cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Batumi. EKSKURSIJAS + ATPŪTA PIE JŪRAS GARANTĒTS

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Ceļojuma programma

*pēc pieprasījuma piedāvājam 4* - 5* viesnīcu
**pēc pieprasījuma ir iespēja tūri pagarināt

Ar 01.06.2024 Gruzijas teritorijā stājas spēkā jauni noteikumi tūristiem. Visiem valsts apmeklētājiem jābūt medicīniskajai apdrošināšanai uz visu uzturēšanās periodu. Tūristiem, kuri nebūs iegādājušies medicīnisko apdrošināšanu tiks piemērots naudas sods aptuveni 110 dolāru apmērā.

1. diena

Tikšanās Rīgas lidostā

Lidojums Rīga - Batumi (~03:55-08:55)

Transfers uz Batumi Tsereteli 3* viesnīcā vai tādas pašas kategorijas viesnīca

09.45-10.00 informatīva tikšanās ar gidu

Gājēju apskates ekskursija "iepazīšanās ar Batumi".

Atvaļinājums Batumi ir iegrimšana vispārējā svētku atmosfērā. Pilsēta ir kontrastējoša un neparasta, mājīga, zaļa un romantikas piesātināta. Šai pilsētai noteikti ir savs šarms un Jūs to iemīlēsiet jau no pirmās tikšanās!

Mūsu gids parādīs Jums pilsētu tā, kā to pazīst un mīl vietējie iedzīvotāji, pastāstīs stāstus no pilsētas un tās iedzīvotāju dzīves, sniegs ieteikumus, kā gūt maksimālu baudu no atpūtas Batumi.

Pēc vēlēšanās pēc ekskursijas iespējama organizēta pusstundas pastaiga ar kuģīti (tiek apmaksāti papildus 20 lari).

Izmitināšana. Brīvs laiks.

Nakts viesnīcā.

2. diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz kalnaino Adžāriju.

Aicinām Jūs aizraujošā ceļojumā pa reģiona kalnu daļu. Baudīt upju un ūdenskritumu vēsumu, apbrīnot, iespaidotes, elpot pilnas krūtis, klausīties putnu dziedājumos un mūsu gida aizraujošo stāstījumu, iepazīt kalnu iedzīvotāju sadzīvi, pusdienot adžāru tradīcijās -nacionālo gruzīnu dziesmu un deju pavadībā, veikt lieliskus foto un piepildīties ar gruzīnu tautas enerģiju.Mūsu maršruts vijas gar Čorohi un Adžarisckali upēm, kuru saplūšanu melnajā jūrā varēsiet redzēt.

Redzēsim vienu no lielākajiem Mahunceti reģiona ūdenskritumiem.

Blakus atrodas viduslaiku arku tilts, kas veiksmīgi funkcionē jau vairāk kā 9 gadsimtus – reģiona vēsturiskais mantojums. Pēc tam dosimies uz unikālu ciematu, kur dzīvo tikai 17 ģimenes, dodoties pastaigā pa ķēdes tiltu - vietējo lepnumu, neliela kolhīdu samšīta birzs un pasaku celiņi subtropu meža vidū aizvedīs jūs līdz skaistajam Mirveti ūdenskritumam.

Tālāk dosimies uz Mačāhelas nacionālo parku.

Apmeklējumam paredzēto ūdenskritumu trio noslēgs Karimanas kaskādes ūdenskritums.

Īsta mūsu ceļojuma rozīnīte būs ģimenes restorāna apmeklējums, kas atrodas starp kalnu virsotnēm, vairāk nekā 1000 metru augstumā virs jūras līmeņa.

Adžāres virtuves ēdieni, gruzīnu vīns un čača, kā arī īsts koncerts no nacionālajām dziesmām un dejām Jums paliks atmiņā uz visiem laikiem (papildus maksa 50 lari no cilvēka).

Atgriešanās Batumi. Brīvs laiks.

Nkats viesnīcā.

3. diena

Brokastis.

Brīvs laiks pie jūras vai pēc vēlēšanās ekskursija ar atpūtu pludmalē ar magnētiskajām smiltīm Brīnumainie subtropi (papildu maksa 30 €) :

Labākā subtropu izpausme piekrastē ir slavenais Batumi botāniskais dārzs, ar to arī sāksim mūsu brīnumaino braucienu (ieejas biļete tiek apmaksāta papildus – 20 lari). Terašu dārzs ved uz jūru, būs iespēja baudīt dziedniecisko gaisu, uzzināt ļoti daudz jaunu un negaidītu faktu par augiem, kā arī uzņemt piemiņas bildes.

Pēc tam apmeklēsim Pētera cietoksni - ļoti skaista vieta ar interesantu stāstu. No šejienes paveras lieliski skati, no ārpuses cietoksnis ir ieskauts ar limonāriju un izskatās ļoti eksotiski. (ieejas biļete tiek apmaksāta papildus – 8 lari).

Pēc aktīvas pastaigas aicinām Jūs pusdienās uz restorānu ar savu foreļu fermu (tiek apmaksāts papildus – 50 lari). Pēcpusdienā ir īstais brīdis atpūsties, dosimies uz jūras krastu kūrortciematā Šekveti, šeit izvietotas unikālas pludmales ar melnām magnētiskām smiltīm.

Jums būs iespēja gūt atveseļojošu efektu. Ieeja jūrā ir lēzena un šeit ūdens iesilst visātrāk, kā arī ir iespēja peldēties pat vētrā. Pludmalē jums būs aptuveni 2 stundas laika.

Atgriešanās viesnīcā. Brīvais laiks.

Nakts viesnīcā.

4. diena

Brokastis.

Ekskursija ''dabas brīnumi''

Šodien apmeklēsim 4 Rietumgruzijas reģionus! Startējam Adžārijā, un dodamies uz Gurijas reģionu.

Te apmeklēsim tējas fabriku un uzzināsim kvalitatīvas gruzīnu tējas ražošanas noslēpumus. Uzzināsiet, kāda ir zaļās tējas atšķirība no melnās tējas, bet pēc ekskursijas jūs gaida vairāku tējas šķirņu degustācija ar mājas cepumiem vai pīrāgu.

Iestiprinājušies turam ceļu tālāk, uz slaveno Prometeja alu, tā atrodas netālu no Chaltubo pilsētiņas, aptuveni 20 km no Kutaisi, Imereti reģionā (ieejas biļete 23 lari, vizināšanās ar laivu 17.5 lari).
Jūs gaida pastaiga pa Gruzijas lielāko alu 1,5 kilometru garumā, ceļojums ar laivu noslēdzas ar izbraucienu pa pazemes upi. Taka veidota starp elpu aizraujošiem stalaktītiem un stalagmītiem, pazemes ūdenskritumiem, upēm un pat veselu ezeru. Maģisku sajūtu tam visam pievieno daudzkrāsainā pazemes apgaismojuma sistēma, kas pastaigu padara vēl pievilcīgāku un atmiņā paliekošāku. Tālāk dosimies uz Samesilo, šeit straujos Abašas upes ūdeņus, pārdalot kaļķakmens klintis, gadu tūkstošos veidojuši vienu no Gruzijas dabas brīnumiem - fascinējošo skaistumu Martvili kanjonu (ieejas biļete 17.5 lari, vizināšanās ar laivu 15 lari). Kanjons stiepjas 2400 metru garumā, bet tā dziļums sasniedz 40 metrus. Pateicoties ļoti augstajam mitrumam, šeit aug skaisti vīteņaugi un ilggadīgas sūnas.

Taka veidota starp elpu aizraujošiem stalaktītiem un stalagmītiem, pazemes ūdenskritumiem, upēm un pat veselu ezeru. Maģisku sajūtu tam visam pievieno daudzkrāsainā pazemes apgaismojuma sistēma, kas pastaigu padara vēl pievilcīgāku un atmiņā paliekošāku. Tālāk dosimies uz Samegrelo , šeit straujos Abašas upes ūdeņus, pārdalot kaļķakmens klintis, gadu tūkstošos veidojuši vienu no Gruzijas dabas brīnumiem - fascinējošo skaistumu Martvili kanjonu (ieejas biļete 17.5 lari, vizināšanās ar laivu 15 lari). Kanjons stiepjas 2400 metru garumā, bet tā dziļums sasniedz 40 metrus. Pateicoties ļoti augstajam mitrumam, šeit aug skaisti vīteņaugi un ilggadīgas sūnas.

Vieta pati par sevi ir ļoti skaista — baltas klintis paceļas vertikāli uz augšu, vistīrākais smaragda ūdens, ūdenskritumi.Pirms kāda laika paleontologi šajā vietā atrada dinozauru pēdas. Fosilijām ir aptuveni 75 miljoni gadu.

Tālāk apmeklēsim gruzīnu ģimenes restorānu, kur Jūs gaida pusdienas no Megreles un Mēretas virtuves ēdieniem, vīnu, Čači, konjaka degustācija (pusdienas + degustācijas 80 lari no cilvēka, vīns un bezalkoholiskie dzērieni iekļauti)

Atgriešanās Batumi

Nakts viesnīcā.

5. diena

Brokastis.

Brīva diena atpūtai pie jūras vai pēc velēšanās fakultatīvs ekskursijas brauciens ar vadītāju. Batumi otra puse (par piemaksu 20 €)

Skaistākais ceļš vijas starp mežonīgo subtropu veģetāciju un vietējo iedzīvotāju mājām, ved 400 metru augstumā virs jūras līmeņa. Šeit atrodas Svētās Trīsvienības dievnams un esošais klosteris - spēka un enerģijas līdzsvara atjaunošanas vieta. Tas ir labākais apskates laukums ar neticamu skatu uz Batumi un apkārtni.

Tālāk apmeklēsim Batuma zivju tirgu - vēl vienu populāru apskates objektu pilsētā.

Atgriešanās viesnīcā, atpūta.

6. diena

Brokastis.
Brīva diena pie jūras vai pēc vēlēšanās fakultatīva ekskursija “vīnogu Gurija" (piemaksa 65 €)

Šis ceļojums iepazīstinās Jūs ar Gurijas reģionu un iegremdēs gruzīnu tautas tradīcijās: vīnkopībā, garīgajā mantojumā, tradicionālajā mielastā. Sāksim ar Čhaveri šķirnes vīnogulāju apmeklējumu, kas ir viena no senākajām gruzīnu šķirnēm, tās dzimtene ir Gurija. Šīs vīnogas tiek izmantotas unikālas rozes izgatavošanai, kas pazīstama ar savām svaigajām augļu notīm un patīkamo skābumiņu. Reģiona vizītkarte ir senais Šemokmedi klostera komplekss, uz kuru dosimies pēc vīna dārza apmeklējuma. Šīs vietas vēsture aizsākas kopš mūsu ēras 12. gadsimta, šeit atradās reģiona valdnieku kaps, sieviešu klosteris un vientuļnieku mītne.

Komplekss atrodas kalnā, no kura paveras brīnišķīgi skati uz kalniem un ieleju.

Tālāk apmeklēsim autentisko vīna pagrabu “Marani” ar 6 kveveriem. Šeit ar Jums dalīsies Gruzijas vīna darīšanas noslēpumos, stāstīs par tradīcijām, niansēm, cienās ar 4 šī reģiona gruzīnu dabīgā vīna šķirnēm.

Lai patiesi izjustu gruzīnu tautu, noteikti jāpaviesojas tradicionālajā gruzīnu ēdamzālē. Šodien Jūs kļūsiet par supras dalībniekiem — īstu galdu ar saviem noteikumiem, garīgiem tostiem un mājas ēdienu.

Atgriešanās viesnīcā.

Nakts viesnīcā.

7. diena

Brokastis.
Brīvs laiks atpūtai pie jūras vai fakultatīvs ekskursijas brauciens ar vadītāju un atpūtu pie jūras Piekrastes tūre (piemaksa 50 €)

Šodien dosimies Gruzijas-Turcijas robežas virzienā, veiksim pieturu pie Andreja Pirmsauktā ūdenskrituma, saskaņā ar leģendu, lai parādītu brīnumu vietējiem zvejniekiem, tieši šajā vietā ar nūju iesita pret Svētās zemi un notecēja ūdens. Tālāk dosimies uz piekrastes tīrāko kūrortpilsētiņas Sarpi pludmali.

Visi bez izņēmumiem brauc šeit baudīt tīrāko ūdeni un lieliskās ainavas, tam jums būs divarpus stundas laika. Snorklinga cienītājiem šeit ir vieta, kur peldēties ar masku.

Braucam ciemos, kur Jums pastāstīs ēdiena - hinkali vēsturi, dalīsies ideālās mīklas noslēpumos, iemācīs lipināt hinkali un sniegs Jums iespēju nostiprināt zināšanas praksē. Nogaršosim pašu meistardarbus uz terases nacionālo ēdienu un dzērienu pavadībā.

Noslēdzošā šī brauciena pieskaņa būs Gruzijas vienīgā privātā interaktīvā etnogrāfiskā muzeja “Bordžgalo (ieejas biļete 15 lari)” apmeklējums.

Atgriešanās Batumi.

Nakts viesnīcā.

8. diena

Brokastis.

Numuriņu atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu. Lidojums Batumi - Rīga (~10:05-13:25)CENĀ IR IEKĻAUTS
 • Nododamā bagāža, kas nav smagāka par 23 kg
 • Pasažieru nodevas
 • Lidojums Rīga-Batumi-Rīga
 • Rokas bagāža, kas nav smagāka par 8 kg
 • Dzīvošana Batumi - 7 naktis 3*viesnīcā ar brokastīm
 • Kompānijas pārstāvja pakalpojumi visa ceļojuma laikā
 • Ekskursija pa Batumi
 • Lieliskā Adžārija
 • Transporta apkalpošana
 • Dabas brīnumi

PIEMAKSAS UN PAPILDUS IZDEVUMI
 • Batumi otra puse - 20.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • Brīnumainie subtropi - 30.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • Vīnogu Gurija - 65.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • Piekrastes tūre - 50.00 EUR (apmaksa uz vietas)
3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 888 €
Piemaksa lidojumiem no Tallinas no 120 €
Piemaksa par dzīvošanu vienvietīgā numurā 210 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *