29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Šinī braucienā piedāvājam doties uz Latvijas un Igaunijas pierobežu, kurā satiekas Alūksnes, Karulas un Hānjas augstienes. Maršruts veidots galvenokārt pa dabas objektiem un domāts cilvēkiem, kas vēlas šo dienu pavadīt pie dabas apskatot spilgtākos dabas objektus šinī apkārtnē. Apvidus kuru apmeklēsim vietām var būt šķēršlots, bez iestaigātām takām, tāpēc parūpēsimies par pārgājienam piemērotiem apaviem.
Šinī braucienā piedāvājam divās dienās iepazīties ar Igaunijas ziemeļdaļas nozīmīgākajiem un vizuāli iespaidīgākajiem ūdenskritumiem. Mēs piedāvājam apskatīt arī tādus ūdenskritumus, kurus neatradīsiet citu tūrisma kompāniju programmās. Arī tad ja esat braukuši šādu maršrutu pirms pieciem vai trijiem gadiem, jūs redzēsiet to, ko vēl neesat redzējuši un uzzināsiet par to, kas jums netika stāstīts. Ekskursija paredzēta dabas mīļotājiem, tajā apzināti esam izvairījušies no lielo pilsētu un citu ar dabu nesaistītu objektu apskates. Uz tikšanos braucienā!  
Izbraukšana posmā Aizkraukle - Rīga!
Ekskursija + atpūta Laulasmā SPA 4* viesnīcā ar iekļautu neierobežotu baseinu, piršu un džakuzi apmeklējumu, brokastīm un vakariņām...
IGAUNIJA - ATPŪTA GARAM UN MIESAI
PHUHTICAS KLOSTERIS – VIENĪGAIS PAREIZTICĪGO
KLOSTERIS IGAUNIJĀ, KAS AIZVIEN DARBOJAS. ŠEIT JEBKURĀ GADALAIKĀ
APSKATI VAR NOSLĒGT AR PELDI DZIEDĒJOŠĀ UN MISTISKĀ AVOTA ŪDEŅOS.
SAVUKĀRT VARSKAS SANATORIJAS DZIEDNIECISKOS MINERĀLŪDEŅUS VAR
BAUDĪT GAN DZEROT, GAN TAJOS PELDOTIES, BET PELDĒŠANĀ IZTĒRĒTOS
SPĒKUS VAR ATGŪT PIRTIŅĀS. 
20.04.2019. – 21.04.2019.
2 dienas
Ceļojuma cena: € 76.00
Sāremā sala Lieldienās!
SPA atpūta Sāremā salā. Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Pērnava - Muhu sala - Kuresāre.
Cenā jau iekļautas brokastis, vakariņas, 2 SPA procedūras un šampanietis ar augļiem numuriņā...
Izbraukšana posmā: Aizkraukle - Rīga!
Cenā jau ir arī iekļauts neierobežots baseinu un saunu centra apmeklējums, 2 SPA procedūras, brokastis un vakariņas!
Hījumā sala ir otra lielākā Igaunijas sala. Salu par mājām dēvē 8400 cilvēku, tā ir 60 km gara un 44 km plata. Kopējā platība - 989 km2. Tā ir pazīstama ar savām vēsturiskajām bākām, neskarto dabu, interesantajiem apskates objektiem , svaigo gaisu un pasakaino mieru. Sala ir piemērota atpūtai visu cauru gadu. To vienlīdz ir iemīļojuši gan sērfotāji, burātāji, pārgājienu cienītāji, gan arī tie, kuri vēlas brīvdienas pavadīt dabā, jo sala ir lieliski piemērota miera un klusuma baudīšanai, izraujoties no pilsētas kņadas.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *