29 700 300
67 700 300
Rezervē internetā
cb@cb.lv
29 700 300

ŠVEICES UN AUSTRIJAS DABAS BRĪNUMI: Bādene, Reinas ūdenskritums, Rapersvīle, Lucerna, Swarovski kristalu pasaule, Gerlosa kalnu pāreja, Krimles ūdenskritums.

trip-pic
20. - 24. jūnijs
5 dienas | Šveice
Brīvo vietu skaits - 38
Valoda - latviešu/krievu
Ozolciems
no 229 €
380 €
Rezervēt
Pasteidzies! -151€
229 €
Viena vieta 380 €
Ar papildvietu 450 €
Agrās rezervēšanas akcija 229 €

Ceļojuma programma

Valsts: Šveice, Austrija

ŠVEICES UN AUSTRIJAS DABAS BRĪNUMI
BĀDENE - REINAS ŪDENSKRITUMS – RAPERSVĪLE – LUCERNA – SWAROVSKI KRISTĀLU PASAULE - GERLOSA KALNU PĀREJA – KRIMLES ŪDENSKRITUMS
20.06. – 24.06.2022. 
5 dienas / Visas naktis viesnīcās
Ceļojuma cena: € 380

1.diena. 20.06. „Un ceļojums sākas...”
Agri no rīta izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā. Lietuva. Polija. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

2.diena. 21.06. „Kūrortpilsēta Bādene...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Ierašanās Bādenē pie Vīnes. Bādene pie Vīnes ir radusies kā kūrortpilsēta un, vienlaikus, ir nesusi arī ķeizariskās pilsētas titulu. Tas ir Austrijas populārākais kūrorts, kurš iedvesmoja daudzas populāras personības, tajā skaitā Mocartu, Šūbertu, Štrausu un Bēthovenu, kurš tieši šeit sarakstīja Devīto simfoniju. Bādene atgūstot luksus kūrorta slavu joprojām spēj piesaistīt gan turīgus atpūtniekus un promenences, gan tūristus no visas Eiropas. Brīvais laiks pilsētā vai relaksācija Römertherme Baden termālajos baseinos. Tā būs lieliska atpūta un relaksācija. Laiks ceļā. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā, Dornbirnas apkaimē. Ierašanās viesnīcā.

3.diena. 22.06. „Ezeru un kalnu zeme...”
Brokastis*. Piedāvājam doties izbraukuma ekskursijā „Ezeru un kalnu zeme” (par papildus samaksu 40 €). Laiks ceļā. Reinas ūdenskritums - varenākais Eiropā. Izbaudīsim milzīgās ūdens masas varenību. Brauciens ar kuģīti, baudot dabas unikālo spēku. Turpinām braucienu līdz Sanktgallenas kantona pilsētiņai Rapersvīlei, tā atrodas uz zemesraga, kas iestiepjas Cīrihes ezerā. Rapersvīli dēvē par Rožu pilsētu. Romantiska pastaiga pa pilsētu.
Pārbrauciens līdz Lucernai - tūristu visvairāk apmeklētākajai pilsētai Šveicē. Lucerna - gaismas pilsēta, Šveices pērle un sirds, pilsēta – ilūzija, kur cilvēks nav spējis sabojāt Dieva iecerēto, mistiska pilsēta. Iepazīšanās pastaiga pa pilsētu. Iespēja izjust mūsdienu krāšņumu un senatnes varenību. Nedaudz aizdomājamies, un mēs nokļūstam 14. gadsimtā, stāvam uz Kapelas tilta, garām paiet grāfi, spīdīgās bruņās tērpti bruņinieki... Dodamies pie pasaules paša skumjākā akmens – Lauvas Monumenta, kurš pastāstīs savu bēdīgo stāstu. Lucerna – lieliska pilsēta, kura atrodas Frīvaldštates ezera krastā. Iepazīšanās pastaiga pa pilsētu. Atgriešanās viesnīcā. Nakts 3* viesnīcā Austrijas teritorijā, Dornbirnas apkaimē.

4.diena.23.06. „Dabas un cilvēku veidotie šedevri...”
Brokastis*. Ekskursiju diena „Dabas un cilvēku veidotie šedevri” (par papildus samaksu 35 €).
Brauciens uz leģendāro muzeju, tā ir viena no atmiņā paliekošākajām ekskursijām. Pazīstamāko dizaineru darinājumi, kas strādājuši austriešu arhitekta Andrē Hellera vadībā, "Swarovski kristālu pasaulē” pārsteidz ar oriģinalitāti un skaistumu. "Swarovski kristālu pasaulē” cilvēks jūtas kā iegrimis skaistā sapnī par daiļo. Jums būs iespēja iegādāties neaizmirstamas, jaukas dāvaniņas saviem mīļajiem, tuvajiem un mājās palikušajiem.
Brauciens pa Gerlosa kalnu pāreju 1500 m augstumā. Krimles ūdenskrituma apmeklējums. Augstā Tauerna nacionālā parka teritorijā atrodas augstākais ūdenskritums Alpos /~380 m/ un viens no augstākajiem Eiropā. Patīkama pastaiga vērojot ūdenskrituma trīskāples. Ūdens šalkas, tūristu kņada un neaizmirstamu iespaidu karuselis. Nakts 3* viesnīcā Čehijas teritorijā, Brno apkaimē. Nakts viesnīcā.

5.diena. 24.06. „Bet mājās ir vislabāk...”
Brokastis*. Laiks ceļā. Vēlu vakarā, naktī ierašanās Rīgā.

Samaksas kārtība
• Avansa iemaksa slēdzot līgumu 30% no ceļojuma summas.
• Atlikusī summa: 20 dienas pirms ceļojuma sākuma.

Ceļojuma cenā ietilpst:
• brauciens ar komfortablu autobusu (WC,TV, kondicionieris),
• transporta un ceļa izdevumi,
• nakšņošana 2* vai 3* viesnīcās, viesu namos pēc programmas, 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām (WC, duša/vanna numurā), brokastis (*paredzētais brokastu laiks no pl.7-8., brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās nakts mītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma)
• grupas vadītāja pakalpojumi.

Piemaksas un papildus izdevumi:
• piemaksa, ja nepieciešams vienvietīgs numurs viesnīcā 90 €,
• piemaksa par papildvietu autobusā 70 €,
• ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos,
• pilsētas sabiedriskais transports,
• AAS "BALTA'' medicīniskā apdrošināšana 7.25 € (65-69 gadu vecumā 14.50 €; 70-75 gadu vecumā 21.75 €).

Papildus izdevumi izbraukuma ekskursijām:
Izbraukuma ekskursija „Ezeru un kalnu zeme” 40 €, Ekskursiju diena „Dabas un cilvēku veidotie šedevri” 35 €.
Pilna ekskursiju paketes cena (bez ieejas biļetēm) 75 €. IZDEVĪGI: iegādājoties pilno ekskursiju paketi pirms ceļojuma cena 65 €, bērniem līdz 14g. 50 €.                                       Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursijas cenā un tiek apmaksātas uz vietas.

*Izbraukuma ekskursijas dienā papildus samaksā ir iekļauts – degviela, maksas ceļi un ceļu nodokļi, stāvvietas, gida vai grupas vadītāja pakalpojumi.

Izmaksas apskates objektiem, pasākumiem un ekskursijām:
Romiešu Termas 16.60 €; Kuģītis pie Reinas ūdenskrituma 11 €; “Swarovski pasaule” 19 €; Krimlas ūdenskritums 4€; pilsētu nodoklis.

2021. gada izmaksas

 

Viena vieta 380 €
Ar papildvietu 450 €
Agrās rezervēšanas akcija 229 €
Apdrošināšana 7.25 €
Apdrošināšana (65 g. - 69 g.v.) 14.50 €
Apdrošināšana (70 g. - 75 g.v.) 21.75 €
Piemaksa par izbraukuma ekskursiju paketi (bērniem līdz 14 g.)(bez ieejas biļetēm) 50 €
Piemaksa par izbraukuma ekskursiju paketi (bez ieejas biļetēm) 65 €
Piemaksa par single numuriņu 90 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *