29 700 300
67 700 300

Baltkrievijas mozaīka: Vitebska - Minska GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

25. - 28. jūlijs
4 dienas | Baltkrievija
Pēdējā iespēja!
Palikusi 1 vieta!
Valoda - latviešu/krievu
Indi
no 125 € Rezervēt
Pamata cena 165 €
Akcijas cena 125 €

Ceļojuma programma

Baltkrievija vienmēr ir dažāda un neparedzama, tā māk pārsteigt un allaž apbur jau no pirmās tikšanās reizes. Aicinām Jūs iepazīt Baltkrievijas daili, pastaigāties pa senatnīgajām ieliņām un apbrīnot neparasto arhitektūru.

1.diena6.00 izbraukšana no Rīgas. Atbraucam Polocka. Pusdienas pauze. Pārbrauciens uz Vitebsku. Izvietošana viesnīcā. Brīvais laiks. Viesnīca Vitebskā.

2.diena. Brokastis. Apskates ekskursija pa Vitebsku. Ekskursijas laikā Jūs apmeklēsiet Baltkrievijas senāko dievnamu – XII gadsimtā celto Blagoveščenskas baznīcu, redzēsiet brīvās pilsētas simbolu – rātsnamu ar pulksteni un Sv.Voskresenskas baznīcu – vienu no skaistākajiem pareizticīgās arhitektūras pieminekļiem, kā arī apmeklēsiet majestātisko Svjato Uspenskas katedrāli. Ekskursijas laikā Jūs sagaida pastaiga pa Vitebskas Arbatu -  Suvorova vārdā nosaukto gājēju ielu, gar kuru izvietojušies neskaitāmi suvenīru kioski, mākslas galerijas, kafejnīcas un krodziņi. Jūs redzēsiet arī gubernatora pili, kurā savulaik apmeties Francijas imperators Napoleons I Bonaparts, Jūs uzzināsiet, kādēļ Napoleons neplānoti uzkavējās pilsētā veselas divas nedēļas, ko šeit darīja Puškins un Repins un kādēļ Šagāls Parīzi mēdza saukt par “otro Vitebsku”. Gids pastāstīs par tādu meistaru kā Marka Šagāla, Iļjas Repina, Kazimira Maļeviča jaunradi Vitebskā, Jūs arī redzēsiet Marka Šagāla  māju-muzeju, kā arī iepazīties ar Vasaras amfiteātri – slaveno brīvdabas estrādi, kurā notiek starptautiskais mākslu festivāls “Slāvu bazārs Vitebskā” M.Šagāla mājas-muzeja apmeklējums. Šeit Jūs uzzināsiet, kā aizritēja pasaulslavenā mākslinieka bērnība, varēsiet apskatīt sadzīves priekšmetus, kas tieši piederēja Markam vai viņa ģimenes locekļiem. Pusdienas pauze kāda no Vitebska restorāniem ar baltkrievu virtuvi (ieteicam pēc vēlēšanas  *Васильки* , *Витебский Трактир* ) Izbraucam uz Minsku,izvietošanas viesnīcā Minska, apskates ekskursija pa Minskas pilsētu: vēsturisko centru, apmeklējot  Augšējo pilsētu, Trīsvienību priekšpilsētu, Svētā gara katedrāli. Vakariņas (pēc vēlēšanās ) kādā tradicionālā baltkrievu krogā. Vietējā kulinārā mantojuma baudīšana: variet nogaršot neatkārtojamās baltkrievu draņikus (kartupeļu pankūkas ). Viesnīca  Minskā .

3.diena. Brokastis. Nesviža pils, kas iekļauta UNESCO Pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Radzivilu galvenā rezidence – bastionu ieskauta pils, kas pilnībā atjaunota 2012. g. Pils greznajās zālēs Jūs redzēsiet oriģinālos eksponātus, kas piederējuši Radzivilu dzimtai vai viņu laikabiedriem. Pili ieskauj brīnišķīgs 19. gs. veidots parks, kas savulaik bija lielākais ainavu parks Eiropā. Pusdienu pauze.  Miras pils - Pils kompleksu ieskauj iespaidīgi aizsardzības vaļņi un angļu parks (apskatām tik ārpusi).Atgriežamies  Minskā. Brīvais laiks. Iespeja apmeklēt slaveno Delfināriju. Nakts viesnīca Minskā.

4. diena. Brokastis. Izbraukuma ekskursija uz vienu no Baltkrievijas visvairāk apmeklētajiem muzejiem – etnogrāfisko muzeju Dudutki (40 km no Minskas). Jūs varēsiet apskatīt vienīgās darbojošās vējdzirnavas Baltkrievijā un nobaudīt dzirnavnieka cienastu, Jūs paviesosieties podnieka darbnīcā, apmeklēsiet senatnīgu 19.gadsimta smēdi, kurā varēsiet izkalt sev veiksmes pakavu. Kā arī, pabūsiet galdniecības daiļamatnieka darbnīcā un krāšņā maizes ceptuvē. Turklāt muzeja teritorijā ir arī stallis ar Orlova rikšotājiem, strausi, mežacūkas un citi zvēri. Ekskursijas laikā Jūs sagaidīs 3 dažādas degustācijas: pie samogona aparāta (samogons, maize, sālīts gurķis, medus), maizes ceptuvē (svaigi cepta maize, 3 veidu sieri, sviests, tēja) un dzirnavās (zemnieku maize ar speķi). Uz vietas varēsiet iegādāties jaukus suvenīrus. Būs iespēja arī nobaudīt pusdienas ar baltkrievu tradicionālajiem ēdieniem (pēc izvēles, papildu maksa 7 € ). Ceļš mājup. Pauze  lielveikalā ar mājās vedamo gardumu iegādi. Vēlu vakarā atgriešanās Rīgā.

Piezīme. Ieejas biļešu un citu papildizde­vumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Arī apskates objektu secība var tikt mainīta.

Brauciena cenā ietilpst:

• brauciens ar komfortablu autobusu;

•   Ceļu nodokli

 • nakšņošana  1 naktis viesnīcā  Vitebskā  ,  2 vietīgi  numuri ar visam  ērtībām;

 • nakšņošana  2 naktis viesnīcā  Minskā,  2 vietīgi  numuri ar visam  ērtībām;

 •  3 brokastis viesnīcās;

 •  grupas vadītājas pakalpojumi  

 

 Papildus izdevumi:

•  Vīza pieaugušajiem  /bērniem   10 euro   ( + 1 foto)

•  veselības apdrošināšana     (lidz 65 g.)        -  4  € 

 apskates ekskursijas ar vietējiem  gidiem ( krievu valodā ) 

 

   Vitebska                                                   15 e

   Minska                                                      15 e

Izbraukuma ekskursija uz Nesvižu pili      35 e

 

 Bērniem līdz 12 g.  atlaide par eksk .             - 30 %

    

• IZDEVĪGĀK iegādāties pilnu izbraukuma ekskursiju paketi** jau ceļojuma pasūtīšanas laikā –    atlaide 10%.

 • Atlaides nesummējas.

  **Ieejas biļetes nav iekļautas izbraukuma ekskursiju paketē un tiek apmaksātas uz vietas.

Ieiejas biļetes :

• Marka Šagāla māja-muzejs      1.5 e

• Dudutki                                 10.0 e

Ekskursija ar degustācijām: maize, sīpols, speķis, kāposts,samagons ar tradicionālajām uzkodām, siers, sviests, zālu tēja,  apmeklēsiet dažādas darbnīcas, kur redzēsiet demonstrējumus,varēsiet pavizināties ar zirgiem.

• pusdienas Dudutki                     7.0  e

• Nesviža pili                               7.5  e

Brīvaja laikā: Delfinārijs   23.00   BYN

Valūta Baltkrievijā – baltkr.rublis  1 eur = ~2.36  BYN

• vienvietīgs numurs viesnīcās: piemaksa 35 EUR. Ja persona vēlas dzīvot vienvietīgā numuriņā

• papildus vieta autobusā: 70 EUR;

 

Iesakām ņemt līdzi ~100 EUR ieejas biļetes muzejos, izklaides pasākumos; 

• pilsētas sabiedriskais transports.  *ieejas biļešu cenas var mainīties! 

 

Ceļošanai nepieciešamie dokumenti:

Pase, kas derīga vismaz 3 mēnešus pēc atgrie­šanās no ceļojuma.

Bērniem līdz 18.g. nepieciešama pase, kā arī dzimšanas apliecība vai notariāli apstiprināta tās kopija, un, ja neviens no vecākiem nebrauc līdzi, notariāli apstiprināta viena vecāka atļauja.

LR pilsoņu pases, kas izdotas līdz 30.06.2002, sākot ar 01.07.2008. nebūs de­rīgas braucie­niem uz ārzemēm!  

                                     min.cilveku skaits grupā   –  40

Pamata cena 165 €
Akcijas cena 125 €
Ekskursijas paka 58.50 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *