29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Pleskava – Sanktpēterburga: Ermitāža, Jusupova pils, ledus skulptūru festivāls - Puškina: Katrīnas pils un parks
 Bezmaksas elektroniskā vīza  !  
 viesnīca 3* Kaļiņingradā, - Holel Berlin 
Jūs varēsiet pastaigāties pa bruģētajām, šaurajām, senatnīgajām Kaļiņingradas ieliņām, apbrīnot vācu “kirhes” un iziet cauri kastaņu alejai pie upes.
Šajā ekskursijā jūs apmeklēsiet Kaļiņingradas apgabala pērli un iepazīsieties ar piekrastes pilsētām – Svetlogorsku, Zeļenogradsku un Jantarniju.Kā arī jus gaida marcipāna un siera degustācijas.
Kaļiņingrada – Kurša kāpa – Zeļenogradska – Svetlogorska - Jantarnija
 
3 dienas, visas naktis - viesnīcās 
 
24/12 - 26/12/2019
 
 
Ziemassvētki brīnišķīgā Sanktpēterburgā!
24.12.19-27.12.19
Visas naktis viesnīcā
Ceļojuma programma
Sanktpēterburga ir pilsēta, kas prot patikt. Vairāk nekā trīs gadsimtu gaitā tā pratusi izkopt savu unikālo skaistumu, kļūstot par vienu no pieprasītākajiem ceļotāju galamērķiem. It īpaši gadumijas laikā - svētku gaidās izrotātās pilsētas ielas, salūts, kas spoguļojās Ziemas pils logos un spožās zvaigznes, kas atmirdz šampanieša glāzēs. Kamēr citviet Eiropā salūti tiek nomainīti ar dažnedažādiem lāzeršoviem te – Sanktpēterburgā viss notiek pa īstam! Iepazīsti Sanktpēterburgas skaistākās vietas, dodies izzinošās ekskursijās, baudi pilsētas neatkārtojamo gaisotni un sagaidi 2020. gadu kopā ar mums. Bez steigas, bez nakts pārbraucieniem un baudāma ekskursiju programma.
Ar bezmaksas vīzu! Jaunums! Ziemeļu Venēcija Jaungada rotā, Faberžē olas, Jusupovu pils, Pēteris Lielais un Viborgas leģendas...
…nekur romantiskā noskaņa nav tāda, kā Sanktpēterburgā, bet Viborgas vēstures lappuses aizvedīs leģendā…
4 naktis ar brokastīm (zviedru galds) vienā viesnīcā Sanktpēterburgas centrā!
Sanktpēterburga – Ermitāža, multimediju lāzeru šovs – Pētera un Pāvela cietoksnis, Ledus skulptūru festivāls – Faberžē muzejs - Jusupovas pils

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *