cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Sieviešu dienas noskaņās! Atpūta viesnīcā Viiking SPA Hotel 3* Pērnavā ar iekļautu neierobežotu baseinu un saunu apmeklējumu, jaunums - Sniega sauna!
IGAUNIJA - ORHIDEJAS UN ŪDENSKRITUMI*
MARTS TALLINAS BOTĀNISKAJĀ DĀRZĀ ATNĀK AR KRĀŠŅI
IZPLAUKUŠĀM ORHIDEJĀM, KURU SMARŽA UZMUNDRINA UN ATGĀDINA PAR
TUVOJOŠOS PAVASARI. VĒL IEPAZĪSIM TALLINAS VECPILSĒTU, SKAISTOS
APKĀRTNES DABAS SKATUS UN ŪDENSKRITUMUS!
* VAI LEDUSKRITUMI.
09.03.2024. – 10.03.2024.
2 dienas
Ceļojuma cena: € 129.00
AKCIJAS NOTEIKUMI 
Atpūta viesnīcā Estonia Medical SPA & Hotel 3* Pērnavā ar iekļautu neierobežotu baseinu un saunu centra "Termid" apmeklējumu, brokastīm un vakariņām...
IGAUNIJA - NESTEIDZĪGAIS PĒRNAVAS DABAS PIESKĀRIENS
PAVADI DIVAS ROMANTISKAS UN NESTEIDZĪGAS
DIENAS PĒRNAVĀ! ĻAUJ SEV IZBAUDĪT IGAUNIJAS VIENKĀRŠO SKAISTUMU UN
BEZGALĪGO MIERU. PĒRNAVĀ PAREDZĒTA DZĪVOŠANA SPA VIESNĪCĀ AR
NEIEROBEŽOTU ŪDENS CENTRA UN SAUNU APMEKLĒJUMU.
BROKASTIS UN VAKARIŅAS CENĀ!
16.03.2024. – 17.03.2024.
2 dienas
Ceļojuma cena: € 129.00
AKCIJAS NOTEIKUMI
 
2024.gadā Igaunijas otrā lielākā pilsēta Tartu- Eiropas kultūras galvaspilsēta!
Notikums ir sācies!
Vērienīgākā kultūras būve Igaunijā kopš neatkarības atgūšanas un Igaunijas arhitektūras jaunākā pērle - “Eesti Rahva Muuseum” jeb Igaunijas Tautas muzejs ir pelēks stikla milzis, kas iegūlies bijušā lidostas skrejceļa galā, izaug no zemes kā simbolisks ceļa turpinājums un tiecas pretim debesīm. Šī ir lielākā un dārgākā kultūras būve atjaunotās Igaunijas vēsturē, kas stāstu par igauņu tautas kultūras vēsturi vēlas pacelt pavisam jaunā līmenī.  viss, ko jūs šeit redzat, ir savākts no cilvēkiem. Visam ir kāds personisks stāsts.
Spa un izklaides centri jūs jau gaida!
 
Labi atpūsties un atjaunot spēkus var tepat kaimiņos, Pērnavā!  Nesteidzīgai atpūtai lieliski pietiek ar vienu baudpilnu dienu kādā no lieliskajiem Pērnavas SPA ūdens centriem. Šoreiz baudisim unikālā Viiking Saaga piedāvājumu.
Sakoptā kūrortpilsēta Pērnava, ar svaigo jūras un upes gaisu, skaistām pastaigu un atpūtas vietām, piejūras parku, koka arhitektūras pērlēm, īpatnējo molu ir lieliska izvēle īsam draugu vai ģimenes ceļojumam, pavadot laiku jautrās ūdens izklaidēs. Braucam kopā!
Atpūta vienā no jaunākajiem un modernākajiem baseinu un saunu kompleksiem Sāremā
Lai būtu ar ko sakarīgi un veselīgi aizpildīt Lieldienu brīvdienas, kuras šogad ir izvērsušās četru dienu garumā, veselīga dzīvesveida un aktivitāšu dabā cienītājiem, piedāvājam trīs dienu braucienu pa interesantiem Igaunijas dabas objektiem, no kuriem daudzi nav bijuši iekļauti citos mūsu piedāvājumos un maršrutos. Skatīsim avotus, akmeņus, dižkokus, ūdenskritumus, kā arī uzkāpsim, kādā skatu tornī un iziesim divas dabas takas. Ja viss norisināsies raiti, paņemsim arī pa kādam papildus objektam, jo rādīt ir ļoti daudz ko. Tiem kam patīk jūra, netrūks arī jūras, jo vairāki objekti atrodas pašā jūras krastā.
Igaunijas lielākā un trešā lielākā sala Baltijas jūrā rada atkarību! Te lieliski pavadīt brīvdienas  dabas vidū un  izbaudot SPA viesnīcas radīto labsajūtu.
Vieni no pirmajiem pavasara ziediem ir zilās vizbulītes. Pie Pangas klintīm ,pirmo silto pavasara saules staru pamodinātas, tās zied īpaši krāšņi! Tuvējā priežu mežiņā viss zilos ziedos!
Senas tradīcija un tautasdziesmas  vēsta, ka Lieldienās jāmazgājas tekošā avota ūdenī. Izmēģināsim arī mēs!
IGAUNIJA - RELAKSĒJOŠAS SPA BRĪVDIENAS SĀREMĀ
KVALITATĪVAS UN RELAKSĒJOŠAS BRĪVDIENAS IR VIENS
NO LABAS VESELĪBAS STŪRAKMEŅIEM, TĀDĒĻ LAIKĀ, KAD GAISĀ JŪTAMA
ZIEMAS ELPA, PIEDĀVĀJAM DOTIES NESTEIDZĪGĀ DIVU DIENU ATPŪTĀ UZ SPA
SĀREMĀ SALĀ! ATPŪTĪSIMIES ŪDENS CENTRĀ ASA SPA
HOTEL!
30.03.2024. – 31.03.2024.
2 dienas
Ceļojuma cena: € 129.00
AKCIJAS NOTEIKUMI
 
Atpūta viesnīcā Viiking SPA Hotel 3* Pērnavā ar iekļautu neierobežotu baseinu un saunu apmeklējumu, jaunums - Sniega sauna!
Ekskursija + atpūta SPA viesnīcā ar iekļautu baseinu, piršu un džakuzi apmeklējumu, 2 SPA procedūrām, brokastīm un vakariņām. (Talsi-Tukums-Rīga)
Piedāvājam lielisku atpūtu nedēļas nogalē Pērnavā, kura kļuvusi par ieienītāko kūrortu Igaunijā. Kāpēc atpūsties Pērnavā? Šeit ir neliela, bet jauka vecpilsēta, ar vēsturiskām ēkām un skulptūrām, pirmās dūņu dziednīcas, koka arhitektūras pērles, gaumīgas kafejnīcas. Dabas un klusuma mīļotājiem iekārtotas pastaigu takas un laipas  Piejūras parkā, promenade pie jūras. Ilgāku pastaigu cienītājiem ieteicams aiziet arī līdz Pērnavas molam, lai sajustu jūras viļņu spēku. Pilsētas viesnīcas piedāvā relaksējošas un ārstnieciskas SPA procedūras, somu saunas un termālos baseinus, kur sevi palutināt pēc garas darba nedēļas. Otrā dienā piedāvājam apskatīt Kadriorgas pili un dārzu, kas ir skaistākais baroka komplekss Igaunijā. Brīvajā laikā nesteidzīgi pastaigāt pa vecpilsētas ielām, pasēdēt viduslaiku krodziņā un iegādāties suvenīrus, mājupceļā noteikti jāapskata  ūdeņiem bagātais Keilas ūdenskritums. To var apskatīt no dažādiem skatu punktiem, pastaigājoties par 19.gadsimtā izveidoto Benkendorfas pils parku.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *