29 700 300
67 700 300

Avio ceļojumi

Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Parīze - tik daudz kas nāk prātā katram no mums, izdzirdot šīs maģiskās pilsētas vārdu! Parīze Ziemassvētku rotā ir neaprakstāmi romantiska un skaista! Tas ir labākais, kas ar Tevi var notikt Ziemassvētku brīnumu gaidot!
Parīze ir īpaša. Ir neskaitāmi daudz iemeslu, kālab vērts doties uz Parīzi. Turklāt neatkarīgi no gadalaika un tā, cik reizes jau esat tajā bijuši. Katrreiz no jauna tajā nonākot, jūs pārņem tāds mazliet sirreāls sentiments. Tā ir pilsēta ar īpašu ķīmiju - pats gaiss jau mudina baudīt, izgaršot; te soļiem uzreiz ir cits ritms - daudz lēnāks, nesteidzīgāks. Vienlaikus tā ir pilsēta, kurā vienmēr ir noticis kaut kas jauns - kāda jauna galerija, grāmatnīca, muzejs, restorāns... Laikam nav pasaulē otras tādas pilsētas, par kuru gadsimtu garumā būtu tik daudz runāts, dziedāts un sapņots, kura būtu tik daudz slavēta, dievināta, pielūgta un pelta. Aizbrauciet uz Parīzi un mēģiniet to atminēt! Parīzi nevar ne izstāstīt vai aprakstīt, ne uzgleznot, nofotografēt vai nofilmēt. Parīzi katrs skatīs un redzēs tādu, kādu gribēs redzēt atbildoši savai iekšējai pasaulei un lietu izpratnei.
(Barselona, Spānija; Neapole, Itālija; Čivetivekija (Roma), Itālija; Livorno (Florence), Itālija; Kannas, Francija; Palma Maljorka, Spānija)
Visas kajītes atrodas 9. - 13. stāvā! Ceļojuma laikā izbaudīsim arī kruīza kuģa programmu - ar gardiem ēdieniem, visa veida dzērieniem - alkoholiskiem un bezalkoholiskiem,  dzīvo mūziku, dažādām atrakcijām un priekšnesumiem - viss jau iekļauts cenā, garlaicīgi nebūs!

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!