29 700 300
67 700 300
Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
69 €
129 € Pasteidzies! -60€
Grodno! GARANTĒTS
Pēdējā iespēja! Palikušas 4 vietas!
Grodno pilsēta atrodas netālu no Polijas un Lietuvas robežas, skaistā Neman upes krastā. Kā apgabala administratīvais centrs, Grodno ir vairāku ceļu krustpunktā. Pilsētu iecienījuši arī tūristi. Šī pilsēta vienmēr bijusi slavens tirdzniecības, amatnieku un mākslas centrs. Pilsētai ir bagāta vēsture. 
Iespēja atjaunot "savu garderobi"!
Lai arī gada sniegotie svētki godam aizvadīti ir palikusi viena vieta, kur iespējams vēl šo sajūtu noķert. UNESCO pasaules dabas mantojuma sarakstā ierakstītā Belovežas gārša ir unikāls dabas rezervāts, kurā tikpat kā nav saskatāmas nekādas cilvēka darbības pēdas.Tāpat arī ciemošanās Salatēva rezidencē ir īpašs piedzīvojums - kā lieliem, tā arī maziem ceļot gribētājiem. Dodies interesantā un izzinošā nedēļas nogales braucienā un iepazīsti atšķirības tradīcijās, dzīvesveidā un saziņā.
Ziemassvētku sajūtas Baltkrievijā!
Minska. Mira. Nesviža. Dudutki. Atpūta ūdens atrakciju parkā. Delfinārijs.
Izbraukšanas datums: 23.12.2019 (4 dienas)
 
Ziemassvētki ir lielisks laiks, lai dotos ceļojumā uz Baltkrieviju. Jūs redzēsiet valsts galvenās ievērības cienīgās apskates vietas tik neparedzamajā, taču burvīgajā ziemas sezonā, sajutīsiet svētku atmosfēru īsti baltkrieviskā garā, varēsiet pievienoties jautrām svinībām un iepazīt pašas kolorītākās paražas un tradīcijas.
Minska. Mira. Nesviža. Dudutki. Atpūta ūdens atrakciju parkā. Delfinārijs. 
Ziemassvētkos ir patīkami apmeklēt Minsku! Skaisti, krāsaini, garšīgi. Visas durvis ir atvērtas- veikalu, restorānu, muzeju! Trīs dienu laikā būs iespēja redzēt ļoti daudz un vēl arī sajust svētku prieku.
Jauno gadu sagaidīt Baltkrievijā -  lielisks laiks, lai dotos ceļojumā uz Baltkrieviju. Jūs redzēsiet valsts galvenās ievērības cienīgās apskates vietas tik neparedzamajā, taču burvīgajā ziemas sezonā, sajutīsiet svētku atmosfēru īsti baltkrieviskā garā, varēsiet pievienoties jautrām svinībām un iepazīt pašas kolorītākās paražas un tradīcijas.
Jauno gadu sagaidīt Baltkrievijā -  lielisks laiks, lai dotos ceļojumā un Jūs varēsiet redzēt valsts galvenās ievērības cienīgās apskates vietas tik neparedzamajā, taču burvīgajā ziemas sezonā, sajutīsiet svētku atmosfēru īsti baltkrieviskā garā, varēsiet pievienoties jautrām svinībām un iepazīt pašas kolorītākās paražas un tradīcijas.
Veco gadu pavadīsim un Jauno gadu sagaidīsim!
Maize un skati, svinīgie pasākumi pilsēta un pēc tam ... ievērosim arī "labo tradīciju"- ar draugiem uz pirti. Labi pavadījuši Veco gadu, Jauno aicinām sagaidīt svinīgā pasākumā! 
Valsts: Baltkrievija 
BALTKRIEVIJAS PASAKAS
Baltkrievija – brīnumjauka valsts ar apbrīnojamu dabu, bagātu vēsturi un kultūru. Aicinām Jūs brīvdienu laiku pavadīt Baltkrievijā. Interesanta ekskursijas un izklaidējošā programma – seno kvartālu un jauno arhitektūras ansambļu apskate Minskā, apmeklēsim lielisko pili Mirā un pils-parka kompleksu Nesvižā, iepazīsim etnogrāfisko ciematiņu ar senajām tehnoloģijām Dudutki, Lidas pili –
un tas viss 4 dienās!
MINSKA – DUDUTKI – MIRA UN NESVIŽA – LIDA
10.04. – 13.04.2020.
4 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 235. 
Baltkrievija – Jūs gaida pārsteidzoša tikšanās ar mūsu kaimiņiem. Tā būs patiesi patīkama iepazīšanās! Minska – pilsēta ar unikālu raksturu un seju.
Katram tā ir citāda: Minska vienlaicīgi ir gan supermoderna, gan senatnīga, gan lietišķa, gan romantiska…
Jūs sagaida apbrīnojams ceļojums: nopietna ekskursija ar nenopietniem piedzīvojumiem etnogrāfiskajā muzejā “Dudutki”. Jūs redzēsiet vienīgās vēl darbojošās vējdzirnavas Baltkrievijā  un varēsiet nogaršot dzirnavnieka cienastu:  svaigi ceptu maizi, medu, gurķi un pašbrūvētu degvīnu – “samogonu”. Jūs pabūsiet podnieka darbnīcā, apmeklēsiet senatnīgu smēdi un varēsiet sev izkalt veiksmes pakavu.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *