cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Skandināvija ar Norvēģijas fjordiem

trip-pic
Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt

Ceļojuma programma

1.diena

Izbraukšana no Rīgas uz Tallinu.~ 06:00

(~12:00) Iekāpšana uz prāmja maršrutā Tallina-Helsinki. Prāmja ierašanās Helsinkos (~14:15).

Ekskursija pa pilsētu.

Helsinki ar savu krāšņumu pilsētas iedzīvotājus un viesus priecē jau kopš 16.gadsimta. Šeit Jums būs iespēja apskatīt tās daudzās ostas, slaveno tirgu Kaupatorri, kur iespējams iegādāties kažokādu izstrādājumus, suvenīrus no briežu ragiem, kā arī, protams, slavenos somu nažus. Šeit varēsiet redzēt arī vecāko tirgu Helsingfors-Kaupahalli, kur varēsiet nogaršot ne tikai daudzveidīgas zivju delikateses, bet arī lāča un brieža gaļu. Mūsu ceļojums turpināsies gar esplanādi, kuru galvaspilsētas viesi ir iecienījuši kā pastaigas vietu. Jums būs iespēja iepazīties ar pieminekļiem, kas veltīti tādām Somijai un Helsinkiem nozīmīgām personām, kā Janam Sibeliusam, Aleksandram 2., senatoram Mišelinam, Snelmanam un daudziem citiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja savām acīm skatīt Somijas galvaspilsētas unikālo arhitektūru – slaveno Senāta laukuma ansambli, izstāžu zāli „Somija”, slaveno baznīcu kalnos.

Brīvajā laikā varēsiet apmeklēt 7 jūru muzeju „Jūras dzīve”, slaveno atrakciju parku „Linnamjaki”, naudas muzeju vai vienu no lielākajām Ziemeļeiropas pareizticīgo baznīcām. Brīvais laiks.

Ceļš uz Turku ~ 17:30

Iekāpšana uz prāmja(~20:55). Iekārtošanās kajītēs. Atpūta uz prāmja. Izklaides iespējas uz Viking Line prāmja ir plašas. Uz prāmja ir saunas ar peldbaseinu, virkne veikalu, kafejnīcu, bāru, klubu, diskotēku, kazino un konferenču zāles.

Pēc vēlēšanās varēsiet baudīt bagātīgas skandināvu vakariņas (par papildus samaksu).

2.diena

Ierašanās Stokholmā (~06:30)

Pēc vēlēšanās brokastis uz prāmja (par papildus samaksu).

Gājēju ekskursija pa pilsētu.

Kopš trīspadsmitā gadsimta Stokholma ir liels valsts ekonomiskais centrs. Mūsdienās tā ir lielākā Zviedrijas pilsēta. Slussen mezgls – tā ir sena hidrotehniska būve, kas savieno Mēlarena ezera akvatoriju ar Baltijas jūru. Vecpilsēta – Gamla Stan – pilsēta starp tiltiem – Stokholmas vēsturiskais centrs. Pirms dažiem gadsimtiem, vecpilsēta tika uzskatīta par atsevišķu pilsētu, taču vēlākā gaitā kļuva par Stokholmas vēsturisko rajonu. Muižniecības sapulcēšanās vieta – eleganta celtne, kas atrodas sakoptu dārzu ielenkumā. Līdz pat šim brīdim tā tiek izmantota sava sākotnējā uzdevuma sakarā – dažādu pasākumu norisei, saistībā ar Zviedrijas muižnieku kārtu. Bruņinieku sala – sala, kuras vēsture iesniedzas septiņos gadsimtos, kur atrodas Ridarholmenas baznīca, kas tiek uzskatīta par vienu no vecākajiem pilsētas pieminekļiem, un centrālais laukums, nosaukts pilsētas dibinātāja Jarla Birgera vārdā. No Mēlarena ezera piekrastes atveras brīnišķīgs skats uz Stokholmas rāti – vienu no galvenajām Stokholmas tūrisma ievērības cienīgajām vietām, Zviedrijas galvaspilsētas simbolu.

Brīvais laiks.

Pārbrauciens uz Oslo.

Izmitināšana viesnīcā Oslo apkaimē. Nakts viesnīcā.

3.diena

Brokastis.

Pēc vēlēšanās brauciens uz Fjordu reģionu (papildus maksa 60 €, bērniem līdz 12 gadiem - 45 € + papildus tiek apmaksāta biļete uz kuģīti ~60 €/ bērniem līdz 12 gadiem ~40 €).

Norvēģija. Tieši šeit atrodas krāšņi ūdenskritumi, kuru tonnas kristāldzidrā ūdens krīt upēs un līčos un tieši šeit tūristi var baudīt skaistu ledāju spīdumu, kuri atrodas apkārtējo kalnu galotnēs. Apmeklējot šīs lieliskās vietas, Jūs ienirsiet pasakaino troļļu un seno vikingu leģendu pasaulē – drosmīgo kareivju un jūras braucēju, no kuriem nesen ir baidījies viss Eiropas kontinents . Ledus un polārblāzmas zeme. Iespējams, šeit dzimst tikai un vienīgi vikingi un valkīrijas, kurus nebiedē aukstums, necaurejami meži un bargā ziemeļu daba.

Droši vien, norvēģu attieksmi pret dzīvi var raksturot ar Heijerdāla – kurš ar plostu ir pārpeldējis Kluso okeānu – lozungu: „Robežas? Dzirdēju, ka tās pastāv, tomēr nekad tās nebiju redzējis!” Bet pati galvenā šīs valsts iezīme ir, protams, Norvēģijas fjordi! Ik gadu uz turieni sabrauc tūristi no visas pasaules, jo Norvēģijā taču atrodas slavenie fjordi, kas ir iekļauti UNESCO dabas mantojuma sarakstā, viens no kuriem ir fjords Nerёy.

Tas atrodas Rietumu Norvēģijā pašā fjordu reģiona centrā! Visu norvēģu dabas skaistumu un diženumu pilnā mērā var sajust, ceļojot pa ūdeni. Un ūdens pastaiga no mākslinieciskās vietas ar nosaukumu Flom, kas ir pievilcīga pilsēta, izvietota uz fjorda Aurlandsfjord, līdz Gudvangen ciematam uz Nerёy fjorda sniegs Jums iespēju izbaudīt skatu uz klasisko Norvēģiju, augstiem kalniem ar sniegotiem galiem, dzidrāko ūdeņu gludo virsmu.

Atgriešanās viesnīcā.

4.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ekskursija Oslo.

Oslo atrodas simtu kilometru garā, gleznainā Oslo fjorda sākumā, bet pilsēta ir izpletusies ne tikai uz kontinentālās daļas, bet arī uz 40 salām, un ikviena no tām apbur ar savu skaistumu. Šī pilsēta ir unikāla, un ne tikai tādēļ, ka ir Norvēģijas galvaspilsēta. Visnotaļ senajā pilsētā, kuras mūžs ir mērāms gadsimtos, mijas modernas ēkas ar vēsturiskām, ievērības cienīgām vietām, un brīnišķie pauguri mijas ar mežiem un salām. Jāteic, ka šeit nevalda dienvidu sutoņa, taisnības labad ir jāatzīmē, ka visa Norvēģija nebūt nav tā karstākā zeme. Šī pilsēta Jūs savaldzinās ar savu unikalitāti, tīrību un patīkamo miera un harmonijas atmosfēru.

Dienas otrajā pusē došanās uz Helsinborgu.

Izmitināšana tranzīta viesnīcā Zviedrijā. Nakts viesnīcā.

5.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Izbraukšana uz Helsinborgas ostu. Iekāpšana uz prāmja (papildus tiek apmaksāta biļete 15 € - Zviedrija - Dānija - Zviedrija).

Ierašanās Dānijā (Helsingorā).

Izbraukšana uz Kronborgas pili (apskate no ārpuses).

Tā ir viena no nozīmīgākajām renesanses pilīm Ziemeļeiropā kas atrodas UNESCO paspārnē. Pilī notika lielākā daļa Viljama Šekspīra lugas „Hamlets” darbībās.

Ceļš uz Kopenhāgenu.

Gājēju ekskursija pa pilsētu (biļetes sabiedriskajam transportam tiek apmaksātas atsevišķi ~10 €).

Kopenhāgena ir pilsēta pašā Dānijas sirdī. Tulkojumā no dāņu valodas tas nozīmē „tirgotāju osta”. Tieši uz šejieni aizvēsturiskajos laikos no dažādām valstīm tika piegādātas visdažādākās preces, tieši šeit veiklie tirgotāji no aizjūras zemēm noslēdza savus pirmos darījumus ar dāņiem. Kopenhāgena, viena no vecākajām Eiropas pilsētām, ir pavisam neliela, bet izvietota uz divām salām – Zēlandes un Amagēras. Ekskursijas laikā Jūs redzēsiet pašus ievērojamākos apskates objektus- skaisto dāņu parlamenta ēku – Kristiānsborgu, iespaidīgo karalienes Mārgaretas pili – Amaliensborgu, pilsētas dibinātāja bīskapa Absalona pieminekli, „Nyhavn” jeb „Jauno Debesu” kvartālu, Marmora baznīcu un Gefiona strūklaku, slavenā pasaku rakstnieka Andersena māju, un, protams, skulptūru, kas kļuvusi par Dānijas simbolu – mazo Nāriņu un daudzas citas šīs noslēpumainās pilsētas vietas.

Iekāpšana uz prāmja (Zviedrija - Dānija - Zviedrija).

Došanās uz tranzīta viesnīcu Zviedrijas teritorijā. Iekārtošanās, nakts viesnīcā.

6.diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ierašanās Stokholmā.Došanās uz ostu.

Iekāpšana uz prāmja maršrutā Stokholma-Tallina (~17:30), došanās uz Tallinu.

Pēc vēlēšanās vakariņas uz prāmja (par papildus samaksu).

7.diena

Prāmja ierašanās Tallinā dienas pirmajā pusē ~ 10:15

Pēc vēlēšanās brokastis uz prāmja (par papildus samaksu).

Ekskursija Tallinā.

Gājēju ekskursija pa pilsētu.

Ekskursija pa Vecpilsētu, kas iekļauta pasaules UNESCO mantojumā: šauras autentiskas ieliņas, iespaidīgs pilsētas mūris, aizsārgtorņi – Resnā Margarita, Garais Hermanis, Rātsnams, ģildes – pilnas ar Viduslaiku garu, kas padara Veco Tallinu par unikālu visiem senatnes cienītājiem.

Pastaigas laikā dzirdēsiet stāstus par pilsētas 800 gadu seno vēsturi, redzēsies Aleksandra Ņevska pareizticīgo katedrāli, kurā savu karjeru uzsācis Maskavas un visas Krievijas patriarhs Aleksijs II. Ar savu varenību iespaidu atstās Svētās Marijas katedrāle, kura glabā Ivana Fjodoroviča Krauzenšterna pīšļus, kā arī Svētā Olafa baznīca, kas reiz bija pati lielākā celtne pasaulē. Šeit Jūs gaidīs pilsētas panorāmas baudīšana no skatu laukumiem, sapņu ievēlēšanās Doma baznīcā, Nigulistes un Svētā Gara baznīcas vēstures noskaidrošana, viena no vecākajiem Eiropas rātsnama apskate un daudz citu brīnišķu piedzīvojumu

Transfērs uz Rīgu.

 CENĀ IR IEKĻAUTS
 • Kompānijas pārstāvja pakalpojumi
 • Vieta tūrisma klases autobusā
 • 4 naktis 3* viesnīcā ar brokastīm (viena vieta divvietīgajā numuriņā)
 • Vieta kajītē uz prāmja Turku-Stokholma / Stokholma-Tallina (4-vietīgas kajītes)
 • Biļetes uz prāmja Tallina-Helsinki
 • Ekskursija Kopenhāgenā
 • Ekskursija Oslo
 • Ekskursija Stokholmā
 • Ekskursija Helsinkos
 • Ekskursija Tallinā
 • Transporta apkalpošana

PIEMAKSAS UN PAPILDUS IZDEVUMI
 • OBLIGĀTĀ PIEMAKSA par biļeti uz kuģīti Zviedrija-Dānija-Zviedrija - 15€
 • Transfērs uz fjordiem (pieaugušajiem) - 60.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • Transfērs uz fjordiem (bērniem līdz 12 gadiem) - 45.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • Obligātā piemaksa par biļeti uz kuģīti pa fjordiem (pieaugušajiem) - 60.00 EUR (apmaksa uz vietas)
 • Obligātā piemaksa par biļeti uz kuģīti pa fjordiem (bērniem līdz 12 gadiem) - 40.00 EUR (apmaksa uz vietas)
3*viesnīcā – pēc fortūnas sistēmas ar brokastīm (cena vienam pieaugušajam) 548 €
Brokastis uz prāmja Turku - Stokholma bērniem 6-11 g. 5 €
Brokastis uz prāmja Stokholma-Tallina bērniem 6-11 g. 7 €
Brokastis uz prāmja Turku - Stokholma bērniem 12-17 g. 8 €
Brokastis uz prāmja Stokholma-Tallina bērniem 12-17 g. 9 €
Vakariņas uz prāmja Turku - Stokholma bērniem 6-11 g. 13 €
Vakariņas uz prāmja Stokholma-Tallina bērniem 6-11 g. 15 €
Brokastis uz prāmja Turku - Stokholma pieaugušajam 17 €
Vakariņas uz prāmja Turku - Stokholma bērniem 12-17 g. 17 €
Vakariņas uz prāmja Stokholma-Tallina bērniem 12-17 g. 19 €
Brokastis uz prāmja Stokholma-Tallina pieaugušajam 19 €
Vakariņas uz prāmja Turku - Stokholma pieaugušajam 41 €
Vakariņas uz prāmja Stokholma-Tallina pieaugušajam 41 €
Obligātā piemaksa par izmitināšanu vienvietīgos numuriņos 170 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *