29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Odesa - tikai savējiem! Mēs braucam! Jūs ar mums?
14.08.2018 - 20.08.2018 /6 dienas Odessā pie Melnās jūras !!!
Viss iekļauts!!! Ceļojuma cenā ir iekļautas avio biļetes, viesnīca, ekskursijas un degustācija!!!
Mūs gaida pazīstamie Odessas pagalmiņi, ekskursijas, Piejūras bulvāris, Deribasovskaja, Privoza, slavenais odesiešu humors un odesiešu virtuve, maiga jūra un labs noskaņojums!!!
Programmas apkalpošana visa ceļojuma laikā notiek tikai krievu valodā!!
380 €
Ļvova un Aizkarpatu Ukraina
Pēdējā iespēja! Palikušas 2 vietas!
Ceļojumā iepazīsimt Ļvovu un Aizkarpatus. Rietumukraina ir valsts daļa ar visizteiktāko nacionālās pašapziņas līmeni, kur ar lepnumu joprojām valkā ukraiņu ornamentiem rotātas blūzes un kreklus, kā arī nebaidās paust nostāju pret lielās kaimiņvalsts līderi. Te nekādi netiek represēta krievu valoda un tās lietotāji. Pati valsts mūs pārsteigs ar mūsu makam lētām cenām, skaisto dabu, sirsnīgajiem cilvēkiem un vienreizējo ukraiņu virtuvi. Neaizmirsīsim – mēs braucam uz Rietumukrainu, kuras iedzīvotāji nav bijuši Krievijas impērijas daļa
Ļvovas noslēpumi un leģendas, Karpatu kalnu,ezeru un ūdenskritumu burvība!
Ļubļina – Ļvova – Aizkarpatu viduslaiku pilis – Karpatu kalni
Izbraukšanas datums: 22.08.2018 (5 dienas/visas naktis viesnīcā)
Aicinām Jūs apmeklēt Ukrainas pilsētu Ļvovu, ieklausīties leģendās, izzināt noslēpumus. Pastaigāties pa pilsētas senajām ieliņām, novērtēt pilsētas arhitektūru, apmeklēt dievnamus, klosterus un muzejus. Vietējos krodziņos nogaršot ukraiņu nacionālos ēdienus, pasēdēt kafejnīcā un izgaršot īpašo kafiju Ļvovas gaumē, izbaudīt šīs senās pilsētas būtību...... ieelpot Karpatu kalnu svaigumu, apbrīnot kalnu varenību, Sinevira ezera zilgmi un uzzināt kaut ko vairāk par Rietumukrainas gucuļiem!

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!