29 700 300
67 700 300

Ceļojuma programma

CEĻOJUMA APRAKSTS

Ekskursijas Izraēla 8 dienas

1.DIENA

Reģistrācija Rīgas lidostā.

*Precīzu satikšanās laiku skatīties mūsu mājaslapā 1-2 dienas pirms izbraukšanas sadaļā “Izbraukšanas grafiks”.

Avio lidojums uz Izraēlu.

Ielidošana Tel-Avivā.

Transfērs uz viesnīcu un izmitināšana.

Nakts viesnīcā.

2.DIENA

Brokastis

Brīvais laiks vai

Ekskursijas brauciens uz Jeruzalemi (iekļauta ekskursiju paketē)

Jeruzaleme – vieta, kur redzams unikāls kultūru sajaukums. Senā pilsēta uz pakalniem, 800 m augstumā. Tūkstošu gadu laikā pilsēta ir uzkrājusi bagātu vēsturi. Vecpilsēta aizņem vien 1 km2, taču te atrodas ļoti daudz svarīgu pieminekļu. Pastaiga pa tās ielām – tas ir īsts ceļojums pagātnē. Pirmās sienas tika celtas vēl pirms romiešiem, VIII gs. p.m.ē. Vēsturiskais mantojums šeit tiek turēts lielā cieņā, pat, ja ēka ir pārbūvēta, fasāde tiek saglabāta.

Atgriešanas viesnīcā

Nakts viesnīcā

3.DIENA

Brokastis

Brīvais laiks vai

Ekskursijas brauciens uz Tel-Avivu un Jafu un Dimantu biržu (iekļauta ekskursiju paketē)

Tel-Aviva ir dibināta 1909. gadā. Tagad tas ir gan kūrorts, gan atzīta kultūras, tirdzniecības un izklaides vieta. Gar visu pilsētu stiepjas piejūras bulvāris, kas ved uz seno Jafas pilsētu. Tiek uzskatīts, ka tieši šeit Noass uzbūvēja savu šķirstu.Telavivā ir ļoti daudz muzeju, no tiem interesantākie – Telavivas Mākslas muzejs, Erec-Izraēlas muzejs, kas eksponē arheoloģiskus atradumus, un ar mūsdienu tehniskiem līdzekļiem aprīkotais Ebreju Diasporas muzejs, kas atrodas Telavivas universitātes teritorijā un glabā lielu daudzumu informācijas par ebreju dzīvi.

Jafa (vārda nozīme – „skaists”) nesen vēl bija arābu pilsēta blakus Telavivai, taču tagad pastāv tikai viena pilsēta – Telaviva-Jafa. Ejot pa krastmalu gar debesskrāpju līniju un veco mošeju, var nokļūt Jafas ostā – vienā no senākajām Vidusjūras ostām. Virs jūras paceļas pakalns – no tā vēl pats Napoleons esot raudzījies tālumā. Par imperatoru atgādina lielgabalu un karavīru figūras.

Izraēlas Dimantu birža – patiesa “valsts valstī”. Komplekss sastāv no četrām augstceltnēm, kurās atrodas vairāk par tūkstoti ofisiem – biržas kompāniju locekļiem, telpas pārrunam un darījumiem, dimantu apstrādes kompānijas, juvelierizstrādājumu veikali un izstāžu zāles, dimantu muzeji. Šeit katru dienu atbrauc vairāk par 6000 pircēju no visas pasaules, lai iegādāties dimantus. Liela daļa savos portfeļos pārnēsās dārgakmeņus, kuru kopejā vertībā sasniedz vairākus miljonus dolāru.

Atgriešanas viesnīcā

Nakts viesnīcā

4.DIENA

Brokastis

Brīvais laiks vai

Ekskursijas brauciens uz Galileju un Nazaretu (iekļauta ekskursiju paketē)

Galileja ir kalnu rajons Izraēlas ziemeļos, kas ģeogrāfiski sadalīts divās daļās – Augšgalileja (ziemeļu) un Lejasgalileja (dienvidu). Augšgalileja atrodas augstkalnu rajonā. Tās maksimālais augstums – kalna Mirons virsotne – ir 1208 m, bet Lejasgalileja – mazāk augstkalnu teritorija, kur maksimālais augstums – kalna Kamons virsotnes augstums – ir 602 m. Pateicoties ūdens daudzumam un augsnes auglībai, kas ir raksturīga Galilejas ielejām, šis rajons senos laikos bija diezgan biezi apdzīvots. Mūsdienās, no etniskā viedokļa skatoties, šis rajons ir apdzīvots ļoti dažādiem cilvēkiem . Šodien šajā teritorijā atrodas visdažadākais pēc savas etniskās piederības rajons Izraēlā. Te ir druzu ciemi (Beit-Džana, Pkiin), čerkesu ciemi (Reihanija un Kfar-Kama), kuri ir saglabājuši līdz šodienai savas senās nacionālās tradīcijas. Galileja rajonā atrodas arī arābu ciemi. Daži no tiem ir musulmaņi, tādi kā Kfar-Jasifa, citi ciemi, galvenokārt , ir kristieši (Fasuta ciems). Arī ir jaukti pēc sava sastāva (ciems Maalots-Taršiha).

Galileja – viens no ievērojamākiem un populārākajiem Izraēlas tūrisma centriem, kur ir desmitiem dažādu apskates objektu. Te ir nacionālie parki, kas saglabājuši senatnes liecības (Bar-Am, Cipori, Beit Šearim, Monfor), pilsētas un apdzīvotas vietas, kas ir saglabājušās kopš pirmās ebreju apmetnes un glabā sionisma vēsturi (Metula, Roš Pina), skaistākie rezervāti (ezers ha-Hula, kalns Mirons, mežs Bar-Am, straume Kziv un daudz kas cits), svētās jūdu vietas, tai skaitā praviešu kapi, senās sinagogas utt. (Cfatā un Tvērijā), kā arī svētās kristīgās vietas, kuras apmeklē virkne Svētās Zemes svētceļotāju (Nazareta, Kefar Nahum, Jordan upe un Kineret ezers). Kineret ezers – galvenais saldūdens ezers, kas ar dzeramo ūdeni apgādā visu valsti, atrodas tieši te. Kineret krastā pastāvīgi atrodas teltis – te nedēļas nogalēs brauc atpūsties izraēlieši. Galileju bieži vien dēvē par izraēliešu „Toskānu” vai „Provansu”. Galileja – brīnišķīga vieta ekskursijām, kas piedāvā virkni atpūtas un izklaides iespēju.

Ezers “Kinereta” - galvenais saldūdens avots, kas apgādā visu valsti ar dzeramo ūdeni - atrodas tieši šeit. Daudzu apskates objektu atrašanās vieta, dabas skaistums un brīnišķīgās ainavas pārvērta Galilejas rajonu par neparasti pievilcīgu un neatkārtojāmu vietu, kuru daudzi sauc par Izraēlas “Toskānu” vai “Provansu”. Galileja - tā ir aizraujoša vieta ceļotājiem, kura piedāvā desmitiem iespēju kā ekskursijām, tā atpūtai.

Nazareta - vieta, kur pagāja Jēzus bērnība un jaunība, kur dzīvoja Jozefs un Marija, kur sargeņģelis Gavriils vēstija par Messijas piedzimšanu, un kur Jēzus iesāka savu sludinātāja darbību. Pasludināšanas katedrāle ar Jaunavas Marijas grotu, kur notika iemiesojuma noslēpums. Armagedona ieleja - daļa no Izraēlas ielejas Tel-Megido kalna pakājē, kura ienāca kristiešu vēsturē kā nākotnes noslēdzošās Labuma un Ļaunuma kaujas vieta. Jordānija - Jēzus kristību vieta. Galilejas Kana, Tabha - maizes un zivs pieauguma baznīca. Pāreizticīgo Kapernaums - Sv. Apostuļu klosteris.

Atgriešanas viesnīcā

Nakts viesnīcā

5.DIENA

Brokastis

Brīvais laiks vai

Ekskursijas brauciens uz Jūdejas tuksnesi, klosteru apskate un iespēja nopeldēties Nāves jūrā (iekļauta ekskursiju paketē)

Ekskursija ietver aizraujošu ceļojumu pa Jūdejas tuksneša plašumiem, ceļā uz Nāves jūru tūristi varēs ieraudzīt īstu Kristīšanas Vietu, seno Jordānijas Gerasima klosteri. Ceļš uz Nāves jūru ved caur Jordānijas tuksnesi – vietu, kas tūkstoš gadu garumā piesaistīja cilvēkus ar savu dievišķīgo enerģētiku. Bībeles pravieši un Jēzus, vecās derības mūki un mūki-vientuļnieki atrada te sev vietu, lai sarunātos ar Dievu. Pa ceļam uz Nāves jūru mūs gaidā skaistas ainavas un iespaidošs stāsts par bībeles laikiem.

Atgriešanas viesnīcā

Nakts viesnīcā

6.DIENA

Brokastis

Brīvais laiks vai

Ekskursijas brauciens uz pazemes Akko un krustnešu zālēs (par papild. maksu)

Pilsēta nocietinājums Akko ir izvietojusies ziemeļos, Haifa līča tuvumā. Kādreiz pilsēta bija vadošā Vidusjūras osta, līdzvērtīga Konstantinapolei un Kartāgai. Saistībā ar vēsturi, daudz kas ir palicis no šīm kultūrām un ir redzams Akko pilsētā, kura pēc vēsturisko objektu daudzveidības ir otrā pēc Jeruzalemas. Kā vērtīgs vēsturisks piemineklis pilsēta nocietinājums Akko ir reģistrēts UNESCO pasaules mantojumu sarakstā.

Persiešu Bahajas dārzi – XX gadsimta veidojums. Gaisa dārzi un to centrs – ne tikai burvīgs tūristu interesi piesaistošs objekts, bet tas ir arī simbols un svētvieta. Gaisa dārzu komplekss, neskatoties uz visu savu konstruktīvo un ārējo līdzību ar Versaļas un Pēterhofas dārziem, kardināli no tiem atšķiras. Pirmkārt ar savu nozīmi: būt skaistuma un harmonijas sastāvdaļa, ar ārējā skaistuma palīdzību sniegt augstu dvēselisku mācību bahaju reliģijai. Pārākuma jūtas, apgaismība, harmonija, kas apskauj apmeklētājus, saglabājas viņos arī pēc tam ikdienas dzīvē. Pazemes krustnešu zāles un tamplijeru tunelis ir vieni no iespaidīgākajām vēsturiskajām telpām. Pieticīgs apģērbs sievietēm un vīriešiem.

Atgriešanas viesnīcā

Nakts viesnīcā

7.DIENA

Brokastis

Brīvais laiks vai

Ekskursijas brauciens uz Jēriku, Karantal, Vadi El Kelt (par papild. maksu)

Jērika pati senākā pilsēta pasaulē (10 tūkst. gadu) un viszemāk izvietota pilsēta (250 m zem jūras līmeņa). Jūs sagaida ceļojums pa bībeles vietām: Kārdinājuma klosteris Karantāla pilsētā, pravieša Elijas avots un netikles Rahavas māja, Sv. Jaunavas Marijas baznīca, Zaheja vīģes koks, uz kuru nodevu saņēmējs uzrāpās, lai ieraudzītu Jēzu Kristu. Burvīga panorāma uz Nāves jūru un Jordānijas kalniem, Vadi El Kelt — aiza, Georgija Hozevita klosteris.

Atgriešanas viesnīcā

Nakts viesnīcā

8.DIENA

Numuru atbrīvošana.

Transfērs uz lidostu.

Avio lidojums Tel-Aviva - Rīga.

Ielidošana Rīgā.SVARĪGA INFORMĀCIJA

CENĀ IR IEKĻAUTS:

- Lidojums Rīga - Tel-Aviva - Rīga
- Rokas bagāža 40см x 30см x 20см (mazā rokas bagāža)
- Lidostas nodevas
- Transfērs lidosta - viesnīca - lidosta
- Izmitināšana viesnīcā izvēlētā viesnīcāl, divvietīgā numurā (7 naktis)<>

RIX 06:10 - TLV 10:35

TLV 11:25 - RIX 16:05

*Sākot ar 01.11 a/k Wizzair stājās spēkā jauni rokas bagāžas pārvadāšanas noteikumi, reisiem pēc 01.11.2018

Rokas bagāža: - 40см x 30см x 20см

Rokas bagāža ar prioritātes iekāpšanu +12€ / vienā virzienā (2 gb)

- 40см x 30см x 20см (mazā rokas bagāža)+

- 55см x 40см x 23см (lielā rokas bagāža)

EKSKURSIJU PAKETE (4 EKSKURSIJAS):

- Ekskursijas brauciens uz Tel-Avivu un Jafu un Dimantu biržu
- Ekskursijas brauciens uz Jūdejas tuksnesi, klosteru apskate un iespēja nopeldēties Nāves jūrā
- Ekskursijas brauciens uz Galileju un Nazaretu
- Ekskursijas brauciens uz Jeruzalemi

PAPILDUS PAKALPOJUMI:

- Ekskursijas brauciens uz pazemes Akko un krustnešu zālēs
- Ekskursijas brauciens uz Jēriku, Karantal, Vadi El Kelt
- Ekskursijas brauciens uz Tel-Avivu un Jafu un Dimantu biržu
- Ekskursijas brauciens uz Jūdejas tuksnesi, klosteru apskate un iespēja nopeldēties Nāves jūrā
- Ekskursijas brauciens uz Galileju un Nazaretu
- Ekskursijas brauciens uz Jeruzalemi

- Bagāža Rīga - Tel Aviva: 1 soma max. svars 20 kg (1 virzienā)
- Bagāža Tel Aviva - Rīga: 1 soma max. svars 20 kg (1 virzienā)
- Vīza nepilsoņiem
- "Rokas bagāža ar prioritātes iekāpšanu +12€ / vienā virzienā (2 gb)

- 40см x 30см x 20см (mazā rokas bagāža)+

- 55см x 40см x 23см (lielā rokas bagāža)

IZMITINĀŠANA:

Ja Jūs ceļojat trijatā - lūdzu, noskaidrojiet birojā par iespēju ielikt papildus gultu divvietīgā numurā.

BĒRNIEM:

rezervācijas uz ekskursijam bērniem līdz 5 g.v netiek pieņemtas

VĪZA:

ES un Krievijas pilsoniem vīza nav vajadzīga. Nepilsoņiem ie nepiciešama vīza

Lai saņemtu vīzu VRK Travel birojā jāiesniedz sekojošie dokumenti::

- Izziņa no darba vietas
- Izraksts no internet bankas par 3 mēnešiem par naudas plūsmu tūrista kontā
- Ja pieder nekustamais īpašums (dzīvoklis vai māja) - zemes grāmata
- Dokumentu bilde 5*5
- Pase
- Veselības apdrošīnašana ceļojuma laikā
- Aizpildītā anketa

*Vīzas noformēšanas laiks 4 darba dienas.

SVARĪGA INFORMĀCIJA:

- Pases derīguma termiņš - minimums 6 mēneši pēc ceļojuma beigām.
- Svētas vietas apmeklēšanai nepieciešamas zeķes un galvas lakati (sievietēm).
- Ieteicamā valūta personīgajiem tēriņiem - dolāri un šekeli.
- Ieejas biļetes apskates objektos un citi papildus maksas pakalpojumi tiek apmaksāti ceļojuma laikā.

- Ja Jūsu izvēlētajā viesnīcā ceļojuma apstiprināšanas laikā nav brīvu vietu, tūroperatoram ir tiesības piedāvāt tūristam līdzvērtīgu vai augstāka līmeņa viesnīcu.
- Kompanija ir tiesīga mainīt ekskursiju kārtību, neizjaucot programmu.
- Sīkāku informāciju par izbraukšanu lūdzam skatīties sadaļā “Izbraukšanas grafiks” 1-2 dienas pirms ceļojuma.

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *