29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv
29 700 300

Lielā iepazīšanās tūre ar Meksiku

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

14. - 24. novembris
11 dienas | Meksika
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - krievu
Nikos Travel
no 2 389 € Rezervēt
Pamatcena 2 389 €

Ceļojuma programma

1. diena. Izlidošana no Rīgas plkst.12.05. Lidojums ar avio kompāniju Turkish Airlines caur Stambulu.

2. diena. Ielidošana Mehiko plkst. 03:20. Transfērs uz viesnīcu. Agrā reģistrēšanās viesnīcā, brokastis. Nedaudz brīvais laiks atpūtai. Iepazīšanos ar Meksiku sāksim ar Teotivakānu- seno indiešu kulta centru, kas pārsteidz ar ēku vērienīgumu un varenību. Pastāv hipotēze, ka senajiem Teotivakānas iedzīvotājiem bija plašas zināšanas par kosmisko enerģiju, kuras šobrīd jau ir zudušas. Ēkas būvētas balstoties uz saules un mēness ceļu, zvaigznāju un zvaigžņu izkārtojumu. To pierāda Teotivokānas celtņu stingrais ģeometriskais plānojums.

Apskates ekskursija pa Mehiko- vienu no lielākajām pasaules mogopolēm. Šeit ir gan elitāri, gan graustu rajoni, debesskrāpji, kuri ir būvēti ņemot vērā jaunākās tehnoloģijas, nelielas savrupmājas- tas viss rada neatkārtojamas, kontrastiem bagātas pilsētas tēlu. Jūs dosieties uz Sokalo laukumu, kas ir viena no svarīgākajām vēsturiskajam pilsētas vietām. Šeit atrodas galvenie vēstures un arhitektūras pieminekļi: Katedrāle, Nacionālā pils ar Djego Riveras freskām (ar nosacījumu, ka pils ir atvērta apmeklētājiem)… Ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet Gvadelupes Jaunavas Marijas baziliku, kura tiek uzskatīta par Meksikas sargātāju un ir apvīta ar brīnumainiem nostāstiem un leģendām. Nakts viesnīcā.

3. diena. Brokastis viesnīcā. Kā vēsta leģenda- eņģeļi parādījās bīskapam, norādot vietu, kura atradīsies nākamā pilsēta. Uz “Enģeļu pilsētu” ved gleznains ceļš, un šo pilsētu apsargā divi aktīvi vulkāni, kuru sniegotās virsotnes sniedzas augstu debesīs. Pati pilsēta Jūs pārsteigs ar savu lielisko koloniālo arhitektūru, vēstures pieminekļiem, tostarp Rosario kapelu, Santo Domingo klosteri, pilsētas katedrāli, kuru ir iekļauta UNESCO mantojumā. Baznīcas un mājas, kuras ir dekorētas ar keramikas flīzēm "talavera", iespaidīgās kalnu ainavas un vulkāni, padara šo pilsētu par sapni skaistu fotogrāfiju un senās arhitektūras cienītājiem. Taču, ja viena no Jūsu galvenajām vājībām ir garšīgs ēdiens, tad Meksikas kulinārā galvaspilsēta Jums neliks vilties. Mēs iesakām nogaršot mērci, kurā ir savinota nepārspējamā šokolādes garša un slafenais čilli pipras. Mēs dodamies ceļā uz Oaksaku.
(šeit būs īsi apstāties un varēsiet nofotografēties ar šiem eksotiskajiem augiem). Oaksakā dosieties vakara pastaigā pa pilsētu, kas slavena ar savu koloniālo arhitektūru, muzejiem un baznīcām, kā arī ar krāsainu rokdarbu pārpilnību- tekstilizstrādājumiem, keramiku, koka un metāla. Būs iespēja iegādāties skaistus suvenūrus mājās palicējiem. Izmitināšana viesnīcā.


4. diena. Brokastis viesnīcā. Dosimies uz vienu no vietējām fabrikām, kur ražo meskālu (destilēts alkoholiskais dzēriens, kas izgatavots no jebkura veida agaves), ekskursija ražotnē un desgustācija. Tiem, kuri vēlēsies, būs iespēja nobaudīt kāpurus, kas dzīvo maguei kāta iekšpusē, kurus saskaņā ar vietējām tradīcijām parasti ievieto meskāla dzērienā. Pēc degustācijas pa kalnu ceļu, kurš ved gar aguves lauku Jūs nokļūsiet Tevantapeka. Nakts viesnīcā.

5. diena. Brokastis viesnīcā. Pēc broakstīm dodamies uz Sumidero kanjonu, kurš ir starp pasaules 20 skaistākajiem kanjoniem. Kalnu klintis ieskauj šo skaisto kanjonu. Viena no Meksikas lielākajām upēm Grijalva upe veido trīsdesmit kilometru garu kanjonu Sumidero. Pēc brauciena ar laivu cauri kanjonam Jūs dodaties uz San Cristobal de las Casas, gleznainu koloniālo pilsētu, kas atrodas ielejā, kuru ieskauj kalni ar priežu meži. Senie indiāņu pēcteči joprojām dzīvo pilsētas tuvumā. Vakarā - brīvais laiks, ko var izmantot pastaigām pa senatnīgajām pilsētas ielām, kur gaiss ir piesātināts ar bagātīgo Čiapas kafijas aromātu, un apmeklēt daudzos veikalus ar nefrītu un vietējiem dzintara izstrādājumiem. Izmitināšana viesnīcā San Cristobal de las Casas.

6. diena. Brokastis viesnīcā. Mēs iesāksim šo dienu ar Tsitsili San Juan Chamula maiju indiāņu ciemata apmeklējumu San Cristobal de las Casas pilsētas tuvumā, kas ir slavena ar savu baznīcu, kurā šķietami nav saderīgi katoļu rituāli iun pagānisms. Tad mēs dosimies uz Sanhuanas Chamula pilsētu un varēsim vērot, cik ātri Meksikā var mainīties apkārtējā daba: no skujkoku mežiem līdz hipnotizējošiem subtropu džungļiem. Izmitināšana Palenkē.

7. diena. Brokastis viesnīcā. Palenkes drupas tiek uzskatītas par vienu no svarīgākajām maiju arheoloģiskajām vietām Meksikā. Senā pilsēta atrodas starp augstiem džungļiem aizaugušiem pauguriem, agrā rītā drupas apņem bieza migla, netālu plūst neliela straume, bieži var dzirdēt jaguāra vai gaudojošā pērtiķa rūkoņu. Dabas un seno drupu kombinācija šai vietai piešķir īpašu enerģiju. Ekskursijas vadītājs jums pastāstīs par noslēpumainās Palenkes pilsētas leģendām un tradīcijām. Pēc ekskursijas pārbrauciet uz Kampečes pilsētu. Jūs pastaigāsieties pa šaurajām koloniālajām ielām, redzēsiet īstās cietokšņa sienas, kas izturējušas neskaitāmus pirātu uzbrukumus. Izmitināšana 4* viesnīcā .

8. diena Brokastis. No rīta jūs dodaties uz majestātisko Ušmal, par kuru ir daudz leģendu. Runā, ka burvju piramīdas templis tika uzcelts tikai vienā naktī, un mežsargi - Alushi - joprojām dzīvo pilsētā. Valdnieka pils, Bruņurupuču māja, Baložu pagalms, Klosteris - to visu redzēsiet šeit, unikālajā pilsētā. Vēlāk Jūs iejutīsieties Spānijas aristokrātu pasaulē un apmeklēsiet koloniālo pilsētu Merida. Vakara pastaiga pa pilsētu. Izmitināšana viesnīcā.

9. diena. Brokastis viesnīcā. Izbraukšana uz Jukatanas pussalas centru, lai izpētītu tās galveno apskates objektu - Čičenicu. Šī senā pilsēta ir viens no Jaunajiem septiņiem pasaules brīnumiem un ir atzīta par UNESCO Pasaules mantojuma vietu. Kukulkanas piramīda, Kareivju templis, pasaulē lielākais bumbu laukums Pok-ta-Pok, Jaguāru templis, Observatorija un citas ēkas pārsteigs ar savu varenību. Būs iespēja izpeldēties kristāldzidrā ezerā, kur varēsit izjust pazemes ūdeņu ārstnieciskās īpašības. Transfērs uz Kankunu / Riviera Maya, izmitināšana viesnīcā.

10. diena Brokastis. Transfērs uz lidostu. Lidojums Kankuna-Stambula-Rīga

11. diena Ielidošana Rīgā


.Cenā iekļauts:
- Lidojums ar Turkiš Airlines avio līnijām
- Nododamā bagāža līdz 30 kg
- Dzīvošana 3*-4 * viesnīcās
- Brokastis (zviedru galds vai amerikāņu brokastis), nepieciešamības gadījumā arī brokastis līdzņemšanai;
- Vietējā gida pakalpojumi krievu valodā, kuram ir vairāk kā 20 gadu pieredze ekskursiju vadīšanā;
- Ieejas biļetes objektos pēc programmas;
- Transfērs no/uz lidostu
- Transporta pakalpojumi visa ceļojuma laikā
- Grupas vadītāja pakalpojumi

Cenā nav iekļauts:
Pusdienas un vakariņas
Apdrošināšanas polises
Covid testi
Piemaksa par vienvietīgu dzīvošanu -600 EUR
Vīza Latvijas Republikas nepilsoņiem

Apskates objektu secība un dienu plānojums var mainīties vietām.
Brauciena tūroperators SIA "Nikos Travel"

Pamatcena 2 389 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *