cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Norvēģijas fjordi + (Bergena, Oslo, Gudvangen Nerej-fjords, Tvindefossen un Voringfossen ūdenskritums, Hardanger fjords)

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Ceļojuma programma

1. DIENA

Izbraukšana no Rīgas uz Tallinu,~ 06:00.

(~12:00) Iekāpšana uz prāmja maršrutā Tallina-Helsinki. Prāmja ierašanās Helsinkos (~14:15).

Ekskursija pa pilsētu.

Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16. gadsimta. Šeit Jums būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsiet redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsiet nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. Mūsu ceļojums turpināsies gar esplanādi, kuru galvaspilsētas viesi ir iecienījuši kā pastaigas vietu. Jums būs iespēja iepazīties ar pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos.

Brīvajā laikā varēsiet apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, slaveno atrakciju parku „Linnamjaki”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām. Brīvais laiks.

Ceļš uz Turku ~ 17:30.

Iekāpšana uz prāmja(~20:55). Iekārtošanās kajītēs. Atpūta uz prāmja. Izklaides iespējas uz Viking Line prāmja ir plašas. Uz prāmja ir saunas ar peldbaseinu, virkne veikalu, kafejnīcu, bāru, klubu, diskotēku, kazino un konferenču zāles.

Pēc vēlēšanās varēsiet baudīt bagātīgas skandināvu vakariņas (par papildus samaksu).

2. DIENA

Ierašanās Stokholmā (~06:30).

Pēc vēlēšanās brokastis uz prāmja (par papildus samaksu).

Pārbrauciens uz Oslo. Ekskursija Oslo.

Oslo atrodas simtu kilometru garā, gleznainā Oslo fjorda sākumā, bet pilsēta ir izpletusies ne tikai uz kontinentālās daļas, bet arī uz 40 salām, un ikviena no tām apbur ar savu skaistumu. Šī pilsēta ir unikāla, un ne tikai tādēļ, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta. Visnotaļ senajā pilsētā, kuras mūžs ir mērāms gadsimtos, mijas modernas ēkas ar vēsturiskām, ievērības cienīgām vietām, un brīnišķie pauguri mijas ar mežiem un salām. Jāteic, ka šeit nevalda dienvidu sutoņa, taisnības labad ir jāatzīmē, ka visa Norvēģija nebūt nav tā karstākā zeme. Šī pilsēta Jūs savaldzinās ar savu unikalitāti, tīrību un patīkamo miera un harmonijas atmosfēru.

Iekārtošanās viesnīcā Oslo apkaimē. Nakts viesnīcā.

3. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Tālāk Jūs gaida brauciens uz Fjordu reģionu, papildus tiek apmaksāta biļete uz kuģiti pa fjordiem (pieaugušajiem - 60 €, bērniem līdz 12 gadiem - 40 €)

Norvēģija. Tieši šeit atrodas brīnišķīgi ūdenskritumi, kas bagātina upes un līčus ar kristāldzidra ūdens tonnām, un tieši šeit tūristi var izbaudīt skaisto ledāju spīdumu, kas atrodas apkārtnes kalnu virsotnēs. Apmeklējot šīs vienreizējās vietas, jūs burtiski ienirsiet teiksmu un leģendu pasaulē par pasaku troļļiem un senajiem vikingiem – varonīgajiem kareivjiem un jūras braucējiem, kuri kādreiz bija visas Eiropas kontinenta lielākais drauds. Ledus un polārblāzmas zeme. Iespējams, šeit dzimst tikai un vienīgi vikingi un valkīrijas, kurus nebiedē aukstums, necaurejami meži un bargā ziemeļu daba.

Tomēr, šīs valsts galvenais apskates objekts ir slavenie Norvēģijas fjordi! Katru gadu šeit ierodas tūristi no visas pasaules! Jo Norvēģijā atrodas ievērojamie fjordi, kas ir iekļauti UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, un viens no tiem ir Nerej-fjords.

Nerej-fjords atrodas Rietumu Norvēģijā fjordu reģiona centrālajā daļā.

Visu Norvēģijas dabas skaistumu un iespaidīgumu pilnā mērā var sajust ceļojot pa ūdeni, un kuģošana no gleznainās vietiņas Flomas, kura ir pievilcīga pilsēta, kas atrodas Aurlandes fjordā, līdz Gudvangenas ciematiņam Nerejas-fjordā, ļaus izbaudīt Norvēģijas klasiskos dabas skatus, augstas klintis ar sniegotām virsotnēm un vistīrāko un caurspīdīgāko jūru .

Ceļš uz Bergenu. Pa ceļam būs pietura pie viena no lielākajiem ūdenskritumiem Norvēģijā – Tvindefossen ūdenskrituma. Tas ir ļoti skaits un ērti sasniedzams ūdenskritums, tāpēc šī vieta ir vieno no visvairāk apmeklētākajām Norvēģijā. Tiesa, tam ir arī vēl viens izskaidrojums. Kā vēsta leģenda, ūdenskrituma ūdens vairo „vīrieša spēku” un tam piemīt atjaunojoša iedarbība.

Iekārtošanās viesnīcā Bergenas apkārtnē.

Nakts viesnīcā.

4. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Došanās uz Bergenas centru ar sabiedrisko transportu (biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi ~ 4.5 €).

Ekskursija Bergenā. Bergena ir otra lielākā pilsēta Norvēģijā. Bagāta vēsture šeit cieši savijas ar mūsdienīgumu. No šejienes sākas ceļš uz visskaistākajiem fjordiem Norvēģijā. Norvēģijas mērogā Bergena tiek uzskatīta par lielu pilsētu, tomēr te valda mājīguma atmosfēra, kas drīzāk raksturīga nelielām pilsētām. Iedzīvotāji ļoti lepojas ar savas pilsētas skaistumu un daudzveidību, tās jūras, tirdzniecības un kultūras tradīcijām. Vietējie, vienmēr draudzīgie, iedzīvotāji ar prieku parādīs ceļu vai dalīsies ar interesentu informāciju.

Pilsētas vēstures pirmsākumi, kurai ir jau nu vairāk par 900 gadiem, jāmeklē vikingu laikmetā. Kā viens no Hanzas savienības atbalstītājiem, Bergena vairāku gadsimtu garumā kalpoja par plaukstošu tirdzniecības centru starp Norvēģiju un pārējām Eiropas valstīm. Bryggen Hanzas krastmala – galvenā pilsētas vēsturiskā apskates vieta – iekļauta UNESCO objektu sarakstā. Šeit atrodas virkne restorānu, kafejnīcu, bāru, suvenīru bodīšu un daži muzeji. Senie Bergenas rajoni – tā ir dzīva un pārskatāma vēsture. Bryggen Hanzas krastmala, Zivju tirgus, Fløibanen funikulieris, Akvārijs – tās ir tikai dažas apskates vietas garajā sarakstā, kas jāredz Bergenā – pilsētā, kuru ieskauj septiņi kalni.

5. DIENA

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Stokholmu.

Ierašanās Stokholmā.

Gājēju ekskursija pa pilsētu.

Kopš trīspadsmitā gadsimta Stokholma ir liels valsts ekonomiskais centrs. Mūsdienās tā ir lielākā Zviedrijas pilsēta. Slussen mezgls – tā ir sena hidrotehniska būve, kas savieno Mēlarena ezera akvatoriju ar Baltijas jūru. Vecpilsēta – Gamla Stan – pilsēta starp tiltiem – Stokholmas vēsturiskais centrs. Pirms dažiem gadsimtiem, vecpilsēta tika uzskatīta par atsevišķu pilsētu, taču vēlākā gaitā kļuva par Stokholmas vēsturisko rajonu. Muižniecības sapulcēšanās vieta – eleganta celtne, kas atrodas sakoptu dārzu ielenkumā. Līdz pat šim brīdim tā tiek izmantota sava sākotnējā uzdevuma sakarā – dažādu pasākumu norisei, saistībā ar Zviedrijas muižnieku kārtu. Bruņinieku sala – sala, kuras vēsture iesniedzas septiņos gadsimtos, kur atrodas Ridarholmenas baznīca, kas tiek uzskatīta par vienu no vecākajiem pilsētas pieminekļiem, un centrālais laukums, nosaukts pilsētas dibinātāja Jarla Birgera vārdā. No Mēlarena ezera piekrastes atveras brīnišķīgs skats uz Stokholmas rāti – vienu no galvenajām Stokholmas tūrisma ievērības cienīgajām vietām, Zviedrijas galvaspilsētas simbolu.

Brīvais laiks.

Došanās uz ostu ar sabiedrisko transportu (biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi ~ 4.5 €).

Iekāpšana uz prāmja maršrutā Stokholma-Turku (~17:30). , došanās uz Tallinu.

Pēc vēlēšanās vakariņas uz prāmja (par papildus samaksu).

6. DIENA

Prāmja ierašanās Turkū dienas pirmajā pusē.

Pēc vēlēšanās brokastis uz prāmja (par papildus samaksu).

Izbraukšana uz Helsinkiem

Iekāpšana uz prāmja Helsinki-Tallina

Ekskursija Tallinā.

Gājēju ekskursija pa pilsētu.

Ekskursija pa Vecpilsētu, kas iekļauta pasaules UNESCO mantojumā: šauras autentiskas ieliņas, iespaidīgs pilsētas mūris, aizsārgtorņi – Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes – pilnas ar Viduslaiku garu, kas padara Veco Tallinu par unikālu visiem senatnes cienītājiem.

Pastaigas laikā dzirdēsiet stāstus par pilsētas 800 gadu seno vēsturi, redzēsies Aleksandra Ņevska pareizticīgo katedrāli, kurā savu karjeru uzsācis Maskavas un visas Krievijas patriarhs Aleksijs II. Ar savu varenību iespaidu atstās Svētās Marijas katedrāle, kura glabā Ivana Fjodoroviča Krauzenšterna pīšļus, kā arī Svētā Olafa baznīca, kas reiz bija pati lielākā celtne pasaulē. Šeit Jūs gaidīs pilsētas panorāmas baudīšana no skatu laukumiem, sapņu ievēlēšanās Doma baznīcā, Nigulistes un Svētā Gara baznīcas vēstures noskaidrošana, viena no vecākajiem Eiropas rātsnama apskate un daudz citu brīnišķu piedzīvojumu

Transfers uz RīguCENĀ IR IEKĻAUTS
 • Grupas vadītāja pakalpojumi visa brauciena laikā
 • Vieta tūrisma klases autobusā
 • 3 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgajā numuriņā)
 • Vieta kajītē uz prāmja Turku-Stokholma / Stokholma-Turku (4-vietīgas kajītes)
 • Prāmis maršrutā Tallina-Helsinki-Tallina
 • Ekskursija Bergenā
 • Vakara pastaiga Oslo
 • Ekskursija Stokholmā
 • Brauciens uz fjordu reģionu, kas iekļauj braucienu ar kuģīti pie Nerёy fjorda (+ OBLIGĀTĀ PIEMAKSA par biļeti uz kuģīti rezervācijas laikā)
 • Ekskursija pa Helsinkiem
 • Gējēju ekskursija pa Tallinu
 • Transporta apkalpošana

PIEMAKSAS UN PAPILDUS IZDEVUMI
 • Pieļaujama nododama bagāžu norma autobusā - 1 soma līdz 25 kg / personai
Izmitināšana 4-vietīgā B klases kajītē 438 €
Izmitināšana 4-vietīgā A klases kajītē 468 €
Izmitināšana 3-vietīgā B klases kajītē 473 €
Izmitināšana 3-vietīgā A klases kajītē 488 €
Izmitināšana 2-vietīgā B klases kajītē 493 €
Izmitināšana 2-vietīgā A klases kajītē 513 €
Izmitināšana 1-vietīgā B klases kajītē 548 €
Izmitināšana 1-vietīgā A klases kajītē 588 €
Brokastis uz prāmja Stokholma-Turku bērniem 6-11 g. 5 €
Brokastis uz prāmja Turku - Stokholma bērniem 6-11 g. 5 €
Brokastis uz prāmja Turku - Stokholma bērniem 12-17 g. 8 €
Brokastis uz prāmja Stokholma-Turku bērniem 12-17 g. 8 €
Vakariņas uz prāmja Stokholma-Turku bērniem 6-11 g. 13 €
Vakariņas uz prāmja Turku - Stokholma bērniem 6-11 g. 13 €
Vakariņas uz prāmja Turku - Stokholma bērniem 12-17 g. 15 €
Vakariņas uz prāmja Stokholma-Turku bērniem 12-17 g. 15 €
Brokastis uz prāmja Stokholma-Turku pieaugušajam 16 €
Brokastis uz prāmja Turku - Stokholma pieaugušajam 16 €
Piemaksa par biļeti uz kuģīti uz fjordiem, tiek apmaksāta rezervācijas laikā (bērniem līdz 12 gadiem) 40 €
Vakariņas uz prāmja Turku - Stokholma pieaugušajam 41 €
Vakariņas uz prāmja Stokholma-Turku pieaugušajam 41 €
Piemaksa par biļeti uz kuģīti uz fjordiem, tiek apmaksāta rezervācijas laikā (pieagušiem) 60 €
Obligāta piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 140 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *