Tallinas iela 30, Rīga
cb@cb.lv

«HOLANDE – ZIEDU SVĒTKI UN SLAVENĀ ZIEDU PARĀDE 2023!» GARANTĒTS

trip-pic
18. - 23. aprīlis
6 dienas | Nīderlande
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Laimtūre
no 365 €
390 €
Rezervēt
Pasteidzies! -25€
365 €
Pamatcena 390 €
Akcija 365 €

Ceļojuma programma

APMEKLĒTĀS VIETAS CEĻOJUMA LAIKĀ: HANNOVERA – КEUKENHOFAS ZIEDU PARKS – DELFTA – HĀGA – ZAANSE SHANSA – VOLENDAMA – AMSTERDAMA – BRAUNŠVEIGA


1. DIENA

06:00 Izbraukšana no Rīgas. Laiks ceļā, brauciens cauri Lietuvai, Polijai. Nakts viesnīcā Polijā.

2. DIENA 

Brokastis. Pārbrauciens uz Hannoveru. Apmeklēsim slavenos Hērenhausen (Herrenhausen) Dārzus. Vieni no visspilgtākajiem Vācijas dārziem baroka stilā. Jau gadsimtu garumā šie dārzi apmeklētājus pārsteidz ar savu krāšņumu. 50 hektāru lielajā teritorijā vienkopus atrodas zālāji, ziedu dobes, skulptūras un krūmi, kas veidoti ideālās ģeometriskās figūrās. Dārza centrālais objekts bija Hērenhausen pils, kas diemžēl tika izpostīta kara laikā, pils drupas šobrīd atrodas pie oranžērijas. Vasaras laikā dārzā notiek klasiskās mūzikas pasākumi, kas apmeklētājiem uzbur 18.gs – smalkā un šarmantā baroka laika sajūtas. Brīvs laiks pastaigai dārzos. Pārbrauciens uz viesnīcu Nīderlandē. Nakts viesnīcā.

3. DIENA  

Brokastis. Brīva diena. Pēc vēlēšanās, par papildus maksu, ekskursija „Zaanse Shansa, Volendama, Amsterdama”. 
Pārbrauciens uz Volendamu – tipisku Holandes viduslaiku ostu. Volandama jau senāk ir bijusi ļoti svarīga Holandes osta, un ir saglabājusi šo svarīgo nozīmi līdz mūsdienām, vienlaicīgi saglabājot tās tradīcijas un gleznaino dabu. Volendamas iedzīvotāji vēl šodien ikdienā velk nacionālos Holandes tērpus. 
Folkloras pilsētiņa Zaanse Shans – tas ir muzejs zem klājām debesīm. Šī mazā pilsētiņa ietver gan vēsturiskus notikumus, gan neparastu daiļumu. Vējdzirnavas un mazās burvīgās mājiņas rada sajūtu, ka esat devies ceļojumā laikā. Tieši šeit – Zaanse Shansā Jūs iepazīsieties ar vietējiem meistariem, kuri veido Holandes populārās koka tupeles un izgatavo pazīstamo Holandes sieru. Tā būs labākā dāvana, ko atvest atpakaļ uz mājām. 
Turpinām ceļu uz Amsterdamu. Iepazīšanās ar Amsterdamas vēsturisko centru: Damma laukums, Karaļa pils, slavenais protestantu dievnams Vesterkerka, Sv.Nikolasa katedrāle, peldošais Ziedu tirgus, kur var redzēt un nopirkt vietējos un ārzemju eksotiskos ziedus, augus u.c. Brīvajā laikā piedāvājam doties kruīzā pa Amsterdamas kanāliem, izbaudīt kafiju vietējā kafejnīcā vai doties pastaigā gar populārākajiem Amsterdamas tūristu objektiem. Nakts viesnīcā.

4. DIENA 

Brokastis. Keukenhofas ziedu parks ir Nacionālais ziedu parks Holandē, kurš ir slavens ar savu lielo tulpju izvēli. Tieši te Jūs redzēsiet visas krāšņākās, neparastākās un retākās tulpju šķirnes! Brīvs laiks parkā dos iespēju apskatīt un izstaigāt visas krāšņās takas. 
Pārbrauciens uz Hāgu. Pastaiga pilsētā. Hāgas iedzīvotāji ir lepni par savu pilsētu, kas ir pamatoti, jo šeit dzīvo karaliene Beatrise un atrodas valdības rezidence. Pilsētu ir iecienījuši tūristi tās īpašās atmosfēras dēļ. Šeit modernais mijas ar seno. 
Brauciens uz viduslaiku pasaku pilsētiņu Delftu. Tieši Delfta tiek uzskatīta par vienu no Holandes pērlēm. Ja esat Holandē, Jūs noteikti jāapmeklē Delfta! Pilsētas mazie kanāli, gotikas stila viduslaiku fasādes, tirgus laukums, Rātsnams un Svētās Agatas klosteris nevienu neatstās vienaldzīgu. Brīvs laiciņš. Nakts viesnīcā.

5. DIENA 

BrokastisBrīva diena pēc vēlēšanās, parpapildus maksu. Ziedu parāde Holandē «BLOEMENCORSO»  (Blūmenkorso)  ir visslavenākā un apmeklētākā ziedu parāde pasaulē! Parādes laikā ir iespējami ieraudzīt visas pasaules krāsas un izbaudīt visdažādākos aromātus! Ziedu skulptūras sastāv no vairākiem tūkstošiem tulpju, kas ir Holandes simbols. Vairāk kā 30 vezumu un 20 gigantisku plostu ik gadu tiek izrotāti ar ziediem un veic 42 kilometru garu ceļu no Nordveikas līdz Hārlemai. Ar ziediem izrotātie plosti tiek pavadīti ar dejām un dziesmām! Orķestri un deju kolektīvi veido svētku atmosfēru. Pozitīvas emocijas jūs pavadīs vēl ilgāku laiku! 2023. gada parka tēma ir „Brīvība!” (Freedom). Neliela pietura privātā saimniecībā, kurā gatavo vietējos sierus un koka tupeles-  klompus. Mums būs iespēja uzzināt kā šeit top siers un to nogaršot kā arī redzēt koka tupeļu grebšanu. Pārbrauciens uz Poliju. Nakts viesnīcā Polijā.

6. DIENA 

Brokastis. Tranzīts caur Poliju un Lietuvu. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

BRAUCIENA CENĀ IEKĻAUTS:

 • Autotransporta pakalpojumi
 • Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā
 • Ekskursijas/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus samaksu
 • Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.
 • Ēdināšana: brokastis viesnīcās

PAPILDUS IZDEVUMI:

 • Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana
 • Izbraukuma ekskursija „Ziedu parāde, Keukenhofas ziedu parks, Delfta, Hāga” - 40 EUR 
 • Izbraukuma ekskursija „Zaanse Shansa, Volendama, Amsterdama” – 40 EUR
 • Izbraukuma ekskursija Holandē «BLOEMENCORSO» 45 EUR
 • Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā –  120 EUR
 • Papildvieta autobusā – 100 EUR

Biļetes:

 • Hērenhausen (Herrenhausen) Dārzi (ieejas biļetes): 8 EUR pieaugušais, 4 EUR bērniem (līdz 17g), līdz 12 gadu vecumam bezmaksas
 • Keukenhofas ziedu parks (ieejas biļetes): 19 EUR pieaugušais, 9 EUR bērniem
 • Madurodam (ieejas biļetes): 17.50 EUR pieaugušais, bērniem līdz 2 gadu vecumam bezmaksas
 • Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 30 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.
Pasteidzies! -25€
365 €
Pamatcena 390 €
Akcija 365 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *