29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Krāsaina tulpju jūra Kauņas botāniskajā dārzā! Kauņas vecpilsēta un skats uz Kauņu no ūdeņiem, kuģojot pa Nemūnas un Neres upēm

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

14. maijs
1 diena | Lietuva
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jauni Rakursi
no 30 € Rezervēt
Pamatcena 30 €

Ceļojuma programma

Ekskursijas programmā:

Plkst. 7:15 izbraukšana no Rīgas, Zinātņu akadēmijas

 

Rīta kafijas pauze pa ceļam

 

Vitauta Dižā Kauņas universitātes botāniskais dārzs - dibināts 1923. gadā, kā Lietuvas Universitātes pētniecības centrs. Par dārza ierīkošanas vietu toreiz izvēlējās bijušo Juozapa Godlevska muižu, kuras parks ar tajā esošajiem dīķiem bija lieliska vieta jauniem stādījumiem. Dārza veidošanu vadīja Tartu Universitātes profesors Konstantīns Regels.

Mūsdienās parks aizņem 62.5 hektārus, tajā sastopami aptuveni 7000 augu un stādījumu. Maijā  te uzzied viena no iespaidīgākajām tulpju kolekcijām Lietuvāčetros botāniskā dārza laukos aug un zied vairāk kā 400 tulpju šķirnes. Nekur citur Lietuvā nesastapsim tik dažādas un unikālas tulpju šķines vienuviet!

(Ekskursija vietējā gida vadībā 5 EUR, pensionāriem, skolēniem, studentiem, invalīdiem 3 EUR)

  

Ekskursija Kauņā gida vadībā - pilsēta atrodas divu upju – Nemūnas un Neres – krastos. Vecpilsēta izvietojusies uz pakalniem un upju ielejās. Kauņa pārsteidz ar savām majestātiskajām baznīcām, pili un funikulieriem, kas kļuvuši par pilsētas simbolu. Dosimies izbaudīt!

 

Pusdienas Kauņā.

  

Pēc pilsētas apskates un pusdienām kāpsim uz kuģīša klāja un dosimies 1.20 h garā braucienā pa Nemunas un Neres upēm, lai skatītu Kauņas vecpilsētu no savādāka rakursa! Redzēsim gan iespaidīgu seno arhitektūru, gan mūsdienu pilsētas vaibstus. Kuģosim garām arī Kauņas pilij, kas celta uz pussalas. 

(Brauciens ar kuģīti no 6 EUR, pesnionāriem no 5 EUR, skolēniem 6- 12 g.v. - 3 EUR)

 

Atgriešanās Rīgā ap 22:00.

 

Ekskursijas cena: EUR 30

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošā gida pakalpojumi

Cenā nav iekļauts: ieejas maksas, ēšanas maksas, brauciens ar kugīti

Pamatcena 30 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *