cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Ziemeļitālija. Turīna - Milāna – ezeri Garda, Madžori, Komo GARANTĒTS

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Ceļojuma programma

1.diena

Tikšanās lidostā

Lidojums Rīga - Bergamo (Milāna)

Ekskursija Bergamo

Bergamo – ir ne tikai pilsēta ar gadsimtos uzkrātu unikālu vēsturi, bet šeit vienlaikus var izbaudīt gan itāļu Alpu ainavas, gan Padānas zemienes šarmu. 2500 gadu ilgajā Bergamo pastāvēšanas laikā ir savijusies romiešu un ķeltu vēsture, par ko liecina līdz mūsdienām saglabājušies vēstures pieminekļi. Pēdējos 600 gadus šo pilsētu ir iecienījuši kā pastāvīgu dzīves vietu veiksmīgi komersanti un zīda ražotāji, pateicoties kuriem Bergamo ir slavena ar neskaitāmām pilīm, greznām katedrālēm un pilsētas laukumiem (obligātā piemaksa par funikulieri ~ 5 €)

Šeit ir dzimuši pazīstami, pasaules slaveni komponisti, arhitekti, karavadoņi un mākslinieki.

Iekārtošanās viesnīcā

Atpūta.

2.diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Madžori ezeru.

Madžori ezers ir mazāk pazīstams mūsu tūristu vidū, taču tieši šo ezeru sauc par “diženu” un “vislielāko”, ja tā nosaukumu iztulko no itāļu valodas. Daļa ezera atrodas Itālijas teritorijā, bet daļa Šveicē. Ezera lepnums un košākā rota ir Itālijas pazīstamākās salas - Peskatorija ar zvejnieku kvartāliem un restorāniem., Bellas sala ar Borromeo ģimenes pili un Madre ar romatiskajām ainavām. Ekskursijas laikā mēs dosimies nelielā izbraukumā ar laivu(pēc vēlēšanās, par pap.maksu 19 €), lai izbaudīti panorāmu, kura paveras uz krastu no ūdens kā arī redzēsim Peskatorijas salu, bet Bellas salā pieturēsim, lai apmeklētu muzeju un ieturētu pusdienas.

Pasakainās ezera ainavas ir iedvesmojušas daudzus rakstniekus un dzejniekus. Madžori ezera krastos ir tapis Ernesta Hemingveja pirmais lielais romāns “Ardievu ieroči”.

Atgriešanās viesnīcā.

Atpūta.

3. diena

Brokastis

Ekskursijas brauciens uz Turīnu un vīnadārzu apmeklējums.

Turīna - senā Itālijas galvaspilsēta, kas arī mūsdienās nav zaudējusi savu ietekmi valstī. Tieši no šīs pilsētas sāka veidoties mums tik labi pazīstamā Itālija.

Savus viesus tā priecē ar neskaitāmām greznām pilīm un cēliem tempļiem. Pilsētas laukumus rotā pieminekļi, kas stāsta par Itālijas vēstures svarīgākajiem notikumiem. Tiem, kas dosies pastaigā pa Itālijas visgarākās Po upes krastmalu varēs izbaudīt tās nesteidzīgo plūsmu un cēlumu.

Turīna ir viena no svarīgākajām reliģiskajām vietām uz mūsu planētas, jo šeit glabājas kristiešu relikvija “Turīnas līķauts” . Mūsu ekskursijas laikā dosimies uz templi, kur tā glabājas.

Turīna ir arī Pjemontas reģiona galvaspilsēta, kas ir slavens ar saviem karaliskajiem vīniem. Šeit dzimst daudzi pasaulē iecienīti un populāri vīni, tai skaitā arī dzirkstošais Asti.

Ekskursijas otrajā daļa mēs dosimies braucienā caur visdārgākajiem Itālijas vīnadārziem. Mēs redzēsim mājīgas vīna ražotāju pilsētiņas. Un noteikti apstāsimies , lai nodegustēta vietējo produkciju. Degustācija ar pusdienām (pēc vēlēšanās, par pap.maksu 30 €)

Atgriešanās viesnīcā.

Atpūta.

4.diena

Brokastis.

Brīvais laiks vai ekskursijas brauciens uz Komo ezeru (pēc vēlēšanās, par pap.maksu 50 € + brauciens ar kuģīti 15 €)

Visi, kas kaut reizi ir bijuši pie šī ezera saprot, kādēļ Komo ezera skaistums tiek apjūsmots kopš sen seniem laikiem. Ezera piesātināti zilās krāsas ūdeņos atspoguļojas majestātisko Alpu kalnu panorāma. Ainavisko ezera krastu rotā daudzās greznās villas ar ziedošiem dārziem. Ne velti, šo vietu ir iecienījuši kā atpūtas vietu daudzas pasaules slavenības: Madonna, Šūmahers, Džordžs Klūnijs, Valentīni.

Jau kopš romiešu laikiem šeit atradās patrīciju villas, kurus vilināja šurp vietējas dabas skaistums un klimats.

Gadsimtu laikā gar ezera krastu izauga nelielas, jaukas pilsētiņas ar sava īpašo gaisotni, burvīgām villām un pasakainiem dārziem, izveidojot tikai šai vietai raksturīgas zvejnieku tradīcijas.

Mēs dosimies pastaigā pa visskaistākajām pilsētiņu krastmalām. Ielūkosimies dievnamos ar neticami bagātu ikonu mantojumu, statuju skaitu un burvīgām mozaīkām. Kā arī brīvajā laikā iepazīsimies ar vietējās virtuves īpatnībām un apciemosim slavenāko ezera pilsētu - Baladžo (pēc vēlēšanās, par pap.maksu 10 €)

Atgriešanās viesnīcā.

Atpūta

5.diena

Brokastis.

Ekskursiju brauciens uz Pjačencas pili un slaveno desu ražotni.

Pjačenas pilsētas apkaimē atrodas ap 50 nozīmīgākajiem piļu kompleksiem Eiropā, daudzi no tiem ir pazīstami ar savu 1000 gadu ilgo vēsturi.

Mēs dosiemies pastaigā pa šo jauko pilsētiņu, kura iekļauta visskaistāko Itālijas pilsētu sarakstā. Šeit ir apkopota visa Itālijas valsts vēsture - romiešu katedrāles, greznās pilis, omulīgās viduslaiku ieliņas un neaizmirstami panorāmas skati.

Pjačencas reģions ir slavens ar savām desām – tā ir vienīgā vieta Eiropā, kurā tiek ražoti trīs unikāli desu veidi. Turklāt šeit tiek ražoti arī unikāli vīni, kas ir ideāli piemēroti šīm gaļas delikatesēm. Arī mūsu ekskursija laikā ir ieplānota degustācija (pēc vēlēšanās, par pap.maksu 20 €), lai izbaudītu vietējās delikates gastronomiskās īpatnības.

Ekskursijas noslēgumā mēs apmeklēsim unikālu vietu - viduslaiku meistaru pilsētu, kuru ir veidojis viens no senākās itāļu dzimtas Viskonti pārstāvjiem . Šeit var izbaudīt ne tikai “ideālo XIV-XV gs pilsētas atmosfēru, bet arī uzzināt, kāda patiesībā bija sadzīve tajos laikos, kā bija ierīkotas darbnīcas, tirgotavas. Šeit jūs pilnībā ienirsiet viduslaiku mazpilsētiņas atmosfērā..

Atgriešanās viesnīcā.

Atpūta

6.diena

Brokastis

Ekskursija Milānā

Milāna jūs pārsteigs, ja sagaidat no tās tikai mūsdienīgas celtnes un hi-tech stilu. Šajā pilsēgtā Jūs redzēsiet neskaitāmi daudz vēsturisku pieminekļu, kā Sforcesko pili, ko radījis Leonardo Da Vinči, slaveno La Skala teātri kā arī Doma katedrāli, kurā glabājas kristietības pasaules mēroga relikvija – viena no Tā Kunga krusta naglām. Milānai mūsdienās ir liela nozīme kā Eiropas ekonomiskajam centram. 2015. gada šeit tika rīkota Vispasaules izstāde, kā arī katru gadu tā ir augstās modes skates norises vieta. Milāna ir pilsēta, kurā ir apkopota visas Itālijas bāgātība - vēsture, māksla, lieliska virtuve un moderni veikali.

Atgriešanās viesnīcā.

Atpūta

7.diena

Brokastis.

Ekskursiju brauciens uz Gardas ezeru

Gardas ezeru uzskata par visskaistāko ezeru visā Eiropā, pie tam tas arī ir vistīrākais. Šeit var redzēt pakalnus, kā Toskānā, un kalnus ap 2000 metru augstumā, kuri atgādina norvēģu fjordus un burvīgās pilsētiņas ezera krastos, no kurām katrai ar savs stāsts.

Ezers un tā apkārtne ir valsts nozīmes rezervāts un līdz ar to Jūs neatradīsiet tā tuvumā nevienu ražotni, kā arī tā ūdeņos ir aizliegts zvejot.

Arī ezera atrašanās vieta ir unikāla, tas atrodas uzreiz uz triju Itālijas reģionu robežas: Veneto, Lombardija un Trentino Alto-Adidže.

Mums būs iespēja pavizināties ar panorāmas kuteri (pēc vēlēšanās, par pap.maksu 23 €) pa ezera dienvidu daļu, kura ir populāra ar savām krāšņajām villām.

Atgriešanās viesnīcā.

8.diena

Agrā numuru atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu

Lidojums Bergamo – RīgaCENĀ IR IEKĻAUTS
 • Lidojums Rīga - Bergamo - Rīga
 • Rokas bagāža: 1 maza soma (40 cm x 20 cm x 25 cm)
 • Izmitināšana 3 * viesnīcā (divvietīga izvietošana) - 7 naktis
 • 6 brokastis
 • Pasažieru nodevas
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Ekskursijas brauciens pa Bergamo
 • Ekskursijas brauciens uz Madžori ezeru
 • Ekskursijas brauciens uz Turīnu un vīna dārzu apmeklējums
 • Ekskursijas brauciens uz Pjačencas pilīm
 • Ekskursija Milānā
 • Ekskursijas brauciens uz Garda ezeru
 • Transporta pakalpojumu pakete

PIEMAKSAS UN PAPILDUS IZDEVUMI
 • City Tax Itālijas viesnīcās - 1-5 €/nakts no personas
 • Iebraukšanas nodeva Milānā – 5 €
 • Ekskursijas brauciens Komo ezeru - 50.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • Brauciens ar kuģīti - 15.00 EUR (apmaksa uz vietas)
3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas (cena vienam pieaugušajam) 668 €
Необходим перевод 0 €
Blakus sēdvietas lidmašīnā Bergamo-Rīga 12 €
Blakus sēdvietas lidmašīnā Rīga - Bergamo 12 €
Priority līdz 10 kg Rīga - Bergamo piedāvājums ir ierobežots 25 €
Priority līdz 10 kg Bergamo-Rīga piedāvājums ierobežots 25 €
Nododamās bagāža Rīga - Bergamo 10 kg 35 €
Nododamās bagāža Bergamo-Rīga 10 kg 35 €
Nododamās bagāža Bergamo-Rīga 20 kg 50 €
Nododamās bagāža Rīga - Bergamo 20 kg 50 €
Ja ceļojat viens - piemaksa par vienvietīgu izvietošanu viesnīcā 200 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *