29 700 300
67 700 300

«Ziemassvētku pasaka Ziemeļu Venēcijā – Sanktpēterburga ziemā!» Uz Ziemeļu Venēciju atbrauc Ziemassvētku vecītis! GARANTĒTS

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

21. - 24. decembris
4 dienas | Krievija
Pēdējā iespēja!
Palikušas 4 vietas!
Valoda - krievu
Laimtūre
no 160 €
210 €
Rezervēt
Pasteidzies! -50€
160 €
Pamatcena 210 €
AKCIJAS cena 160 €

Ceļojuma programma

Pleskava – Sanktpēterburga: Ermitāža, Jusupova pils, ledus skulptūru festivāls - Puškina: Katrīnas pils un parks

«Ziemassvētku pasaka Ziemeļu Venēcijā – Sanktpēterburga ziemā!»

Klasiskā Sanktpēterburga ziemas laikā.

Sanktpēterburga Ziemassvētku laikā – ziemas pasaka „Ziemeļu Venēcijā”. Ziemassvētku eglīšu rotājumi, siltās adītās zeķes, dūraiņi, saldumi, suvenīri un daudz citu dāvaniņu, kuras iepriecinās ikvienu! Šogad pilsētu izrotā vairāk kā 6 tukstoši dažādu rotājumu, tai skaitā, pasaku egles, gaismas arkas, Ziemassvētku konstrukcijas un daudz citu brīnumu!

Uz Ziemeļu Venēciju atbrauc Ziemassvētku vecītis! Pils laukumā «augstais» viesis no Veliky Ustyug, kas ir Krievijas Ziemassvētku vecīša rezidence, iededzinās galveno pilsētas egli, kas ir starts visiem Ziemassvētku un Jaunā Gada pasākumiem Sanktpēterburgā!

Apmeklētās vietas ceļojuma laikā: Pleskava – Sanktpēterburga: Ermitāža, Jusupova pils, ledus skulptūru festivāls - Puškina: Katrīnas pils un parks

1. diena

06:00 izbraukšana no Rīgas. Pārbrauciens caur Igaunijas teritorijai. Krievijas robeža. Pārbrauciens uz Pleskavu – vienu no vecākajām Krievijas pilsētām, kas atrodas divu upju – Pskovas un Veļikajas satekas vietā. Pastaiga vecpilsētā: Kremlis, Trejādības katedrāle, Kancelejas palātas. Brīvs laiks. Pārbrauciens uz Sanktpēterburgu. Ierašanās Sanktpēterburgā. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā. www.laimture.lv

2. diena

Brokastis. Sanktpēterburgas apskates ekskursija: Petropavlovskas cietoksnis, svinīgie Īzaka un Pils laukuma ansambļi, Admiralitāte, plašais Ņevas prospekts, kas atgādina Berlīnes Kurfürstendamm un Ņujorkas Brodveju, un ko dēvē arī par Tolerances ielu, jo tajā uzbūvētas dažādu konfesiju baznīcas. Krāšņās Marmora un Menšikova pilis, Vasilija salas strēle –Biržas ēka, Rostrālās kolonnas. Petropavlovskas cietokšņa apmeklējums.

Apmeklēsim Ledus skulptūru festivālu “ICE FANTASY” (RUB)! Katru gadu decembra beigās Pētera un Pāvela cietokšņa teritorijā tiek ievests ledus, no kura tiek veidoti īsti šedevri! Sanktpēterburgas Ledus skulptūru festivāls pārsteidz ar saviem apmēriem– milzīgas ledus skulptūras, slavenākie filmu un multfilmu varoņi, un, protams, svarīgākā skulptūra – Jaunā gada simbols!

Ermitāžas apmeklējums (15EUR). Ermitāža ir viens no pasaules lielākajiem muzejiem. Apskates ekskursijas laikā Jums būs iespēja iepazīties ar dažādu tautu un zemju kultūru. Vispasaules slavu muzejs ieguvis ar unikālu Rietumeiropas mākslas kolekciju - Leonardo Da Vinči, Rafaela, El Greko, Rubensa, Rembranta, Velaskesa un citu izcilu autoru darbiem. Brīvais laiks. Jums būs iespēja apmeklēt Īzaka katedrāli - unikāls arhitektūras piemineklis, viena no labākajām katedrālēm Eiropā, izcils krievu kulta mākslas paraugs. Viena no Sanktpēterburgas arhitektūras un mākslas pērlēm ir Kristus Augšāmcelšanās baznīca ar deviņiem kupoliem, kas tautā pazīstama ar nosaukumu «Spas-na-Krovi». Kazaņas katedrāle - dievnams nosaukts Dievmātes ikonas vārdā, slavenā svētbilde, viens no krievu nacionālajiem simboliem. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

3. diena

Brokastis. Ekskursija uz Puškinu, vēsturiski, Carskoye Silo (30EUR). Pastaiga Katrīnas parkā, kas ir ierīkots ap Lielo dīķi. Majestātiskās Katrīnas pils apmeklējums. Pili rotā izsmalcināti dekoratīvi lietišķās mākslas priekšmeti, mēbeles, glezniecība, unikālās porcelāna, ieroču un bronzas skulptūru kolekcijas. Neatkārtojamā spoguļu Troņzāle, greznie paviljoni, Аhāta istaba, pasaulslavenā Dzintara istaba. Atgriešanās Sanktpēterburgā. Brīvais laiks pilsētā. Jūs varat apmeklēt Sanktpēterburgas muzejus: Ūdens pasaule, Pēterburgas Akvatorija, kas ir liels Sanktpēterburgas makets, un būs interesanti bērniem. Iespēja apmeklēt Fabiržē muzeju. Vakarā iespēja apmeklēt Sanktpēterburgas teātri vai izrādi, kas būs jauks un emociju pilns dienas nobeigums. Nakts viesnīcā Sanktpēterburgā.

4. diena

Brokastis. Ekskursija uz Jusupovas pili «Pils noslēpumi» (25EUR) - apskares ekskursija pilī. Jūs redzēsiet ne tikai greznos apartamentus un pils gleznu galeriju, bet arī uzzināsiet Jusupovas ģimenes vēsturi un tās noslēpumus. Redzēsiet ģimenes arhīvus un fotogrāfijas, kas atklās nezināmas lietas par Grigoriju Rasputinu un viņa lomu Jusupovu ģimenē. Brīvais laiks pilsētā. Ziemassvētku laikā pilsēta ir daiļi izrotāta – lielveikalu vitrīnās redzamas Ziemassvētku elges un rotājumi. Ziemassvētku tirdziņi, kuros var iegadāties dāvanas un gardumus. Lielveikala apmeklējums. Izbraukšana uz Rīgu. Nakts ceļā.

Nav īstais datums? Līdzīga programa 29.-01.01 «Jaunais Gads Sanktpēterburgā!». 

Brauciena cenā iekļauts:

Autotransporta (kondicionieris, WC, video un audio) pakalpojumi

Grupas vadītāja pakalpojumi ceļojuma laikā

Ekskursija/apskate saskaņā ar programmu, izņemot ekskursijas par papildus maksu

Nakšņošana viesnīcās (3*. Viesnīcas “zvaigžņu” klasifikācija saskaņa ar attiecīgas valsts standartiem). Nakšņošana 2-vietīgos numuros ar ērtībām.

Ārvalstu pilsoņu nepieciešamā reģistrācija viesnīcā

Ēdināšana: brokastis viesnīcās

Papildus izdevumi:

Veselības apdrošināšanas polise/medicīniskā apdrošināšana – 1.50 EUR / virs 65g. 3 EUR

Vīza uz Krievijas Federāciju (Latvijas pilsoņiem): 70 EUR

Ermitāža: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā: 15EUR/ 10EUR (bērniem līdz 16 gadiem)

Izbraukuma ekskursija uz Puškinu: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā: 30EUR/ 20EUR (bērniem līdz 16 gadiem)

Ekskursija uz Jusupovas pili «Pils noslēpumi»: Ieejas biļetes un ekskursija muzeja gida pavadībā: 25EUR/ 20EUR (bērniem līdz 16 gadiem)

Pārdodot braucienu 1 personai par norādīto cenu, firma nevar garantēt, ka pieteiksies vēl kāds dzīvošanai 2-vietīgā numurā. Gadījumā, ja otrs cilvēks nepiesakās, personai ir jāpiemaksā par dzīvošanu vienvietīgā numurā60 EUR

Papildvieta autobusā – 80 EUR

Personiskie izdevumi: Iesakām ņemt līdzi apmēram 20 EUR dienā ēšanai un suvenīriem.

Svarīga informācija:

Krievijas Federācijas vīzas noformēšanai ir nepieciešama pase un 1 fotogrāfija (3,5x4,5cm, krāsaina uz balta fona). Vīza aizņem 11 darba dienas. Pases derīguma termiņām ir jābūt lielākam par 6 mēnešiem no tā datuma, kurā atgriežamies no Krievijas. Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.

Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto mobīlo telefona numuru Jūs saņemsiet ceļojuma informāciju ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, kuru lūdzam izmantot tikai ārkārtes gadījumos, atgādinājumu par izbraukšanas vietu un laiku. Gadījumā ja Jūs nenorādījāt savu telefona numuru, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu informāciju. 

Ja Jūs vēlaties izmitināšanu 3-vietīgos numuros, lūdzam par to jautāt iegādes brīdī.

Jābūt: Privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā. Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) Krievijas Federācijā nedarbojās.

Papildinformācija par braucienu:

Firma patur tiesības mainīt apskates objektu secību vai objekta aizvietošanu ar līdzvērtīgu, nemainot piedāvāto pakalpojumu pilnu apjomu. Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.

Izbraukuma ekskursijās un apskates ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, grupas vadītāja pakalpojumi, gida pakalpojumi.

Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās - 20 cilvēki.

Minimālais skaits grupā 33 tūristi, ja ceļotāju skaits ir mazāks, lai ceļojums notiktu, tiek piedāvāts brauciens ar mazāku vietu skaitu autobusu (iespējams bez WC).

Pamatcena 210 €
AKCIJAS cena 160 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *