29 700 300
67 700 300
Pamata+ekskursijas 278 €

Ceļojuma programma

1 diena

Izbraukšana no Latvijas agri no rīta (precīzu vietu un laiku varēsi uzzināt 2 dienas pirms tūres mājas lapas sadaļā “Izbraukšanas grafiks”).

Tranzīts Polijas teritorijā.

Iekārtošanās viesnīcā, atpūta.

2 diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Brauciens uz Nirnbergu. Pastaiga pilsētā.

Nirnberga – ir moderna pilsēta ar rosīgo dzīvi un pusmiljonu iedzīvotāju skaitu. Īpašas atmosfēras un mājīguma pilnā pilsēta aicina pastaigām, atklāsmēm un apskatiem. Šis īpašais pilsētas gars ir labi jūtams vecpilsētā ar tās daudzām ievērojamākajām vietām un ļoti pieņemamām cenām veikalos. Sv. Lorenca baznīcas ēnā spēlē ielu muzikanti no visām pasaules malām, bet netālu no Dīrera Nama siltajos vasaras vakaros ir sastopami mūsdienīgi dzīves cienītāji. Šī ir Nirnbergas pievilcīga puse: šeit harmoniski līdzās pastāv vecs un jauns, moderns un vēsturisks, aktuāls un vēsturē aizvadītais. Nirnbergā Jūs gaida daudz pārsteigumu.

Izbraukšana uz viesnīcu Vācijas teritorijā, blakus Šveices robežai. Atpūta.

3 diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens “Cīrihe-Bāzele”

Brauciens uz Cīrihi, pa ceļam varēs izbaudīt Reinas ūdenskrituma skaistumu (maksa - EUR 1.00).

Reinas ūdenskrituma skaistas ainavas, varens Reins, dzidras ūdens straumes, kas lido ar neticamu ātrumu, svaigums, kas piedzimst gaisā un dabas majestātiskums pārsteigs un liks nosalt uz vietas. Šīs ainavas ir iedvesmojuši daudzus dzejnieki un rakstniekus, viņi arī Jums dāvās labu garastāvokli.

Ekskursija Cīrihē.

Cīrihe - pilsēta ar visaugstāko dzīves līmeni. Tas ir vislielākais ekonomikas un kultūras centrs Šveicē, un vienlaikus, pateicoties ainavas un arhitektūras unikālai kombinācijai, viena no skaistākajām Eiropas pilsētām. Mājīgi izvietojusies starp diviem kalniem, pilsēta amfiteātra veidā paceļas pa nogāzēm un, būdama pa vidū uz pusēm sagriezta ar Limmatas upi, paver abās Cīrihes ezera pusēs savas labākās fasādes. Labos laika apstākļos, aiz ezera pie apvāršņa mirdzoši pludinās Šveices Alpu sniegu panorāma.

Tālāk brauciens uz Bāzeli.

Bāzele tiek uzskatīta par vissenāko Šveices universitātes tipa pilsētu. Vēsturiskās pilsētas apskates vietas ir tirgus laukums ar dekorētu Rātsnamu un katedrāli vēlīnās gotikas stilā. Vecpilsētā atrodas virkne veikalu.
Bāzelē atrodas ap 40 muzejiem, piemēram, Bāzeles Tēlotājmākslas muzejs, Beyeler fonds un Kultūras muzejs, kā arī vairākas galerijas un teātri. 
Pilsētā atrodas arī Botāniskais dārzs, vairāki parki un Šveicē lielākais zoodārzs.

Atgriešanās viesnīcā vakarpusē. 

4 diena

Brokastis.

Ekskursijas brauciens uz Lucernu.

Lucerna – galvenā Centrālās Šveices pilsēta. Kalnu un pakalnu ieskauta, tā atrodas pie Fīrvaldšteterezera. Tā ir valsts ģeogrāfiskais un vēsturiskais centrs, vairāku gadsimtu garumā tā bija uzskatīta par neatzīto Šveices galvaspilsētu.

Brīvs laiks.

Pēc vēlēšanās, brauciens uz Interlakenā, uz ūdenskritumu ieleju (papildu maksa 30 EUR).

Pēc Mendelsona vārdiem: “Kas neredzēja Interlakenas ainavu, neko nezinās par Šveici. Aprakstīt to ir neiespējams, vārdi te ir bezspēcīgi..."
Pašā Šveices sirdī esošā Interlakena kalpo par sava veida savienojumu starp diviem ezeru lokiem – Tūnas un Briencas ezeriem. Tā cēlies arī nosaukums, kas nozīmē “starpezeru”. Ūdens ar kristāli dzidrajiem kalnu strautiem, dārdošajiem ūdenskritumiem, tīrajām upēm, dziļajiem zilajiem ezeriem un strūklakām - to visu Tev būs iespēja skatīt savām acīm.

Pa ceļam apstāšanās pie Trimellbahas ūdenskrituma (Trummelbachfalle) (papildu maksa par apskati).

Vēlu vakarā atgriešanās viesnīcā.

5 diena

Brokastis.

Brīva diena vai pēc vēlēšanās, ekskursijas brauciens “Berne-Ženēvas ezers-Veve- Montrē-Ženēva” (papildu maksa 50 EUR)

Brauciens uz Berni.

Berne nav līdzīga nevienai pilsētai. Tā ir unikāla un neatkārtojama. Viena no nedaudzām Viduslaikos dibinātajām pilsētām, kas savu sākotnējo izskatu ir saglabājusi līdz pat mūsdienām. Ceļojot pa Šveici 1779. gadā, Gēte atzīmēja: "No visām redzētajām pilsētām šī ir visskaistākā". Apvienoto Nāciju Organizācija pasludinājusi Berni par Pasaules Kultūras mantojumu, tāpat kā Romu, Florenci, Ēģipti.

Ženēvas ezers (arī Lemāns) ir liels ezers Alpos uz Šveices un Francijas robežas. 60% ezera atrodas Šveicē, 40% - Francijā. Ezera krastā atrodas daudzu slavenību mājas.

Tālāk redzēsim Šiljonas pili, kuras drūmā vēsturi esot tik ļoti saviļņojusi Baironu, ka dažu dienu laikā viņš te ir sacerējis savu slavenu poēmu “Šiljonas gūsteknis”.

Pārbrauciens uz Veve. Katru gadu pilsētā norisinās komēdijas filmu festivāls, varēsiet uzņemt bildes blakus Čārlija Čaplina piemineklim, kas pēdējos 25 sava mūža gadus nodzīvojis te.

Montrē - pilsētiņa, kuru pamatoti dēvē par Šveices Rivjēru. Ženēvas ezera piekrastē ir gara promenāde, sniegiem klātas kalnu virsotnes, ezerā vizinās kuģīši - Rivjēra, ko iecienījušas daudzas slavenības. Mazā un atraktīvā Montrē pilsētiņa, pazīstama ar intensīvu kultūras dzīvi, ar izstādēm, koncertiem un izcili slaveno Montrē džeza festivāli.

Tālāk ceļš ved uz Ženēvu, kur atrodas tādu pasaules slaveno organizāciju mītnes, kā Starptautiskā Sarkanā Krusta komiteja un Apvienoto Nāciju Organizācija.

Brīvs laiks. Atgriešanās viesnīcā

6 diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana. Ceļš uz Vircburgu.

Ekskursija pilsētā.

Vircburga (Wurzburg) atrodas Bavārijas federālās zemes ziemeļrietumos un ir slavena ar tās arhitektūru un vīniem, bet Vircburgas rezidence ir viena no labākajām mūsdienu celtnēm baroka stilā Vācijā, kuru UNESCO ir atzinusi par Kultūras mantojumu.

Izbraukšana uz viesnīcu Polijas teritorijā. 

7 diena

Brokastis. Numuriņu atbrīvošana.

Ceļš uz Rīgu.

Ierašanās Rīgā vakarā/naktī.
Ceļojuma izmaksās ietilpst:

  • Vieta komfortablā tūristu klases autobusā
  • Grupas vadītāja pakalpojumi
  • 2 naktis *** tranzīta viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
  • 4 naktis Vācijas teritorijā, *** viesnīcās ar brokastīm (viena vieta divvietīgā numuriņā)
  • Ekskursijas brauciens “Cīrihe-Bāzele”
  • Ekskursija Vircburgā
  • Ekskursija Lucernā 
  • Ekskursija Interlakenā 
  • Ekskursijas brauciens “Berne-Ženēvas ezers-Veve-Montrē-Ženēva” 

Ja Jūs ceļojat vienatnē, obligāta piemaksa par izmitināšanu vienai personai viesnīcās – 165 EUR

Ekskursija Interlakenā (Ziemas periodā no 06.11. līdz 01.04. - Trimellbahas ūdenskritums būs ciet, ekskursijas laikā to nevarēsim apmeklēt.)

Pamata+ekskursijas 278 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!