29 700 300
67 700 300

Goa (pārsēš. Helsinkos)

marts no 794 €
Goa (pārsēš. Helsinkos), Panjim, 36km no lidostas, 17km no pilsētas centra

viesnīcas apraksts >
viesnīca atrodas jūras krastā
viesnīcā ir diskotēka
Kā iegādāties ceļojumu uz GOA?
Lai iegādātos ceļojumu uz GOA, lūdzu, izvēlieties atbilstošāko no piedāvātajiem ceļojuma variantiem un ceļojuma datumu. Nospiediet pogu „Rezervēt” un aizpildiet pieteikumu par personām, kuras dosies Jordānijas ceļojumā. Veiciet apmaksu, un mūsu konsultants ar Jums sazināsies.

Kad vislabāk doties uz GOA?
Labākais laiks, kad doties uz Goa ir no novembra vidus līdz februāra vidum, šie ir labākie mēneši, lai apmeklētu Indijas ballīšu galvaspilsētu, tad temperatūras ir patīkamas un gaisa mitrums nav tik nepanesams kā citos gadalaikos. Šajā laikā vidējā diennakts temperatūra ir 27 °C, dienās sasniedzot 33°C, bet naktīs un agrās rīta stundās nokrītot līdz 22°C, saule vidēji spīd 10h dienā, kas to padara par lielisku vietu pludmales atpūtai.
No marta līdz maijam ir laiks, kad temperatūra paaugstinās, jūra vairs nav tik mierīga un gaiss kļūst karsts un mitrs. Šajā sezonā nav daudz cilvēku, kas apmeklētu Goa, toties viesnīcu un pakalpojumu cenas kļūst daudz pieņemamākas, ja vēlaties klusu un mierīgu atpūtu, tad šis būs īstais laiks Goa apmeklējumam.
No jūnija līdz oktobrim, ir laiks, kad Goa savā varā pārņem musoni. Jūnijā tiek svinēti dažādi, krāšņi svētki par godu lietus sezonas atnākšanai. Ja nav bail samirkt, tad šis ir laiks, kad viss zeļ un plaukst, zaļi lauki plešas cik tālu vien acis rāda. Viens no iemesliem, lai apmeklētu GOA tieši šajā sezonā ir Saū-Joao (auglības svētki), festivāls notiek jūnija beigās. Šajā festivālā vīrieši lec ūdens piepildītās šahtās, pakaļ mazām feni (tradicionāls grādīgais dzēriens) pudelītēm.

Aguada forts
Labi saglabājies 17.gadsimta Portugāles forts, Aguada cietoksnis atrodas Sinquerim pludmalē Ziemeļu Goā. Lielākais un svarīgākais Portugāļu forts karā pret holandiešiem. Cietokšņa iekšienē atrodas divas ievērības cienīgas apskates vietas, 13m augsta bāka, kas būvēta 1864 . gadā un velvēta cisterna, kas spēj uzglabāt desmit miljonus litru ūdens, no šejienes svaigu ūdeni piegādāja blakus noenkurotajiem kuģiem. Dažas no fortu būvēm joprojām ir labā stāvoklī un ir pārbūvētas par darbojošos cietumu.

Pandava alas un Arvalem ūdenskritums
Ap 9 km uz dienvidiem no Bicholim pilsētas Ziemeļ Goā atrodas 6. gadsimta Pandavas alas un Arvalem ūdenskritumi. Alu komplekss ir sadalīts 5 daļās, un "linga", kas atrodas vidējā nodalījumā, tiek turēta lielā godbijībā, tās šeit tiek uzskatītas par svētām. Netālu no alām atrodas Arvalem ūdenskritums, ūdens plūst lejup pa 50 kaskādēm, turpat blakus ir iekārtots parks, no kura paveras lielisks skats uz ūdenskritumu un ezeru, kurā tas ietek.

Fontainhas kvartāls Panijmā
Fontainhas kvartāls 1984. gadā tika iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Kvartāls savu nosaukumu (no portugāļu valodas Fontainhas nozīme strūklaka) ieguvis pateicoties strūklakai, kas atrodas kalna pakājē. Šeit sajūta ir kā pastaigājoties, kādā senā Portugāles pilsētiņā, krāsainas mājiņas, šauras ieliņas un vecās Portugāles šarms. Te atradīsiet mākslas galerijas, maiznīcas un restorānus katrai gaumei.

Garšvielu plantācijas
Vēl viens interesants piedāvājums ir apskatīt, kādu no daudzajām garšvielu plantācijām, kas slēpjas biezajos GOA džungļos. GOA mitrais klimats ir ideāli piemērots, lai audzētu garšvielas. Audzētavas ar prieku uzņem tūristus, vietējie gidi novadīs aizraujošu ekskursiju pa plantāciju un nobeigumā piedāvās ‘karstas’ pusdienas.
Viena no lielākajām un vecākajām garšvielu plantācijām ir ‘’Sahakari Spice Farm’’, kas atrodas nieka 40min braucienā no Panjim un aizņem 60 hektārus.
TURCIJA
no 286 €
TURCIJA
KRĒTA
no 289 €
KRĒTA
Bulgārija
no 257 €
Bulgārija

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *