29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Zied magnolijas un tulpes Lietuvā! Ciemojamies lietuviešu lauku saimniecībā, kur medus vīna upes plūst...

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

3. maijs
1 diena | Lietuva
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jauni Rakursi
no 28 € Rezervēt
Pamatcena 28 €

Ceļojuma programma

Ekskursijas programmā:

Plkst. 7:00 izbraukšana no Rīgas, Zinātņu akadēmijas

 

Rīta kafijas pauze

 

Zied tulpes Lietuvas mazajā Holandē - Burbišķu muižā!

is ir viens no skaistākajiem muižu kompleksiem Lietuvā! Atjaunota romantisma stila pils, kurā aplūkojama ekspozīcija par pili un tās agrākajiem iemītniekiem. Plašajā parkā ir daudzas ūdenskrātuves, 15 saliņas, kuras savieno 12 tiltiņi. Pils lepojas ar savu lielisko tulpju kolekciju, tāpēc dažkārt to mēdz dēvēt par "Lietuvas mazo Holandi". Pilī viesosimies laikā, kad sāk ziedēt ne tikai tulpes, bet arī daudzie koškrūmi. 

(Cena: 2019.g.cenas -  EUR 4 pieaugušiem, skolēniem, pensionāriem - 2 EUR (uzrādot apliecību) - 2020.g. cenas vēl tiks precizētas)

 

Pusdienas Šeduvas dzirnavās. Tās tiek dēvētas arī par „velna dzirnavām”, kas jau padomju laikos bija iecienīta atpūtas vieta. Vējdzirnavās ir iekārtots krodziņš, skaisti iekopts dārzs un dīķis. Te ir iespēja nobaudīt lietuviešu tradicionālo maltīti-cepelīnus.

(Piedāvājums un cena tiks precizēts brauciena dienā)

  

Baudām magnoliju ziedēšanas burvību dendroloģiskajā parkā! Pēc lieluma un augu daudzveidības šis dendroloģiskais parks pielīdzināms botāniskajam dārzam - tas izvietojies vairāk kā 100 ha plašā teritorijā un augi šeit sadalīti pēc reģioniem - Eiropa, Sibīrija, Kaukāzs, Vidusāzija, Ķīna - Japāna, Ziemeļamerika, Austrumu un Rietumu Ziemeļamerika.  Parku mēdz dēvēt arī par magnoliju karalisti Lietuvā, jo katru pavasari šeit baltos un rozā ziedos uzzied simtiem magnoliju , kuras parkā un apkārtnē stādījis parka dibinātājs.

(Ekskursija vietējā gida vadībā - ziedojums).

 

 

Ekskursijas noslēgumā viesojamies kādā lietuviešu lauku saimniecībā, kur medus vīna upes plūst! Saimnieks ir aizrautīgs biškopis, kurš pēc senām lietuviešu tradīcijām darina no saimniecībā ievāktā medus vairāka veida medus vīnus - gan tradicionālo, gan medus vīnu ar aveņu garšu, medus - pieneņu u.c. Vīns pildīts oriģinālās pudelēs un korķi pārklāti ar bišu vasku, tādēļ atverot pudeli, gaisā uzvirmo burvīgs aromāts!

(Ekskursija un 9 veidu medus vīnu degustācija - EUR 9)

 

Atgtriešanās Rīgā ap 22:00.

 

Līdzi pases vai ID kartes!

 

Ekskursijas cena: EUR 28

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošā gida pakalpojumi

Cenā nav iekļauts: ieejas maksas, ēdināšanas, u.c. izmaksas

Pamatcena 28 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *