cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Prāga  ,  kruīza kuģītis pa Vltavas upi  ,  Karlovi vari  ,  Drēzdene , Meisene
Maršruts dabas mīļotājiem! Apburošās pilsētiņas, rūķi, Āfrikas safari, ūdenskritums un Labas upes izteka Krkonošes dabas parkā
Valsts: Čehija
PĀRSTEIDZOŠĀ ČEHIJAS DAŽĀDĪBA
BRNO – MORAVSKI KRAS DABAS PARKS – ALAS - LEDNICES-VALTICES AREĀLS - ČEHIJAS NACIONĀLAIS VĪNA SALONS – ČESKY KRUMLOV – HLUBOKAS PILS – ORLIKS –KARLOVI VARI - PRĀGA
„Čehija – tā nav valsts, tā ir pasaka, tā ir tūristu un ceļotāju paradīze”
Šī brauciena laikā Jūs iepazīsiet maģisko pilsētu – Prāgu; apmeklēsiet skaistākās Bohēmijas un Morāvijas pilis, baudot gotikas, renesanses un baroka stila elementus; jūsmosiet par vecpilsētas skatiem braucot ar kuģīti pa Vltavas upi; iepazīsities ar Morāvijas vīna darināšanas procesu un degustēsiet šo dzērienu; izbaudīsiet patīkamu atmosfēru nacionālajā vakarā, baudot vietējo virtuvi!
18.08. – 24.08.2024.
7 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena € 529. 
APMEKLĒTĀS PILSĒTAS CEĻOJUMA LAIKĀ: BRNO - VĪNE – MORĀVIJAS PILIS: LEDNICE, VALTICE UN MIKULOVA - MORAVSKY KRAS: MACOHAS AIZA UN PUNKVAS ALA - OLOMOUCA
POLIJA MAZAJIEM AR IELŪKOŠANOS ČEHIJĀ
KAS VAR BŪT INTERESANTĀKS PAR PIEDZĪVOJUMIEM?
CITI JAUNI PIEDZĪVOJUMI! AICINĀM AIZRAUJOŠĀ CEĻOJUMĀ PA POLIJU UN
ČEHIJU, KURA LAIKĀ APMEKLĒSIM ZELTA RAKTUVES, MINIATŪRU PARKU,
ZINĀTNES CENTRU UN IZBAUDĪSIM “PASTAIGU DEBESĪS”!
21.08.2024. – 25.08.2024.
5 dienas
Ceļojuma cena: € 319.00
Prāga  ,  kruīza kuģītis pa Vltavas upi  ,  Karlovi vari  ,  Drēzdene , Meisene

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *

Ceļojums uz Čehiju

Čehija ir tūristu iecienīts galamērķis, kur pavadīt nedēļas nogali vai izbaudīt garāku atpūtu. Valsts ir pazīstama gan ar tās elpu aizraujošajiem dabas skatiem – varenajiem kalniem un gleznainajām ielejām, gan arī tā ir zināma kā hokeja lielvalsts un vieta, kur ražo visā pasaulē iecienītu alu.

Pašreiz ieceļošana Čehijā neparedz nekādus ierobežojumus. Vairākos mūsu piedāvājumos ir iekļautas aviobiļetes, piemēram, lidojumam Rīga – Prāga; tiešie lidojumi uz Čehiju ilgst nepilnas 2 stundas. Taču ceļot uz Čehiju ir ērti arī ar autobusu. Tā ceļā līdz galamērķim varēsi paviesoties vēl citās valstīs.

Ņem vērā, ka valsts oficiālā valūta ir Čehijas krona (CZK). Vienas Čehijas koronas vērtība ir pielīdzināma 0,04 eiro, taču pirms došanās ceļā iesakām pārliecināties par tā brīža aktuālo valūtas kursu.

Izmantojot kādu no ceļojumubode.lv piedāvājumiem, ceļošana uz Čehiju sniedz iespēju paviesoties Prāgā, Karlšteinā, Ostravā un vēl citās gan tūristu iecienītās, gan mazāk zināmās vietās.

Čehija – apskates vietas

Čehijā ir ļoti daudz vietu, kur pabūt un, ko redzēt. Līdz ar to ikviens varēs atrast savām interesēm vispiemērotāko laika pavadīšanas veidu.

Prāga – arhitektūras pērle

Ceļojums uz Čehiju noteikti ietver viesošanos Prāgā, kas joprojām ir saglabājusi savu viduslaiku šarmu. Ir vairākas nozīmīgas vietas, ko apskatīt Prāgā, piemēram, unikālais arhitektūras piemineklis Prāgas Grada. Savām acīm būs iespēja aplūkot Sv. Vīta katedrāli, kur senatnē tikuši kronēti valdnieki. Pilsētas vēsturisko auru sajutīsim, dodoties pastaigā pa šaurajām Prāgas ieliņām un Kārļa tiltu, bet pie Jana Nepomuka skulptūras varēs ievēlēties kvēlāko vēlēšanu.

Skaistā Prāga – ko vēl apskatīt? Pavisam noteikti Vecpilsētas laukums ir nozīmīga vieta, ko redzēt Prāgā. Tas līdz pat 20.gs. sākumam ir bijis galvenais pulcēšanās un tirdzniecības punkts. Arī Castillo de Praga jeb Prāgas hrads – bijušo čehu karaļu rezidente – ir īstena arhitektūras pērle.

Braukšana ar kuģīti pa Vlatavas upi ir viena no iespējām, ko darīt Prāgā. Tiek lēsts, ka bez upes nebūtu arī pašas pilsētas. Turklāt tieši no Vlatavas paveras viskrāšņākais skats uz pilsētu. Ja Tevi interesē vēl citas ne tik zināmas vietas, internetā ierakstot “Prāga, apskates objekti”, uzzināsi, kur vēl pabūt šajā pilsētā.

Mūsu ceļojumu aģentūrā tiek nodrošināti Rīga – Prāga lidojumi, tādēļ aicinām sekot līdzi aktuālajiem “Čehija, Prāga” piedāvājumiem.

Karlovi Vari – iecienītākā kūrorta pilsēta

Karlovi Vari pilsētā ir iespēja notvert nebeidzamu svētku un līksmības sajūtu, ko rada rada gan brīnišķīgā arhitektūra, gan orķestra mūzika un multikulturāla vide. Lai aplūkotu pilsētu no putna lidojuma, ir iespējams nokļūt augstākā kalna “Draudzība” virsotnē un no tā skat torņa “Diāna” vērot iespaidīgo Karlovi Vari panorāmu.

Ceļojums uz Čehiju pavisam noteikti nozīmē arī nodošanos gastronomiskajam baudījumam. Esot tur, Tev būs iespēja nogaršot gan valsts nacionālo dzērienu – alu, gan knēdeļus (gatavoti no smalki rīvētiem kartupeļiem, kviešu miltiem un ūdens), dažāda veida gaļas ēdienus un vēl daudz ko citu.
Pārgājiens kalnos
Ceļojums uz Čehiju nav iedomājams bez došanos pārgājienā un gleznaino ainavu baudīšanas. Čehija, kalni, svaigs gaiss un aktīvā atpūta brīvā dabā ļaus iepazīt valsti vēl no citas puses. Krkonošes kalnu nacionālais parks atrodas Sudetu kalnos un robežojas ar Poliju. Turpat atrodas arī Čehijā augstākā virsotne – Sņežka. Pārgajiena laikā būs iespēja doties līdz Elbas upes iztekai. Jāteic, ka arī iespaidīgie ūdenskritumi ir daļa no tā, ko apskatīt Čehijā ir vērts ikvienam ceļotājam.
Raktuvju apmeklēšana
Daļa Ceļojumubode.lv organizētie ceļojumi uz Čehiju ietver arī došanos uz Ostravu, kas ir pilsēta valsts austrumu daļā. Tur atrodas viens no ievērojamākajiem industriālā mantojuma objektiem – Mihala ogļu raktuves. Ekskursijas laikā ikvienam būs iespēja uzzināt vairāk par ogļraču darbu un ikdienu. Drosmīgākajiem turpat ir iespējams pat pārlaist nakti.

Ceļojums uz Čehiju pavisam noteikti paplašinās redzes loku un sniegs jaunus iespaidus. Čehija – ceļojumu apraksti par šo valsti un populārākajiem apskates objektiem ir pieejami mūsu mājaslapā. Aplūko ceļojumubode.lv daudzveidīgo piedāvājumu un īsteno ieceri par došanos uz iecerēto valsti!