29 700 300
67 700 300
cb@cb.lv

Austrijas Alpu skaistums. VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ!

trip-pic

Pieejamie datumi un cenas

20. - 26. jūnijs
7 dienas | Austrija
Brīvas vietas ir pieejamas
Valoda - latviešu/krievu
Travel Island
no 419 € Rezervēt
1 vieta autobusā 419 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 525 €

Ceļojuma programma

Kroicenštainas pils - vanagu šovs - Eisriesenwelt ledus ala - Lihtenšteinas aiza - Panoramas ceļš Grossglockner - Pasterce ledājs - Krimml ūdenskritums - Gerlos kalna pāreja - peldbaseini un pirtis Erlebnisbad - Zillertal ieleja - Mayrhofen - Trekking (pastaigāties) siera fabrika Erlebnis Sennerei Zillertal - Mondsee - Šonbrunnas pils un štrūdeles šovs

7 dienas / visas naktis viesnīcās

VISAS EKSKURSIJAS IR IEKĻAUTAS CENĀ

1. diena
Izbraukšana no Rīgas. Tranzīts caur Latviju, Lietuvu un Poliju. Nakts viesnīcā pie Čehijas un Polijas robežas.

2. diena
Brokastis viesnīcā. Esam Austrijā! Iepazīt Austriju sāksim ar Kreicenšteinas pils (Burg Kreuzenstein) apmeklējumu. Šodien pils ir sendienu muzejs, ekskursijas laikā apskatīsim milzīgu seno ieroču, virtuves piederumu kolekciju, kā arī unikālo seno gobelēnu kolekciju. Medību trofejas, pils ēdamistaba un guļamistaba nevienu neatstās vienaldzīgu. Kreicenšteinas gaisotne pārnesīs mūs dižciltīgo bruņinieku un daiļo dāmu laikmetā.Tāpat redzēsim unikālu vanagu šovu. Priekšnesums ilgst aptuveni stundu, galvenie varoņi tajā ir medību putni. Aizraujoša izrāde patiks gan pieaugušajiem, gan bērniem. Pārbrauciens uz Zalcburgas federālo zemi. Nakts viesnīcā.

(Papildus izmaksas: Kroicenštainas pils + vanagu šovs – 10 € + 9.5 €)

3. diena
Brokastis viesnīcā. Šodien dosimies uz pasaules lielākajām Ledus Alām «Eisriesenwelt - Ledus milžu pasaule». Alas pirmais kilometrs ir klāts ar ledu. Patiesi fascinējošs skats, tieši šī tuneļa daļā ir pieejama tūristiem. Jākāpj pa koka kāpnēm, iekšpusē augstuma starpība ir 1 kilometrs, turklāt ir ļoti auksti, pat vasarā temperatūra te nepārsniedz 0°, tāpēc apmeklētājiem nepieciešami cimdi, siltās drēbes un ērti, neslīdoši apavi.
Pēc alas apmeklējuma dosimies uz Lihtenšteinas aizu, kas ir viena no dziļākajām un garākajām aizām Alpos, nosaukta par godu Lihtenšteinas firstam Johanam II. Pateicoties firsta dāsnajam ziedojumam, kopš 1875.gada te ierīkota gājēju taka, kas ļauj apskatīt aizu no iekšpuses. Tuvu viena otrai esošās 300 m augstas sienas un lejā tekošas upes straujie ūdeņi. 150-metrīgs ūdenskritums ir viens no galvenajiem Lihtenšteinas aizas apskates objektiem. Ceļš uz viesnīcu.

(Papildus izmaksas: Ledus alas + pacēlajs – 24 €; Lihtenšteinas aiza – 7 €)

4. diena
Brokastis viesnīcā. Dosimies ekskursijā pa Grossglokneras panorāmas ceļu - vienu no pasaules slavenākajiem kalnu ceļiem, ko ik gadu apmeklē ap 900000 cilvēku! Varēsim vērot Alpu sniegotās virsotnes, savvaļas dabu un kalnu dzīvniekus, piemēram, Alpu murkšķus. Šis ir gleznainākais Alpu ceļš. Tepat atrodas Austrijas lielākais ledājs - deviņus kilometrus garais Pasterces ledājs. Dižs un nesatricināms, tas ir unikāls skats. Šī milzīga ledus upe saista tūristu skatienus un ir iekļauta populāro ceļojumu sarakstā.
Krimlas ūdenskritums apmeklējums. Centrālās Eiropas augstākā ūdenskritumu kaskāde. Atrodas Gerlos aizas dienvidos. Kopējais krituma augstums - 380 m. Kaskādi veido trīs ūdenskritumi, augšējais ir visiespaidīgākais (140 m).
Tālāk pār Gerlos kalna pāreju mēs dosimies uz termām, kas atrodas gleznainajā Cillertāles ielejā - skaista ainava, pasakainas slēpošanas trases, ledus plašumi, līdzenumu pļavas, termālie avoti, klusums un miers vai bezgalīga jautrība - to visu piedāvā kūrorta paradīze, kurai nosaukums ir Cillertāle. Kūrorts ir viens no populārākajiem Tiroles kūrortiem.
Vakarā piedāvājam atpūsties Cillertāles ielejas baseinos “Erlebnisbad”, kur ir ūdenskritumi, kaskādes un ūdens virpuļi, slēgtie un atklātie baseini, saunas un džakuzi, kā arī iespēja baudīt atpūtu atklātajos baseinos ar skatu uz Alpiem!
Nakts viesnīcā.

(Papildus izmaksas: Krimlas ūdenskritums + Gerlos parēja – 10 € + 2 €; SPA Erlebnisbad – 14 €)

5. diena
Brokastis viesnīcā. Meirhofene ir viena no atpūtai pievilcīgākajām pilsētām Cillertāles ielejas teritorijā. Pilsēta ir ideāla atpūtas vieta aktīvajiem ceļotājiem, kuriem patīk katrā atvaļinājuma dienā piedzīvot ko jaunu. Šodien mūs gaida viegls trekings Alpos. Līdz starptautiska tūrisma ienākšanai Cillertāles ielejā, vietējie iedzīvotāji dzīvoja ne visai grezni. Par galveno iztiku kalpoja pārtikas produkti, ko ražoja kalnu zemnieku saimniecības. Piens, biezpiens, sviests, kartupeļi… Šis sastāvdaļa arī veido «vienkāršo ļaužu virtuvi». Laikmetu tradīcijas nav aizmirstas. Tās attīstās un nes ekonomisko labumu reģionam, un gastronomisko atklājumu prieku - tūristiem. Vien dažu minūšu braucienā no Meirhofenes atrodas mūsdienīga siera darītava Erlebnis Sennerei Zillertal, ko arī apmeklēsim.
Ceļojuma turpinājums uz panorāmas laukumu pie Mondzē (Mondsee) ezera Alpu kalnos. Nakts viesnīcā.

(Papildus izmaksas: Piena izstrādajumi Erlebnis Sennerei Zillertal – 12 €)

6. diena
Brokastis viesnīcā. Pēc brokastīm dosimies nobaudīt desertu. Austrijas slavenākā pils ir Šēnbrunnas pils, imperatoru vasaras rezidence. Pils kopā ar tās dārziem ir iekļauta UNESCO Cilvēces mantojuma sarakstā. Pils greznas arhitektūras un unikālas ekspozīcijas apskate, interesanta ir Šēnbrunnas Palmu mājiņa, Glorietas paviljons, burvīgs parks, labirints, senākais zoodārzs. Vietējā kafejnīcā vairākas reizes dienā rīko strūdeles šovu, atklājot šī deserta pagatavošanas noslēpumus un piedāvājot to arī nogaršot. Tradicionālā Austrijas strūdele jau sen ir kļuvusi par Austrijas nacionālas virtuves vizītkarti. Desertu iemīļojuši gan šī garduma cienītāji, gan arī izrāžu, kur atklāj pagatavošanas procesu, fani. Pils un strūdeles šova apmeklējums. Nakts viesnīcā.

(Papildus izmaksas: Šenbruna + štrudeļu šovs – 16 € + 11.50 €)

7. diena
Brokastis viesnīcā. Ceļš uz Rīgu. Tranzīts caur Poliju, Lietuvu un Latviju.
Ierašanās laiks Rīgā ir atkarīgs no ceļa apstākļiem, aptuvenais laiks - pusnakts.

Ceļojuma cena:
€ 419.00 (1 vieta autobusā)
€ 524.00 (1 vieta ar papildvietu autobusā)
€ 140.00 (piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL)

Ceļojuma cenā ietilpst:
- Visas izbraukuma ekskursijas;
- Brauciens ar komfortablu autobusu (TV, WC, kondicionieris), ceļu nodokļi, autostāvvietas;
- Nakšņošana viesnīcās (2-3*). Nakšņošana 2-3-vietīgos numuros ar ērtībām un brokastīm (WC, duša/vanna numurā);
- Grupas vadītāja pakalpojumi;

Papildus izmaksas:
- Medicīniska apdrošināšana nelaimes gadījumiem - 5 € (līdz 65 gadiem) / 10 € (65+);
- Kroicenštainas pils + vanagu šovs - 10 € + 9.5 €;
- Ledus alas + pacēlajs - 24 €;
- Lihtenšteinas aiza - 7 €;
- Krimlas ūdenskritums + Gerlos parēja - 10 €+2 €;
- SPA Erlebnisbad - 14 €;
- Piena izstrādajumi Erlebnis Sennerei Zillertal - 12 €;
- Šenbruna + štrudeļu šovs - 16 € + 11.50 €

SVARĪGI !!!
- Dažas dienas pirms ceļojuma uz Jūsu norādīto e-pastu Jūs saņemsiet ceļojuma vaučeri ar autobusa numuru, grupas vadītāja kontakttālruni, bāzes viesnīcas nosaukumu un citu noderīgu ceļojuma informāciju t.s. “padomi ceļotājiem”. Gadījumā ja Jums NAV e-pasta, lūdzam savlaicīgi griezties pie sava aģenta lai saņemtu vaučeri drukātā formātā.
- Izbraukuma ekskursijās, kas tiek piedāvātas par papildus samaksu, ir iekļauts – degviela, ceļu nodokļi, stāvvietas, gida pakalpojumi.
- Ieejas biļetes apskates objektos ir par papildus samaksu! Ieejas biļešu un citu papildizdevumu cenas, valūtas kurss, kā arī programmā norādītie laiki ir orientējoši un var mainīties. Valūtu iesakām mainīt Latvijā.
- Minimālais tūristu skaits izbraukuma ekskursijās – 20 cilvēki.
- Plānotais ierašanās laiks viesnīcās tranzīta dienās ir no plkst.20:00 līdz plkst. 23:00. Iespējamas nelielas grafika izmaiņas, vēla ierašanās viesnīcā un atgriešanās mājās sakarā ar neparedzētiem apstākļiem, piemēram, nelabvēlīgiem ceļu satiksmes apstākļiem.
- Brokastu laiks tiek noteikts pēc ierašanās naktsmītnē, pēc grupas vadītāja norādījuma. Visbiežāk grupas brokastu laiks ir no plkst. 07:00 – līdz 08:00, bet var būt gan ātrāk, gan vēlāk.
- Ceļojuma saturā un cenās izmaiņas iespējamas LR normatīvo aktu ietvaros.
- Ceļojuma operators ir tiesīgs mainīt ekskursiju kārtību.

Ceļojot uz ārvalstīm, savlaicīgi parūpējieties par ceļojumam nepieciešamajiem dokumentiem:
- Derīga pase vai Personas apliecība (kur tā ir izmantojama kā ceļošanas dokuments). Iepriekš sazinieties ar konkrētās valsts vēstniecību, lai noskaidrotu, kādam jābūt pases derīguma termiņam ieceļojot valstī.
- Dodoties ceļojumā arī bērniem ir nepieciešama pase. Nepilngadīgiem bērniem (līdz 18 gadiem) nepieciešama arī dzimšanas apliecība. Ja nepilngadīgais ceļo bez vecākiem, arī notariāli apstiprināta pilnvara.
- Ieceļošanas vīza, ja vien valsts nav noteikusi bezvīzu ieceļošanas kārtību. Lūdzam savlaicīgi sazināties ar attiecīgās ārvalsts pārstāvniecību, lai iegūtu informāciju par vīzas saņemšanas noteikumiem.
- Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK) un/vai privātā veselības un dzīvības apdrošināšanas polise, kas sedz arī repatriācijas izdevumus uz mītnes zemi personas nāves vai smagas saslimšanas gadījumā.
- Nodrošinieties ar ceļošanas dokumentu, biļešu un apdrošināšanas polises kopijām, gadījumos, ja dokumentu oriģināli ceļošanas laikā nozaudēti.
- Atrodoties ārzemēs, īpaša uzmanība ir jāpievērš savu dokumentu, tai skaitā pases, drošībai.
1 vieta autobusā 419 €
1 vieta ar papildvietu autobusā 525 €
piemaksa par 1-vietīgu numuru SNGL 140 €
trip-pic

Ja neatradāt savu ceļojumu, lūdzu, rakstiet mums - piemeklēsim īsto!

Tālrunis *