Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
115 €
Sāremā sala ar atpūtu SPA viesnīcā GARANTĒTS
Pēdējā iespēja! Palikušas 4 vietas!
Varam vien ar baltu skaudību noskatīties, cik gan skaisti un harmoniski igauņi gadu gaitā apdzīvojuši savas salas. Miers, klusums, sakopta vide, satriecoša daba un svaigs gaiss, kas mijas ar vietējo iedzīvotāju laipnību un dvēseles gudrību. Prom no ikdienas rūpēm, prom no lielpilsētām!
Lai būtu ar ko sakarīgi un veselīgi aizpildīt Lieldienu brīvdienas, kuras šogad ir izvērsušās četru dienu garumā, veselīga dzīvesveida un aktivitāšu dabā cienītājiem, piedāvājam trīs dienu braucienu pa interesantiem Igaunijas dabas objektiem, no kuriem daudzi nav bijuši iekļauti citos mūsu piedāvājumos un maršrutos. Skatīsim avotus, akmeņus, dižkokus, ūdenskritumus, kā arī uzkāpsim, kādā skatu tornī un iziesim divas dabas takas. Ja viss norisināsies raiti, paņemsim arī pa kādam papildus objektam, jo rādīt ir ļoti daudz ko. Tiem kam patīk jūra, netrūks arī jūras, jo vairāki objekti atrodas pašā jūras krastā. Un pats galvenais – cerēsim, ka Raganu aka tiks pārdurta un mums būs vērts pie tās piebraukt.
SĀREMĀ SALA IR IEPAZĪTA UN IEMĪĻOTA. BET KĀDA IR HIJUMĀ SALA? VAI ARĪ TĀ VAR LEPOTIES AR NEAPRAKSTĀMU MIERU, SVAIGU GAISU UN SKAISTIEM DABAS SKATIEM?HĪJUMĀ SALA IR OTRA LIELĀKĀ IGAUNIJAS SALA. SALU PAR MĀJĀM DĒVĒ 8400 CILVĒKU, TĀ IR 60 KM GARA UN 44 KM PLATA. KOPĒJĀ PLATĪBA - 989 KM2. TĀ IR PAZĪSTAMA AR SAVĀM VĒSTURISKAJĀM BĀKĀM, NESKARTO DABU, INTERESANTAJIEM APSKATES OBJEKTIEM , SVAIGO GAISU UN PASAKAINO MIERU. SALA IR PIEMĒROTA ATPŪTAI VISU CAURU GADU. TO VIENLĪDZ IR IEMĪĻOJUŠI GAN SĒRFOTĀJI, BURĀTĀJI, PĀRGĀJIENU CIENĪTĀJI, GAN ARĪ TIE, KURI VĒLAS BRĪVDIENAS PAVADĪT DABĀ, JO SALA IR LIELISKI PIEMĒROTA MIERA UN KLUSUMA BAUDĪŠANAI, IZRAUJOTIES NO PILSĒTAS KŅADAS.
Atpūta viesnīcā Estonia Medical SPA & Hotel 3* Pērnavā ar iekļautu neierobežotu baseinu un saunu centra "Termid" apmeklējumu, brokastīm un vakariņām...
IGAUNIJA - SETU GALVASPILSĒTA UN MINERĀLŪDENS DZIEDNIECĪBA VARSKĀ
BRĪVDIENAS PIE PEIPUSA EZERA VARSKAS SANATORIJĀ
SNIEGS RELAKSĒJOŠU ATPŪTU NEDĒĻAS NOGALĒ! SANATORIJAS BURBUĻVANNĀS
TEK TĪRS MINERĀLŪDENS, KAS MILJONIEM GADUS ZEMES DZĪLĒS SPĒKUS
KRĀJIS. TO PAŠU ŪDENI, TĀ NEATKĀRTOJAMO UN VESELĪGO ĪPAŠĪBU DĒĻ,
VAR BAUDĪT ARĪ DZEROT. SOMU SAUNAS, TVAIKA PIRTS, MASĀŽAS, DŪŅU
VANNAS – TĀS IR TIKAI DAĻA NO PROCEDŪRĀM, KAS ĻAUS PALUTINĀT
ĶERMENI UN DVĒSELI. PIEDĀVĀJUMA CENĀ IETILPST GAN BROKASTIS, GAN
VAKARIŅAS.
29.04.2023. – 30.04.2023.
2 dienas
Ceļojuma cena: € 139.00
Ceļošanas nosacījumi SPKC mājas lapā šeit (spiežat uz saites) un Ārlietu ministrijas
mājas lapā šeit (spiežat uz saites).
IGAUNIJA - RELAKSĒJOŠAS SPA BRĪVDIENAS SĀREMĀ
KVALITATĪVAS UN RELAKSĒJOŠAS BRĪVDIENAS IR VIENS NO LABAS
VESELĪBAS STŪRAKMEŅIEM, TĀDĒĻ LAIKĀ, KAD GAISĀ JAU JŪTAMS PAVASARIS
, PIEDĀVĀJAM DOTIES NESTEIDZĪGĀ DIVU DIENU ATPŪTĀ UZ SPA SĀREMĀ
SALU!
ATPŪTĪSIMIES LIELĀKAJĀ ŪDENS CENTRĀ ASA SPA HOTEL! CENĀ BROKASTIS
UN VAKARIŅAS!
05.05.2023. – 06.05.2023.
2 dienas
Ceļojuma cena: € 149.00
Ceļošanas nosacījumi SPKC mājas lapā šeit (spiežat uz saites) un Ārlietu ministrijas
mājas lapā šeit (spiežat uz saites)
AKCIJAS NOTEIKUMI 
Atpūta viesnīcā Viiking SPA Hotel 3* Pērnavā ar iekļautu neierobežotu baseinu un saunu apmeklējumu, jaunums - Sniega sauna!
Hījumā ir otra lielākā sala Igaunijā. To kopš 14-tā gadsimta ir apdzīvojuši zviedri, kuri salu pameta 1944. gadā.  Tāpēc ap Baltijas jūru dzīvojošajām tautām tā vairāk pazīstama ar zviedrisko nosaukumu Dagö. Apkārtējie ūdeņi sekli un zemūdens akmeņu pilni, te gadsimtu gaitā gājuši bijā simtiem kuģu. Meži aizņem 66% salas teritorijas. Atšķirībā no netālu esošās Sāmsalas, Hījumā sala ir mežonīgāka un civilizācijas mazāk skarta, tātad klusāka un vientulīgāka.. Hijumā lepojas ar trešo vecāko vēl strādājošo bāku pasaulē, interesantajām autobusa pieturām, muižu un savu milzi Leigeru. Aicinām savām acīm ieraudzīt un izbaudīt šo nesteidzīgās dzīves un tīrās dabas nostūri Baltijas jūrā. 

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *