cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

APVIENOTIE ARĀBU EMIRĀTI (Abū Dabī, Dubaija, Šardža, Fudžeira, Alaina) GARANTĒTS

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Ceļojuma programma

* Tūrē 21.10 papildus nakts (brīva diena)

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā ~22:05
Lidojums Rīga – Dubaija (~00:05-07:55)

2. diena

Transfērs Abū Dabī.

Ierašanās Abū Dabī. Iekārtošanās viesnīcā.

Dienas otrajā pusē apmeklēsim Abū Dabī Prezidenta pili – celtņu kompleksu tradicionālajā arābu stilā, kura platība ir 160000 m². Šī pils tika uzcelta un atvērta apmeklētājiem pāris gadu atpakaļ. Šeit var iepazīties ar grāmatu un manuskriptu kolekciju par Emirātu vēsturi un apmeklēt zāles, kurās pašlaik notiek starptautiskas pārrunas (papildus apmaksā ieejas biļetes ~ 65 dirhēmu).

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

3. diena

Brokastis.

Ekskursija Abū Dabī un Saadat salu

Šeit būvē saprātīgi un dārgi. Abū Dabī iedzīvotāju izklaides vidū ir retro auto kolekcionēšana, sacīkstes pašu Formula 1 trasēs, kā arī braucieni pa Persijas līci ar privātām jahtām. Ekskursijas laikā redzēsim arhitektūras meistardarbu, sesto lielāko mošeju pasaulē – šeiha Zaida mošeju. Mošejai ir nevainojams dizains, sniegbalts marmors. Balstoties uz tās diženumu, izmēru un projekta cenu, mošeja ir viena no lielākajām musulmaņu kompleksa celtnēm. Tad apmeklēsim krastmalu, kuras garums pārsniedz desmit kilometrus, pārvēršot to par parka zonu, vienu no lielākajiem Tuvajos Austrumos. Šeit atrodas bērnu spēļu laukumi, restorāni, bāri, kafejnīcas, strūklakas, parki un dārzi. Blakus luksusa viesnīcai Emirate Palace, Jūs varēsiet uzņemt bildes.

Luvras muzejs Abū Dabī tika atvērts 2017. gadā. Apkārt muzejam ir ūdens kanāli ar lielisku un izsmalcinātu kupolu virs galvas, veidojot iespaidu, ka muzejs atrodas atklātajā jūrā. Muzejā ir vairāk nekā 300 eksponātu: gleznas, grāmatas, rotas, tai skaitā pasaulē slaveno mākslinieku darbu oriģināli (Leonardo Da Vinči, Pablo Pikaso un Van Goga)

Pusdienas (~ 65 dirhēmu).

Atgriešanās viesnīcā. Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis.

Brīvs laiks vai pēc vēlēšanās piedāvājam par papildu maksu brauciens uz Jasas salu, kur varēsiet apmeklēt Akvaparku, Ferrari parku vai Warner Brothers World (papildu maksa 20 € + papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes).

Tematiskais Ferrari parks atrodas mākslīgā Jasas salā. Pašlaik tas ir lielākais iekštelpu tematiskais parks, kura platība ir 200000 m². Skatoties no augstuma, parks izskatās kā sarkans trīsstūris ar Ferrari logotipu centrā. Parka teritorijā atrodas dažādas atrakcijas, simulētāji, auto modeļi un veikali. Pasaulē ātrākie amerikāņu kalniņi atrodas tieši šeit, 4.9 sek. laikā sasniedzot ātrumu 240 km/h.

Warner Brothers World Abū Dabī ir viens no lielākajiem tematiskajiem parkiem pasaulē, kura platība pārsniedz 150 000 m². Parka teritorija ir sadalīta dažādās zonās ar atrakcijām, veikaliem, suvenīru bodītēm, restorāniem un kafejnīcām, kas ir veltīti slavenajiem filmu un multfilmu varoņiem.

YAS Waterworld – milzīgs akvaparks, kurā ir vairāk nekā 40 dažāda garuma un slīpuma kalniņi, baseini un atrakcijas, daļa no tiem ir unikāli un tiem nav analogu visā pasaulē.

Atgriešanās viesnīcā.

5. diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Izbraukšana uz Alainu, ekskursija.

Alaina, pilsēta Abū Dabī emirātā, ir pēc iedzīvotāju skaita ceturtā lielākā Arābu Emirātu pilsēta. Tā ir burtiski oāze smilšainā tuksneša vidū, kuras gleznainie parki un krāšņās strūklakas piesaista tās viesu uzmanību. Vispirms jūs dosieties apskatīt vareno Arābu Emirātu dibinātāja un vadītāja - šeiha Zaida pili, kurā ir vairāki pagalmi, neskaitāmas istabas un zāles. Alainā darbojas senā apūdeņošanas sistēma „faladž”, kas nodrošina ar ūdeni palmu audzi.

Pēc vēlēšanās, par papildus samaksu (~ 25 dirhēmu) varēsiet apmeklēt minerālūdens avotus. Karsto avotu darbība saistīta ar sēra nogulsnēm, kas parādās zemes virskārtā vulkānu izvirdumu laikā. Pelde termālajos avotos liek justies kā no jauna piedzimušam, tā sniedz mundrumu un brīnumainā veidā dziedina dažādas slimības.

Izbraukšana uz viesnīcu, kas atrodas Dubaijā/Šārdžā. Iekārtošanās, atpūta.

6. diena

Brokastis. Ekskursija „Jaunā Dubaija”.

Persijas līča piekrastē esošais Dubaijas emirāts skaitās pēc platības otrs lielākais Apvienoto Arābu Emirātos. Tas ir arī Tuvo Austrumu galvenais tūrisma centrs. Jaunā Dubaija pārspēs jūsu iztēli ar saviem debesskrāpjiem un smalkajām viesnīcām, un apburs jūs ar savu neparasto austrumu šarmu.Redzēsiet arī pasaules visgreznāko viesnīcu - „Buru” Burj Al Arab, kas uzbūvēta uz salas, kas atrodas 280m attālumā no krasta. Tālāk jūs dosieties uz Dubaijas Venēciju – Jumeirah rajons tā nodēvēts pateicoties plašajam kanālu tīklojumam, kas caurauž kūrorta teritoriju, un pa kuriem pārvietojas tradicionālās laivas – abras. Tāpat jūsu sajūsmu izsauks viesnīca Atlantis. Apmeklēsiet arī vismodernāko Dubaijas rajonu – Dubai Marina, kas ir īsta pērle pilsētas arhitektūras mantojumā. Ekskursijas noslēgumā jūs dosieties uz pasaulē lielāko tirdzniecības un izklaides centru – Dubai Mall, kas atrodas Dubaijas centrā un kurā jums tiks dots brīvais laiks, lai pastaigātos pa veikaliem, papusdienotu vai aplūkotu pasaules lielākā slēgtā akvārija skaistumu.

Pēc vēlēšanās piedāvājam safari braucienu ar džipiem (papildu maksa 50 €). Šis, protams, ir uzmanības cienīgs izbrauciens, kura laikā varēsiet izbaudīt gan mierīgu vizināšanos, gan straujus nobraucienus pa nogāzēm un traukšanos augšup pa smilšu kāpām. Brauciena laikā rodas sajūta, ka džipa driftošana tiek kontrolēta un nav pamata uztraukties par drošību, jo ekskursiju vada pieredzējuši autovadītāji, kuriem piemīt vajadzīgās prasmes un veiklība, lai izbraucienu padarītu interesantu un pietiekami ekstrēmu. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet beduīnu ciematu, kur jūs baudīsiet vakariņas, vizināšanos ar kamieļiem, krāsainu deju šovu, varēsiet iegūt sev hennas tetovējumus, baudīt ūdenspīpi un dzērienus. Ekskursijas dienas noslēgumā Jūs redzēsiet apbrīnojamu strūklaku šovu blakus visaugstākajai celtnei Dubaijā un visaugstākajam debesskrāpim pasaulē Burj Khalifa, kas pēc formas atgādina stalagmītu. Te varēsiet uzņemt bildes, kas visu mūžu atgādinās Jums par Dubaiju. ~22:00 atgriešanās viesnīcā.

7. diena

Brokastis. Brīvs laiks pie jūras vai pēc vēlēšanās mēs piedāvājam krabju medības (piemaksa 79 €).

Jums ir unikāla iespēja iejusties krabju mednieka lomā, izbaudīt naktsnīgā līča skaistumu laternu gaismā un nobaudīt krabju gaļu.

Atgriešanās viesnīcā.

8. diena

Brokastis. Atpūta pie jūras vai pēc vēlēšanās, par papildu maksu brauciens uz OMĀNU (papildu maksa 79 € + papildu maksa par kuģīti 19 € apmērā) ar iespēju nopeldēties Indijas okeānā.

Ar tradicionālo arābu kuģi DHOW dosimies gar Indijas okeāna piekrasti uz Musandam pussalu. Brauciena laikā Jūs redzēsiet mazos, kalnu un jūras ieskautos zvejnieku ciematiņus. Piestājot lagūnā, Jums būs iespēja, peldot ar niršanas masku, iepazīt zemūdens faunu. Varbūt, ja Jums paveiksies, ieraudzīsiet arī delfīnus, kas peldēs un nirs kopā ar Jums.

Pēc tam uz kuģa Jūs jau gaidīs pusdienas, arābu tēja un kafija. Interesenti varēs piedalīties zvejošanā. Atgriešanās viesnīcā.

9. diena

Brokastis. Brīvs laiks pie jūras vai pēc vēlēšanās piedāvājam ekskursijas braucienu uz Fudžeiru (piemaksa 59 € + papildus tiek apmaksāta ieeja pludmalē + pusdienas 120 dirhēmu)

Pa ceļam apmeklēsim paklāju un augļu tirgus. Tirgū ir milzīga paklāju izvēle, kas ir ražoti dažādās valstīs, nacionālie izstrādājumi un suvenīri, kā arī visdažādākie augļi. Fudžeira - emirāts ar smilšainām pludmalēm un kalnainiem zemesragiem, gleznainām aizām, minerālūdens avotiem un zaļumu. Pilsēta ir rotāta ar skulptūras kompozīcijām ar tradicionālajiem arābu motīviem un virkni strūklaku un pieminekļu, tādi kā Al Badia mošeja – viena no senākajām Apvienoto Arābu Emirātu mošeja, Fudžeiras cietoksnis - forts atrodas senās pilsētas centrā, augstos pakalnos, netālu no Castle Roud ceļa. Tālāk pusdienas viesnīcas Sandy Beach hotel & SPA restorānā. Brīvs laiks, iespējams nopeldēties, pasauļoties gleznainā viesnīcas Sandy Beach hotel& SPA pludmalē.

Atgriešanās viesnīcā.Nakts viesnīcā.

10. diena

Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras. Dienas otrajā pusē, pēc vēlēšanās, piedāvājam transfēru uz „Global Village” un ziedu parku „DUBAI MIRACLE GARDEN” (piemaksa 30 € + papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes).

Izstādes un izklaides komplekss „Global Village” apvieno vairākus desmitus paviljonu, kas demonstrē visspilgtākās dažādu pasaules tautu tradīcijas un sasniegumus, tajā ir arī milzīga koncerta skatuve, kur tiek rīkoti priekšnesumi un konkursi.

Pasaulē lielākais ziedu parks - Dubai Miracle Garden – tika atvērts Dubaijā 2013. gada 14.februārī. Parka kopēja platība ir vairāk nekā ~70 000 kv.m. liela ar gājēju celiņiem, kuru garums ir ~4 km. Parkā ir vairāk nekā 45 milj. dažādu ziedu, ziedi ir pārstāvēti vairāk nekā 60 krāsās.

Nakts viesnīcā.

11. diena

Brokastis. Ekskursija „Vecā Dubaija”.

Kā jau Jūs redzējāt – Dubaija ir pārsteigumu pilna pilsēta, kuras izzināšanai nepieciešams bezgalīgi daudz laika. Un šodien jūs atklāsiet Veco Dubaiju, kas atrodas Dubai Creek līča krastā, un sapratīsiet, ka kontrasts starp jauno un veco Dubaiju ir milzīgs. Apskatīsiet arī Dubaijas valdnieka pili.Jūs pastaigāsieties pa vēsturiskā rajona Bastaki vecajām ieliņām. Tad pāri upei uz otru krastu jūs pārcels ar arābu tradicionālajām laivām – abrām (~7 dirhēmu), un Jums būs iespēja pastaigāt pa slavenajiem Dubaijas tirgiem. Garšvielu tirgū jūsu apskatei būs izlikti tradicionālie tautas medicīnas līdzekļi, dažādi garšaugi un garšvielas. Zelta tirgū veikalos atrodami tūkstošiem dažādu darinājumu no zelta, kuru daudzveidība ir pārsteidzoša. Jums būs iespēja nobildēties debesskrāpju fonā, kā arī kādas jaunās Dubaijas apskates vietas fonā – milzīgs zelta rāmis fotogrāfijām, kura augstums ir 150 un platums 93 m.

Ceļš uz Šardžu. Ekskursija.

Šardža pēc platības ir trešais lielākais emirāts un Arābu Emirātu kultūras galvaspilsēta. Pilsētā atrodami 16 muzeji, saglabājušās vairums vēsturisko ēku, senie Meredžas kvartāli un torņi. Ekskursijas laikā jūs redzēsiet pašu galveno islāma vēstures un literatūras pieminekli Korānam, kas attēlo Svēto Grāmatu. Tas atrodas pilsētas galvenajā laukumā, kuru ieskauj visdažādākās kultūras iestādes – Musulmaņu kultūras centrs, AAE Arheoloģijas muzejs, „Rozā” mošeja, Karaļa Feisala mošeja. Apmeklējot Islāma civilizācijas muzeju(ieejas biļetes cena ~7 dirhēmi), jau pie ieejas jūs redzēsiet skulptūras, kas atvestas šurp no dažādām islāma valstīm un atspoguļo islāma mākslu.

Atgriešanās viesnīcā.

12. diena

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu. Lidojums Dubaija - Rīga (~09:30-15:00)

* Tūrē 21.10 papildus nakts (brīva diena)

Brokastis. Brīva diena, atpūta pie jūras.

*13. diena (01.11)

Agri no rīta numuriņu atbrīvošana. Transfērs uz lidostu. Lidojums Dubaija - Rīga (~09:30-15:00)CENĀ IR IEKĻAUTS
 • Rokas bagāža līdz 8 kg
 • 8 naktis 4* viesnīcā Dubaijā/Šardžā, 7x brokastis (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • 2 naktis 4* viesnīcā Abū Dabī ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
 • Grupas vadītāja pakalpojumi
 • Pasažieru nodevas
 • Lidojums Rīga - Dubaija - Rīga
 • Bagāža: 1 soma līdz 23 kg
 • Ekskursija Abū Dabī un Saadat salu
 • Ekskursija Alainā
 • Ekskursija „Jaunā Dubaija”
 • Ekskursija „Vecā Dubaija”
 • Ekskursija Šardžā
 • Transporta pakalpojumi

PIEMAKSAS UN PAPILDUS IZDEVUMI
 • Dodoties ekskursijā uz Omānu, līdzi jāņem pase
 • Ekskursijas laikā uz Abū Dabī, sievietēm un meitenēm ir jārespektē valsts tradīcijas, velkot necaurspīdīgas garas kleitas, svārkus, kā arī apsedzot plecus
 • Mošeju apmeklēšanai ir nepieciešamas zeķes un galvas lakati (sievietēm)
 • Lūgums neaizmirst ekskursiju tūrēs paņemt līdzi peldēšanas piederumus un saules krēmu
 • Ieteicamā valūta personīgiem tēriņiem - dolāri
 • Ieejas biļete Luvrā (60 dirhēmu) ~ 15 €
 • Ieejas biļete Warner Bros. parkā (295 dirhēmu) ~ 72 € (biļete uz visu dienu)
 • Ieejas biļete Ferrari-parkā (295 dirhēmu) ~ 72 € (biļete uz visu dienu)
 • Ieejas biļete Akvaparā Yas (250 dirhēmu) ~ 60 € (biļete uz visu dienu)
 • Tūristu nodoklis ~100 dirhēmu no cilvēka. Bērniem līdz 12 g.v., dzīvojot ar 2 pieaugušiem vienā numuriņā, nodoklis netiek piemērots
 • Transfērs uz Jasas salu (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes) - 20.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • Brauciens uz OMĀNU (papildu maksa par kuģīti 19 € apmērā) - 79.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • Brauciens ar safari džipiem - 50.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • Transfērs uz „Global Village” un „DUBAI MIRACLE GARDEN” (papildus tiek apmaksātas ieejas biļetes) - 30.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • Ekskursijas brauciens uz Fudžeiru (papildus tiek apmaksāta ieeja pludmalē + pusdienas 120 dirhēmu) - 59.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • Krabju medības (iekļautas vakariņas) - 79.00 EUR (apmaksa uz vietas)
Dzīvošana 4* viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā) 1 238 €
Необходим перевод 0 €
Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par dzīvošanu vienvietīgajos numuriņos 300 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *