cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Lidojums Rīga – Kolombo.
Debesskrāpji un koloniālā stila savrupmājas, supermārketi un ielu tirdziņi, krāšņi Rietumu modes apģērbi un tradicionālās sarongas, ātri sporta auto un motorikšas Šrilankas galvaspilsētā Kolombo, kur daudz saglabājies no angļu, holandiešu un portugāļu valdīšanas laikiem. Ziloņu audzētava Pinnavela. Gleznainais Sigīrijas kalns un 5. gs. pilsdrupas. Skaistākā statuja Šrilankā Aukana Buddha. Svētā pilsēta un pirmā Singālijas galvaspilsēta Anuradhapura. Budisma šūpulis Mihintale. Polonnaruva – otra senākā Singālijas karaļvalsts galvaspilsēta. Cilindriskais Vatadage templis ar četrām ieejām, kuru priekšā atrodas pusapaļas plāksnes ar ornamentiem – t. s. Mēness akmeņi. Dambulla – budistu klosteris (1. gs. p.m.ē.) mežiem apauguša kalna galā, kur sastopams liels daudzums pērtiķu, slavens ar neskaitāmiem Budas attēliem. Garšvielu dārzs Matalē, Ceilonas lielākā garšaugu kolekcija. Karaliskā pilsēta Kandi un Budas Zoba templis. Folkloras šovs. Ramboda ūdenskritums. Šrilankas kalnainā daļa, ko dēvē par Jauno Angliju. Tējas plantācijas un fabrika, kur tēja tiek apstrādāta un sagatavota ar rokām. Pastaiga pa skaisto, kluso un dīvaino Horton Plains plato līdz vienam no salas dabas brīnumiem – Pasaules malas kraujai. Dzīvnieku vērošanas safari Jales nacionālajā parkā. Koloniālā laika pērle Galle.
4 dienu atpūta Šrilankas kūrortā pie Indijas okeāna.
Lidojums Kolombo – Rīga.
Ceļojums, kas aptver Šrilankas klasiskās apskates vietas, iekļaujot salas ziemeļdaļu jeb Tamilu zemi, kur valda pavisam cita kultūra, kas vairāk līdzinās hinduistu Dienvidindijai.
Lidojums Rīga – Kolombo – Rīga.
Mannar sala ar holandiešu forta drupām, milzīgu baobaba koku un putnu rezervātu, kur ziemas laikā regulāri ciemojas rozā flamingi. Tamilu zemes galvaspilsēta Jaffna ar 500 gadu senu, zvaigznes formā veidotu holandiešu cietoksni un skaistāko hinduistu svētnīcu Šrilankā – Nallur Kandaswamy templi. Dzīvnieku vērošanas safari lielākajā Šrilankas nacionālajā parkā – Wilpattu. Nozīmīga hinduistu svētceļojumu vieta – Koneswaram templis, kas celts gleznainā vietā, stāvā, klinšainā okeāna krastā. Ramboda ūdenskritums. Šrilankas kalnainā daļa, ko dēvē par Jauno Angliju. Tējas plantācijas un fabrika, kur tēja tiek apstrādāta un sagatavota ar rokām. Šrilankas skatu kartīte – St Clair Falls ūdenskritums ar tējas laukiem priekšpusē. Karaliskā pilsēta Kandi un Budas Zoba templis. Folkloras šovs. Debesskrāpji un koloniālā stila savrupmājas, supermārketi un ielu tirdziņi, krāšņi Rietumu modes apģērbi un tradicionālās sarongas, ātri sporta auto un motorikšas Šrilankas galvaspilsētā Kolombo, kur daudz saglabājies no angļu, holandiešu un portugāļu valdīšanas laikiem. Ziloņu audzētava Pinnavela. Gleznainais Sigīrijas kalns un 5. gs. pilsdrupas. Kāpiens Pidurangala kalnā, no kura paveras labākais skaits uz Sigīrijas klinti. Khmeru tempļiem līdzīgā Nalanda Gedige svētnīca. Skaistākā statuja Šrilankā Aukana Buddha. Svētā pilsēta un pirmā Singālijas galvaspilsēta Anuradhapura. Budisma šūpulis Mihintale. Polonnaruva – otra senākā Singālijas karaļvalsts galvaspilsēta. Cilindriskais Vatadage templis ar četrām ieejām, kuru priekšā atrodas pusapaļas plāksnes ar ornamentiem – t. s. Mēness akmeņi. Dambulla – budistu klosteris (1. gs. p.m.ē.) mežiem apauguša kalna galā, kur sastopams liels daudzums pērtiķu, slavens ar neskaitāmiem Budas attēliem.
3 dienu atpūta jaunajā Šrilankas kūrortā Paskikuda pie Indijas okeāna.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *