29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Valsts: Vācija
DINAMISKĀ BERLĪNE
Izklaide ikvienai gaumei!
BERLĪNE – AQUA DOM – SANSUSĪ PILS KOMPLEKSS – MUZEJU SALA – TIRDZNIECĪBAS CENTRS A 10 – ŪDENS PARKS TROPICAL ISLANDS RESORT
21.12. – 24.12.2018.
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 250 
«Ziemassvētku pasaka un Eiropas krāšņākie ziemassvētku tirdziņi – Prāga, Vīne un Drēzdene»
Apmeklētās pilsētas ceļojuma laikā: Drēzdene - Prāga – Vīne
 Gaišus Jums Ziemassvētkus! Ziemassvētku tirdziņš Drēzdenē, Ziemassvētku pīrāgs ar rozīnēm, Saksijas Ziemassvētku piramīda. Svinīgi izrotātā Prāga, Karlovi Vari, minerālūdens avoti , balzāms „Beherovka”, populārie Prāgas alus krodziņi, Ziemassvētku gadatirgus, labs garastāvoklis un vispatīkamākās emocijas! Lēni krītošais sniegs, gaisā virmojošā egļu un sveču smarža, Ziemassvētku dziesmas un garās zvaigžņotās naktis... Jūsu sirdī iezogas prieks un līksmība. Sagaidīsim kopā Ziemassvētku vakaru, vakaru, kas padara pasauli labāku un tīrāku!
Jums būs iespēja apmeklēt ceļojuma laikā: Berlīne – Bavārija: atrakciju parks “EUROPA-PARK” – Francija: Strasbūra – Bādenbādene, termālie baseini – Nirnberga
Ziemassvētki ir laiks, kad Eiropas pilsētas ietērpjas svētku rotā. Mirdzošas ielas, svētku egles un neiztrūkstošie ziemassvētku tirdziņi ar piparkūku un karstvīna aromātu vilināt vilina. Iepazīsim Eiropas skaistākās pilsētas un lielāko Vācijas atrakciju parku svētku rotā!
Ziemas piedzīvojums bērniem un pieaugušajiem Berlīnē!
Berlīne – Berlīnes Zooloģiskais dārzs / izklaides centrs «LEGOLAND Discovery» – Ūdens atrakciju parks «Tropical Islands Resort» un iepirkšanās tirdzniecības centrā A10.
Gaidot Jauno Gadu, mūsu dvēseles piepildās ar neaprakstāmu aizkustinājumu un visi mēs - gan bērni, gan pieaugušie gaidām brīnumu, kurš noteikti piepildīsies. Turklāt, Jūs paši varat piepildīt vienu no saviem brīnumiem, aizbraucot uz svētku rota tērpti Berlīni! Jūs noteikti šeit pavadīsiet neaizmirstamu laiku! Pilsētas ielas ir izrotātas ar košām gaismiņām, veikalu vitrīnas vilina pircējus, savas durvis ver vaļā svētku tirdziņi, visos laukumos stāv izrotātas svētku eglītes.
Izbraukšanas datums: 27.12.2018 (4 dienas/visas naktis viesnīcās)
 
Bavārijas pilis un ezeri
Minhene – Neišvānšteinas pils – Linderhofas pils – Oberammergau – Zalcburga – pils Kungu salā Ķīmezerā – Bamberga
Brauciens, kurš ir ierakojis jau daudzu ceļotāju sirdis. Brīnišķīgās pilis - Neišvānšteina, kas ir kā no pasaku grāmatas noskatīta un tiek uzskatīta par visas Bavārijas simbolu, un Linderhofa, kas Jūs noteikti pārsteigs ar savu greznību! Ikviena ceļotāja sirdi savaldzinās arī Oberammergau, kas ir viena no skaistākajām mazpilsētām ne tikai Vācijā, bet arī Eiropā. Jūs gaida arī aizraujošs brauciens uz vienu no skaistākajiem Austrijas pilsētam - Zalcburgu.
Izbraukšanas datums: 10.03.2019 (6 dienas/ visas naktis viesnīcās)
 

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *