cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Avio ceļojumi

Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Skaists trīs valstu piedzīvojums, baudot dabas skatus, folkloras vakarus, vīna degustācijas un izzinot šo valstu vēstures lokus.
Ceļazīmes cenā iekļautas vakariņas un degustācijas.
Lidojums Rīga - Budapešta - Rīga.
Vīna degustācija Minis apkaimē. Timišoara – Rumānijas 1989.gada revolūcijas pilsēta. Viens no astoņiem pasaules īpašākajiem ūdenskritumiem – Bigăr ūdenskritums. No Sv.Annas klostera baudīsim dabas skatus uz Donavas līci. Brauciens ar kuģīti pa Donavas Cazan kanjonu. Pārgājiens uz Ciacarul Mare klints. Iron Gates hidroelektrostacija – lielākais aizsprotsts Donavā, muzeja un turbīnas apmeklējums. Vīna degustācija kādā no vēsturiskajiem Oltenia reģioniem.  Vânturătoarea ūdenskritums, kas atrodas 1000m augstumā. Herkulesa pirtis. Serbiešu deju programma. Mezolīta arheoloģiskais parks – Lapenski Vir. 14.gs. celtais Golubakas cietoksnis. Belgrada.
Turpceļš ar autobusu, atceļā lidojums Ļubļana – Rīga.
Augstie Tatri – Karpatu kalnu grēda ir mazākais augstkalnu rajons pasaulē. Brauciens ar kalnu tramvaju un pastaiga pa kalnu taku Stary Smokovec gar kalnu upi un ūdenskritumiem. Egera – pilsētas vēstures liecinieki ir bazilika, iespaidīgais cietoksnis, kura mūros dzimusi leģenda par vīnu Egri Bikaver, un turku laiku liecinieks – minarets. Daiļās kundzes ielejas vīna pagrabos iespējams salīdzināt dažādu vīndaru piedāvājumu un atrast savai gaumei atbilstošāko. Budapešta – Donavas pērle, austrumu Parīze – tā dēvē Ungārijas galvaspilsētu, kuru uzskata par vienu no krāšņākajām lielpilsētām pasaulē. Vakariņas krodziņā Budapeštā ar folkloras programmu. Piedāvājam baudīt ne tikai ungāru tradicionālo virtuvi un vīnu, bet arī čigānu vijoļspēli, ungāru tautas dejas un dziesmas. Naksnīgā Budapešta – brauciens ar kuģīti pa Donavu ļaus vērot gaismēnu spēles. Ungāru vīnu degustācija pie Velences ezera. Barokāli greznā un studentiski jaunā Zagreba ir gadsimtu vecāka par Rīgu, bet par valsts galvaspilsētu kļuvusi tikai pēc Horvātijas neatkarības iegūšanas 1991. gadā. Pula – senākā pilsēta Adrijas jūras austrumu piekrastē ir pazīstama ar 6. lielāko romiešu laika amfiteātri pasaulē! Roviņja – uz kaļķakmens klints celtās pilsētas šaurās ieliņas, ūdenī iegrimušie namu kvartāli un tūristus vilinošā tirgotāju burzma promenādē izstaro īpašu auru. Limas fjords jeb Limas kanāls ir daļa no 35 kilometrus garās ielejas, kas atrodas Istras centrā. Daudzo zemūdens avotu dēļ jūra šeit ir ar samazinātu sāļumu un ārkārtīgi bagāta ar planktonu, tāpēc fjords pazīstams kā zivju un vēžveidīgo audzētava. Iesakām austeru degustāciju! Cietokšņa pilsēta Motovuna atklāj Istras pussalas iekšzemes kalnainā apvidus vēl neizzinātos labumus – bodītes ar unikālajām Istras pussalas melnajām un baltajām trifelēm. Pirana un Portoroža – skaistās Slovēnijas pilsētiņas pie Adrijas jūras. Aktīva atpūta Jūlija Alpu pērlē – Bohiņas ielejā: iespēja ar pacēlāju uzbraukt un pakavēties Vogela kalnā, no kura paveras skats gan uz gleznaino kalnu ezeru, gan arī uz Slovēnijas simbolu –Triglava virsotni. Bleda – romantiskā pasaku pilsēta ar viduslaiku cietoksni klints galā, kalnu ieskautu ezeru ar mazu saliņu vidū. Brauciens ar pletnu pa Bledas ezeru līdz salai, uz kuras atrodas baznīca ar vēlēšanās zvanu. Katram, kurš to skandina, vēlēšanās piepildās. Ļubļana – eiropeiska šarma, miera un izsmalcinātas arhitektūras pilsēta.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *