29 700 300
67 700 300

Horvātija - Atpūties Makarskas rivjērā

trip-pic
21. - 30. jūnijs
10 dienas | Horvātija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu
Travel RSP Plus
no 289 € Rezervēt
Vecā cena 410 €
Jaunā cena 289 €

Ceļojuma programma

HORVĀTIJA - ATPŪTIES MAKARSKAS RIVJĒRĀ

SAVER SAVAS ATMIŅU KRELLES NO DALMĀCIJAS KRĀŠŅUMIEM! 10 DIENU CEĻOJUMS DOS IESPĒJU IZBAUDĪT CEĻU GAR ADRIJAS JŪRU, KUR KATRS PIETURAS PUNKTS TEV LIKS HORVĀTIJU IEMĪLĒT NO JAUNA! IZBAUDI VASARU PA ĪSTAM ATPŪŠOTIES PIE JŪRAS VAI DODOTIES IEPAZĪT APKĀRTNI.

21.06.2019. – 30.06.2019.

10 dienas

Ceļojuma cena: € 289.00

1. diena

Agri no rīta izbraucam no Rīgas. Ceļš cauri Lietuvai, Polijai un Čehijai. Naktsmītne viesnīcā Čehijas/ Polijas pierobežā.

2. diena

Izbraucam uz Horvātiju, Adrijas jūras piekrasti Dalmācijā. Brauciens caur Austriju un Slovēniju. Vakarā iekārtojamies naktsmītnēs – apartamentos Makarskā.

3.-8. diena

Brīvas dienas atpūtai pie jūras. Katru dienu piedāvāsim doties vienā no minētajiem papildus braucieniem:*

1) brauciens uz Krkas Nacionālo parku – kanjoni, ūdenskritumi, un Trogiru, kur Tevi gaidīs pastaiga pa “akmens skaistules” Trogiras vecpilsētas ielām.

2) Brauciens uz Splitu un Omišu. Splitā apskatīsim Romas imperatora Diokletiāna pili (UNESCO). Omiša – pirātu pilsēta Adrijas jūras piekrastē. Tie, kuri vēlēsies, varēs doties aizraujošā raftingā** pa Cetinas upi pie Omišas. Tie, kas nevēlēsies doties raftingā, varēs baudīt atpūtu brīnišķīgajās Omišas pludmalēs un pastaigāties pa vecpilsētu.

3) Brauciens uz Plitvices Nacionālo parku. Parka apskate – 16 ezeru sistēma ar neskaitāmiem ūdenskritumiem.

4) Braucienu uz Dubrovnikiem – Horvātijas dienvidu pērli, kas iekļauta UNESCO mantojumu sarakstā.

5) Brauciens uz Bosniju un Hercegovinu – Mostaru (slavenais tilts, romantiska vecpilsēta) un Kravices ūdenskritumu (vienu no dabas retumiem Bosnijā un Hercegovinā).

6) Brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru (apmeklēsim Hvaras un Bračas salu ar slaveno Zelta raga pludmali) un zivju pikniks.

Naktsmītne – apartamenti Makarskā.

* Brauciens / **brauciens ar pasākumu par papildsamaksu.

9. diena

Agri no rīta uzsākam mājupceļu. Brauciens caur Slovēniju, Austriju un Čehiju. Naktsmītne viesnīcā Čehijas/ Polijas pierobežā.

10. diena

Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

 

Nepieciešamie ceļojuma dokumenti:
 • Latvijas pilsoņi un nepilsoņi uz Horvātiju un Bosniju un Hercegovinu var doties bez vīzas.

 • Latvijas pilsoņi uz Horvātiju var ceļot gan ar pasi, gan ID karti. Abiem dokumentiem ir jābūt derīgiem visa ceļojuma laiku. Latvijas nepilsoņi uz Horvātiju var ceļot tikai ar derīgu pasi.

 • Ceļojuma apdrošināšana nav obligāta, bet ir ieteicama.

 

VIETU APRAKSTI:

Horvātija

Valsts Eiropā, Balkānu reģionā, galvaspilsēta – Zagreba. Horvātija ir bagāta ar sešiem Pasaules kultūras mantojuma objektiem un astoņiem nacionālajiem parkiem. Lielākā Horvātijas dabas bagātība ir tās 1778 km garā Adrijas jūras piekraste un 1185 salas. Ievērojamākās no tām - Korčula, Hvara un Brača, atbilst apzīmējumam “paradīzes zemes virsū”.

Makarska

Makarska ir neliela pilsētiņa Adrijas jūras piekrastē, Dalmācijas reģionā, Biokovas kalnu grēdas pakājē. Makarska ir pazīstama ar savu ostu, palmu promenādi, Svētā Pētera pussalu, dažādām kafejnīcām, bāriem, augļu tirgu un, protams, pludmali. Šeit saule spīd vairāk kā 2750 stundas gadā, bet gaisa temperatūra ir virs 20° C no jūlija līdz septembrim, kā arī kristāldzidrajā jūrā ūdens temperatūra šajos mēnešos ir virs ~20° C

Trogira

Dalmācijas pērle, kurā līdzīgi kā Šibenikā, saglabājušās Venēcijas republikas laika celtnes. Trogiras vecpilsēta iekļauta UNESCO arhitektūras mantojuma sarakstā, galvenokārt, pateicoties Trogiras katedrālei. Ceļvežos Trogiru dēvē par pilsētu-muzeju.

Krkas Nacionālais parks

Krkas Nacionālais parks ir dibināts 1985. gadā un tā teritorija aizņem 109 km 2. Parks apskauj Krkas upes abus krastus pavadot to gandrīz līdz pašai Adrijas jūrai. Uz upes atrodas vairāki ūdenskritumi ar kopējo kritumu 242 m. Krkas NP esošais Skradinski buk ir visaugstākais no tiem, un tā fotogrāfijas bieži vien tiek izmantots, lai reklamētu Horvātijas dabas bagātības. Nacionālais parks ir vieta, kur nesteidzīgi var baudīt Vidusjūras klimatiskajai zonai atbilstošu floru un faunu.

Plitvices Nacionālais parks

Parks 1979. gadā tika iekļauts UNESCO Pasaules dabas mantojumu sarakstā. Mežiem klātā, kalnainā rajonā atrodas 16 ezeri, kas savā starpā savienoti ar kaskādēm un ūdenskritumiem. Ūdens krāsa ezeros pastāvīgi mainās no koši zilas līdz spilgti zaļai, no tumši zilas līdz pelēkai. Tas atkarīgs no minerālu un mikroorganismu koncentrācijas ūdenī un pat no saules staru krišanas leņķa.

Bosnija un Hercegovina

Galvaspilsēta - Sarajeva, naudas vienība - Bosnijas konvertējamā marka, platība - 51 197 kvadrātkilometri. Bosnija un Hercegovina ir valsts Balkānu rietumos, kas nosaukumu ir aizguvusi no diviem tās reģioniem. Bosnija aizņem valsts ziemeļu apgabalus, kas veido 4/5 kopējas teritorijas, savukārt Hercegovinai paliek pārēja dienvidu daļa. Galvenās valsts pilsētas ir galvaspilsēta Sarajeva, Banja Luka ziemeļrietumu reģionā, Bosanska un Hercegovinas galvaspilsēta Mostara.

Mostara

Zinātāji saka, ka pirms Hercegovina krita turku rokās, Mostarā atradās vien 19 mājas un neliels tiltiņš, kas slējās pāri Neretvas upei. Vīri, kas sargāja šo tiltu, to dēvēja par mostari, no kā tad arī ir cēlies pilsētas nosaukums. Šodien pilsēta ir Hercegovinas kultūras, politiskais un finanšu centrs.

Dubrovniki

Dubrovniki ir briljants Dalmācijas kronī. Tikai nedaudzas pilsētas pasaulē var teikt, ka tās ir ideālas, un Dubrovniki ir viena no tām. Tā ir apjozta ar bieziem akmens mūriem. Pilsētā ir brīnišķīga viduslaiku arhitektūra ar ēku skulpturāliem rotājumiem, baznīcām un pilīm, kā arī plata ar balto marmoru klāta iela. Tajā ir strūklaka, kurai ūdens tiek ņemts no 12 km attālās akas un daudz, daudz, kas cits.

Hvaras sala

Mākslas vērtības, maigs klimats, labas pludmales un smaržīgie lavandas lauki padara šo salu par vienu no Adrijas jūras pērlēm. Hvarā saulaino stundu skaits gadā sasniedz 2724 stundas un jau aprīlī vidējā temperatūra ir 20 grādi.

Bračas sala

Trešā lielākā Adrijas jūras sala. Salas dienvidrietumu piekrastē pie Bolas atrodas slavenā Zelta raga pludmale – trīsstūrveida zemes strēle, kas stiepjas jūrā un, mijoties paisumam ar bēgumu, maina formu.

Splita

Splita ir otra lielākā Horvātijas pilsēta, kā arī nozīmīgākais biznesa, administratīvais un kultūras centrs Dalmācijā. Viens no galvenajiem pilsētas apskates objektiem ir 4. gs. būvētā Romas imperatora Diokletiāna pils, kurā viņš uzturējās līdz pat savai pēdējai stundai, un kurā viņš tika apglabāts (iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā). Viduslaikos ap pili sāka veidoties mūsdienu Splitas aprises, kuras šodien raksturo Horvātijai tipiskā pilsētainava - sarkanie dakstiņu jumti un balsinātās sienas.

Omiša

Omiša – pilsēta ar kontrastiem – gan dabas, gan vēstures. Ziemeļrietumos Omišu ieskauj Cetinas upe ar smaragdzaļo ūdeni, bet dienvidos – Adrijas jūra. Pilsēta pazīstama kā pirātu pilsēta ar bagātīgiem vēstures notikumiem.

Raftings

Brauciens ar gumijas laivām pa Cetinas upes kanjonu, kurā jūs pavada pieredzējuši instruktori. Raftinga laikā var izbaudīt Horvātijas dabas varenību – neskarto floru un faunu, varenās klintis, ūdenskritumus, krāces, alas, cikāžu dziesmas, sauli, peldi kalnu upē, svaigu gaisu un lielisku atmosfēru.

 

Cenā ietilpst:
 • autotransporta (kondicionieris, WC) pakalpojumi;

 • grupas vadītāja pakalpojumi;

 • 2 naktis 2 zvaigžņu viesnīcā Čehijas/ Polijas pierobežā, 2-vietīgi numuri ar brokastīm;

 • 7 naktis apartamentos Horvātijā Makarskā (4 -, 6-vietīgi dzīvokļi ar 2-vietīgām guļamistabām privātmājās ar virtuvi, dušu, tualeti).

Cenā neietilpst:
 • vietējais tūrisma nodoklis: 1.5 EUR personai par nakti (jāmaksā uz vietas);

 • ieejas maksa apskates vietās un izklaides pasākumos;

 • pārtikai nepieciešamā nauda un personīgie izdevumi;

 • veselības apdrošināšana (piedāvājam BTA apdrošināšanu);

 • papildus braucieni un citi papildus pakalpojumi.

Iespējamās piemaksas:
 • piemaksa par iespēju izvēlēties sēdvietu autobusā EUR 20;

 • piemaksa par 2-vietīgu studio apartamentu Makarskā EUR 120 (kopā par apartamentu),

 • piemaksa par 1-vietīgu izvietošanu istabā, kopējā apartamentā Makarskā EUR 80,

 • piemaksa par papildvietu autobusā EUR 120;

 • piemaksa par 1-vietīgu izmitināšanu tranzītviesnīcās EUR 40.

Ja vēlaties 3-vietīgu izmitināšanu Makarskā, lūdzu, sazinieties ar mums!

Iespējamo papildus braucienu cenas:*

Brauciens

Brauciena cena ceļojuma laikā (EUR)

Brauciena cena, iegādājoties to pirms ceļojuma (EUR)

Braucienu paketes cena, iegādājoties to pirms ceļojuma (EUR)

Pieaugu-šie

Līdz 12 g.

Pieaugu-šie

Līdz 12 g.

Pieaugu-šie

Līdz 12 g.

Krkas Nacionālais parks un Trogira

35

30

30

20

 

 

110

 

 

70

Splita un Omiša

25

20

20

10

Dubrovniki

35

30

30

20

Mostara un Kravices ūdenskritums

35

30

30

20

Plitvices Nacionālais parks

40

35

35

25

!!! Ieejas biļetes ir par papildmaksu, un braucienu cenā neietilpst!!!
*Pasākums notiek, ja dalībnieku skaits ir vismaz 15 cilvēki!

Iespējamās papildizmaksas:

VALSTS

OBJEKTS VAI PASĀKUMS

PIEAUGUŠIE

BĒRNI

Polija

Pusdienas

no 15 PLN

 

WC apmeklējums

1.50 PLN

Bosnija un Hercegovina

Kravices ūdenskrituma apmeklējums

5 EUR

5 EUR

Horvātija

Ieejas biļete Krkas Nacionālajā parkā

145 HRK

120 HRK (7-18 g.)

 

Raftings pa Cetinas upi

35 EUR

24 EUR (līdz 12 g.)

 

Brauciens ar kuģīti pa Adrijas jūru un pikniks

35 EUR

25 EUR (līdz 16 g.)

 

Ieeja Plitvices Nacionālajā parkā

250 HRK

110 HRK (7-18 g.)

 

Ieejas biļete uz Dubrovniku mūra

150 HRK

50 HRK (6-18 g.)

 

Ieeja Trogiras Sv. Laurenca katedrāles tornī

~15 HRK

 

Ieeja Sv. Marka tornī

~30 HRK

 

Pusdienas

no 65 HRK

 

Kafijas tasīte

~10 HRK

 

 

Alus kauss

~15-20 HRK

 

 

Saldējums

~5-10 HRK

 

Ežu čības

~50 HRK

Iespējamo papildizmaksu cenas norādītas orientējoši un var mainīties!

Valūtas kurss:
1 HRK (Horvātijas kuna) ~ 0.13 EUR
1 PLN (Polijas zlots) ~ 0.24 EUR

Valūtas maiņas punkta “Tavex” atlaižu kupons iegūstams šeit.

Ceļojuma pamatvaloda - latviešu.

Personai ar ierobežotām pārvietošanās spējām lūgums sazināties ar tūroperatoru individuālo vajadzību precizēšanai.

Standarta informācijas veidlapa kompleksā tūrisma pakalpojuma līgumiem saskaņā ar Latvijas Republikas Ministru kabineta 26.06.2018. noteikumiem Nr. 380

Vecā cena 410 €
Jaunā cena 289 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *