cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga
viesnīca atrodas jūras krastā
viesnīcā ir ūdens atrakcijas

GRIEĶIJA: KRĒTA, OUT OF THE BLUE RESORT 5★

Meklēju izdevīgākos piedāvājumus.
Lūdzu uzgaidiet līdz 30 sekundēm!
Pieejamie datumi un cenas
⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃
⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃⁃⁃⁃ ⁃⁃⁃
⁃⁃⁃  Rezervēt
Cenā ir iekļauts: tiešais lidojums Rīga-Iraklija, lidostu nodokļi, bagāža 20kg, aizvešana uz viesnīcu, viesnīcas numurs (reģistrēšanās pēc 14:00, izrakstīšanās līdz 10:00 vai 12:00), aizvešana uz lidostu, tiešais lidojums Iraklija-Rīga. Papildus viesnīcā jāapmaksā tūrisma nodoklis 1,5€ līdz 10€ par numuru/diennaktī.

OUT OF THE BLUE RESORT 5★

viesnīca atrodas jūras krastā
viesnīcā ir ūdens atrakcijas
Ekonom. 7.9/10
Ekonomiskās klases viesnīca ar VIDUVĒJU novērtējumu klientu vērtējumā. Šādu viesnīcu iesakām izvēlēties TIKAI gadījumā, ja numuriņa, viesnīcas un ēdināšanas KVALITĀTE NAV SVARĪGA.
Komentārs
Viesnīcu komplekss atrodas uz privātas pussalas. Tā teritoriju veido skaists botāniskais dārzs ar dīķiem, puķu alejām, kā arī privātām siltumnīcām un dārziem, kur ekoloģiskā vidē aug dārzeņi, augļu koki un krūmi, puķes un dažādas zāles – tas viss tiek izmantots viesnīcu kompleksā, tā bāros un restorānos. Viesnīcu komplekss OUT OF THE BLUE Capsis Elite Resort ir daudzkārt apbalvots ar dažādām balvām, tas piedāvā virkni veselību uzlabojošu programmu un īpašu metodiku, kā arī pakalpojumus pilnīgai relaksācijai un spēku atjaunošanai greznības un miera gaisotnē. Plaša restorānu izvēle, augsts servisa līmenis, kas atbilst visprasīgāko viesu vēlmēm. Bērnus priecēs izklaides parka “Mīnoja pasakainā pasaule” atrakcijas, bet pusaudžiem tiek piedāvātas saistošas izklaides un interaktīvo spēļu...

Par viesnīcu
Viesnīcu komplekss atrodas svešām acīm neredzamā Krētas piekrastes vietā – savrupā 167 000 m2 plašā teritorijā (botāniskais dārzs) uz pussalas. Kompleksu veido vairākas viesnīcu struktūras, kas atšķiras stilā un arhitektūrā. Kopā 458 dažādu kategoriju numuri un 3 dizaina villas.

Viesi var izvēlēties vairākus konceptus: Classic Collection, Lifestyle Collection vai Exclusive Collection.

Classic Collection: ideāli piemērota ģimenes atpūtai kopā ar bērniem un dabas mīļotājiem. Tiek piedāvāti bungalow un maisonette numuru komplekss (agrākais nosaukums – "Eternal Oasis"), kas atrodas kūrortkompleksa parka zonā blakus bērnu baseinam, pludmalei un bērnu klubam “Mīnoja pasakainā pasaule”. Numuru komplekss (agrākais nosaukums “Ruby Red”) – Main Building ēka ar reģistrāciju, kur tiek sagaidīti un apkalpoti viesi.

Lifestyle Collection: Main Building ēka, kas piedāvā apmešanos greznos luxe numuros ar skatu uz jūru (agrākais nosaukums "Crystal Energy Hotel") – moderna art tipa viesnīca pašā kūrortkompleksa centrā. Viesi, kas izvēlas Lifestyle Collection, varēs izbaudīt ekskluzīvus pakalpojumus un priekšrocības, piemēram, individuālu check-in, brokastis atsevišķā restorāna zonā un DineAround programmu pieaugušajiem.

Exclusive Collection: slēgta kūrortkompleksa teritorija ar ekskluzīviem pakalpojumiem un servisu, atsevišķu reģistrāciju un brokastīm restorānā “Precieux”. Konceptā ietilpst brīnišķīgiem dārziem ieskauti izmeklēti luxe, maisonette numuri, villas ar tiešu skatu uz jūru (agrākais nosaukums “Divine Thalassa”, kā arī greznu luxe numuru korpuss (agrākais nosaukums “OH! All-Suite Hotel”) un trīs dizaina villas.

Classic Collection, 78 numuri (agrākais nosaukums “Ruby Red”): сlassic guest rooms SV, GV, PV, PV with direct access to the hotel pool (agrākais nosaukums “Ruby Red”; numuri ar skatu uz jūru, skatu uz dārzu, skatu uz baseinu un tiešu izeju uz baseinu; vienistabas numurs, vannasistaba, balkons, 2 vienvietīgās gultas vai 1 divvietīgā, papildu gulta – vienvietīgā (1,80 m x 0,8 m), maks. 3+1 cilv., 24-27 m2); classic suites SV, GV, PV, PV with direct access to the hotel pool (agrākais nosaukums "Ruby Red"; numuri ar skatu uz jūru, skatu uz dārzu, skatu uz baseinu, kā arī skatu un tiešu izeju uz galveno baseinu; vienistabas luksa numurs; vannasistaba, balkons, veranda vai patio, guļamistaba ar viesistabas zonu, guļamistaba ar viesistabas zonu, 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, papildu gulta – 1 izvelkamais dīvāns, maks. 2+1 cilv., 40-70 m2).

147 bungalow, bungalow luksa numuri un maisonettes (agrākais nosaukums "Eternal Oasis"): bungalows SSV, SV, GV, PV (agrākais nosaukums "Eternal Oasis"; bungalow ar sānu skatu uz jūru, skatu uz jūru, dārzu, baseinu; guļamistaba, vannasistaba, balkons un privāts dārzs, 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, papildu gulta – pēc pieprasījuma, maks. 2+1 cilv., 22-30 m2); family bungalows one space GV (agrākais nosaukums "Eterna lOasis" – bungalow ar skatu uz dārzu; guļamistaba, vannasistaba, balkons, 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, papildu gulta – 1 izvelkamais dīvāns, maks. 2+2 cilv., 35-40 m2); one bedroom bungalow suite GV (agrākais nosaukums "Eternal Oasis" – bungalow luksa klases numuri ar skatu uz dārzu; guļamistaba, viesistaba, vannasistaba, balkons; guļamistabā – 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, papildu gulta – 1 izvelkamais dīvāns, maks. 3+1 cilv., 55-60 m2); one bedroom bungalow maisonettes GV (agrākais nosaukums "Eternal Oasis" – divlīmeņu bungalow-maisonette numuri ar skatu uz dārzu; guļamistaba savienota ar vannasistabu, atsevišķs sanitārais mezgls, viesistaba, balkons, 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, papildu gulta – 1 izvelkamais dīvāns, maks. 3+1 cilv., 55-60 m2).

Lifestyle Collection: 70 deluxe rooms (agrākais nosaukums 'Crystal Energy Hotel" – ietilpst viesnīcu tīklā "Preferred Hotels & Resorts Lifestyle Collection"): lifestyle one bedroom suites SV, SSV, GV, PV (agrākais nosaukums "Crystal Energy" – numuri ar skatu uz jūru, ar sānu skatu uz jūru, ar skatu uz dārzu vai baseinu; guļamistaba, viesistaba, 2 vannasistabas, balkons, 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, papildu gulta – vienvietīgā (1,80 m x 0,8 m), maks. 3 cilv., 44-50 m2); lifestyle two bedroom suites SV (agrākais nosaukums "Crystal Energy" – numuri ar skatu uz jūru; 2 guļamistabas, viesistaba, 2 vannasistabas, balkons, 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, papildu gulta – 1 izvelkamais dīvāns, maks. 4+2 cilv., 80-90 m2).

Exclusive Collection: 14 luksa klases numuri un 6 maisonettes (agrākais nosaukums "Divine Thalassa Neighbourhood" un "OH! All-SuiteHotel") – luksa klases numuri un maisonettes ar tiešu skatu uz jūru (agrākais nosaukums "Divine Thalassa Neighbourhood"): junior suites FSV (agrākais nosaukums "Divine Thalassa" – luksa klases numuri ar skatu uz jūru; guļamistaba ar viesistabas zonu un pusdienu zonu, vannasistaba ar džakuzi, balkons, 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, papildu gulta – 1 izvelkamais dīvāns, maks. 2 cilv., 60 m2); sea front one bedroom suites SV (agrākais nosaukums "Divine Thalassa" – luksa klases numuri ar skatu uz jūru; guļamistaba, atsevišķa viesistaba, vannasistaba ar džakuzi un duškabīni, atsevišķa duškabīne, balkons, 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, papildu gulta – 1 izvelkamais dīvāns, maks. 2+1 cilv., 60 m2); sea front one bedroom «LoveStory» Villa with private pool SV (agrākais nosaukums "Divine Thalassa" – divlīmeņu villa-maisonette ar skatu uz jūru; guļamistaba ar viesistabas zonu, atsevišķa viesistaba ar pusdienu zonu, vannasistaba ar džakuzi un duškabīni, atsevišķa duškabīne un sanitārais mezgls, balkons, privāts dārzs ar baseinu (16,8 m2), 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, papildu gulta – 1 izvelkamais krēsls, maks. 2+1 cilv., 100 m2);

Grezni luksa klases numuri, maisonettes un villas (agrākais nosaukums "OH! All-Suite Hotel"): luxury junior suites with private jacuzzi SSV, SV (luksa klases numuri ar skatu uz jūru; vienistabas numura ar durvīm, 1 guļamistaba ar atpūtas zonu, vannasistaba ar džakuzi un atsevišķu duškabīni, veranda ar open air džakuzi, 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, maks. 2 cilv., 48 m2); luxury junior suite with private pool SSV (numuri ar sānu skatu uz jūru; 1 guļamistaba ar viesistabas zonu, vannasistaba ar džakuzi un atsevišķu duškabīni, privāts balkons ar apsildāmu baseinu (12,95 m2), 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, maks. 2 cilv., 48 m2); luxury one bedroom suites with sharing pool SV, GV (numuri ar skatu uz jūru vai dārzu; guļamistaba, atsevišķa viesistaba, vannasistaba ar džakuzi un atsevišķu duškabīni, diviem vai trim numuriem kopīgs dārzs ar apsildāmu baseinu (17-23 m2), 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, papildu gulta – 1 izvelkamais dīvāns, maks. 2+1 cilv., 45-60 m2); luxury two bedroom suites with private jacuzzi SV (luksa klases numuri ar skatu uz jūru, 2 guļamistabas, viesistaba ar pusdienu zonu, 2 vannasistabas ar džakuzi un atsevišķu duškabīni, privāta veranda ar skatu uz jūru, open air lounge un pusdienu zonām, 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, papildu gultas – 2 izvelkamie dīvāni, maks. 4+1., 125 m2); luxury two bedroom suites with sharing pool SV (numuri ar sānu skatu uz jūru; 2 guļamistabas, atsevišķa viesistaba ar pusdienu zonu, vannasistaba ar džakuzi un atsevišķu duškabīni, diviem vai trim numuriem kopīgs dārzs ar apsildāmu baseinu (17-23 m2), 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, maks. 4+1 cilv.,70 m2) luxury two bedroom suites with private pool (numuri ar sānu skatu uz dārzu; 2 guļamistabas, atsevišķa viesistaba, atsevišķa viesistabas zona, 2 vannasistabas ar džakuzi un atsevišķu duškabīni, privāts dārzs ar baseinu (17-23m2), 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, papildu gulta – 1 izvelkamais dīvāns, maks. 4+2 cilv., 85 m2); luxury two bedroom villas maisonette with private pool SV (divstāvu villa ar skatu uz jūru; 2 guļamistabas, papildus neliela istaba vienam pieaugušajam vai bērnam, viesistaba ar pusdienu zonu, virtuves bloks, 2-3 vannasistabas, privāts dārzs ar apsildāmu baseinu (17-23 m2), 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās papildu gulta – 1 izvelkamais dīvāns, maks. 4+1 cilv., 125-150 m2); luxury three bedroom suites with private pool SV (numuri ar skatu uz jūru; 3 guļamistabas, 2 atsevišķas viesistabas, 2 vannasistabas ar džakuzi un atsevišķu duškabīni, privāts dārzs ar baseinu (17-23 m2), 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, papildu gultas – 2 izvelkamie dīvāni, maks. 6+1 cilv., 140 m2); luxury three bedroom villas maisonette with private pool SV (divstāvu villa ar skatu uz jūru; 3 guļamistabas, viesistaba ar pusdienu zonu, virtuves bloks, 3 vannasistabas, privāts dārzs ar apsildāmu baseinu (17-23 m2) un BBQ zonu, 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, maks. 6 cilv., 125-165 m2); luxury four bedroom villa maisonette with private pool SV (divstāvu villa ar skatu uz jūru; 4 guļamistabas, viesistaba ar pusdienu zonu, virtuves bloks, 4 vannasistabas, privāts dārzs ar apsildāmu baseinu (17-23 m2) un BBQ zonu, 1 divvietīgā gulta vai 2 vienvietīgās, maks. 8+1 cilv., 195 m2).

Dizaina villas ar ekskluzīvu izmitināšanu un nevainojamu servisu atrodas slēgtā un apsargājamā teritorijā (kūrortkompleksa iekšienē):
emerald three bedroom villa with private pool SV (atrodas jūras krastā – koši zaļojošā botāniskā dārza vidū; divlīmeņu villa ar 2 guļamistabām (lielākā – ar milzīgu apaļas formas gultu un garderobi), istaba personālam (ar atsevišķi vannasistabu), 3 vannasistabas ar marmora apdari, treniņu zona, turku pirts, viesistaba ar kamīnu, biljarda galds, bārs, ēdamistaba, virtuve ar atsevišķu ieeju, privāts apsildāms baseins (28 m2), maks. 5 cilv., 360 m2 + 176 m2 piegulošās teritorijas); royal two bedroom villa with private pool SV (divlīmeņu villa ainaviskā nokalnē; 2 vannasistabas, viesistaba ar kamīnu un bāru un ēdamistabas zonu, 2 vannasistabas ar marmora apdari, privāts infiniti baseins (apsildāms, 17 m2), privāta terase, maks. 4 cilv., 140 m2 + 150 m2 piegulošās teritorijas); black pearl three bedroom villa private pool SV (ekskluzīvākā kūrortkompleksa villa – atrodas pussalas malā, un tas garantē pilnīgu privātumu greznības gaisotnē; 2 guļamistabas ar divvietīgām gultām, 3 privātas verandas ar skatu uz jūru (iespējams organizēt vakaru-ballīti līdz pat 80 viesiem), segtais baseins (23 m2), atklātais baseins (37 m2), privāta fitnesa zona ar turku pirti un masāžas galdu, kinozāle, viesistaba ar Schumann firmas klavierēm un kamīnu, pilnībā aprīkota virtuve un istaba personālam, tieša pieeja koka pontonam un noejai uz jūru, maks. 5 cilv., 510 m2, villa ieskauta ar 310 m2 plašu dārza teritoriju).

Programma "Dine Around 2017" – programma ļauj nogaršot dažādus ēdienus (noteikta ēdienkarte) jebkurā no a la carte restorāniem: H2O – Āzijas un Vidusjūras reģionu ēdieni; restorāns Seasault&Rosemary, itāļu ēdienu restorāns Safran. Pieaugušajiem viesiem, kas mitinās Lifestyle Collection numuros, šī sistēma ir brīvi pieejama bet viesiem, kas dzīvo citu Collection konceptu paveidos – numuros, villās, bungalows un maisonettes numuros, šī programma pieejama tikai pēc pieprasījuma.
*Kūrortkompleksa restorāni un bāri ir atvērti tikai noteiktos sezonas mēnešos – saskaņā ar darba laiku un laika apstākļiem; restorānu un bāru darba laiks var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma.

Atrašanās vieta
atrodas 25 km no Iraklijas lidostas, 22 km no Iraklijas centra, blakus Ajapelajas ciemam, pie jūras.

Pakalpojumi un ērtības
Numurā
seifs: numurā,: bez maksas
numura uzkopšana: katru dienu
veļas nomaiņa: katru dienu
halāts
pirts piederumi
televizors: ir
čības
fēns: ir
kondicionētājs: bezmaksas
minibārs: bez maksas
room service:: maksas pakalpojums
dvieļu nomaiņa: katru dienu
telefons
piederumi tējas/kafijas pagatavošanai
Internets: Wi-Fi,: bez maksas

Pludmale
dvieļi pludmalē:: bez maksas

Teritorija
restorāni: 2
bāri: 6
segtie baseini: 1
baseini: 4
konferenču zāles: 13
SPA centrs
kāzu organizācijas dienests
saulessargi, atpūtas krēsli pie baseina:: bez maksas
dvieļi pie baseina:: bez maksas
kapela
minimārkets
A la carte restorāni: 4
ķīmiskā tīrītava
bagāžas telpa
ūdensslīdkalniņi: 2
Wi-Fi: bez maksas
ārsta izsaukums
autostāvvieta ir
veļas mazgātava: maksas pakalpojums

Izklaide un sports
SPA procedūras: maksas pakalpojums
sauna
tvaika pirts
biljards
masāža: maksas pakalpojums
aerobika
ūdenssporta veidi
trenažieru zāle
volejbols pludmalē
animācija
ūdensaerobika
joga: maksas pakalpojums
galda teniss
velonoma ir
tenisa korts

Mazi bērni, vecumā no 8 mēnešiem līdz 3 gadiem
bērnu krēsliņi restorānā: ir
bērnu ratiņi: pēc pieprasījuma,: bez maksas
pods pēc pieprasījuma,: bez maksas
baby cot:: bez maksas
pudelīšu sildītājs ir
pudelīšu sterilizācija pēc pieprasījuma,: bez maksas
silīte: maksas pakalpojums
bērnu vanniņa pēc pieprasījuma,: bez maksas

Bērniem
spēļistaba
bērnu klubs
aukles pakalpojumi pēc pieprasījuma,: maksas pakalpojums
animācija bērniem
bērnu akvaparks
ēdienkarte bērniem restorānā
bērnu diskotēka

Ēdināšana
AI

Numuru tipi
Seafront 1 Bedroom Maisonette Priv. Pool
Exclusive Thalassa 1 Bedroom Suite Front SV
Family Standard 1 Bedroom
Classic SV Main Building Or Bungalow
Exclusive 2 Bedroom Suite
Exclusive 3 Bedroom Maisonette Priv. Pool
Family Open Plan
Classic GV Main Building Or Bungalow
Lifestyle 1 Bedroom Suite SV
Exclusive 1 Bedroom Suite Shar. Pool
Exclusive Junior Suite Private Jacuzzi/Pool
Lifestyle 1 Bedroom Suite
Lifestyle 2 Bedroom Suite

Atsauksmes

Viesnīcas apraksts ir sagatavots izmantojot viesnīcas publicēto informāciju. Brīdinām, ka aprakstos un attēlos ir iespējamas nepilnības, daļa no aprakstā minētajiem viesnīcas pakalpojumiem tiek sniegti tikai aktīvajā tūrisma sezonā. 

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *