cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Izdevīgi ceļojumi ar bērniem: kur aizbraukt un ko apskatīt

Ceļojums ar bērniem nenozīmē tikai došanos ārpus valsts. Tā ir lieliska kvalitatīva laika pavadīšanas iespēja visiem kopā, tverot neaizmirstamas sajūtas un izjūtot īstu piedzīvojumu garšu. Taču var būt sarežģīti izlemt, kurp doties, ko darīt un ko redzēt ārpus Latvijas, turklāt nav noslēpums, ka ceļojumi uz ārvalstīm visai ģimenei var izmaksāt salīdzinoši dārgi. Pie mums, Ceļojumu Bodē, atradīs izdevīgus ceļojumu piedāvājumus, kā arī noderīgus ieteikumus galamērķiem, par ko būs sajūsmā ikkatrs bērns.

Eksotiskie galamērķi neaizmirstamam piedzīvojumam

Ēģipte un Tenerife ir lieliski galamērķi, kur aizbraukt ar bērniem. Pirmkārt, šajās valstīs visu gadu ir silts, patīkams klimats un, otrkārt, tās piedāvā plašas izklaides iespējas un dažāda veida ekskursijas, atklājot to unikālās kultūras nianses.

Aizraujošā Ēģipte

Ceļojums uz Ēģipti ar bērniem sniegs daudz neaizmirstamu brīžu un emociju, jo šī ir valsts, kur senatnīgais satiekas ar mūsdienīgo. Tā ir iespēja savām acīm redzēt to, par ko tiek rakstīts vēstures grāmatās. Mūsu piedāvājumā ir ceļojums uz Hurgadu – lielāko Ēģiptes kūrortpilsētu. Piedāvājuma cenā ir iekļauts: lidojums abos virzienos (Rīga–Hurgada un Hurgada–Rīga), 20 kg bagāža, sagaidīšana lidostā, nogādāšana viesnīcā. Netālu no Hurgadas atrodas jūra un ūdens atrakciju parks, par ko pavisam noteikti sajūsmā būs mazākie ceļotāji. Arī pašā viesnīcā tiek nodrošinātas daudzveidīgas atpūtas un izklaides iespējas, piemēram, zumba, ūdens aerobika, ir pieejams peldbaseins, sporta zāle, bārs un restorāns.

Lai labāk iepazītu Ēģipti, tās autenisko kultūru un vēl izteiktāk sajustu vēstures klātbūtni, iesakām doties ekskursijās, lai savām acīm redzētu slavenos Abū Simbelas tempļus, aplūkotu Lielo Sfinksu, izzinātu Sakranās jūras zemūdens pasauli, tvertu Sahāras tuksneša nesasniedzamos plašumus vai vienkārši dotos pastaigā pa pilsētu, izbaudot tās kolorīto vidi un vietējo iedzīvotāju viesmīlību.

Saulainā Tenerife

Tenerife ir lielākā no kopskaitā 7 Spānijai piederošajām Kanāriju salām, kas atrodas Atlantijas okeānā. Tā ir iecienīts tūristu galamērķis ne vien siltā klimata, bet arī pasakaino dabasskatu dēļ. Ceļojums uz Tenerifi ar bērniem, visnotaļ, būs aizraujošs piedzīvojums. Izmantojiet iespēju apmeklēt Teides Nacionālo parku, kas ir iekļauts UNESCO pasaules mantojuma sarakstā. Teide ir vulkāns un augstākā Spānijas virsotne. Vulkāna pašā augšā var nokļūt ar trošu vagoniņu. Vēl noteikti apskates vērtas ir Los Gigantes klintis, kas neatstās vienaldzīgus kā pieaugušos, tā arī bērnus. Arī izklaides iespējas ir ļoti daudzveidīgas – ir gan ūdens atrakciju parki, gan viesnīcu āra peldbaseini, tāpat uz salas notiek dažādi festivāli un, iespējams, pasaulē labākais karnevāls. Ļaujieties garšu piedzīvojumam, baudot autentisko un daudzpusīgo Spānijas virtuvi.

Ceļojumi ar bērniem uz Tenerifi sniedz iespēju iepazīt arī daudzveidīgo ūdens pasauli. Šī sala ir unikāla ar to, ka tur visa gada garumā ir iespējams sastapt vaļus un delfīnus, kas mīt Tenerifes dienvidu ūdeņos.

Sapnis par došanos uz Disnejlendu

Esam pārliecināti, ka ikkatra bērna sapnis ir doties uz Disnejlendu, lai dzīvē sastaptu iecienīto multfilmu varoņus. Ceļojums uz Disnejlendu Parīzē ir iespēja, kā piepildīt savas atvases sen lolotu ieceri, dāvājot tai visbūtiskāko – neviltotu prieku un neaizmirstamas emocijas. Parīzes Disnejlenda ir Volta Disneja atrakciju parka komplekss, kas atrodas Marne-la-Vallee pilsētā. Tā ir ļoti iecienīta vieta, ko gada laikā vidēji apmeklē 12,5 miljoni cilvēku no visas pasaules. Parks ir slavens ar daudz dažādām izklaides iespējām, tajā skaitā atrakcijām, kas patiks arī pieaugušajiem, jo ļaus kaut uz mirkli gremdēties nostalģiskās atmiņās par savu bērnību. Vari būt drošs – pilnvērtīga atpūta ģimenei garantēta.

Ja plāno doties uz Franciju, tad iesakām aplūkot vēl arī citas vietas. Pavisam noteikti viens no visikoniskākajiem apskates objektiem Parīzē ir Eifeļa tornis. Turklāt ir iespēja nokļūt līdz paša torņa augšai, lai baudītu elpu aizraujošu skatu un aplūkotu Parīzi no putna lidojuma. Tāpat noteikti apskates vērta ir Triumfa arka un slavenais Luvras muzejs, kurā atrodas ne tikai Monas Lisas portrets, bet arī citi pasaulslavenu mākslinieku unikālie darbi. Esot Francijā, noteikti iesakām ļauties garšas piedzīvojumam, baudot šīs valsts kultūrai un tradīcijām tik raksturīgās maltītes un delikateses.

Lielākā akvaparka Eiropā apmeklēšana

Ja vēlies pavadīt aizraujošas brīvdienas ar bērniem, nedodoties uz pasaules otru malu, arī netālu no Latvijas ir brīnišķīgas alternatīvas, un viena no tādām ir Polija. Piedāvajam doties šīs valsts izzināšanā ar autobusu. Ceļojuma laikā būs iespēja aplūkot dažādas populāras un tūristu iecienītas vietas, uzzinot vairāk par Polijas daudzveidīgo kultūru. Piemēram, varēs paviesoties Varšavas vēsturiskajā centrā, doties ekskursijā uz Karalisko Lazenku parku, kas atrodas pašā galvaspilsētas sirdī. Parks pārsteigs ar unikālām skupltūrām, tajā skaitā varēs apskatīt pieminekli, kas veltīts ģeniālajam pasaulslavenajam komponistam Frederikam Šopēnam.

Ceļojums uz Poliju ar bērniem būs neaizmirstams vēl kāda iemesla dēļ. Mūsu piedāvājumā ir iekļauts arī Suntago – lielākā ūdens atrakciju parka Eiropā – apmeklēšana. Tur būs iespēja nodoties īstenai jautrībai un ūdens piedzīvojumiem, jo akvaparkā atrodas 32 slīdkalniņi, no kuriem garākais sasniedz 320 m. Tropiskie un termālie baseini sniegs relaksāciju un dāvās iespēju nodoties bezrūpīgai atpūtai.

Brīvdienas SPA kompleksā

Atpūta ar bērniem var būt arī, piemēram, relaksējoties SPA un baudot ūdens priekus kādā no viesnīcām tepat Latvijā vai ārvalstīs. SPA atpūta ar bērniem ir lielisks veids, kā aizbēgt no rutīnas un darbpilnās ikdienas, nododoties mieram un pilnīgai relaksācijai. Esam pārliecināti, ka šādas brīvdienas atzinīgi novērtēs visa ģimene, jo reizi pa reizei ir svarīgi ļaut sev nedarīt neko.

Mūsu piedāvājumā atradīsi, piemēram, SPA atpūtu Belostokā – pilsētā, kas atrodas Polijas ziemeļaustrumos. Brauciena cenā ir iekļauta arīdzan ekskursija pa vēsturisko centru, Svētās Dievmātes katedrāles, kā arī pilsētas pērles – Braņicku pils – apmeklēšana. Arī šāds ceļojums ar bērniem var būt aizraujošs un neaizmirstams.

Pēdējā brīža ceļojumi ar bērniem ir iespēja nonākt savā sapņu galamērķī, neiztērējot kaudzi naudas. Šādi ceļojumi ir piemēroti cilvēkiem, kuri ir gatavi mesties galvu reibinošā piedzīvojumā jau burtiski pēc dažām dienām. Ja ikdienas ritms un dzīvesveids to ļauj, iesakām vismaz reizi mūžā doties spontānā ceļojumā vai braucienā uz kādu tuvāku vai tālāku valsti un zini – tas būs to vērts!

Mūsu piedāvājumā ir lēti ceļojumi ar bērniem, lai ikvienam ceļotgribētājam ļautu iepazīt plašo un krāšņo pasauli, izzināt citu valstu kultūru, doties neatkārtojamā garšu piedzīvojumā un pats galvenais – tvert neaprakstāmas sajūtas kopā ar saviem vistuvākajiem. Ceļojums ģimenei ar bērniem ir iespēja satuvināties, lai vēl labāk cits citu iepazītu neikdienišķās situācijās.

Mūsu piedāvājumā ir dažāda veida ceļojumi ar bērniem gan aktīvās atpūtas piekritējiem, gan arī tiem, kas priekšroku dod zvilnēšanai pie baseina vai pludmalē. Apskati mūsu piedāvājumu un izvēlies savas ģimenes interesēm piemērotāko galamērķi. Lai sākas neaizmirstamas brīvdienas!
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: VARŠAVAS VĒSTURISKAIS CENTRS - MULTIMEDIĀLO STRŪKLAKU ŠOVS - LAZENKU KARALISKAIS PILS PARKS UN LAZENKU PILS – POLIJAS PARKS SUNTAGO (AKVAPARKS) – KOPERNIKA ZINĀTNES CENTRS - TIRDZNIECĪBAS CENTRS1. DIENA
APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: VARŠAVAS VĒSTURISKAIS CENTRS - MULTIMEDIĀLO STRŪKLAKU ŠOVS - LAZENKU KARALISKAIS PILS PARKS UN LAZENKU PILS – POLIJAS PARKS SUNTAGO (AKVAPARKS) – KOPERNIKA ZINĀTNES CENTRS - TIRDZNIECĪBAS CENTRS1. DIENA
APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: VARŠAVAS VĒSTURISKAIS CENTRS - MULTIMEDIĀLO STRŪKLAKU ŠOVS - LAZENKU KARALISKAIS PILS PARKS UN LAZENKU PILS – POLIJAS PARKS SUNTAGO (AKVAPARKS) – KOPERNIKA ZINĀTNES CENTRS - TIRDZNIECĪBAS CENTRS1. DIENA
APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: VARŠAVAS VĒSTURISKAIS CENTRS - MULTIMEDIĀLO STRŪKLAKU ŠOVS - LAZENKU KARALISKAIS PILS PARKS UN LAZENKU PILS – POLIJAS PARKS SUNTAGO (AKVAPARKS) – KOPERNIKA ZINĀTNES CENTRS - TIRDZNIECĪBAS CENTRS1. DIENA

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *