cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Lidojums Rīga – Kasablanka (vai Marrākeša) – Rīga.
Lielākā un modernākā Marokas pilsēta Kasablanka un Hasana II mošeja – trešā lielākā pasaulē. Le Jardin des Exotiques de Bouknadel – vieni no skaistākajiem dārziem Āfrikas kontinentā, kur franču dārzu mākslinieka Marsela Fransuā sapnis par zudušo paradīzi tika realizēts dzīvē. 15. gs. portugāļu mūriem apjoztā Asilah – balta, bohēmiska pilsētiņa Atlantijas okeāna krastā. Āfrikas kartes logs un Herkulesa jūras alas, kur dižais spēkavīrs atdalījis Āfriku no Eiropas. Cap Spartel rags – vieta, kur tiekas Atlantijas okeāns ar Vidusjūru un Gibraltāra šaurumu. Viena no leģendārākajām Marokas pilsētām, kas ilgus gadsimtus kalpoja par šīs arābu karalistes seju pārējai pasaulei, – Tanžera. UNESCO sarakstā iekļautā Tetovanas vecpilsēta – unikāls mauru un Andalūzijas arhitektūru mikslis. Viena no slavenākajām Marokas pastkartēm – zilā pasaku pilsētiņa Chefchaoen, kas iegūlusies Rifa kalnu ielokā. Gleznains pārgājiens pa Oued Farda aizu Rifa kalnos uz Pont du Dieu (Dieva tilts) klinšu arku jeb dabas tiltu. Brauciens gar iespaidīgo Oued Laou kanjonu. Ainaviskais, mēness formas El Jebha līcis.
Atpūta pie Vidusjūras Al Hoceima kūrortpilsētiņā. Plage Quemado – skaistākā no Al Hoceima pludmalēm, kas iegūlusies klinšu ieskautā līcī. Izbrauciens ar kuģīti gar gleznaino Vidusjūras krastu un Al Hoceima nacionālo parku. Penon de la Gomera Bades un Penon de Alhucemas – divas Spānijai piederošas cietokšņu salas Ziemeļāfrikas piekrastē.
Dziļākā alu sistēma Ziemeļāfrikā – Gouffre du Friouato alas ar iespaidīgu karsta kriteni. UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā iekļautā Fēsa ar eksotisko un kolorīto viduslaiku vecpilsētu, lielāko islāma valstīs.
 
Smilšu pilis Sahāras tuksnesī, Atlasi kalni - pārejas, ielejas un aizas, ūdenskritums un berberu ciemi... Marokas imperiālās pilsētas: Marakeša, Rabata un Fēsa. Cenā jau iekļautas arī visas ieejas maksas, 7 brokastis, 2 pusdienas un 5 vakariņas!
Lidojums Rīga – Agadira (vai Marrākeša) – Rīga.
Tūkstoš palmu, sniegbalto kalnu un sarkanbrūno piļu un mošeju pilsēta, karaliskā Marrākeša ar Djema el Fna laukumu, tirgotājiem, čūsku dīdītājiem, akrobātiem, burvjiem. Krāšnie un kaktusiem bagātie Mažorela dārzi. Šarmantā, Atlantijas okeāna apskalotā Essaouira – baltā vecpilsēta ar šaurajiem ielu labirintiem, trokšņainiem tirgiem, slavenām amatnieku bodītēm, seniem mūriem, masīviem bastioniem un kolorīto ostiņu, kas nokaisīta ar krāsainām zvejnieku laiviņām.
Jaungada svinības un 4 atpūtas dienas Agadirā – slavenākajā Marokas kūrortā, kurā plašās, dzeltenīgās smilšu pludmales ielenc Atlantijas okeāna ūdeņi. Iespēja dodies ekskursijās uz dabas baseiniem bagāto Ēdenes stūrīti – Paradīzes ieleju, par Marrākešas vecmāmiņu dēvēto Taroudant pilsētu; Anti-Atlasu grēdu un Krāsainajiem akmeņiem pie Tafraoutes pilsētas; Legziru – visgleznaināko Āfrikas kontinenta piekrasti, kur bangojošo okeānu un zeltaino smilšu pludmali ieskauj iesarkanas klintis, bet tām pāri liecas divas masīvas klinšu arkas!
Smilšu pilis Sahāras tuksnesī, Atlasi kalni - pārejas, ielejas un aizas, un berberu ciemi... Marokas imperiālās pilsētas: Marakeša, Rabata un Fēsa. Cenā jau iekļautas arī visas ieejas maksas, 7 brokastis, 3 pusdienas un 5 vakariņas!

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *

Maroka – ceļojumi, kas ļauj izbaudīt Tuvo Austrumu burvību!

Marokai patiesi piemīt unikāls šarms, kas piesaista tūristus no visas pasaules. Šo valsti kā savas atpūtas galamērķi izvēlās gan kultūras un vēstures baudītāji, gan pasaules
apceļotāji, kas ierastos tūristu galamērķus jau izbaudījuši un vēlas baudīt eksotiskākas noskaņas. Tāpat Maroka ir arī jauno pāru un ģimeņu iecienīts galamērķis, turklāt nevar noliegt arī to, ka gardā Marokas virtuve vilina arī gardēžus un dzīves baudītājus.

Maroka piedāvā daudz – unikālas akmens pilsētas, senās berberu tradīcijas un kultūras mantojumu un skaistas pludmales Atlantijas okeāna krastā. Šeit iespējams baudīt bagātīgu nacionālo virtuvi un krāšņus tirgus laukumus ar jau izslavētajiem marokāņu rokdarbiem un paklājiem. Kā atzīst Marokas apceļotāji, šī ir valsts no kuras atvest patiesi vērtīgus suvenīrus, kas vēl ilgi priecēs gan pašus, gan mājiniekus.

Turklāt Marokā vienlaikus iespējams baudīt arī unikālas dabas bagātības. Saulē vizošu, teju bezgalīgu Sahāras tuksnesi, Atlasa kalnu sniegotās virsotnes un zaļojošas oāzes – tik daudz pārsteidzošu kontrastu slēpj šī zeme. Marokas ceļojumi paliek atmiņā vēl ilgi un tā ir lieliska izvēle, ar ko uzsākt Āfrikas apceļošanu un iepazīšanu.

Maroka: ceļojuma apraksts

Lai apceļotu Maroku, CeļojumuBode.lv piedāvā plašu klāstu ar avio tūrēm ar tiešajiem reisiem Rīga – Marakeša un Rīga – Agadira. Tas ir ļoti ērts veids kā apskatīt skaistākās Marokas pilsētas un izbaudīt šo Tuvo Austrumu valsti bez liekām raizēm un ilgas ceļojuma plānošanas.

CeļojumuBode.lv piedāvājumā ietilpst lidojums Rīga – Marakeša un atpakaļ, transfēri uz viesnīcām, naktsmītnes ar brokastīm un organizētas ekskursijas. Tāpat piedāvājumā ietilpst arī nododamā un rokas bagāža. Lai uzzinātu visus ar ceļojumu saistītos jautājumus, sazinies ar kādu no CeļojumuBode.lv ceļojumu konsultantiem!

Ko redzēt Marokā?

Marokas imperatoru pilsētas – Marakeša, Fesa, Maknesa un Rabāta vilina ar Tuvo Austrumu kultūras, mākslas un arhitektūras bagātībām.

Rabāta ir pašreizējā Marokas galvaspilsēta un tā atrodas pašā Atlantijas okeāna krastā. Lai gan no pirmā acu uzmetiena šī pilsēta var šķist ļoti moderna un mūsdienīga, tomēr tajā apskatāmi nozīmīgi Marokas arhitektūras pieminekļi. Savu zelta laikmetu Rabāta piedzīvoja tieši XII gadsimtā, kad no šīs pilsētas sultāni organizēja Spānijas zemju iekarošanu. Gadsimtiem ejot, šeit patvērumu guvuši gan musulmaņi, gan franči, kas XX gadsimta sākumā okupēja Maroku, līdz ar to šeit jūtamas gan eiropeiskās, gan Islāma tradīcijas un kultūra.

Ievērojamākās Rabātas apskates vietas ir Kasbah of the Oudaias karaliskā pils (šobrīd muzejs), kas uzcelta klintīs Atlantijas okeāna krastā un vecā medina jeb vecpilsēta, – tās iekļautas UNESCO pasaules mantojumu sarakstā. Rabātā apskatāma XII gadsimta Hasana mošeja, Muhameda V memoriālais komplekss, Udaija XII gadsimta vēsturiskie vārti, kā arī krāšņi Andalūzijas dārzi.

Savukārt Marakeša, kas tiek dēvēta arī par Sarkano pilsētu, ir Marokas nozīmīgākais kultūras centrs. Tā ir bijusī Marokas galvaspilsēta un tūristus vilina ar krāšņajiem tirgus laukumiem, senajām pilīm un vecpilsētu. Tās centrālais laukums Jemaa El Fna ir pārsteidzoša un maģiska vieta, kur vienlaikus var sastapt jogus un čūsku vārdotājus, žonglierus un burvju māksliniekus, zinātniekus un tirgotājus, kā arī vietējās ēstuvēs baudīt gardo Marokas nacionālo virtuvi.

Marakešas ievērojamākie apskates objekti ir Koutoubia mošeja, Saaditu sultānu dinastijas kapenes un Bahja un Badi pilis.

Kasablanka ir Marokas lielākā pilsēta un valsts industriālais centrs. Tā ir kontrastiem bagāta pilsēta, kur vienlaikus skatāmas gan greznas un modernas ēkas, naktsklubi un restorāni, gan vēstures pieminekļi un Hasana II mošeja, kas ir viena no lielākajām pasaules mošejām.

Agadira – Marokas skaistākā pludmale


Agadira jeb Baltā pilsēta atrodas Atlantijas okeāna krastā. Tūristi šeit brauc baudīt sauli, siltumu un pludmales bezrūpīgo, dzīvīgo atmosfēru. Agadira ir mūsdienīga pilsēta, kuru viegli sajaukt ar kādu no Eiropas kūrortpilsētām.

Tūristi laiku pavada daudzajos restorānos, pludmales kafejnīcās un bāros, kā arī atpūšoties vairākus kilometrus garajā, baltu smilšu pludmalē. Marokas Agadiras pludmale tiek uzskatīta par labāko visā Marokas Atlantijas piekrastē.

Visa gada garumā šeit ir lieliski laikapstākļi – ziemā gaisa temperatūra nenokrīt zemāk par +25°C, savukārt vasarā, vēso Kanāriju straumju dēļ, karstums nav pārlieku tveicīgs. Vasarās vidējā gaisa temperatūra ir aptuveni +30 °C. Tas ir arī iemesls, kāpēc ģimenes ar bērniem, kā arī vecāka gada gājuma tūristi iecienījuši šo Marokas pilsētu.

Paradise Valley

Paradise Valley jeb Paradīzes ieleja ir zaļojoša, palmām ieskauta oāze majestātisko Atlasa kalnu pakājē. Tā atrodas aptuveni stundas braucienā no Agadiras, tāpēc daļa tūristu izvēlas kādu no ceļojuma dienām veltīt Paradise Valley apskatei. Šeit iespējams baudīt Atlasa kalnu ainavas, vietējās floras bagātību un nopeldēties atveldzējošos kalnu baseinos un ūdenskritumos.

Kas jāzina apceļojot Maroku?

Marokas oficiālā valoda ir arābu un berberu, taču tūristu apskates objektos un lielākajās pilsētās vietējie iedzīvotāji ar tūristiem sarunājas angliski. Šī ir Islāma valsts, līdz ar to svarīgi ievērot un cienīt šīs valsts kultūru un tradīcijas, tajā skaitā – ģērbšanās etiķeti. Maroka cenas ziņā ir gana lēta valsts, taču importa preces šeit ir dārgas, kā arī tūristiem vēlams ceļot ar skaidras naudas rezervēm, jo ne visos vietējos ATM pieņem citu valstu kredītkartes.

Marokas ceļojumi kopā ar CeļojumuBode.lv

Apceļo Maroku kopā ar CeļojumuBode.lv! Ienāc un apskati aktuālos Marokas ceļojumu piedāvājumus, izvēlies atbilstošākos datumus un spied Rezervēt! Kad būsi aizpildījis visu nepieciešamo informāciju par sevi un citiem ceļabiedriem, mūsu konsultants ar tevi sazināsies, lai apstiprinātu apmaksu un sniegtu papilu interesējošo informāciju.