29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
28 €
Kurzemes ūdenskritumi GARANTĒTS
Pēdējā iespēja! Palikušas 2 vietas!
Kurzemes pusē atrodas Latvijas pazīstamākie ūdenskritumi - Ventas rumba, Abavas rumba un nedaudz mazāk pazīstamā Ivandes rumba. Daudzus gadus mēs uzskatījām, ka vairāk ūdenskritumu arī nav. Taču tie nav vienīgie Kurzemes ūdenskritumi. Nelielā apvidū starp Kandavu un Kuldīgu var apmeklēt vismaz 12 ūdenskritumus! Par to eksistenci nerakstīja ceļvežos un tos zināja vienīgi vietējie iedzīvotāji. Aicinām izmantot vienu pavasara dienu, lai apmeklētu šos maz zināmos dabas "brīnumus". Tikai pavasara sākumā tie atklājas visā savā skaistumā. Nedēļu vai divas vēlāk un ... iespējams, ka nebūs vairs ko redzēt. Ne tikai Igaunijā, bet arī Latvijā ir iespēja sagādāt sev neaizmirstamus iespaidus.
Šinī braucienā piedāvājam doties uz Latvijas un Igaunijas pierobežu, kurā satiekas Alūksnes, Karulas un Hānjas augstienes. Maršruts veidots galvenokārt pa dabas objektiem un domāts cilvēkiem, kas vēlas šo dienu pavadīt pie dabas apskatot spilgtākos dabas objektus šinī apkārtnē. Apvidus kuru apmeklēsim vietām var būt šķēršlots, bez iestaigātām takām, tāpēc parūpēsimies par pārgājienam piemērotiem apaviem.
Maršruts jūras un pastaigu svaigā gaisā cienītājiem!
Jūra ir skaista visos gadalaikos, katrā laikā tai piemīt īpašas krāsas. Tā var būt gan ļoti mierīga, gan vēju satrakota. It kā tas ir tas pats Rīgas jūras līcis jeb Mazjūra gan pie Rīgas, gan Ainažos, tomēr piekrastē ainavas ir tik dažādas – gan stāvi krasti un smilšu pludmales, gan krasti ar pļavām līdz ūdens līnijai, akmeņainas pludmales un smilšakmens klintis.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *