cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

ZIEDU PARĀDE PASAKAINAJĀ HOLANDĒ: Herrenhauzenes parki, Amsterdama, Keukenhofas ziedu dārzs, Delfta, Ziedu parāde

trip-pic
9. - 13. aprīlis
5 dienas | Nīderlande
Brīvo vietu skaits - 44
Valoda - latviešu/krievu
Ozolciems
no 360 €
475 €
Rezervēt
Pasteidzies! -115€
360 €
Viena vieta 475 €
Ar papildvietu 655 €
Agrās rezervēšanas akcija 360 €
Agrās rezervēšanas akcija (ar papildvietu) 540 €

Ceļojuma programma

Valsts: Nīderlande
ZIEDU PARĀDE PASAKAINAJĀ HOLANDĒ
HERRENHAUZENES PARKI - AMSTERDAMA –
KEUKENHOFAS ZIEDU DĀRZS – DELFTA – ZIEDU PARĀDE
9.04. – 13.04.2025.
5 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 475. 

1.diena. 9.04. „Un ceļojums sākās...”
Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 2* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Ierašanās viesnīcā.
2.diena. 10.04. „Pretī jauniem iespaidiem...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vācija. Herrenhauzenes parki pavasara ziedos – ir apskatāmi astoņi dārzi ar visdažādāko ainavu dizainu: renesanses, baroka, rokoko, puķu dārzs, dārzs-sala, ūdens strūklu dārzs, zāles dārzs un rožu dārzs. Ar buksusu aptītās klumbas vasarā ir pilnas ar vairāk nekā 30 000 ziedu, bet uz vairāku sniegbalto smilšakmens skulptūru fona atrodas ar vāli apbruņotais Herkuless, kurš aizstāv Venēru ar eņģeli. Parkā atrodas augstākā strūklaka Eiropā, tā ir 82 metrus augsta un Lielā kaskāde. Dārza teātra skatuve ir izrotāta ar zeltītām skulptūrām. Kalnu dārzā viens otru nomaina prērijas un purvi, džungļi un tropiskie paviljoni, orhidejas un kaktusi, un pat retā magnolija ir šeit. Cits Karalisko dārzu pikantums ir senā grota kompleksa ziemeļrietumu daļā. Laiks ceļā. Nakts viesnīcā 2* Nīderlandes teritorijā. Ierašanās viesnīcā.
3.diena. 11.04. „Ziedu dārza pārsteigums...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā ”Ziedu dārza pārsteigums un Amsterdamas ritmi” (par papildus samaksu 50 €). Vispirms dodamies uz Keunkenhofas ziedu dārzu (APMAKSA PIRMS CEĻOJUMA). Pastaigājoties pa parku, nepamet sajūta, ka esat nonākuši milzīgā ziedu izstādē, iespējams baudīt tās neparastās izjūtas, kas rodas no vēlīnās ziemas pelēcības pēkšņi nonākot sulīgi zaļojošā pavasarī. Iespēja iegādāties puķu sīpolus. Apmeklēsim saimniecību Rembrandt Hoeve, kurā jau vairākus gadu desmitus grebj koka tupelītes un darina sieru. Apmeklējuma laikā Jums būs iespēja dzirdēt interesantu stāstījumu par siera vārīšanas procesu, varēsiet arī to nobaudīt un iegādāties. Dienas otrā pusē ierašanās Amsterdamā. Iesakām izbraukt aizraujošā izbraucienā ar kuģīti pa daudzajiem pilsētas kanāliem (APMAKSA PIRMS CEĻOJUMA). Tā ir viena no tolerantākajām Eiropas pilsētām. Pret visu un visiem. Amsterdama ir mājīga, šarmanta un vienlaikus pietiekami diskrēta - šī nav pilsēta, kur pieņemts izrādīt savu situētību. Piedāvājam pilsētas apskates ekskursiju vietējā gida pavadībā: Raudu tornis, Damrak rajons, Sv. Nikolasa baznīca, Dam laukums, Karaļa pils. Jūs uzzināsiet ne tikai vēsturi, bet arī šīs pilsētas naksnīgos noslēpumus un daudzi no tiem, iespējams, pārsteigs, jo šeit ir atļauts daudz... Atgriešanās un nakts 2* viesnīcā Nīderlandes teritorijā.
4.diena. 12.04. „Ziedu parāde un elegantā Delfta.”
Brokastis*. Ekskursija „Ziedu parāde un elegantā Delfta” (par papildus samaksu 45 €).
12.aprīlī Nīderlandē notiks ikgadējā ziedu parāde – gājiens. Ziedu gājienu atklās Nordvijkas pilsētā un tas notiks 40 km garumā līdz pat Hārlemas pilsētai. Parādē piedalīsies 20 milzīgas ziedu platformas, aptuveni 30 dažādu luksusa auto, kuri būs dekorēti ar simtiem tūkstošiem dažādu ziedu, kā arī mūzikas grupas. Neaizmirstams piedzīvojums un iespaidi! Laiks ceļā. Īsa foto pauze Delftā - vienā no vecākajām Nīderlandes pilsētām. Kopš 17. gadsimta Delfta ir izslavēta keramikas preču dēļ, jo tur ražo slaveno zilibalto Delftas porcelānu. Laiks ceļā. Vācija. Nakts 3* viesnīcā Polijas teritorijā, Slubices apkaimē. Nakt ierašanās viesnīcā.                                                                                                                                                                                                                                                                                5. dienas. 13.04. „Steidziet dalīties iespaidos ar mājiniekiem!...”                                                                                                                                                                                            Brokastis. Diena ceļā. Polija. Lietuva. Naktī atgriešanās Rīgā.

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa jāsamaksā: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar tūrisma klases autobusu,
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana, 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), ierašanās laiks nakts mītnēs plkst. 21:00-24:00 un ir atkarīgs no maršruta specifikas, laika un ceļa apstākļiem,
• brokastis (*paredzētais brokastu laiks no plkst.7:00-8:00., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma),
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi :
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā € 190,
• piemaksa par papildvietu autobusā € 180,
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
• pilsētas sabiedriskais transports,
AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 4.50 € (65 - 69 gadu vecumā 9.00 €; 70 – 75 gadu vecumā 14.25 €)
AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana (ar COVID risku) 12.25 € (65 - 69 gadu vecumā 21.00 €; 70 – 75 gadu vecumā 32.50 €).
AAS “BALTA” medicīniskā apdrošināšana SENIORIEM (75+) 15.00 €

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām pēc izvēles:
Izbraukuma ekskursija uz Keukenkofu un Amsterdamu 50 €, Ekskursija „Ziedu parāde un elegantā Delfta” 45 €.
Pilna izbraukuma ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 95 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno izbraukuma ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 85 €, bērniem līdz 14g.v. 75 €.
Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.
*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Herrenhauzenes parki 10 €; „Keukenhof” parka ieejas biļete 23 € (APMAKSA JĀVEIC PIRMS CEĻOJUMA!); Kuģītis Amsterdamā 20 € (APMAKSA JĀVEIC PIRMS CEĻOJUMA!). Uzmanību!!! Pilsētu nodokļi (city tax) no 1,50 līdz 12,- € par nakti no personas.
2024. gada izmaksas

 

Atcerieties, ka...

• Pirms ceļojuma uz Jūsu noradīto e-pastu tiks nosūtīts ceļojuma dokuments (vaučers) ar visu nepieciešamo informāciju par ceļojumu (autobusa numurs, grupas vadītāja tālruņa numurs un praktiskie ieteikumi).
• Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).
• Minimālais skaits izbraukuma ekskursijās 30. 
• Tūroperators ir tiesīgs mainīt ekskursiju secību ceļojumā.
• Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties.
• Ja ceļojumā dodaties viens un nav ar ko kopā izvietoties viesnīcas numurā, tad ir jāpiemaksā par vienvietīgu numuru.
• Grozījumi programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.
• Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, (piemēram nelabvēlīgu ceļu satiksmes situāciju)

Ceļojumam nepieciešamie dokumenti:
• LR pilsoņa vai nepilsoņa pase, kas izdota pēc 2002.gada 30.jūnija un ir derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgriešanās. Ja nepieciešamas vīzas, pasē jābūt brīvai vietai, kur tās ielīmēt.
• Latvijas pilsoņa personas apliecība ir izmantojama kā ceļošanas dokuments Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas valstu un Šveices Konfederācijas teritorijā.
• Ceļojumā nav nepieciešamas obligātās medicīniskās formalitātes.
Klienta iemaksātās naudas apdrošināšanas līgums NR 764210220, AAS "BALTA"

Operators: SIA Ozolciems Tūre                                  Klienta paraksts

 

 

 

____________________________                           ___________________________

Pasteidzies! -115€
360 €
Viena vieta 475 €
Ar papildvietu 655 €
Agrās rezervēšanas akcija 360 €
Agrās rezervēšanas akcija (ar papildvietu) 540 €
Apdrošināšana 4.50 €
Apdrošināšana (65 g. - 69 g.v.) 9 €
Apdrošināšana (ar COVID risku) 12.25 €
Apdrošināšana (70 g. - 75 g.v.) 14.25 €
Apdrošināšana (senioriem 75+) 15 €
Kuģītis Amsterdamā 20 €
Apdrošināšana (65 g. - 69 g.v.) (ar COVID risku) 21 €
Ieejas biļete Keukenhofa ziedu darzā 23 €
Apdrošināšana (70 g. - 75 g.v.) (ar COVID risku) 32.50 €
Piemaksa par izbraukuma ekskursiju paketi (bērniem līdz 14 g.)(bez ieejas biļetēm) 75 €
Piemaksa par izbraukuma ekskursiju paketi (bez ieejas biļetēm) 85 €
Piemaksa par single numuriņu 190 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *