cb@cb.lv | Tallinas iela 30
Kalnciema iela 116, Rīga

Avio ceļojumi

Sakārtot pēc: datuma | valsts | cenas
Ceļojuma laikā iepazīsim nenovērtējamos seno maķedoniešu karaļu dārgumus, dodoties pa romiešu 2. gs.p.m.ē. izveidoto, vienu no vispopulārākajiem seno laiku ceļiem - Via Egnatia, kas savienojis Romu un Bizantiju. Mūsdienās šis ceļs vijas cauri Albānijai, Maķedonijai, Grieķijai un Turcijas Eiropas daļai. Atpūtīsimies pie Ohridas ezera un Adrijas jūras!

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *

Ceļojumi uz Grieķiju – atpūta, gardi ēdieni, bagāta vēsture un spilgta naktsdzīve

Katrs ceļojums ļauj atpūtināt prātu un dvēseli, bet ir tādi galamērķi, kuru apmeklēšana paliek prātā visu mūžu. Ja vēl nezināt šo sajūtu, Jums noteikti jāapmeklē Grieķija, teiksim Rodas sala, Korfu, Krēta vai Tasa. Ceļojumi uz šo vēsturisko, skaisto viesmīlīgo zemi neliks vilties nevienam, turklāt CeļojumuBode.lv lidojumi uz Grieķiju pieejami gandrīz visa gada garumā. Turpinājumā nosauksim 6 lietas, ko mūsu klienti min kā ievērojamāko, ceļojot uz Grieķiju.

1. Grieķijas skaistās salas un pludmales

Vidusjūras un Egejas jūras apskalotajā Grieķijā ir ļoti daudz smilšainu pludmaļu, šai valstij ir garākā krasta līnija Eiropā. Kristāldzidrais jūras ūdens spēj savaldzināt ikkatru, kurš to uzlūko. Jūras skatus ir iespējams baudīt vietējās brīvdabas kafejnīcās, restorānos un lokālos. Grieķijai pieder arī 227 salas, katra no tām ir atšķirīga, unikāla un skaista. Pateicoties šai ūdens un salu bagātībai jāparedz viena būtiska lieta – ja plānojat ceļot uz Grieķiju, gatavojieties izbaudīt peldēšanas, niršanas, sērfošanas prieku vai doties braucienos ar jahtu.

2. Atpūta Grieķijā nav iedomājama bez gardu ēdienu un dzērienu baudīšanas

Viens lidojums Rīga – Grieķija – un Jūs nonākat Vidusjūras virtuves paradīzē. Jūras tuvums jau pasaka priekšā, ka šeit ir vērts baudīt jūras veltes. Tās ir daudzveidīgas, svaigas un prasmīgi pagatavotas. Noteikti atcerieties nobaudīt arī grieķu kafiju, tā atšķiras no mums ierastās! Arī grieķu populārākie deserti – baklava, halva un citi – noteikti jāpagaršo atrodoties šajā valstī.

3. Ceļojums uz Grieķiju – ceļojums pasaules vēsturē

Lidojums uz Grieķiju ir arī lidojums uz Eiropas kultūras šūpuli. Mēdz teikt, ka visa Eiropas kultūra balstīta Grieķu kultūras pamatos. Šobrīd Grieķijā ir noteikts vairāk kā 18 UNESCO kultūras pieminekļu, daudzi no tiem ierakstīti arī pasaules vēstures grāmatās. Atēnas, Akropole, Dolosas brīvdabas muzejs – tie ir tikai daži ko punktiem, kuru iepazīšana sniedz ieskatu ne tikai Eiropas, bet arī pasaules vēsturē. Arī Grieķijas salās var sastapties ar nozīmīgiem vēstures lieciniekiem. Piemēram, viena no tādām salām ir Kosa. Grieķija lepojas, ka uz šīs salas atradās slavenā Hipokrata dibināta ārstu skola, kurā radies līdz mūsdienām zināmais Hipokrata zvērests. Savukārt, Krēta ir atzīta par Eiropas senākās civilizācijas mājvietu, tās apmeklēšana ir nozīmīgs notikums katra cilvēka dzīvē.

4. Grieķijas naktsdzīve – spilgta un pilnasinīga

Grieķijas naktsdzīve ir daudzpusīga, spilgta un aizraujoša. Naktī ir iespējams apmeklēt restorānus, kafejnīcas un lokālus. Ja vēlaties dejot pie tradicionālās grieķu mūzikas, apmeklējiet tuvējo tavernu. Ja esat mūsdienu mūzikas cienītājs, noteikti atradīsiet klubu, kurā dejot līdz rīta gaismai.

5. Grieķijas iedzīvotāji – viesmīlīgi un draudzīgi

To, ka dzīve Grieķijā ir lieliska, apstiprina arī vietējie iedzīvotāji. Tik viesmīlīgu, smaidīgu un laipnu cilvēku nav nevienā citā pasaules valstī. Laipna izturēšanās pret viesiem ir daļa no grieķu kultūras, tāpēc ceļojumi uz Grieķiju var noslēgties ar jaunām draudzībām.

6. Elpu aizraujoši dabasskati – daļa no Grieķijas

Nenoliedzami, jūra ir viena no iespaidīgākajām Grieķijas dabas pērlēm, taču tā noteikti nav vienīgā. Grieķijā ir iespējams baudīt arī mežus un kalnus. Ja būsiet noguris no sauļošanās, peldēšanās, jūras velšu baudīšanas un izbraucieniem ar jahtu, Jums būs iespēja doties pārgājienā un baudīt Grieķijas elpu aizraujošo dabu arī no kalna virsotnes. Ja vēlaties, lai Jūsu ceļojums uz Grieķiju ietver arī pārgājienu, noteikti pasakiet to savam CeļojumuBode.lv ceļojumu konsultantam!

Ko darīt, ja vēlaties doties uz Grieķiju jau šodien

Grieķija ir valsts, kuru var apmeklēt atkal un atkal. Vienā reizē tā var būt ballīšu un atpūtas galamērķis, bet citā – vēstures un kultūras objektu baudīšanas vieta, turklāt abos gadījumos tā sniegs gaidīto, iespējams, pat vairāk. Gan Rodas sala, gan Krēta, Korfu un citas vietas Grieķijā iedvesmo atgūt dzīvesprieku un sparu darboties. Šīs valsts dabas skaistums un iedzīvotāju viesmīlība ir slavena visā pasaulē, tās virtuve savaldzina ar savu gardumu un veselīgumu. Ne velti Grieķija kļūst par daudzu cilvēku regulāro atpūtas vietu. Sadarbojoties ar mums, ceļot uz Grieķiju ir viegli, ērti un patīkami, jo izdevīgi ceļojumi uz Grieķiju pieejami lielā klāstā. Iecienītākie Ir tiešie lidojumi uz Grieķiju, atliek tikai izvēlēties reģionu, budžetu, periodu vai ceļojuma tēmu. Jautājiet CeļojumuBode.lv konsultantam, kad labāk doties uz Vidusjūras, kad uz Egejas jūras reģionu, un Jūs saņemsiet labāko iespējamo piedāvājumu savam neaizmirstamajam ceļojumam uz Grieķiju!