjūras piekrastes Ziemeļaustrumu daļā, tajā apskatāmi tādi slaveni arhitekta Antonio Gaudi arhitektūras šedevri kā Barselonas katedrāle Sagrada Familia, Casa Mila un citi.

Barselonas vēstures un kultūras daudzveidība atklājas gan senās Romas arhitektūras pieminekļos, gan viduslaiku celtnēs un ieliņās, kā arī modernisma un avangarda stilā ieturētās arhitektūras un mākslas pērlēs.

Savukārt Madride, kas ir Spānijas galvaspilsēta, ir pielīdzināma tādai metropolei kā Ņujorka. Šeit vari baudīt metropoles cienīgu pilsētas pulsu – kultūra un māksla savijusies ar nakts dzīvi un dzīves baudīšanu. Tapu bāri, restorāni, muzeji, krāšņas ieliņas un cilvēki – baudi vien lielpilsētai raksturīgo atmosfēru, kas nevienu neatstās vienaldzīgu!

Kanāriju Salas

Ja vēlies baudīt dabas skaistumu, kontrastus un varenību, noteikti izvēlies apskatīt kādu no Kanāriju salām.

Tenerife

Tenerife ir lielākā no Kanāriju salām un jau izsenis ir tūristu iecienīts galamērķis. Salas dienvidu daļā atrodas slavenākie kūrorti, kur iespējams baudīt siltu un patīkamu klimatu, taču Tenerifes lielākais lepnums ir trešais lielākais pasaules vulkāns – Teide. Visapkārt salai slejas kalnu grēdas savā majestātiskajā grācijā, savukārt Tenerifes ūdeņos vērojama jūras radību daudzveidība.

Salas kontrastainais klimats ļāvis izveidoties pārsteidzoši plašai augu valsts bagātībai, te apskatāmi augi no teju visām pasaules klimata zonām. Te aug gan kaktusi un palmas, gan oleandri un agaves.

Tenerife tiek dēvēta par mūžīgā pavasara salu, šeit nav vērojams pārmērīgi liels karstums, tāpēc tā ir lieliski piemērots galamērķis atpūtai ar ģimeni un bērniem!

Grankanārija

Trešā lielākā Kanāriju salu arhipelāga sala – Grankanārija ir izcils atpūtas galamērķis jebkurā gadalaikā. Salai raksturīgais mainīgais reljefs kalpo par iemeslu tam, ka salas dienvidos un ziemeļos klimats ir krietni atšķirīgs. Šī iemesla dēļ Grankanāriju mēdz dēvēt arī par miniatūru kontinentu.

Šeit vērojamas gan vulkānisko smilšu pludmales, gan iespaidīgas smilšu kāpas, gan kalnu grēdas. Tūristu iecienītās pludmalēs Maspalomas un Playa del Ingles ir atzītas par vienām no Spānijas labākajām kūrortvietām, kur doties baudīt atpūtu gan pāriem, gan ģimenēm ar bērniem vai draugu kompānijā.

Grankanārijā saule spīd 320 dienas gadā. Neticami! Tāpēc šī sala ir iecienīts galamērķis visiem, kas vēlās baudīt sauli un salai raksturīgo patīkamo klimatu, jo tāds tas šeit ir arī rudens un ziemas mēnešos.

Neliela sala, taču tajā sev izklaides iespējas atradīs ikviens. Salas ziemeļos atrodami iespaidīgi dabas parki un Grankanārijas galvaspilsēta Las Palmas, kur iespējams baudīt gardas maltītes izsmalcinātos restorānos, palutināt sevi SPA centros vai mesties vētrainā nakts dzīvē.

Ceļojumi uz Spāniju kopā ar CeļojumuBode.lv!

Ieskaties mūsu aktuālajā ceļojumu programmu piedāvājumā un atrodi tieši savu sapņu atvaļinājumu!

Lidojumi uz Spāniju bez pārsēšanās un liekas kavēšanās, vai ilgāks piedzīvojums dodoties ceļā ar autobusu, – izvēlies savām vēlmēm un iespējām atbilstošāko variantu un par visu pārējo ļauj parūpēties mums!