29 700 300
67 700 300

Delfinārijs, Jūras muzejs un Krusta kalns

trip-pic
30. novembris
1 diena | Lietuva
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Nikos Travel
no 21 € Rezervēt
Pamatcena 21 €

Ceļojuma programma

06:30 izbraukšana no Rīgas. Ierodamies Klaipēdā. Delfinārijs. Senie grieķi uzskatīja delfīnus par dievu pavadoņiem, jūrniekiem delfīni bija veiksmes zīme. Programmā - jaunas un aizraujošas delfīnu atraktīvās izrādes - gudrie dzīvnieki dejo valsi, glezno Lietuvas karogu, dzied, spēlē bumbu..., sagādājot lielu prieku gan pieaugušajiem, gan bērniem! Lietuvā pēc trīsarpus gadu rekonstrukcijas durvis vēris arī Latvijas tūristu iecienītais Jūras muzeja akvārijs Klaipēdā, kas mainījies līdz nepazīšanai. Pirms rekonstrukcijas akvārijos mita aptuveni 40 sugu zivis, tagad šis skaits pieaudzis līdz aptuveni pusotram simtam. Lielākais lepnums tagad ir 25 metrus garš tunelis ar caurredzamām sienām, kas ierīkots zem galvenā 750 kubikmetru lielā baseina. Ejot pa to, apmeklētāji var justies kā zemūdens pasaulē un vērot deviņpadsmit iespaidīgas stores, ko muzeja darbinieki pirms vairāk nekā desmit gadiem ar īpašu lidmašīnas reisu pārveda no Volgas deltas. Pauze TC Akropolis. Viena no slavenākajām vietām Lietuvā – Krusta kalns. Tas atrodas apmēram 12 kilometrus no Šauļiem. Krusta kalns – vieta katra cilvēka lūgumam, cerībai un sirdsmieram. Krusti šai vietā pirmoreiz arhīvu avotos minēti 1850. gadā. Padomju laikos Krusta kalnu mēģināja iznīcināt, taču veltīgi. No tiem laikiem krustu nešana kalnā kļuva par tradīciju. Vakarā atgriežamies Rīgā.

Cenā iekļauts:
- Brauciens komfortablā autobusā;
- Gida-grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas: 
- Pieugušajiem- 22 EUR , skolēniem, studenti, invalīdi,pensionāri- 13 EUR (biļešu komplektā ietilpst delfinārija biļete, Jūras muzeja biļēte, prāmis pasažieriem un transporta līdzekļiem, ekoloģijas nodeva) 
- Personīgie tēriņi (t.sk. apdrošināšanas polise)

Apskates objektu secība var mainīties vietām. Cenas un papildu izdevumi ir norādīti pēc 09.01.2019 pieejamās informācijas

Pamatcena 21 €

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *