29 700 300
67 700 300

Belostoka, Ļubļina, Zamošča - UNESCO mantojums!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

21. - 23. decembris
3 dienas | Polija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Sibus
no 99 €
159 €
Rezervēt
Pasteidzies! -60€
99 €
Ceļojuma cena 159 €
Akcijas cena iegādājoties ekskursiju paketi 99 €

Ceļojuma programma

Akcijas cena spēkā iegādājoties ekskursiu paketi.

Tikai trīs dienas, bet tik daudz ko redzēt! Aicinām doties aizraujošā ceļojumā pa Ļubļinas vojevodisti. Bagāta vēsture, krāšņa arhitektūra, gardi ēdieni...
Visas naktis viesnicā

1.diena
5:30 Izbraukšana no Rīgas. Lietuva. Polija. Apstāšanās Belostokā (~1h). Neliela pastaiga pa pilsētu grupas vadītāja vadībā - Branicku pils, vecpilsētas rātslaukums, oriģināla senlaicīga baznīca. Brīvais laiks pusdienām. Vakarā ierašanās Ļubļinā. Ļubļina – lielākā un attīstītākā pilsēta Vislas upes austrumu krastā. Pilsēta vilina tūristus ne tikai ar saviem arhitektūras pieminekļiem, bet arī īpaši mājīgu atmosfēru un komfortu. Ļubļina ir viena no Polijas senākajām pilsētām. Pilsēta ir īpaša arī dēļ tās garīgās un laicīgās arhitektūras lieliskā apvienojuma – monumentālās un elegantās celtnes, omulīgas kafejnīcas, cilvēku pūļi pilsētas šaurajās ieliņās un platajos laukumos. Tas viss veido Ļubļinas īpašo atmosfēru. Paradīze tiem, kuriem patīk iepirkties – sākot ar dažādām lētām bodītēm un beidzot ar dārgajiem veikaliem ar mirdzošajām vitrīnām. Iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks. Šo vakaru iesakām pavadīt akvaparkā vai apmeklēt tirdzniecības centru “Zamkoviji terassi”. T/c ir plašs veikalu klāsts. Kopumā tur ir aptuveni 150 veikalu, kafejnīcas un restorāni. Apzaļumotā jumta terase vilina baudīt krāšņu skatu uz Ļubļinas vecpilsētu. Nepiespiesta gaisotne, ērta atrašanās vieta, un pārdomātas ērtības ģimenēm ar maziem bērniem, sniedz ērtu iepirkšanās iespēju ikvienam. Stilīgi pirkumi, pazīstami zīmoli, lieliska izklaide. Nakts viesnīcā Ļubļinā.

2.diena
Brokastis. Ekskursija ar kājām pa Vecpilsētu. Ļubļinas Vecpilsēta iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā, Krakovas vārti kā pilsētas simbols, Sv.Trīsvienības baznīca un pārsteidzošā Ļubļinas pils. Pastaiga pa vecpilsētas šaurajām ieliņām. Piedāvājam apmeklēt muzeju un Sv.Trīsvienības bazīcu, kas skaitās viens no galvenajiem pilsētas apskates objektiem. Baznīca ir celta gotikas stilā, bet tās griestus klāj unikālas bizantijas stila freskas. Plkst. 12:00 izbraukuma ekskursija uz vēsturisko renesanses pilsētiņu – Zamošču. Šī pilsētiņa ir celta 16.gs. un ir iekļauta UNESCO mantojuma sarakstā. Pilsēta tika celta kā pilsēta cietoksnis kancleram Janam Zamoiskim. Zamošču sāka celt klajā laukā stingri pieturoties detalizētam plānam. No Padujas bija uzaicināts slavens itāļu arhitekts Bernardo Morando, kurš izveidoja pilsētiņu Itāļu renesanses stilā un pilsēta ieguva iesauku „ Ziemeļu Paduja”. Laika gaitā iedzīvotāju radītā spilgtā daudznacionālā mozaīka bija kā svarīgs savienojošs posms starp Austrumiem un Rietumiem. Pastaigas laikā redzēsiet Zamoščas pili, pieminekli pilsētas dibinātājam, neskaitāmas sakrālās celtnes, Armēņu namu, Rātsnamu, Arsenālu un patīkami pavadīsiet laiku. Dažādus suvenīrus var iegādāties tūristu iecienītajā tirgus laukumā. Laukumu ieskauj dažādas kafejnīcas un restorani. Izvēlieties kādu pēc savas gaumes un ieturiet gardu maltīti! Atgriešanās Ļubļinā, brīvais laiks. Nakts viesnīcā Ļubļinā.

3. diena
Brokastis. Ekskursija uz Zamoisku pili, vienu no bagātāko Polijas magnātu rezidencēm, kas ir lieliski saglabājusies līdz mūsdienām. Zamoisku dzimta ieņēma ļoti nozīmīgu lomu Polijas vēsturē. Šajā pilī ir aplūkojamas vairāk kā 1000 gleznas. Aiz pils atrodas franču stila parks ar ģeometriskām puķu dobēm un krūmiem. Mūsdienās Zamoisku dzimta finansē parka un pils uzturēšanu. Izbraukšana uz Latviju. Polija. Lietuva. Vēlu vakarā ierašanās Rīgā.

Ceļojuma cenā ietilps:

transporta un ceļa izdevumi;
1 vieta tūrisma klases autobusā;
2 nakts 3*** viesnīcā Lubļinā;
2 brokastis;
Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izdevumi saskaņā ar programmu:
1. Ekskursija Lubļinā (ar kājām) ar vietējo gidu krievu val.- 15 EUR
2. Izbraukuma ekskursija uz Zamoščas pilsētu- 25 EUR
3. Ekskursija Zamoisku pilī ar pils gidu un ieejas biļeti – 15 EUR
Ekskursiju pakete (1.+2.+3.ekskursijas) 45EUR iegādājoties iepriekš.

Ceļojums plānots 40 cilvēku grupai.

Tūrisma operatoram ir tiesības veikt dažādas cenu akcijas un mainīt to norises periodu  (pagarināt vai izbeigt pirms norādītā laika).


Uzmanību!
1.    Neatkarīgi no ceļotāja vecuma, ceļojuma laikā ir jābūt līdzi derīgam ceļošanas dokumentam- pasei vai ID kartei (LR pilsoņiem ceļojot ES, EEZ un Šveices konfederāfijas terirorijā, Melnkalnē un Horvārijā).
2.    Ja ceļojumā dodas bērns (līdz 18 g.v.), līdzi ieteicams ņemt arī dzimšanas apliecību. Ja bērns ceļojumā dodas bez vecākiem, līdz skolas vecumam līdzi jābūt arī notariāli apstiprinātai pilnvarai (vēlams tulkotai arī krievu un/vai angļu valodā). Skolas vecumu sasniegušiem bērniem, jāievēro 2010. gada 3. augusta Ministru kabineta noteikumu Nr. 721 “Kārtība, kādā bērni šķērso valsts robežu” prasības.
3.    Nepilngadīga personas var doties ceļojumā tikai ar pavadošo personu, kas uzņemas pilnu atbildību par nepilngadīgo personu.
4.    Tūrisma operatoram ir tiesības mainīt apskates objektu apmeklējumu kārtību vai nepieciešamības gadījumā aizvietot ceļojumu programmā minētos objektus ar līdzvērtīgiem.
5.    Tūrisma operators neatbild par trešo personu sniegtajiem pakalpojumiem.
6.    Tūrisma operators nav atbildīgs par apskates/izklaides objektu darba laika izmaiņām, par kļūdainu informāciju un dažādu pasākumu atcelšanu bez iepriekšēja brīdinājuma.
7.    Ierašanās laiks plānotajās naktsmītnēs kā arī atgriešanās laiks no ceļojuma var mainīties sakarā ar ceļa remonta darbiem, laikapstākļiem vai neparedzētām situācijām ceļā. Tūrisma operators nav atbildīgs par šāda veida izmaiņām un negarantē konkrētu ierašanās/ atgriešanās laiku.
8.    Ja klients pirms brauciena nav veicis papildus pakalpojumu apmaksu (piem.,restorānu, kuģīti, ieejas biļetes u.c.), tūrisma operators negarantē to nodrošināšanu ceļojuma laikā.
9.    Grupas vadītāja pienākumi ir organizēt ceļojuma programmas izpildi saskaņā ar tūrisma operatora izsniegto programmu, organizēt vietējo objektu apmeklējumu, sniegt nepieciešamo informāciju. Īpašās situācijās grupas vadītāja pienākums ir novērtēt situāciju un pieņemt lēmumu par ceļojuma norises izmaiņām, saīsināšanu vai turpināšanu par to informējot ceļotājus.
10.    Grupas vadītājs nepilda gida funkcijas, kā arī nepilda individuālus pieprasījumus, ja vien nav norādīts citādāk.
11.    Ieejas biļetes objektos, vietējā gida pakalpojumi un citi atpūtas piedāvājumi ir par papildus samaksu, ja nav norādīts savādāk. To cena var mainīties atkarībā no valūtas kursa vai pakalpojuma sniedzēja veiktu cenu izmaiņu. 
12.    Tūrisma operators nav atbildīgs par neuzmanīgu un paviršu iepazīšanos ar ceļojuma programmu.
13.    Tūrisma operators nav atbildīgs par nepamatotām fantāzijām un klienta ilūzijām.
14.    Plānotais autobuss var mainīties, līdz ar to iespējamas izmaiņas arī autobusa sēdvietās.
15.    Grozījumi ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros.

Divas dienas pirms ceļojuma, lūdzam precizēt izbraukšanas laiku, vietu, autobusa numuru un grupas vadītāja tālruņa numuru!!!
Ceļojuma cena 159 €
Akcijas cena iegādājoties ekskursiju paketi 99 €
Medicīniskā apdrošināšana līdz 65 g.v. 2.85 €
Medicīniskā apdrošināšana 65-70 g.v. 5.70 €
Medicīniskā apdrošināšana 71-75 g.v. 8.55 €
3. Ekskursija Zamoisku pilī ar pils gidu (ar ieejas biļeti) 15 €
1. Ekskursija Lubļinā (ar kājām) ar vietējo gidu krievu val. 15 €
2. Izbraukums uz Zamoščas pilsētu 25 €
Papildus vieta autobusā 40 €
Piemaksa par vienvietīgu numuru viesnīcās, ja ceļojat viens/a 40 €
Ekskursiju pakete (1.+2.+3.) 45 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *