Tallinas iela 30, Rīga Kalnciema iela 116, Rīga
20 700 300 cb@cb.lv

ĒĢIPTE: ŠARM EL ŠEIHA, SWISSOTEL SHARM EL SHEIKH 5★

9.3 Izcili
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
Cenā ir iekļauts: lidojums Rīga-Šarm el Šeiha, bagāža 20kg, sagaidīšana lidostā, aizvešana uz viesnīcu, viesnīcas numurs (reģistrēšanās pēc 14:00, izrakstīšanās līdz 10:00 vai 12:00), aizvešana uz lidostu, lidojums Šarm el Šeiha-Rīga. Par papildus maksu - apdrošināšana. LR pilsoņi Sinajas pussalā ceļo bez vīzas, NEPILSOŅIEM vīza jānoformē 3 nedēļas PIRMS ceļojuma 80€

Viesnīcas apraksts

Atrašanās vieta: ĒĢIPTE: Šarm el Šeiha, Naama Bay

Par viesnīcu

Viesnīcas apraksts
Mājīga viesnīca ar koptu teritoriju, labu ēdināšanu un renovētiem numuriem. Atrodas tiešā Nāmabejas centra tuvumā. Viesnīcas novietojums – 1. un 2. līnija (agrākais viesn. nosaukums – Sonesta).
Par viesnīcu
Uzcelta 1997. gadā. Pēdējā renovācija – 2023. gadā. Otrās līnijas korpusu atklāšana – 20.12.2023., bet pirmās līnijas – 15.11.2024.

Viesnīca – 2 stāvu Main Building ēka un 1 stāva un 2 stāvu korpusu komplekss katrā līnijā.

Kopā 164 numuri pirmajā līnijā:
Pirmā līnija Adults Only 18+:
155 Swiss Select Room Adult (1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās gultas, maks. 3 cilv., 55 m2);
4 Junior Suite Adult (viesistabas zona, 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās gultas, terase vai balkons, maks. 3 cilv., 68 m2);
6 Suite Adult (viesistabas zona, 1 divvietīgā gulta, terase vai balkons, maks. 4 cilv., 75 m2);
2 Executive Suite Adult (viesistabas zona, guļamistaba ar divvietīgo gultu, guļamistaba ar 2 vienvietīgām gultām un terase, maks. 4 cilv., 110 m2);
1 Signature Suite Adult (viesistaba, guļamistaba ar divvietīgo gultu, guļamistaba ar 2 vienvietīgām gultām un terase, maks. 4 cilv., 120 m2).

Otrā līnija Aqua (426 numuri):
194 Deluxe Room Aqua (garden view; maks. 2+2 / 3 cilv., 45 m2);
148 Swiss Select Room Aqua (pool view; maks. 2+2 / 3 cilv., 55 m2);
80 Family Room Aqua (pool view; 1 divvietīgā gulta un 2 vienvietīgās gultas, durvis starp istabām, maks. 2+2 / 3+1 cilv., 55 m2);
2 Family Suite Aqua (guļamistaba ar 1 divvietīgo gultu, guļamistaba ar 2 vienvietīgām gultām, viesistabas zona ar dīvānu, 2 vannasistabas, balkons vai terase, maks. 3+2 / 4+1 cilv., 90 m2);
2 Signature Suite Aqua (viesistaba, guļamistaba ar 1 divvietīgo gultu, guļamistaba ar 2 vienvietīgām gultām, 2 vannasistabas, terase, maks. 4+2 cilv., 135 m2).

Ir arī connected rooms un numuri nesmēķētājiem.
Lai uzturētu tīrības un sanitārās higiēnas standartus, viesnīcas politika NEPAREDZ viesu apmešanos kopā ar dzīvniekiem.

Pakalpojumi un ērtības

Pludmale
 pontons: ir (30 m)
 saulessargi, atpūtas krēsli, matrači pludmalē:: bez maksas
 dvieļi pludmalē:: bez maksas
 bārs pludmalē:: bez maksas
 ir koraļļi
 smilšu un koraļļu

Numurā
 seifs: numurā,: bez maksas
 numura uzkopšana: katru dienu
 veļas nomaiņa: katru dienu (pēc pieprasījuma)
 gludeklis: pēc pieprasījuma,: bez maksas
 halāts
 grīda: flīžu
 televizors: LCD
 čības
 fēns: numurā,: bez maksas
 kondicionētājs: individuālais
 minibārs (pilns): bez maksas
 TV: SAT
 vanna vai duša
 room service: 24 h,: maksas pakalpojums
 ūdens pudelēs
 telefons
 piederumi tējas/kafijas pagatavošanai

Teritorija
 restorāni: 1
 bāri: 6
 baseini: 2 (apsildāmi ziemas periodā)
 konferenču zāles: 2 (maks. 150 cilv.,): maksas pakalpojums
 dvieļi pie baseina:: bez maksas
 taksometra pasūtīšana: maksas pakalpojums
 ķīmiskā tīrītava: maksas pakalpojums
 A la carte restorāni: 3
 ūdensslīdkalniņi: 10
 veļas mazgātava: maksas pakalpojums
 bankomāts
 ārsta izsaukums
 Wi-Fi sabiedriskās vietās,: bez maksas
 autostāvvieta: bez maksas
 saulessargi, atpūtas krēsli, matrači pie baseina:: bez maksas
 veikali
 uzkodu bārs (pludmalē)

Bērniem
 bērnu klubs
 ūdensslīdkalniņi
 nodalījums bērniem pieaugušo baseinā
 bērnu baseini: 1 (ar apsildi ziemas sezonā)

Mazi bērni, vecumā no 8 mēnešiem līdz 3 gadiem
 bērnu krēsliņi restorānā: pēc pieprasījuma
 baby cot: pēc pieprasījuma,: bez maksas

Ēdināšana
 UAI

Numuru tipi
 Family Room Aqua
 Deluxe Room Aqua
 Junior Suite Adults
 Signature Suite Aqua
 Suite Adult
 Signature Suite Adult
 Executive Suite Adult
 Swiss Select Room Aqua
 Family Suite Aqua
 Swiss Select Room Adult

Atrašanās
Atrodas 10 km no Šarm eš Šeihas lidostas, 2 km no pilsētas centra, 12 km no Vecās pilsētas, Nāmabejas (Naama Bay) rajonā, pirmajā un otrajā līnijā.

Vineta

Viesnīcas 2. līnija (numuriņi ar nosaukumu Aqua) Viesnīcai ir jauka teritorija. Deluxe Aqua numuriņi ir izvietoti otrajā stāvā un tiem ir tikai franču balkons. Teritorijā ir akvaparks ar 13 slidkalniņiem, akvaparks gan nav apsildāms, bet ir 2 lielie baseini apsildīti un 1 bērnu baseins. Ir arī importa alkohols iekļauts, bet LUX importa alkohols ir par papildus samaksu. Viesnīcas 1. līnija 1. līnija ir ar konceptu "Tikai pieaugušajiem". Visi baseini ir apsildāmi. Bārs darbojas 24/7. Pludmale abām viesnīcām ir kopīga, bet sadalīta divās zonās, viena zona tikai pieaugušajiem un otra zona ar bērniem. Pludmale gan ir diez gan šaura, bet ir ielokā, līdz ar to pasargāta vairāk no vējiem.

Decembris 2024,
Ar draugiem

Violeta

Viesnīca moderna, teritorija zaļa ar divstāvu mājiņām. Pludmale smilšaina, bet diezgan maz vietas. Ir pieejams arī akvaparks. Kopumā bija sajūta, ka viesnīca jau padzīvojusi, taču tīruma ziņā- viss labi! 1.līnijā tikko atklāja numurus (adults only). Numurs gan neizskatījās super jauns. Importētie dzērieni un a la cartes restorāni ir iekļauti cenā.

Novembris 2024,
Ar draugiem

Kristiāns

Viesnīca prasīgiem klientiem, laba apkalpošana, ēdināšana, liela izvēle. Pie baseina ir adults only sekcija, tikai pieaugušajiem. Apsildāmi baseini akvaparkā ziemas sezonā. Minibārs numuros tiek papildināts katru dienu, ir arī vīns, alus, atspirdzinošie dzērieni un ūdens. Katrā numurā ir arī kafijas kapsulu automāts. Viesnīcā ir arī importa alkohols, taču izvēle gan nav liela. Priekš Ēģiptes ļoti dārga ''late check out'' maksa - 100 dolāri lidz 18:00, 150 dolāri par numuru līdz 20:00. Pēc check out var izmantot visus pakalpojumus un ēdināšanu bez papildus maksas līdz transfēram.

Novembris 2024,
Ar draugiem