cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

ZIEDU PARĀDE HOLANDE, ZĒLANDE UN FLANDRIJA: Antverpene, Brige, austeru degustācija, Jerseke, Amsterdama, Keukenhofas ziedu dārzs, Rembrandt Hoeve, Delfta, Ziedu parāde

trip-pic
8. - 13. aprīlis
6 dienas | Nīderlande
Brīvo vietu skaits - 44
Valoda - latviešu/krievu
Ozolciems
no 419 €
540 €
Rezervēt
Pasteidzies! -121€
419 €
Viena vieta 540 €
Ar papildvietu 750 €
Agrās rezervēšanas akcija 419 €
Agrās rezervēšanas akcija (ar papildvietu) 629 €

Ceļojuma programma

Valsts: Nīderlande
ZIEDU PARĀDE
HOLANDE, ZĒLANDE UN FLANDRIJA
FLANDRIJA: ANTVERPENE – BRIGE; ZĒLANDE: AUSTERU DEGUSTĀCIJA; HOLANDE: AMSTERDAMA – KEUKENHOFA ZIEDU DĀRZS – REMBRANDT HOEVE - DELFTA – ZIEDU PARĀDE
8.04. – 13.04.2025.
6 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 540.

1.diena. 8.04. „Un ceļojums sākās...”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2.diena. 9.04. „Pītera Paula Rubensa likteņpilsētas skavās.”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Beļģija. Vakarā ierašanās Antverpenē. Antverpene - Rubensa iedvesmu pilsēta. Antverpenes apskate vietējā gida pavadībā (par papildus samaksu 20 €). Antverpene ir slavena arī ar vienu no Beļģijas visiespaidīgākajām katedrālēm. Jūgendstila ēkas un greznas renesanses stila villas, viduslaiku masīvās pilis, uz kuru fona pasakaini izskatās nelielās kafejnīciņas, mazas ieliņas, kuras aizved līdz plašiem laukumiem – tāda ir pilsētas seja. Nakts 2* viesnīcā Antverpenes apkaimē.
3.diena. 10.04. “Flandrijas un Zēlandes karuselī...”
Brokastis*. Piedāvājam doties ekskursijā “Flandrijas un Zēlandes karuselis” (par papildus samaksu 45 €). Apmeklēsim Ziemeļu Venēciju – Brigi. Ekskursija vietējā gida pavadībā. Tā ir maza, klusa un glīta flāmu pilsētiņa – ar miniatūriem kanāliņiem, kuros spoguļojas senās celtnes un peld gulbji, svētsvinīgi gotiskām baznīciņām un skaistiem ķieģeļpiparkūku namiņiem. Pasakaina pilsēta, kurā atdzīvojas leģendas. Brigē katra ēka, katra iela glabā aizgājušo dienu slavu. Ne velti Beļģijas skaistākā pilsēta ir UNESCO aizgādībā. Mīlētāju un romantiķu pilsēta. Mūsu steidzīgajā laikmetā, Jūs nokļūsiet pagātnē, kur laiks patiesi apstājas. Tālāk mūsu ceļš ved uz Zēlandi. Zēlande – skaistākā, unikālākā, sūrākā, nepamatoti aizmirstā Nīderlandes province, kas sastāv no vairākām salām – “jūras zeme”. Zeme, ko laika gaitā cilvēki atkarojuši jūrai. Ainavisks apvidus – smilšu kāpu ķēdes, lina un magoņu lauki, mākslinieku un britu tūristu iemīļota atpūtas vieta. Romantiskās mazpilsētas un zvejnieku ciematiņi. Projekts “Delta” – unikāla hidrotehnikas būve, kuras celtniecībai tika veltīti 30 gadi un milzu ieguldījumi no valsts budžeta. Pateicoties šim projektam Zēlande ir kļuvusi par iecienītu putnu ligzdošanas vietu un tīrais ūdens ir ļāvis izveidot austeru, mīdiju un omāru audzēšanas fermas. Austeru audzēšanas fermas, kur tradīcijas aizsākās jau 1870.gadā. Austeru degustācija. Laiks ceļā... Nakts 2* viesnīcā Nīderlandes teritorijā.
4.diena. 11.04. „Ziedu dārza pārsteigums un Amsterdamas burvība...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ”Ziedu dārza pārsteigums un Amsterdamas burvība” (par papildus samaksu 50 €). Vispirms dodamies uz Keunkenhofas ziedu dārzu (APMAKSA PIRMS CEĻOJUMA). Pastaigājoties pa parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē, iespējams baudīt tās neparastās izjūtas, kas rodas no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī. Kafijas pauze parkā ( nerēķini tikai ar maksājumu kartēm ). Iespēja iegādāties puķu sīpolus. Apmeklēsim saimniecību Rembrandt Hoeve, kurā jau vairākus gadu desmitus grebj koka tupelītes un darina sieru. Apmeklējuma laikā Jums būs iespēja dzirdēt interesantu stāstījumu par siera vārīšanas procesu, varēsiet arī to nobaudīt un iegādāties. Dienas otrā pusē ierašanās Amsterdamā. Iesakām izbraukt aizraujošā izbraucienā ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem (APMAKSA PIRMS CEĻOJUMA). Tā ir viena no tolerantākajām Eiropas pilsētām, pret visu un visiem. Amsterdama ir mājīga, šarmanta un vienlaikus pietiekami diskrēta - šī nav pilsēta, kur pieņemts izrādīt savu situētību. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā: Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai vēsturi, bet arī šīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Nakts 2* viesnīcā Nīderlandes teritorijā.
5.diena. 12.04. „Ziedu parāde un elegantā Delfta...”
Brokastis*. Ekskursija „Ziedu parāde un elegantā Delfta” (par papildus samaksu 45 €)
20.aprīlī Nīderlandē notiks ikgadējā ziedu parāde – gājiens. Ziedu gājienu atklās Nordvijkas pilsētā un tas notiks 40 km garumā līdz pat Hārlemas pilsētai. Parādē piedalīsies 20 milzīgas ziedu platformas, aptuveni 30 dažādu luksusa auto, kuri būs dekorēti ar simtiem tūkstošiem dažādu ziedu, kā arī mūzikas grupas. Neaizmirstams piedzīvojums un iespaidi! Laiks ceļā. Foto pauze Delftā - vienā no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Kopš 17. gadsimta Delfta ir izslavēta keramikas preču dēļ, jo tur ražo slaveno zilibalto Delftas porcelānu. Laiks ceļā. Vācija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā naktī.
6.dienas. 13.04. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!...”
Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar tūrisma klases autobusu,
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs pl. 21:00-24:00 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7:00-8:00, brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 200 ,
• piemaksa par papildvietu autobusā € 210,
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
• pilsētas sabiedriskais transports,
AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 5.40 € (65 - 69 gadu vecumā 10.80 €; 70 – 75 gadu vecumā 17.10 €)
AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 14.70 € (65 - 69 gadu vecumā 25.20 €; 70 – 75 gadu vecumā 39.00 €).
AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 18.00 €

Papildus izdevumi ekskursijām pēc izvēles:
Ekskursija “Flandrijas un Zēlandes karuselis” 45 €, Izbraukuma ekskursija ”Ziedu dārza pārsteigums un Amsterdamas burvība” 50 €, Ekskursija „Ziedu parāde un elegantā Hāga” 45 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 140 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 110 €, bērniem līdz 14g. 80 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Kuģītis Amsterdamā 20 € (APMAKSA JĀVEIC PIRMS CEĻOJUMA!); Keukenhofa ziedu dārza ieejas biļete 23 € (APMAKSA JĀVEIC PIRMS CEĻOJUMA!); Apskates ekskursija Antverpenē 20 €, Austeru degustācija 28 €. Uzmanību!!! Pilsētu nodokļi (city tax) no 1,50 līdz 12,- € par nakti no personas.
2024. gada izmaksas

Atcerieties, ka...

• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 764210220, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                  Klienta paraksts

 

 

 

____________________________                           ___________________________

 

Pasteidzies! -121€
419 €
Viena vieta 540 €
Ar papildvietu 750 €
Agrās rezervēšanas akcija 419 €
Agrās rezervēšanas akcija (ar papildvietu) 629 €
Apdrošināšana 5.40 €
Apdrošināšana (65 g. - 69 g.v.) 10.80 €
Apdrošināšana (ar COVID risku) 14.70 €
Apdrošināšana (70 g. - 75 g.v.) 17.10 €
Apdrošināšana Senioriem (75+) 18 €
Kuģītis Amsterdamā 20 €
Ieejas biļete Keukenhofa ziedu darzā 23 €
Apdrošināšana (65 g. - 69 g.v.)(ar COVID risku) 25.20 €
Apdrošināšana (70 g. - 75 g.v.)(ar COVID risku) 39 €
Piemaksa par izbraukuma ekskursiju paketi (bērniem līdz 14 g.)(bez ieejas biļetēm) 80 €
Piemaksa par izbraukuma ekskursiju paketi (bez ieejas biļetēm) 110 €
Piemaksa par single numuriņu 200 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *