cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Avio ceļojumi

Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Turpceļš ar autobusu, atceļā lidojums Ļubļana – Rīga.
Štīrijas galvaspilsēta Grāca, kura bieži tiek saukta arī par dārzu pilsētu, pateicoties skaisti iekoptajiem dārziem un parkiem. Jūlija Alpu pērle – Bohiņas ieleja: pastaiga līdz Savicas ūdenskritumam, iespēja ar slēgtā tipa pacēlāju uzbrauktun pakavēties Vogela kalnā, no kura paveras skats gan uz gleznaino kalnu ezeru, gan arī uz Slovēnijas simbolu –Triglavu. Bleda – romantiskā pasaku pilsēta ar viduslaiku cietoksni klints galā, kalnu ieskautu ezeru ar mazu saliņu vidū. Brauciens ar pletnu pa Bledas ezeru līdz salai, uz kuras atrodas baznīca ar vēlēšanās zvanu. Zagreba  - Horvātijas galvaspilsēta ir sadalīta trīs daļās: tūkstoš gadus vecā Gornji grad, kurā atrodas prezidenta pils, ikoniskā Sv. Marka baznīca, Horvātijas parlaments, kā arī muzeji un galerijas bruģētajās ieliņās; 19. gs. Donji grad ar veikaliem, restorāniem, kafejnīcām, teātriem un parkiem; un modernais rajons Novi Zagreb.   Austrijā ļausimies zaļi samtainajām Karintijas pļavu takām. Goldeck virsotnes apkārtnes maršruti ļauj priecāties par apvārsni rotājošām sniegotajām virsotnēm un apbalvot sevi ar gardām pusdienām Karintijas Alpu – Adrijas virtuves labākajās tradīcijās.. Vīna degustācijā Vipavas ielejā mūs iepazīstinās ar ģimenes vīna darīšanas tradīcijām šajā Slovēnijas izslavētajā reģionā. Itālijā greznie Miramare pils un dārzi - Maksimiliāna Hābsburga rezidence pie Adrijas jūras. Plašie dārzi akmeņainajā zemesragā ir rūpīgi plānoti un izloloti, augsni vedot pat no Austrijas. Trieste – pilsēta trīs kultūru ( latīņu, vācu un slāvu) krustcelēs, kas saglabājusi savu retro aromātu starp vēsturiskajām kafejnīcām un Hābsburgu impērijas pieminekļiem. Ļubļana – eiropeiska šarma, miera un izsmalcinātas arhitektūras pilsēta. Tūre Union alus darītavā ar 150 gadu senu vēsturi, bet pilnu mūsdienīgiem pārsteigumiem.
 
Horvātijas sirds – Dalmācijas piekraste – viena no saulainākajām vietām Eiropā, kur valda Vidusjūras reģionam tipisks klimats. Trogiras rivjēra savu vārdu ieguvusi, pateicoties baltai akmens skaistulei Trogirai (UNESCO) – pilsētai, kas, iekārtojusies uz nelielas salas, demonstrē izcilus kultūras un vēstures pieminekļus, vilina ar šauro ieliņu labirintiem, pagalmu noslēpumainību un viesmīlīgajiem krodziņiem. Varbūt tieši tev izdosies vaigā sastapties ar veiksmes mirkļu tvērēju Kairosu – sengrieķu dievu, kuru var uzskatīt par Trogiras simbolu.
Atpūtas programma: lidojums Rīga – Splita – Rīga, transfērs un nakšņošana Medena Apartments Resort.
Savu atpūtu dažādot varēsiet ar ekskursiju programmu pieredzējuša IMPRO gida vadībā, izvēloties ekskursijas par papildu samaksu. Romas imperatora Diokletiāna rezidence–pils Splitā (UNESCO). Romantiska pilsētiņa uz salas Trogira (UNESCO). Aizsardzības mūros ieskautā, leģendām apvītā Dubrovnika (UNESCO). Pastaiga Krkas nacionālajā parkā gar ūdenskritumu kaskādēm. Iespēja iepazīt ikdienas sadzīvi senatnē un horvātu pasaules uzskatu, baudot mājas vīnu, sieru un Pršut brīvdabas muzejā Etnoland. Plitvices nacionālais parks (UNESCO): izbraucienā ar parka busiņu, kā arī pastaigā gar gleznainiem ezeriem, ūdenskritumiem. Šibenika – pilsēta, kura renesanses periodā bijusi Horvātijas mākslas centrs un vēl šodien lepojas ar balto Sv. Jēkaba katedrāli (UNESCO).

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *

Ceļojumi uz Horvātiju – kā iegādāties

Lai iegādātos ceļojumu uz Horvātiju, izvēlieties atbilstošāko no piedāvājuma un ceļojuma datumu. Nospiediet pogu „Rezervēt” un aizpildiet pieteikumu par personām, kuras dosies ceļojumā. Veiciet apmaksu, un mūsu konsultants ar Jums sazināsies.

Kurā gadalaikā jāplāno ceļojumi uz Horvātiju

Uz Horvātiju va doties jebkurā gada laikā, tur valda Vidusjūras klimats, kam raksturīgas karstas, sausas vasaras un mēreni aukstas, mitras ziemas. Vasarā gaisa temperatūra var pārsniegt 30°C, tas nodrošina lielisku atpūtu Adrijas jūras skaistajās pludmalēs. Savukārt, ziemā temperatūra svārstās ap 0°C un ir vējainas un lietainas. Sniegs ir raksturīgs tikai Horvātijas kalnu reģionos, bet iekšzemē, tajā skaitā Zagrebā, tas ir ļoti reti.

Kā doties uz Horvātiju

Uz šo valsti var doties dažādos veidos – ceļojums uz Horvātiju ar autobusu ir laba opcija tiem, kas vēlas bez steigas izbaudīt ceļu turp un gūt ieskatu arī tuvējās valstīs, piemēram, Čehijā, Bosnijā un Hercogovinā u.c. Avio ceļojums dod iespēju vairāk laika pavadīt tieši galamērķī, bet cenas ziņā būs jāparedz nedaudz lielāks budžets kā braucienam ar autobusu. Ceļojumubode.lv bieži ir pieejami īpaši piedāvājumi un akcijas cenas, tāpēc, ja gribat saņemt labāko piedāvājumu, sazinieties ar savu Ceļojumubode.lv ekspertu!

Ko redzēt Horvātijā

Ir daudz vietu, kuras Horvātijā ir vērts redzēt un izbaudīt. Turpinājumā iecienītākie apskates objekti.
  • Dubrovnikas vecpilsēta. Šī pilsēta ir UNESCO pasaules mantojuma objekts, kas plaši pazīstams ar senajiem mūriem, šaurajām bruģētajām ieliņām un vēsturiskajām ēkām. Senatnīgā skaistuma dēļ Dubrovnika varētu būt viena no visvairāk apmeklētajām vietām Horvātijā, kas liecina – to patiešām ir vērts redzēt!
  • Plitvices ezeru nacionālais parks. Vēl viens UNESCO objekts Horvātijā, kas slavens ar savām krāšņajām ezeru un ūdenskritumu ainavām, ir Plitvices Ezeru nacionālais parks. To mēdz saukt par vienu no skaistākajiem dabas brīnumiem Eiropā un ik gadu to aplūkot dodas daudzi tūkstoši tūristu.
  • Hvar sala. Šī sala ir pazīstama ar savu skaisto dabu, vēsturiskajām pilsētām, aktīvonaktsdzīvi un izcilajām pludmalēm. Hvara ir populāra jauniešu un luksusa atpūtas cienītāju vidū.
  • Diokletiana Pils, Splita. Horvātija ir vēstures objektu cienītāju sapņu piepildījums un Splita sniedz ļoti daudz tieši seno kultūru un arhitektūras cienītājiem. Viens no populārākajiem vēstures objektiem Splitā ir romiešu imperatora Diokleciana pils. Tā ir viena no vislabāk saglabātajām romiešu pilsdrupām pasaulē un ir Splitas pilsētas sirds.
  • Rovinja. Šī gleznainā pilsēta Istrijas pussalā ir pazīstama ar savām krāsainajām ēkām, mākslas galerijām un jaukajām ieliņām, romantisma pilnajām ieliņām.
  • Zadaras Rietumu Krasts. Šī vieta Horvātijā ir slavena ar mūsdienīgām mākslas instalācijām, kas izmanto dabas elementus, lai radītu vizuālu un audio efektu.Ieteicams apskates objekts ikvienam, kam patīk baudīt nepieredzētas sajūtas.
  • Pula. Horvātija ir vieta, kurā iespējams baudīt romiešu amfiteātra drupas, un to var izdarīt tieši Pulā, pilsētā, kas atrodas slavenajā Istras pussalā. Tā ir pazīstama ar labi saglabājušos romiešu amfiteātri un citām senām drupām. Pulu pamatoti dēvē parvēsturiski nozīmīgāko pilsētu Istrijas pussalā.
  • Istras pussala. Pazīstama ar savām skaistajām pilsētām, piemēram, Motovun un Grožņjanu, kā arī ar izcilu vīnu un izsmalcinātiem trifeļu ēdieniem.
  • Rijeka. Horvātija atrodas jūras krastā un Rijeka ir viena no skaistākajām ostas pilsētām, ko iesaka apskatīt pieredzējuši ceļotāji. Pilsētas galvenā iela Korzo ir veikalu, restorānu un kafejnīcu pilna, tur var baudīt gan Horvātijas viesmīlību, gan kulināriju un kultūru. Ja plānojat apciemot Rijeku februārī, noteikti rodiet iespēju redzēt krāšņo Rijekas karnevālu!

Nedaudz par Horvātiju

Horvātija ir valsts Balkānu reģionā, kas atrodas Adrijas jūras krastā. Tā robežojas ar Slovēniju, Ungāriju, Serbiju, Bosniju un Hercogovinu un Melnkalni, kopš 2013. gada tā ir Eiropas Savienības sastāvā. Horvātijas galvaspilsēta ir Zagreba, gleznaina pilsēta, kas tikai nedaudz jaunāka par mūsu Rīgu. Valsts ir pārbagāta ar nacionālajiem parkiem, neaprakstāmi skaistām pludmalēm un tādiem dabasskatiem, kas redzami pat pasaulē iecienītajā seriālā “Game of Thrones”. Horvātija ir valsts ar bagātu vēsturi, skaistu dabu un daudzveidīgu kultūru. Ja interesē Horvātija, ceļojums sniegs daudz prieka, daudz jaunu zināšanu un iespaidu. Šajā valstī ir iespējams baudīt gan skaistas pludmales un ūdenssporta priekus, gan pastaigas vēsturiskos objektos, gan kalnu atmosfēru un pasaulē izslavinātus kulinārijas brīnumus.

Horvātija – ceļojumi, viensīcas un ekskursijas pieejamas Ceļojumubode.lv

Ceļojumi uz Horvātiju ir lieliska iespēja atpūsties, izklaidēties, izglītoties vai vienkārši baudīt. To var darīt gan ģimenes un draugu lokā, gan lielākās un mazākās grupās. Ja vēlaties, lai Jūsu nākamais ceļojums būtu baudījuma pilns, apsveriet Horvātiju. Apskatiet piedāvājumu Ceļojumubode.lv un, ja vēlaties īpaši labu ceļojuma budžetu, ieskaties pēdējā brīža piedāvājumos – tas ir labs variants tiem, kas gatavi ceļot tuvākajā laikā. Ja neatrodat vēlamo ceļojuma galamērķi vai rodas papildu jautājumi, droši sazinieties ar Ceļojumubode.lv atsaucīgajiem konsultantiem!