cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Aviotūre uz Vjetnamu ar atpūtu kūrortā Ņačana

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Ceļojuma programma

1.diena

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums Rīga – Stambula

2.diena

Lidojums Stambula-Hošimina

Izmitināšana viesnīcā, atpūta

3.DIENA

Brokastis.

Apskates ekskursija Hošiminā.

Iepriekš pazīstama kā Saigona, par godu tāda paša nosaukuma upei, kuras krastā tā atrodas. Šī pilsēta ir enerģiskas tirdzniecības un savdabīgas kultūras centrs, kā arī valsts attīstības virzītājspēks. Mūsdienu Saigona ir trokšņaina, saulaina un dzīvespriecīga pilsēta ar milzīgu skaitu veikalu, restorānu un kafejnīcu, un visur esošo motobaiku.

Mēs apmeklēsim: Atkalapvienošanās pili un Centrālo pasta nodaļu. Tad mums būs īsa pastaiga pa Dong Hoi iepirkšanās ielu, kas sākas no Notre-Dame katedrāles līdz Hošminas Pašvaldības teātrim (Saigonas operas teātris). Turpinot pastaigu pa Binh Tei tirgu, Tien Hau pagoda (ķīniešu jūras dievietes Mazu templis) apmeklējums.

Atgriezšanās viesnīcā.

4.DIENA

Brokastis. Ekskursija "Mekongas upes Delta" (papildus tiek apmaksātas pusdienās un laivu - 30 €).

Ceļā uz piestātni apmeklēsim čūsku fermu, kur redzēsim daudzus medikamentus un zāles, kas veidotas uz čūsku indes bāzes.
Viens no galvenajiem apskates objektiem Vjetnamā ir Mekongas upes delta. Tā aizņem daļu no valsts dienvidrietumu reģiona, kur upe ietek Dienvidķīnas jūrā. Šī upe sazarojas deviņās ietekās, pirms saplūst ar jūru . Iegrimsim Mekongas upes deltas dzīvē, iepazīsim Vjetnamas lielās upes gleznainās vietas. Te koncentrējas viss, kas saistīts ar Āziju.
Pēc tam dosimies apmeklēt viesmīlīgos amatniekus, kuri mums demonstrēs kokosriekstu konfekšu gatavošanas procesu, uzcienās mūs ar augļiem, kā arī baudīsim tradicionālo vjetnamiešu mūziku.
Atgriešanās viesnīcā.

5.DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Hošiminas-Njačangas iekšējais lidojums.

Transfers uz viesnīcu, izmitināšana,

Ņačanga tradicionāli tiek uzskatīta par vienu no labākajiem Vjetnamas pludmales virzieniem.

6.DIENA

Brokastis.

Atpūta pie jūras. Ekskursija Ņačang

Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim vairākus populārus tūrisma objektus – torņus, tempļus Budas statujas. Apmeklēsim okeanogrāfijas institūtu (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes), ar milzīgu akvāriju un muzeju, kura galvenais eksponāts - vaļa skelets.

Hon Čongas klinšu dārza apmeklējums gleznainajā zemesragā (ieejas maksa aptuveni 3 $)

Atgriešanās viesnīcā.

7.DIENA

Brokastis

Atpūta pie jūras

8.DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.
Pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursiju braucienu uz Dalātu (piemaksa 65 €, pusdienas un ieejas biļetes ietilpst cenā).
Šis augstkalnu kūrorts, kas atrodas trīs stundu braucienā no Ņačanas, bieži tiek dēvēts par "mazo Parīzi" vai "Francijas Šveici", franču kolonisti to uzcēla pagājušā gadsimta sākumā. Pilsēta atrodas 1500 metru augstumā virs jūras līmeņa un tai ir maigs klimats.
Ekskursijas laikā apmeklēsim vienu no slavenajiem ūdenskritumiem Dalatanas apkārtnē - Datanlas ūdenskritumu. Pēc tam dodamies uz Budistu kompleksu Truc Lam, kas atrodas kalnā priežu meža vidū. Apmeklēsim Linh Phuoc pagodu, ko vjetnamieši dēvē par "salauztā stikla templi". Kā arī iepazīsimies ar Crazy House - neparastu māju ar neierastu arhitektūru, kas ir viena no desmit neierastākajām ēkām pasaulē..
Atgriešanās viesnīcā.

9.DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

10.DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

11.DIENA

Brokastis. Atpūta pie jūras.

12.DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Iekšzemes lidojums Ņačanga-Hanoja

Ierašanās. Apskates ekskursija Hanojā

Sveicināti Hanojā - Vjetnamas galvaspilsētā! Šeit ir tik daudz skaistu un interesantu vietu, ko ir vērts apskatīt. Mēs aicinām jūs uz apskates ekskursiju, lai iepazītos ar svarīgākajiem galvaspilsētas apskates objektiem. Ekskursijas pirmā apskates vieta - Hošimina komplekss. Tas ir viens no lielākajiem tempļiem un svētvietām Hanojā. Šeit atrodas Hošimina mauzolejs un muzejs , kurā apmeklētāji var līdz pēdējam sīkumam uzzināt visu par leģendārā Vjetnamas tautas līdera dzīvi. Blakus mauzolejam atrodas Prezidenta pils un neliela ēka uz pāļiem, kurā kādreiz ir dzīvojis pats Hošimins. Eksursijas turpinājumā dosimies uz skaisto un ainavisko Tran Kuok ezeru un "Temple of Literature" - vēsturisko kompleksu. Pēc tam mēs apmeklēsim Hanojas Seno kvartālu, kas ir viena no pazīstamākajām Hanojas apskates vietām. Šajā kvartālā ir daudz vēsturisku ēku, kuras veido neatkārtojamu seno laiku atmosfēru.

Izmitināšana viesnīcā, atpūta

13.DIENA

Brokastis

Ekskursijas brauciens uz Ninh Binh provinci, kas atrodas Vjetnamas ziemeļos, aptuveni 100 km attālumā no Hanojas. Šeit Jūs varēsiet izbaudīt ne tikai fantastiskas ainavas, bet arī iepazīt vēsturiski nozīmīgos objektus. (papildus tiek apmaksātas pusdienas un laiva – precīza informācija par izmaksām būs nedaudz vēlāk).

Mūsu ekskursija sākas ar UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā iekļauto Trang An rezervāta apmeklējumu. Rezervāts ir populārs ar neskaitāmām stalaktīdu un stalagmītu alām. Ekskursijas laikā mēs apmeklēsim vienu no populārākajām un skaistākajām alām.

Tālāk mēs dosimies uz seno pilsētu Hao Lu – kādreizējo Vjetnamas galvaspilsētu, lai iepazītu Vjetnamas kultūras vēsturi un apskatītu arhitektūras pieminekļus, piemēram, Dinh un Le dinastijas tempļus, ainavisku lotosa dīķu un pasakainu kalnu ainavu ielenkumā.

Tiem, kas vēlēsies, piedāvājam apmeklēt vienu no aizraujošākajām vietām - leļļu teātri uz ūdens (cena tiks precizēta nedaudz vēlāk).

Atgriešanās viesnīcā.

14.DIENA

Brokastis

Brīvais laiks

Tiem, kas vēlēsies mēs piedāvājam doties aizraujošā vienas dienas ekskursijā uz Halongas līci (piemaksa 79 €, pusdienas tiek apmaksātas papildus 20 €).

Halongas līcis Kuang Nin provincē tiek dēvēts par astoto pasaules brīnumu. Ceļā līdz līcim mēs šķērsosim Bak Nin un Haj Zjangas provinces, lai dotos kruīzā pa Halongas līci ar tā neskaitaimajām dīvaino formu salām.

Kruīza laikā mēs izbaudīsim pasakainos skatus uz slavenajām salām, kā arī apmeklēsim stalaktīda un stalagmīta alas Thien Cung un Dau Go.

Ekskursijas ietvaros apmeklēsim nelielu pērļu apstrādes fabrikā, kur redzēsim kā no jūras gliemežvākiem, kā tiek iegūtas pērles. Tiem, kuri vēlēsies, būs iespēja iegādāties pērļu izstrādājumus.

Izsaudījuši dabas skaistumu, mēs dosimies atpakaļ uz Hanoju.

15.DIENA

Brokastis. Numuru atbrīvošana.

Brīvs laiks Hanojā. Vakarā transfērs uz lidostu.

Aviolidojums Hanoja - Stambula

16.DIENA

Aviolidojums Stambula - RīgaCENĀ IR IEKĻAUTS
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Aviolidojums Rīga - Hošmina ; Hanoja - Rīga
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • Nododamā bagāža līdz 23kg
 • Pasažieru nodevas
 • Iekšējais lidojums Hanoja - Ņačanga / Ņačanga - Hanoja (Rokas bagāža līdz 7kg, izmēri - 56x36x23 cm)
 • 13 naktis 3* viesnīcās ar brokastīm (divvietīga izmitināšana)
 • Apskates ekskursija Hanojā
 • Ekskursiju brauciens uz Ninh Binh provinci
 • Ekskursija Ņačangā
 • Apskates ekskursija Hošminā
 • Ekskursija '' Mekongas upe Delta''
 • Transporta pakalpojumi

PIEMAKSAS UN PAPILDUS IZDEVUMI
 • Ekskursija uz Halongas līci - 79.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • Ekskursiju brauciens uz Dalatu - 65.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • leļļu teātris uz ūdens - 25.00 EUR (apmaksa uz vietas)
3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 1 998 €
Необходим перевод 0 €
Nododamā bagāža līdz 20kg, iekšējiem lidojumiem Hanoja-Ņačanga 50 €
Nododamā bagāža līdz 20kg, iekšējiem lidojumiem Njačangas-Hošiminas 50 €
Ja Jūs ceļojat viens, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgā numuriņā 300 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *