29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Gauja - viena no viltīgākajām, ainaviskākajām un leģendām apvītākajām Latvijas upēm. Iepazīsim to īsena zinātāja - Gaujas Mitrā vadībā! 
Kaut šogad pavasaris tāds mānīgs, ziedēšanas prieks tik un tā iezogas lielākos un mazākos dārzos, bet kur gan krāšņāk, kā īpašās kolekcijās un selekcijas vietās! Baudām krāsu un smaržu bagātību, vienlaikus palutinot arī garšas kārpiņas! 
Šodien – uz izcilajām Kurzemes muižām, nogaršot ko īpašu un noķert jūras vēju tur, kur raga vienā pusē veļas oļi, bet otrā – tīra, balta smilts!
Iebrienam Vidzemē! Tajā, kas prom no ierastajām tūristu takām, bet glabā īsteno novada dvēseli - dabas bagātībās, amatu un saimniekošanas prasmēs un tajā, ko likt galdā ikdienā un svētkos! 
Mazliet kustību svaigā gaisā un sendienu mistērijas Pokaiņu mežā, mazliet veselīgu sēņu, mazliet saldumu labam noskaņojumam, mazliet ziedu baudas acīm... Ļaujies krāšņai dienai Zemgalē! 
Katrs dārza mīļotājs zina, ka kaut kam jaunam un interesantam teju vienmēr var atrast kādu brīvu "stūrīti". Nu gluži kā desertam pēc sātīgām pusdienām. Tādēļ šodien apvienojam kārumus dārziem, garšas kārpiņām un muižu cienītājiem! 
Svinam vasaru! Izmaržojam peoniju bagātību Gunas un Jāņa Rukšānu dārzā, degustējam saldējumu Rūjienā un baudām Burtnieka leģendām apvītos ūdeņus un krastus! 
"Vīna pagrabi" - vīna un marmelādes ražotne, Preiļu vīngliemeži, Čedaras siera un Čedaras saldējuma degustācija, pasakainā Miniatūrā karaļvalsts un leļļu galerija...

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *