29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Ekskursija + atpūta Laulasmā SPA 4* viesnīcā ar iekļautu neierobežotu baseinu, piršu un džakuzi apmeklējumu, brokastīm un vakariņām... Valentīndienas noskaņās!
! Meklējam istabas biedri - sievieti, dzīvošana numuriņā kopā ar otru sievieti   
Cenā jau ir arī iekļauts neierobežots baseinu un saunu centra apmeklējums, 2 SPA procedūras, brokastis un vakariņas!
Šis brauciens veidots kā turpinājums Sieviešu dienai, skaistumam  un romantikai! Sievietes var iepriecināt ne tikai 8-jā martā pasniedzot grieztus ziedus, bet arī kopīgs romantisks ceļojums uz Tallinu, kur pašlaik Botāniskajā dārzā zied simtiem krāšņu orhideju. Romantisko gaisotni turpinās ekskursija un brīvais laiks Tallinā. Vīrieši, veltiet šo dienu savu sieviešu iepriecināšanai! 
Igaunijas ziemeļdaļā atrodas daudzas, ļoti interesantas vietas, kādu nav Latvijā. Pandiveres augstiene ar savu īpatnējo ģeoloģisko uzbūvi spēj sevī iesūkt nokrišņu ūdeni, kas izplūst ārā tikai augstienes malās spēcīgu un ūdeņiem bagātu avotu grupu veidā. Tieši šeit ir meklējams daudzu Igaunijas upju sākums. Bez avotiem šajā apvidū ieraudzīsim lielu daudzumu dižakmeņu, kam gandrīz katram "apakšā" ir kāds nostāsts vai teika. Nepabrauksim garām arī ūdenskritumiem. Un kā tad bez jūras? Vienmēr mainīgo un tāpēc katru reizi savādāko jūru baudīsim nesteidzīgā pastaigā Kesmu pussalā.  
Šis brauciens ir paredzēts dabas mīļotājiem. Iešanai pa dabas takām ņemiet līdzi piemērotus apavus - botes ar gumijotu zoli. Pārvietojoties starp dabas objektiem, nevaram garantēt "pusdienu pauzi" pilsētas ēdnīcā, tāpēc ņemam līdzi sviestmaizes un tēju. CEĻASOMA garantē kafijas pauzes piemērotās kafeinīcās un brokastis naktsmītnēs.  
Tallina – viens no iecienītākajiem gala mērķiem īso ceļojumu cienītājiem. Kaimiņzemes galvaspilsēta ir daudzpusīga un interesanta gan lieliem, gan maziem ceļotājiem. Brīvdienu brauciens uz Tallinu vienmēr ir laba ideja tiem, kuri vēlas atpūsties no ikdienas steigas, pavadīt laiku kopā ar mīļajiem neņemot papildus brīvdienas. ​

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *