29 700 300
67 700 300

Avio ceļojumi

Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Rīga – Vindhuka – Kalahari tuksnesis – Sossusvlei – Swakopmund – Walvis Bay  – Kamanjab – Twyfelfontein – Etošas parks – Vindhuka – Rīga
Vai šis ceļojums ir Tev piemērots?
Garš pārlidojums;
Jārēķinās ar karstumu (līdz + 32-35 grādi);
Ir gari pārbraucieni (250 – 300 km);
Ne vienmēr viss notiek tā kā gribētos, jo tā ir Āfrika.
1. DIENA, PIEKTDIENA, 30.11. RĪGA – STOKHOLMA – VINDHUKA
12:50 tiekamies lidostā. 14:50 – 15:05 lidojums Rīga – Stokholma. 16:45 – 00:50 lidojums Stokholma – Doha.
2. diena, SESTDIENA, 01.12. DOHA – Vindhuka – KALAHARI TUKSNESIS
02:45 – 11:25 lidojums Doha – Vindhuka. Pusdienas laikā ielidosim Namībijas galvaspilsētā Vindhukā. Vakariņas un nakts viesnīcā Kalahari tuksnesī.
3. diena, SVĒTDIENA, 02.12. kalahari tuksnesis – sossusvlei
No rīta neliela ekskursija tuksnesī, vietējo iedzīvotāju bušmeņu – tuksneša cilvēku, pavadībā. Pēc tam dosimies pārbraucienā uz Sossusvlei ieplaku Namība tuksnesī, kuru ieskauj augstas sarkanas krāsas kāpas. Tās, iespējams, ir augstākās kāpas pasaulē, bet tas kas ir patiešām ievērojams – ir tā neparastās kāpu krāsu kombinācijas, kas variē atkarībā no kāpas vecuma un saules gaismas.  Tuksnesis uz cilvēka dzīvi atstāj lielu iespaidu. Pēc ierašanās lodge tipa apmetnē nekurienē, varēsim doties nelielā pastaigā pa Namība tuksnesi, vērojot tā bezgalīgo apvārsni un izbaudīt patieso klusumu vai varat izbraukt līkumu tuksnesī ar kvadraciklu. Vakariņas viesnīcā. Nakts lodge tipa naktsmītnē.
4. diena, PIRMDIENA, 03.12. SOSSUSVLEI – sesriem kanjons
Agri no rīta dosimies ceļā uz Sossusvlei augstajām kāpām, kur baudīsim brokastis un rīta kafiju kāpu pakājē. Tie, kuru vēlme pēc unikāliem fotokadriem ņems virsroku, varēs kājām doties pa mīkstajām smiltīm augšup uz kāpu augstāko vietu, no kurienes atklāsies bezgalīgās smilšu jūras ainava. Tuksnesis un kāpas maina savas pārsteidzošās krāsas atkarībā no saules krišanas leņķa – te tas ir spilgti sarkans, te - melns, te - rozā. Arī faktūra visdažādākā, no zīda smalkām smiltīm līdz raupjiem akmeņiem. Savukārt Sesriem kanjons, kas formējies pirms 3 miljoniem gadu un ir Namībijas Fish kanjona mazais brālis, ir īsts brīnums blakus 300 metru augstajām Sossuvslei kāpām. Pēc atgriešanās viesnīcā, tversim pāris atpūtas mirkļus, bet vakarā – vakariņas zem zvaigžņotām Āfrikas debesīm. Nakts lodge tipa naktsmītnē.
5. diena, OTRDIENA,04.12. sWakopmunda
Šodienas ceļš vīsies uz Atlantijas okeāna piekrasti, uz Swakopmund – ar interesantovēsturiskovācu koloniālās arhitektūras  centru. To dēvē par Namībijas Rivjēru. Pēc iekārtošanās viesnīcā, apmeklēsim Kristālu galeriju, kur glabājas pasaulē pats lielākais 14 tonnu smagais kristāls. Nakts viesnīcā Swakopmundā.
6.diena, TREŠDIENA, 05.12. swakopmunda – walvis bay
Piedzīvojumu diena Walvis Bay dosiemies ar katamarāniem Atlantijas okeānā. Tā būs unikāla iespēja redzēt jūras lauvas, delfīnus, pelikānus un kā audzē austeres. Pusdienas baudīsim uz klāja - austeres un glāze šampanieša būs īsti vietā! Tiem, kam nepieciešamas asākas izjūtas – izvēlei: brauciens kāpās ar kvadracikliem. Nakts viesnīcā Svakopmundā.
7. diena, CETURTDIENA, 06.12. twylfontein – KAMANJAB
Šodiendosimies pārbraucienā uz Kamanjab – nelielu apdzīvotu vietu Namībijas ziemeļu daļā. Apmeklēsim pārsteidzošo, vairāk kā 250 miljonu gadu veco, Akmens mežu, kurā atrodami pārakmeņojušies koku stumbri un to paliekas. Fascinējošu ainavu veido ērģeļu stabules (Organ Pipes) - ģeoloģiski veidojumi rūsganā nokrāsā, kas paceļas vairāk nekā 5 metru augstumā. Interesanti ir seno bušmeņu zīmējumi uz klintīm Twyfelfontein, kas stāsta par Namībijas cilvēku dzīvi pirms vairākiem tūkstošiem gadu.  Šeit atrodams pasaulē vecākais augs – milzīgam zirneklim līdzīgais Welwitschia mirabilis, kas sastopams tikai Namība tuksnesī. Vakarā – dienvidu puslodes zvaigžņotās debess velves pētīšana. Nakts lodge tipa apmetnē Twyfelfontein.
8. diena, PIEKTDIENA, 07.12. ETOŠAS NACIONĀLAIS PARKS
Dosimies ceļā uz Etošas Nacionālo parku - unikālāko parku Āfrikā. Pa ceļam apmeklēsim Himbu cilts apdzīvotu ciematu. Himbu ļaudis joprojām dzīvo senču tradīciju un paražu ietekmē. Ikdienas apģērbā dominē liellopu ādas mini svārciņi, savus ķermeņus viņi ieziež ar sviesta, pelnu un sarkanā okera maisījumu, lai aizsargātu no spēcīgās saules, bet matus sievietes sakārto intriģējošā sasukā, pielietojot īpašu pastu. Vakarā izvietošanās lodge tipa apmetnē un vakariņas. Par papildus maksu – nakts safari. Nakts lodge tipa apmetnē.
9. diena, SESTDIENA, 08.12. ETOŠAS NACIONĀLAIS PARKS
Agri no rīta dosimies parka vidienē un izbaudīsim Etošas parka daudzveidīgo floru un faunu. Etoša jeb Lielā Baltā vieta atrodas Kalahari baseina daļā, kuru klāj balta sāls kārta, veidojot sirreālu ainavu. Lietus periodā ieplaka pildās ar ūdeni un pievilina simtiem putnu, to skaitā flamingo. Parks ir vairāk nekā 100 gadu vecs. Pēcpusdienā atpūta pie baseina vai SPA centrā. Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.
10. diena, SVĒTDIENA, 09.12.Etošas nacionālais parks
Turpināsim izbaudīt Etošas parka daudzveidīgo floru un faunu ar džipiem. Pēcpusdienā atpūta pie baseina vai SPA centrā. Vakariņas un nakts lodge tipa naktsmītnē.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!