29 700 300
67 700 300
Tallinas iela 30, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Varšava - Polijas galvaspilsēta! Mūsdienās tā ir svarīgs ekonomikas, izglītības, zinātnes un kultūras centrs. Varšavai ir pievilcīgs vecpilsētas ansamblis – senais Tirgus laukums, Karaļu pils, Pils laukums un slavenā Sigismunda III kolonna.
Čenstohova - Polijas reliģiskais centrs. Viens no pazīstamākajiem svētceļojuma galamērķiem Eiropā. Jasnoguras bazilika, klostera komplekss, brīnumdarītāja svētbilde. Šeit glabājas vērtīgi mākslas priekšmeti.
Krakova - bijusī Polijas galvaspilsēta. Viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Vairāku gadsimtu garumā šī pilsēta bija Polijas karaļu dzīvesvieta. 1978. gadā vecpilsēta tika iekļauta UNESCO vērtīgo kultūras pieminekļu mantojuma sarakstā.
Vāvele – karaliskā pils, arhitektūras šedevrs. Pilī ir apskatāmi meistaru darbi, seno laiku mēbeles. Īpaši vērtīgi eksponāti ir 16.gs. sienu gobelēni. Katedralē atrodas poļu karaļu kapenes un slavenais Sigismunda zvans.
Velička – slavenās senās sālsraktuves. “Velička”  sālsraktuvēm ir 7000 gadi un šis unikālais tūrisma objekts ir iekļauts UNESCO mantojuma sarakstā.
Zakopane – viens no pazīstamākajiem Polijas slēpošanas kūrortiem. Kūrorts atrodas Augstajos Tatros uz valsts robežas ar Slovākiju.
23.06.2017 brauciens GARANTĒTS
Ļubļina – lielākā un attīstītākā pilsēta Vislas upes austrumu krastā. Ļubļinas Vecpilsēta iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā, Krakovas vārti kā pilsētas simbols, Sv.Trīsvienības baznīca un pārsteidzošā Ļubļinas pils. Pastaiga pa vecpilsētas šaurajām ieliņām. Zamošča- celta 16.gs. un ir iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā. Pilsēta tika celta kā pilsēta cietoksnis kancleram Janam Zamoiskim. Zamošču sāka celt klajā laukā stingri pieturoties detalizētam plānam. Zamoisku pils- vienu no bagātāko Polijas magnātu rezidencēm, kas ir lieliski saglabājusies līdz mūsdienām.
Valsts: Polija
KRAKOVA, ZAKOPANE UN AUGSTIE TATRI
VARŠAVA – KRAKOVA – VEĻIČKA SĀLSRAKTUVES – ZAKOPANE – AUGSTIE TATRI – TERMĀLAIS BASEINS - ČENSTOHOVA
21.10. - 24.10.2017. 
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena : € 192. 
Brīvdienas Varšava
Varšava – Toruņa – Komplekss Lazienki - Kopernika zinātnes centrs
Izbraukšanas datums: 26.10.2017. (3 dienas / 2 naktis viesnīcā)
Karaliskā Polija
Varšava – Krakova – Veļička – Zakopane un Augstie Tatri - Čenstohovā
Izbraukšanas datums: 26.10.2017 (4 dienas/visas naktis viesnīcās)
Ceļojuma laikā uz Ziemeļpoliju būs iespēja viesoties daudzās interesantās Polijas pilsētās, kuras parasti netiek apmeklētas "caurbraucot" Poliju. Gdaņska, Gdiņa, Sopota, Elblonga, Fromborka... Pilis, baznīcas, klosteri, kanāli, poļu kultūra un virtuve.
Karaliskā Polija
Varšava – Krakova – Veļička – Zakopane un Augstie Tatri - Čenstohovā
Izbraukšanas datums: 17.11.2017 (4 dienas/visas naktis viesnīcās)
Valsts: Polija
KRAKOVA, ZAKOPANE UN AUGSTIE TATRI
VARŠAVA – KRAKOVA – VEĻIČKA SĀLSRAKTUVES – ZAKOPANE – AUGSTIE TATRI – TERMĀLAIS BASEINS - ČENSTOHOVA
17.11. - 20.11.2017. 
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena : € 192. 
Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Varšava – Veļička: Veļičkas sāls raktuves, pazemes ezeri – Кrakova – Zakopane – Augstie Tatri: Gubalawka virsotne, “Terma Białka” termālie avoti – Čenstohova: Jasna Gora klosteris - Varšava
Iepirkšanās Belastokas tirgū un Galeria Biala. Atpūta 4* viesnīcā ar iekļautu neierobežotu baseinu, saunu, akvaparka izmantošanu, brokastīm un vakariņām. (No Gulbenes, Madonas u.c.)
Valsts: Polija
ZIEMEĻPOLIJAS VILINĀJUMS
VILKU MIDZENIS – BUNKURI GERLOŽAS MEŽOS -
SV. LIPKA – MALBORKAS PILS – GDAŅSKA – SOPOTA – OLŠTINA AUGUSTOVA - AUGUSTOVAS KANĀLI
17.11. – 19.11.2017.
3 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 165. 

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!