cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
APMEKLĒTĀS PILSĒTAS CEĻOJUMA LAIKĀ: GRĀCA – VENĒCIJA – FLORENCE - DEGUSTĀCIJA TOSKĀNAS ZEMNIEKU SAIMNIECĪBĀ – ROMA – VATIKĀNS - SAN MARĪNO - TIRDZNIECĪBAS CENTRS MADE IN ITALY
Mūzikas skaņas Zalcburgā, skaistie Alpu kalni, Lihtenšteinas aiza, Verfenes ledus alas un cietoksnis! Austrijas un Čehijas pilsētiņas.
 
Valsts: Austrija
NARCIŠU ZIEDU VALSTĪBA AUSTRIJĀ
VĪNE - NARCIŠU SVĒTKI – BAD AUSSEE – ZIEDU PARĀDE UN PELDOŠO ZIEDU FIGŪRU IZRĀDE – HELBRUNNAS PILS - ZALCBURGA - ST.GILGENA – ZWÖLFERCHORN KALNU VIRSOTNE
31.05. – 05.06.2024.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 509. 
Vīne             Budapešta                      Bratislava
Bratislava-ļoti draudzīga, viesmīlīga un "mājīga" pilsēta. Vīne- tā ir apburoša ! "Donavas pērle" Budapešta ,brauciens ar kuģiti !
APMEKLĒTĀS PILSĒTAS CEĻOJUMA LAIKĀ: GRĀCA – VENĒCIJA – FLORENCE - DEGUSTĀCIJA TOSKĀNAS ZEMNIEKU SAIMNIECĪBĀ – ROMA – VATIKĀNS - SAN MARĪNO - TIRDZNIECĪBAS CENTRS MADE IN ITALY
Kroicenštainas pils - vanagu šovs - Eisriesenwelt ledus ala - Lihtenšteinas aiza - Panoramas ceļš Grossglockner - Pasterce ledājs - Krimml ūdenskritums - Gerlos kalna pāreja - peldbaseini un pirtis ar skatu uz Alpiem - Zillertal ieleja - Mayrhofen - Trekking (pastaiga) siera fabrika Erlebnis Sennerei Zillertal - Mondsee - Šonbrunnas pils un štrūdeles šovs
7 dienas / visas naktis viesnīcāsVISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ
APMEKLĒTĀS PILSĒTAS CEĻOJUMA LAIKĀ: GRĀCA – VENĒCIJA – FLORENCE - DEGUSTĀCIJA TOSKĀNAS ZEMNIEKU SAIMNIECĪBĀ – ROMA – VATIKĀNS - SAN MARĪNO - TIRDZNIECĪBAS CENTRS MADE IN ITALY
Valsts: Austrija
ARISTOKRĀTISKĀ VĪNE, PILIS, TERMĀLIE BASEINI UN VĪNS
VĪNE – GRINCIGA - GRĀCA – TERMĀLIE BASEINI – HINTERBĪLE – ŠENBRŪNAS PILS
07.07. – 11.07.2024.
5 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 470. 
Turpceļš ar autobusu, atceļā lidojums Nica – Rīga.
Grāca – pastaiga Štīrijas galvaspilsētā. Šķērsojot Mursteg tiltu, paveras 360 grādu skats uz dažiem pilsētas slavenākajiem orientieriem, tostarp Schlossberg un pulksteņa torni, kā arī Muras upi un mākslas objektu – salu. San Daniele slaveno prošuto u. c. uzkodu degustācija. Bassano del Grappa – skaistā kalnu pilsētiņa Brentas upes krastos slavena ar savu Alpu tiltu Ponte degli Alpini un iecienīto vīnogu degvīnu – grapu. Verona – otra lielākā Ziemeļitālijas pilsēta Veneto reģionā. Mazā Roma... Viduslaiku Castelvecchio pils, Skaligjēri ģimenes savdabīgie apbedījumi, baznīcas un dzīvīgie laukumi, un Romeo un Džuljetas mīlasstāsts, kuru cenšas iztēloties ikviens, nokļūstot Džuljetas mājas pagalmiņā. Dž. Bizē operas Carmen izrāde Veronas arēnā. Līkumotās Po upes ieleja ir šķirtne starp Alpu reģioniem un Vidusjūras piekrasti, radot auglīgu zemieni ar vēsturiskām, plaukstošām pilsētām un lekniem laukiem, ne velti šo reģionu dēvē par maizes grozu vai augļu bļodu, bet cūkas gan šeit esot vairāk nekā cilvēku. Cinque Terre (UNESCO) – Levantes rivjēras klinšainā jūras piekraste. Pieci zvejnieku un vīndaru ciemati, kas kā bezdelīgu ligzdas pielipuši krasta klintīm. Impērija – Ligūrijas piekrastes kūrortpilsētiņa, kuru lika izveidot Benito Musolīni 1923. g., apvienojot vairākus piekrastes ciemus. Villa Grock – Klaunu muzejs. 20. gs sākuma dižākā klauna Adriena Vetaha jeb Groka mājvieta, un viss, kas tajā ir, saistīts ar cirku un tā īpašnieka neparasto personību, gan rotaļīgu, gan bagātīgi radošu. No terasēm jūs varat baudīt patiesi unikālu skatu uz Impēriju. Dženova – ostas pilsēta un Ligūrijas reģiona galvaspilsēta. Šauras ieliņas aizved uz monumentāliem laukumiem, piemēram, Ferrari laukumu, kur atrodas ikoniska bronzas strūklaka un Teatro Carlo Felice opera. Šeit var atrast dižciltīgo pilis un brīnišķīgas baznīcas, veikalus, kas atvērti jau vairāk nekā 100 gadus. Monako – feniķiešu dibinātā, Grimaldi dzimtas 13. gs. iekarotā un vēl joprojām pārvaldītā firstiste ir otrā mazākā (2,02 km2), bet vienlaikus arī viena no bagātākajām valstīm pasaulē.
Vīne             Budapešta                      Bratislava
Bratislava-ļoti draudzīga, viesmīlīga un "mājīga" pilsēta. Vīne- tā ir apburoša ! "Donavas pērle" Budapešta ,brauciens ar kuģiti !
Vahavas ieleja Donavas skaistākais tecējuma posms Austrijā. Dirnšteina – vīna darītāju pilsētiņa ar iespaidīgām pilsdrupām, kur gūstā tika turēts Anglijas karalis Ričards Lauvassirds. Diena Gašteinas ielejā – brauciens ar pacēlāju un pastaigas kalnos pie Stubnerkogel un termālie baseini. Brauciens pa Grosglogloknera Alpu panorāmas ceļu. Kitzlohas aizas iespaidīgās klinšu sienas, ar sūnu apauguši akmeņi, idilliski līcīši, tiltiņi un tuneļi. Gollingas ūdenskritums, kuru iecienījuši romantisko ainavu gleznotāji. Pacēlājs Dahšteinas kalnos līdz Piecu pirkstu platformai un Dahšteinas milzu ledus alas, kurās ledus sienu biezums ir līdz pat 25 m. Gleznainā sāls pilsēta Halštate ezera krastā. Kitzlochklamm aiza ar iespaidīgām klinšu sienām, tiltiņiem un tuneļiem. Brauciens ar vilcieniņu  Šāfberga kalnā (1783 m v.j.l.).
Zalcburga, Vīne,  “Ērgļa ligzda” brauciens ar kuģīti pa Konigsee 
Meļkas abatija
Visas naktis vienā viesnīcā Bodenes ezera apkaimē.
Karla Marijas fon Vēbera operas Burvju strēlnieks apmeklējums Bregencas festivāla laikā.
Lidojums Rīga – Milāna – Rīga.
Lugāno – Dieva auss itāliskajā Šveicē, Raiņa un Aspazijas trimdas vieta Kastaņola. Švarcvaldes lepnums – ķiršu torte. Tribergas ūdenskritums – augstākais (163 m) ūdenskritums Vācijā. Pasaules lielākais dzegužpulkstenis un Švarcvaldes vecākā māja – Vogtsbauernhof. Davosa un Klosters – divi kalnu kūrorti Šveices austrumu daļā. 39 km garajā Montafonas kalnu ielejā ir izvietojušies 11 ciemati, kur tos ieskauj Austrijas Alpu kalnu grēdas ar virotnēm līdz par 3312 m v.j.l. Mainavas sala – paradīze tiem, kuri mīl eksotiskus augus un ziedus. Reinas ūdenskritums, kas tiek uzskatīts par varenāko Eiropā. Lindavas un Brēgencas apskate. Alpšteinas kalnu masīva augstākā smaile Sentiskalns (Säntis), no kura virsotnes skaidrā laikā paveras skats uz apkārtējām valstīm. Kaut arī pundurvalsti Lihtenšteinu kartē kārtīgi var ieraudzīt tikai ar lupu, tā kļuvusi par modernu industrijas, pakalpojumu un tūrisma zemi. Ekskursija pa Lihtenšteinas galvaspilsētu Vaducu ar vilcieniņu. Sansalvatores kalns piedāvā lieliskus skatus un neaizmirstamus iespaidus.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *

Ceļojumi uz Austriju – izcilas kultūras pilsētas un iespaidīgi dabas skati

Centrāleiropas valsts Austrija var lepoties gan ar iespaidīgiem Alpu skatiem un interesantiem dabas objektiem, gan ar ietekmīgām kultūras pilsētām. Šī iemesla dēļ ceļojumi uz Austriju patiks gan tiem, kas mīl baudīt mūziku, mākslu un arhitektūru, gan tiem, kas labprāt iemēģina spēkus kalnu takās vai relaksējas termālajos baseinos.

Ceļojums uz Austriju – gan ar lidmašīnu, gan auto

Līdz Pirmā pasaules kara izskaņai Austrija bija daļa no varenās, daudznacionālās Austroungārijas impērijas – tās centrs bija Vīne. Galvaspilsēta vēl tagad atstāj monumentālu iespaidu ar izcilo arhitektūru un plašajām ielām. Valsts valoda Austrijā ir vācu – austrieši ir vāciešiem tuvi radniecīga etniskā grupa; valstī vēsturiski dzīvo arī daudz slovēņu, ungāru un horvātu. Federālā valsts sastāv no deviņām pavalstīm, valsts valūta ir eiro.

Ceļojumi uz Austriju visbiežāk sākas ar Vīni, nereti tā ir galvenais ceļamērķis. Pilsēta ērti sasniedzama gan ar lidmašīnu, gan ar auto, tālāk var doties uz Zalcburgu un Grācu vai koncentrēties uz kalnu un ainavu izbaudīšanu. Tiek piedāvātas arī autobusu ekskursijas uz Austriju – vai nu pievēršoties šīs valsts pilsētām un dabasskatiem, vai arī apvienojot vairāku Centrāleiropas galvaspilsētu apskati vienā braucienā. Populāras ir arī tūres, kas ietver gan Austriju, gan Itālijas ziemeļdaļu. Ceļojums uz Austriju ar mašīnu parasti ved gar Polijas pilsētu Katovici un čehu pilsētu Ostravu, tālāk dodoties uz Vīni.

Ko apskatīt Austrijā

Ceļojumi uz Austriju piedāvā vienu no iespaidiem bagātākajām un daudzveidīgākajām pieredzēm Eiropā. Austrijas pilsētas ļauj izbaudīt mūziku, arhitektūru un gastronomijas smalkumus, kā arī pilis, dārzus un parkus. Savukārt Alpi nodrošina ar iespaidīgiem skatiem, slēpošanas kūrortiem, alām, ielejām, satriecošiem kalnu ceļiem un ūdenskritumiem.

Austrijas pilsētas, ko noteikti vērts apskatīt:
  • Vīne – savulaik Hābsburgu impērijas galvaspilsēta, šī vērienīgā kultūras pilsēta Donavas krastos aicina iepazīt muzejus Muzeju kvartālā, novērtēt Hundertvasera ekstravaganto arhitektūru, izstaigāt Ringštrāsi, apskatīt Sv. Stefana katedrāli un novērtēt gan imperatoru vasaras rezidenci – Šēnbrunnas pili, gan ziemas rezidenci – Hofburgu. Tāpat ceļojums uz Vīni nebūs pilnīgs bez tās klasisko kafejnīcu apmeklējuma, kur neiztikt bez klasiskās kafijas tases un slavenās Zahera kūkas vai ābolu strūdeles.
  • Zalcburga – Austrija varētu būt dēvējama par nozīmīgāko valsti Eiropas mūzikā, un tās pērle ir Mocarta dzimtā pilsēta Zalcburga. Tā atrodas Alpu pakājē un piedāvā gan slaveno Zalcburgas mūzikas festivālu, gan skaistu baroka arhitektūru un dažādus muzejus, kā arī cietoksni klinšaina kalna virsotnē un Mirabelas pils un parka kompleksu.
  • Grāca – Štīrijas pavalsts galvenā pilsēta un Austrijas otrā lielākā pilsēta slavena ar saviem skaistajiem dārziem un parkiem. Tās vēsturiskais centrs piedāvā brīnišķīgu arhitektūras ansambli, savukārt pilsētas ainavā izceļas ekstravagantais Laikmetīgās mākslas muzejs. Šlosberga jeb Kalna pils ļauj skatīt pilsētu no augšas. Ja dodaties uz Grācu pavasarī, vērts iegriezties vēl kādā Štīrijas pilsētā, Badauszē, kur ik gadu maija beigās notiek iespaidīgs Narcišu festivāls.
Savukārt Austrijas kalni – pamatā tie ir dažādi Alpu atzari – piedāvā izbaudīt slēpošanas priekus Austrijas kūrortos, piemēram, Badgašteinā, kur ir ne vien neskaitāmas slēpošanas trases, bet arī termālie avoti un dziedinošas radona alas mierīgākai atpūtai.

Tāpat kalnos apskatāmas alas, no kurām īpaši slavenas ir Dahšteinas milzu ledus alas, kā arī iespaidīgi kalnu panorāmas ceļi, tostarp Grosgloknera Alpu panorāmas ceļš. Kalnu ielejās kā dārgakmeņi mirdz satriecoši skaisti ezeri. Vairāki no tiem, piemēram, romantiskais Volfganga ezers, Hallštates ezers un smaragdzaļais Fušlas ezers, atrodas Zalckamergutas reģionā.

Lai ceļojums uz Austriju noslēgtos ar īsteni elpu aizraujošu piedzīvojumu, iesakām apmeklēt Štīrijas lepnumu Dahšteinas kalnu masīvā – stiklotu skatu platformu, kurā iespējams nokļūt pa 100 metrus garu iekaramo tiltu. Patiks tiem, kas nebaidās no augstuma!

Izdevīgi ceļojumi uz Austriju – ar Ceļojumu Bodi

Austrija ir valsts, kuras skaistumu un kultūrvēstures bagātības būs teju neiespējami izbaudīt vienā ceļojumā – tā aicina atgriezties atkal un atkal. Ceļojumu Bode apkopo interesantākos un izdevīgākos piedāvājumus – ceļojumi uz Austriju pieejami gan tiem, kas labprātāk lido, gan tiem, kam patīk doties mazāku izmaksu autobusu tūrēs, kas ļauj apskatīt īpaši daudz. Sazinies ar mums, lai uzzinātu, kādi ir aktuālākie piedāvājumi, izvēlies sev tīkamāko un papildini savu ceļojumu iespaidu klāstu!