cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Ceļojums piemērots: visiem, kuriem interesē vietas ar nenovērtējamu kultūrvēsturisku nozīmi, tiem, kuru dzīvē reliģija ieņem nozīmīgu lomu, kā arī tiem, kurus sajūsmina skaisti dabas skati
SPĀNIJA - BIENVENIDO!
SPILGTA SAULE, TIRKĪZZILA JŪRA, SMILTIS UN
SPĀŅU ĢITĀRAS SKAŅAS LIKS JŪSU SIRDIJ PUKSTĒT STRAUJĀK. VIETĒJO
ĒDIENU DAUDZVEIDĪBA, SANGRIAS GLĀZE UN STRAUJĀ FLAMENKO DEJA
APREIBINĀS JŪSU PRĀTU. IZBAUDIET BRĪNIŠĶĪGAS BRĪVDIENAS! HOLA,
ESPAÑA!
26.04.2024. – 05.05.2024.
10 dienas
Ceļojuma cena: € 469.00
Barselona – Katalonijas galvaspilsēta ir viena no rosīgākajām Vidusjūras pilsētām, kur vēsturiskie laikmeti nomaina viens otru tikai Barselonai raksturīgā veidā – atbilstoši sezonas un laika apstākļu noskaņai un garastāvoklim. Mūsdienās atpūtnieku iecienītā – Costa Brava senajiem romiešiem šķita kā pamests un mežonīgs krasts, par ko liecina arī pats tā nosaukums – Costa Brava jeb Mežonīgais krasts, kur neskaitāmi mākslinieki smēlušies iedvesmu saviem mākslas darbiem. Barselonas ekskursija un apskates objekti ir iekļauti ceļojuma cenā!
Lidojums Rīga – Barselona – Rīga (airBaltic lidojums).
Barselona: Rambla avēnija, Antonio Gaudi projektētās ēkas, Sagrada Familia katedrāle, vecpilsētas gotiskais kvartāls. Monserrata – svētceļojumu vieta un klosteris majestātisku kalnu ieskāvumā, kurā tiek godāta Katalonijas patronese Melnā Madonna La Moreneta. Salvadora Dalī muzejs – teātris Figueres ir viens no populārākajiem muzejiem Spānijā. Dalī dāvana savai mūzai, Galas rezidence – Pubolas pils. Katalonijas vīna degustācija. Ekskursija ar kuģīti līdz Kadakesas kūrortpilsētai un Cap de Creus zemesragam (ekskursija atkarīga no laika apstākļiem). Senais grāfistes centrs Žirona. Spānijas vulkānu pilsētas, kuras atrodas Garoča vulkāniskajā zonā. Castellfollit de la Roca un Besalu ir tabakdozes izmēra pilsētas, kuras atrodas aprimušu vulkānu virsotnēs un nereti to senatnīgo atmosfēru izmanto vēsturisko filmu fonam. Francijas rivjēras pilsētiņa Perpinjana un kalnos apslēptais St.Martin du Canigou klosteris, līdz kuram var nokļūt tikai mērojot kājām kalnu taku. Atpūta Roses – Costa Bravas kūrortā pie Vidusjūras.
Maljorkas sala – visatpazīstamākā un lielākā Baleāru sala, uz ko norāda arī tās nosaukums insula maior – Lielā sala. Patīkamā Vidusjūras klimata, lielisko pludmaļu dēļ tā ir viena no populārākajām atpūtas vietām Eiropā. Iepazīsim gan galvaspilsētu un nomaļos Vidusjūras līčus, gan arī slavenās Draka alas. Ieejas maksa apskates objektos iekļauta ceļojuma cenā!
Lidojums Rīga – Palma de Mallorca – Rīga (airBaltic lidojums).
Palma de Maljorka – salas galvaspilsēta un tās lepnums – gotiskā katedrāle jeb Sa Seu. Pilsētā ir veiksmīgi apvienojies senais ar mūsdienīgo – mauru laika pagalmus ar strūklakām, mūsdienīgas sabiedriskās celtnes un jaunizveidoto promenādi. Maljorkas Perlas Majorica pērļu ražošanas procesā ir stingri jāievēro notikts tehnoloģisks process, lai no nelielās alabastra lodītes iegūtu pērli ar pietiekama biezuma perlamutra slāni. Draka alas (Coves del Drac), uz kurām ved stāvas kāpnes, ir plašākās no nekaitāmām Maljorkas pazemes alām. Cala Figueira – zvejnieku ciematiņš ar nelieliem līčiem un zvejnieku tīkliem krastmalā. Valdemosa un klosteris Real Cartuja de Jesus de Nazaret – sākotnēji mauru alkazars, vēlāk karaļu rezidence, tad klosteris. Cap de Formentor – Maljorkas salas tālākais ziemeļu punkts.
Baleāru salas atrodas Vidusjūras ceļu krustpunktā. Lai gan tās šobrīd ir Spānijai piederošs autonomais apgabals, tām ir bijuši daudz un dažādi saimnieki. Maljorkas sala – visatpazīstamākā un lielākā Baleāru sala, uz ko norāda arī tās nosaukums insula maior – Lielā sala. Patīkamā Vidusjūras klimata, lielisko pludmaļu dēļ tā ir viena no populārākajām atpūtas vietām Eiropā. Menorka – Mazā sala, kas atrodas vistālāk no kontinenta un, iespējams, tādēļ ir visatšķirīgākā no visām, spējusi saglabāt pirmatnīgumu, neļaujoties tūrisma industrijas prasībām.
Ieejas maksa apskates objektos iekļauta ceļojuma cenā!
Lidojums Rīga – Palma de Mallorca – Rīga (airBaltic lidojums).
Palma de Maljorka – salas galvaspilsēta un tās lepnums – gotiskā katedrāle jeb Sa Seu. Pilsētā ir veiksmīgi apvienojies senais ar mūsdienīgo – mauru laika pagalmus ar strūklakām, mūsdienīgas sabiedriskās celtnes un jaunizveidoto promenādi. Maljorkas Perlas Majorica pērļu ražošanas procesā ir stingri jāievēro notikts tehnoloģisks process, lai no nelielās alabastra lodītes iegūtu pērli ar pietiekama biezuma perlamutra slāni. Draka alas (Coves del Drac), uz kurām ved stāvas kāpnes, ir plašākās no nekaitāmām Maljorkas pazemes alām. Cala Figueira – zvejnieku ciematiņš ar nelieliem līčiem un zvejnieku tīkliem krastmalā. Valdemosa un klosteris Real Cartuja de Jesus de Nazaret – sākotnēji mauru alkazars, vēlāk karaļu rezidence, tad klosteris. Cap de Formentor – Maljorkas salas tālākais ziemeļu punkts. Prāmis Alcudia – Ciutadella – Alcudia. Kartāgiešu dibinātā Ciutadella un tās aristokrātiskās pilis. Menorkas salas mistērija – Torralbas megalīti. 342 m.v.j.l. izveidotais skatu laukums ar Kristus skulptūru – El Toro. Majonēzes rašanās vieta – Menorkas galvaspilsēta Mao, izbrauciens ar kuģīti pa Mao jeb Mahonas ostu. Romantikais Binibekas ciematiņš un atpūta Cales Cove līcī.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *

Ceļojumi uz Spāniju

Spānija – valsts, uz kuru doties baudīt sauli, neaizmirstamus dabas skatus un gadsimtiem senas arhitektūras un mākslas pērles. Valsts, kurā saule spīd vairāk kā 280 dienas gadā, kur dzīve tiek baudīta nesteidzīgi un ar baudu – pēcpusdienas siestas, svētki un festivāli ik uz soļa, vietējo produktu garšu baudījums un karstasinīgie flamenko ritmi – tas viss raksturo šo skaisto zemi!

Ceļojumi uz Spāniju ir vieni no tūristu iecienītākajiem, un ne par velti! Šeit vērojams it viss – zeltainas pludmales, kalni, vulkāna varenība un neizmērojama augu daudzveidība. Palmas šeit zaļo visu gadu un Kanāriju salu burvība liek domāt, ka patiesi – paradīze ir šeit pat, uz zemes!

Spānijas kultūras bagātība ir tik pat daudzveidīga. Saplūstot unikālām Vidusjūras un Eiropas ietekmēm, veidojušās gadsimtiem senas tradīcijas, kuru ietekmē Spānija var lepoties ar neskaitāmiem arhitektūras un mākslas pieminekļiem.

Ceļojums uz Spāniju bagātinās arī ar piedzīvojumu tavām garšu kārpiņām! Šeit varēsi izbaudīt tradicionālās spāņu tapas, svaigo jūras velšu paelju, gardo gaspačo – spāņu auksto zupu, gardos un kraukšķīgos čurros cepumiņus, un protams, kur nu bez kādas atsvaidzinošas sangrias vai vietējā vīna glāzes!

Ceļojumi uz Spāniju – ērti, ātri un izdevīgi!

Ceļošana uz Spāniju ar celojumubode.lv ir pavisam ērta un vienkārša! Pieejami gan ceļojumi uz Spāniju ar lidmašīnu, ar tiešajiem reisiem Rīga – Spānija, vai ar izlidošanu no Tallinas.Tāpat aizceļot uz Spāniju piedāvājam arī ar autobusu.

Izbaudi atvaļinājuma brīvību bez plānošanas un uztraukumiem, jo mēs parūpēsimies par visu tavā vietā! Lidojums uz Spāniju un atpakaļ, naktsmītnes un vietējais transfērs, kā arī īpaši rūpīgi izvēlēta un sastādīta ceļojumu programma – viss, lai tu varētu vien atpūsties un baudīt.

Mūsu piedāvājumā ir daudzpusīgi ceļojumi uz Spāniju ikviena gaumei un vēlmēm!

Dodies baudīt Kanāriju salu burvību vai izbaudi Spānijas krāšņākās pilsētas – Barselonu, Valensiju, Madridi, Sevilju un citas, piejūras pludmales baudi Kosta del Maresme vai Costa del Sol piekrastēs, savukārt ar nepiedarināto Spāniju iepazīsties Basku valsts un Kantabrijas noslēpumainajās zemēs.

Pēdējā brīža ceļojumi uz Spāniju kopā ar CeļojumuBode.lv

Ceļot uz Spāniju nevarētu būt vēl ērtāk un vienkāršāk! Arī tad, ja vēlies doties spontānā un neplānotā atvaļinājumā, izvēloties CeļojumuBode.lv, būsi drošs, ka tavs ceļojums būs izdevies un vēl ilgi paliks atmiņā!

Tev atliek vien izvēlēties ceļojuma galamērķi un sakrāmēt koferi, jo nebūs jāuztraucas par problēmām ar aizņemtām naktsmītnēm, nesaplānotu ceļojuma maršrutu vai dārgu lidmašīnas biļešu iegādi, jo ceļojuma piedāvājumā iekļauti gana lēti lidojumi uz Spāniju.

Klasiskā Spānija

Vēlies izbaudīt klasiskos Spānijas galamērķus? Baudi kultūru, mākslu un arhitektūru apskatot tādas pilsētas kā Barselonu, Madridi, Toledo, Kordovu, Sevilju un citas.

Barselona ir Katalonijas galvaspilsēta un otrā lielākā pilsēta aiz Madrides. Atrodas Vidusjūras piekrastes Ziemeļaustrumu daļā, tajā apskatāmi tādi slaveni arhitekta Antonio Gaudi arhitektūras šedevri kā Barselonas katedrāle Sagrada Familia, Casa Mila un citi.

Barselonas vēstures un kultūras daudzveidība atklājas gan senās Romas arhitektūras pieminekļos, gan viduslaiku celtnēs un ieliņās, kā arī modernisma un avangarda stilā ieturētās arhitektūras un mākslas pērlēs.

Savukārt Madride, kas ir Spānijas galvaspilsēta, ir pielīdzināma tādai metropolei kā Ņujorka. Šeit vari baudīt metropoles cienīgu pilsētas pulsu – kultūra un māksla savijusies ar nakts dzīvi un dzīves baudīšanu. Tapu bāri, restorāni, muzeji, krāšņas ieliņas un cilvēki – baudi vien lielpilsētai raksturīgo atmosfēru, kas nevienu neatstās vienaldzīgu!

Kanāriju Salas

Ja vēlies baudīt dabas skaistumu, kontrastus un varenību, noteikti izvēlies apskatīt kādu no Kanāriju salām.

Tenerife

Tenerife ir lielākā no Kanāriju salām un jau izsenis ir tūristu iecienīts galamērķis. Salas dienvidu daļā atrodas slavenākie kūrorti, kur iespējams baudīt siltu un patīkamu klimatu, taču Tenerifes lielākais lepnums ir trešais lielākais pasaules vulkāns – Teide. Visapkārt salai slejas kalnu grēdas savā majestātiskajā grācijā, savukārt Tenerifes ūdeņos vērojama jūras radību daudzveidība.

Salas kontrastainais klimats ļāvis izveidoties pārsteidzoši plašai augu valsts bagātībai, te apskatāmi augi no teju visām pasaules klimata zonām. Te aug gan kaktusi un palmas, gan oleandri un agaves.

Tenerife tiek dēvēta par mūžīgā pavasara salu, šeit nav vērojams pārmērīgi liels karstums, tāpēc tā ir lieliski piemērots galamērķis atpūtai ar ģimeni un bērniem!

Grankanārija

Trešā lielākā Kanāriju salu arhipelāga sala – Grankanārija ir izcils atpūtas galamērķis jebkurā gadalaikā. Salai raksturīgais mainīgais reljefs kalpo par iemeslu tam, ka salas dienvidos un ziemeļos klimats ir krietni atšķirīgs. Šī iemesla dēļ Grankanāriju mēdz dēvēt arī par miniatūru kontinentu.

Šeit vērojamas gan vulkānisko smilšu pludmales, gan iespaidīgas smilšu kāpas, gan kalnu grēdas. Tūristu iecienītās pludmalēs Maspalomas un Playa del Ingles ir atzītas par vienām no Spānijas labākajām kūrortvietām, kur doties baudīt atpūtu gan pāriem, gan ģimenēm ar bērniem vai draugu kompānijā.

Grankanārijā saule spīd 320 dienas gadā. Neticami! Tāpēc šī sala ir iecienīts galamērķis visiem, kas vēlās baudīt sauli un salai raksturīgo patīkamo klimatu, jo tāds tas šeit ir arī rudens un ziemas mēnešos.

Neliela sala, taču tajā sev izklaides iespējas atradīs ikviens. Salas ziemeļos atrodami iespaidīgi dabas parki un Grankanārijas galvaspilsēta Las Palmas, kur iespējams baudīt gardas maltītes izsmalcinātos restorānos, palutināt sevi SPA centros vai mesties vētrainā nakts dzīvē.

Ceļojumi uz Spāniju kopā ar CeļojumuBode.lv!

Ieskaties mūsu aktuālajā ceļojumu programmu piedāvājumā un atrodi tieši savu sapņu atvaļinājumu!

Lidojumi uz Spāniju bez pārsēšanās un liekas kavēšanās, vai ilgāks piedzīvojums dodoties ceļā ar autobusu, – izvēlies savām vēlmēm un iespējām atbilstošāko variantu un par visu pārējo ļauj parūpēties mums!