cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

TRĪS GALVASPILSĒTAS GARANTĒTS

trip-pic
27. - 31. jūlijs
5 dienas | Austrija
Pēdējā iespēja!
Palikusi 1 vieta!
Valoda - latviešu/krievu
Indi
no 255 €
290 €
Rezervēt
Pasteidzies! -35€
255 €
base 290 €
akcija 255 €

Ceļojuma programma

Vīne             Budapešta                      Bratislava

Bratislavaoti draudzīga, viesmīlīga un "mājīga" pilsēta. Vīne- tā ir apburoša ! "Donavas pērle" Budapešta ,brauciens ar kuģiti !Bratislava… Ļoti draudzīga, viesmīlīga un "mājīga" pilsēta. Īpaši burvīga klusās senatnes un modernās trauksmainās dzīves atmosfēra.
Vīne… Tā ir apburoša. Izsmalcināta impērijas arhitektūra. Reibinošs kafijas, štrūdeļu un šokolādes aromāts! 
Brīnišķīgā Buda un majestātiskā Pešta – tā ir "Donavas pērle" Budapešta!
MARŠRUTS:  Rīga – Lietuva – Polija – Slovāki­ja-Bratislava– Ungārijā: Buda­pešta,Austrija-Vīne   – Polija – Lietuva – Rīga

 1. diena. 6:00 Izbraukšana no Rīgas. Brau­ciens cauri Lietuvai un Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.
 2. diena. Brokastis viesnīcā.Brauciens cauri Polijai. Ierašanās Bratislavā. Donavas skaistule, Bratislava gaida viesus un piedāvā doties aizraujošā pastaigā pa pilsētas vēsturisko daļu… Svētā Martina gotiskā katedrāle, elegantais Rātsnams, Mihaila vārti, kam ir grandiozs tornis. Bratislavas pilsētas cietoksnis, Evaņģēliskais licejs, kas saglabājis pagātnes idillisko noskaņu, senlaicīgas ieliņas, droša piļu un cietokšņu arhitektūra, parku klusums un ūdeņiem bagātā Donava... Laipni lūdzam Bratislavā, kur no senseniem laikiem ir saglabājušās labu ēdienu un lieliska vīna tradīcijas. Apmešanās viesnīcā.

Vakarā mes  degustēsim nacionālos vīnus ar uzkodiem vienā no mājīgajiem Bratislavai tipiskajiem vīna pagrabiņiem Pēc tam pēc velešanas mēs varam doties pastaigāties un apskatīt vēsturiskās  ievērojamās   vietas vakara  svētku noskaņas apgaismojumā ,izbaudīt burvīgus skatus.  Mums iedegsies "Donavas pērles" apgaismojums.Nakts vies­nīcā Bratislavā.

 3.diena. Brokastis viesnīcā. Izbraukums uz Budapestu. Senās Budapeš­tas apskates ekskursija ar vietējo gidu. Bu­da­pešta ir viena no skaistākajām Eiro­pas galvaspilsētām. Ungāru lepnums. Dona­va sa­dala pilsētu divās daļās – vecā Buda un jaunā Pešta. Pilsētas Budas daļas panorāma ar skatu uz Donavu ir ietverta UNESCO Pa­saules kul­tūras mantojuma sarakstā. Budas kalnā pace­ļas Karaliskā pils un viduslaiku kvartāls. Peštas pusē Donavas krastā atrodas viens no Budapeštas simboliem – Ungārijas parla­ments, un šeit sakoncentrēta galvas­pilsētas kul­tūras un sabiedriskā dzīve. Buda­pešta ir di­na­miska pilsēta, kurā mierīgi līdzās sadzī­vo atgādinājumi par senajiem ro­mie­šiem, turku valdīšanas laika pieminekļi.Jums būs iespēja redzēt: Sv.Ma­tiaša baz­nīca, Zvejn­ieku bas­tions, Ma­tia­ša strūkl­aka, Varoņu laukums, Sv.Gelerta statuja, Vaidahuņadas pils, Sv.Išt­vana katedrāle . Iesakam apmeklet brīvajā laikā 1-2 objektus : doties izbrau­cie­nā ar kuģīti pa Donavu vai Iesakām izpeldēties +27° – +38° siltos minerālūdeņos Sečeņas baseinu kompleksā (tajā ir arī tvaika pirtis). Blakus tam atrodas viens no senākajiem Eiropā Zvē­ru dārzs, kā arī Lunaparks un Mākslas mu­zejs. Jums bus iespēja iegādāties suvenī­rus un lieliskus ungāru vīnus.Atgriezīsimies nakšņot Bratislavā.
4.diena. Brokastis viesnīcā. Brauciens uz slaveno Austrijas imperatoru un talantīgo mūziķu, mūzikas, valšu, greznu parku un brīnišķīgu vīnu pilsētu… Mūs uzaicina Vīne! Ekskursija kājām gida pavadībā: Rātslaukums, Parlaments, Hofburg imperatoru rezidence, pilsētas simbols – sv. Stefana katedrāle, ar kuras zvanu skaņām jau piekto gadsimtu mostas Vīnes iedzīvotāji, viena no galvaspilsētas kulta vietām – Vīnes opera. Jūs varēsiet apskatīt valšu karaļa J. Štrausa pieminekli, parkus, vecpilsētu, Ringstrasse bulvāri.
Vai - visi, kuri vēlas, var doties iepirkties.(izņemot lieldienas un maija svētku dienas ! ) Patīkamu iepirkšanos Austrijā! Šis brauciens ir paredzēts īstiem modes pielūdzējiem. Tirdzniecības centrs Designer Outlet Parndorf ir būvēts kā neliela austriešu pilsētiņa. Pastaiga pa to padara iepirkšanos ne tikai patīkamu, bet arī interesantu. Tirdzniecības centra teritorijā Jūs atradīsiet ļoti daudzus pazīstamu zīmolu veikaliņus, kas Jūs patīkami pārsteigs ar milzīgām atlaidēm. Atgriešanās Bratislavā un brauciens uz Poliju, kur paredzēta nakšņošana viesnīcā.
5.diena. Brokastis viesnīcā. Brauciens cauri Po­li­jai un Lietuvai. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizde­vumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā no­rādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta. 

Brauciena cenā ietilpst:

 • komfortabls autobuss (WC, video, kondicio­nieris)
 • ceļu nodokļi
 • 2 naktis viesnīcā Bratislavā divvietīgos numuros (TV, WC, duša, telefons)
 • 2 naktis viesnīcās Polijā
 • brokastis viesnīcās
 • grupas vadītāja pakalpojumi

Papildus izdevumi:                   

veselības apdrošināšana 5 € ( līdz 60g.), 10 € ( vairāk , ka 60.g.v. )  

Bratislava apskates eksk.             20   €

Bratislava  izbr.uz degustāciju      5    € - transfērs

Budapesta izbraukuma  eksk.      35   €

Vine  izbraukuma  eksk.                25   €      vai    Designer Outlet   -    10  €  ( vajag izvēlēties  vai Vīne , vai Outlet )


Parndorf  (šopinga- izņemot lieldienas un svētku dienas)

ekskursijas ar vietējiem gidiem notiek krievu valodā 

                  min.cilveku skaits ekskursijas-25

 • Bērniem līdz 12 g. atlaide par eksk . - 30 %   

 IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi jau ceļojuma pasūtīšanas laikā – atlaide 10%.

 • Atlaides nesummējas.
 • Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursiju paketē un tiek apmaksātas uz vietas.

Ieejas biļetes                                  HUF            €

Sv. Matiaša baznīca

2000

5.0

Zvejnieku bastions

350

1,15-

Brauciens ar kuģīti pa Donavu

 

22.00

Turku pirts

1600

5.25

Sečeņas peldētava

7600

20.00

Vīnu degustācija  ar uzkodiem  Bratislava vīnu pagrabā

 

16.00

 1 € =   HUF 385                                (dec. 2023)

papildus vieta autobusā – 90 €

– piemaksa par vienvietīgo numuru viesnīcā –40   €

 Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:

 • Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie­šanās no ceļojuma.\ID karte
 • Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja.

-   LR pilsoņu pases, kas izdotas līdz 30.06.2002, sākot ar 01.07.2008. nebūs de­rīgas braucie­niem uz ārzemēm!

Pasteidzies! -35€
255 €
base 290 €
akcija 255 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *