29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv

Trešdien! Kalsnavā zied peonijas! Madonas maiznieks, Lazdonas Piensaimnieka gardumi, Zelgauskas muižas atdzimšanas stāsts un Vidzemes kalnienē tapušas sulas, sukādes un konfektes

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

10. jūnijs
1 diena | Latvija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Jauni Rakursi
no 28 € Rezervēt
Pamatcena 28 €

Ceļojuma programma

 

Ekskursijas programmā:

Plkst. 7:45 izbraukšana no Rīgas, Zinātņu akadēmijas

 

Rīta kafijas pauze pa ceļam

  

Peoniju ziedēšanas trakums Kalsnavas arborētumā

Kalsnavas arborētums ir lielākā kokaugu kolekcija Austrumlatvijā, kur no agra pavasara līdz vēlam rudenim iespējams apskatīt ap 2500 dažādu koku sugu. Arborētums ir brīnumains dārzs, kurā zied visu gadu, pat oktobrī, kad te uzzied burvjulazda. Jūnija lielākais krāšņums - peonijas!

(Ieejas maksa EUR 4; pensionāriem 2.00)

  

Madonas maiznieks  - mūsdienīgs uzņēmums ar senām maizes ražošanas tradīcijām.  Klienti ir iecienījuši „Madonas Maiznieka” rudzu maizes, kuru ražošanā tiek izmantots dabīgais ieraugs, līdz ar to maizīte ir daudz aromātiskāka ar izcilām garšas īpašībām. Tāpat uzņēmums lepojas ar saldskābmaizēm, kuras par izcilu kvalitāti ir atzinīgi novērtētas dažādos konkursos! 

(Ekskursija ražotnē un produkcijas degustācija EUR 5)

  

A/S "Lazdonas piensaimnieks" viens no Latvijas vecākajiem piensaimniecības uzņēmumiem, piena pārstrāde šeit notiek jau gandrīz 100 gadus. Ražoto produktu klāsts ir ļoti daudzveidīgs – piens, krējums, biezpiens un biezpiena izstrādājumi, jogurti, deserti, pat biezpiena torte. Visa produkcija tiek pagatavota no augstas kvalitātes izejvielām. Uzņēmumā jūs sagaida ekskursija ražotnē, piena pārstrādes procesa vērošana, "piena meistara" stāsts par piena ceļu līdz gardajiem produktiem un degustācija, kā arī iespēja iegādāties produkciju.

(Ekskursija ražotnē un degustācija EUR 4)

 

Pusdienas Madonā

 

 

Zelgauskas muiža ir neliela Vidzemes augstienes muiža. Tās pirmsākumi datējami ap 1780. gadu un savus ziedu laikus piedzīvojusi laikā, kad šeit saimniekojuši baltvācu muižnieki. Šobrīd muiža ir privātīpašums, kurā saimnieko Ludmila un Osvalds Lucāni. Muiža tiek izmantota gan kā saimnieku dzīves vieta, gan pielāgota viesu uzņemšanas vajadzībām. Šeit mūs sagaida lauku dabiskā vide, senatnes šarms, saimnieku viesmīlība un aizraujoši stāsti par vēsturi un muižas atdzimšanu. Pēc ekskursijas muižas apkārtnē un telpās pārrunāsim iegūtos iespaidus pie tējas un kafijas tases!

(Ekskursija, tēja, kafija un cienasts - 3 EUR)

 

 

Z/s "Jāņkalni" - Vidzemes kalnienē, Kāla ezera īpašā gaisa apvirmota, Ozoliņu ģimene jau trešajā paaudzē daudzina mīlestību pret dabu un veselīgiem, pilnvērtīgiem gardumiem. Te top žāvēti augļi no pašu izlolotiem rabarberiem, cidonijām, dzērvenēm un ķirbjiem. Te rada arī dabīgas cidoniju, dzērveņu, ābolu, melleņu, bumbieru, smiltsērkšķu sulas, kā arī dzērveņu un melleņu biezsulas. Lielākiem kārumniekiem „Jāņkalnos” meistaro arī smiltsērkšķu un dzērveņu mīkstās konfektes, ievārījumus, kā arī  sīrupus ar pavisam maz cukuru.

Iegādāsimies veselīgo un gardo produkciju!

 

Atgriešanās Rīgā ap 20:00.

 

Ekskursijas cena: EUR 28

Cenā iekļauts: vieta autobusā, pavadošais gids

Cenā nav iekļauts: ieejas maksas, ēšanas maksas u.c.

 

Pamatcena 28 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *